Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  10
Autor:
Pealkiri: Octavia Scout 2,0TDI 135kw 6k DSG 2015 Urmas66 (Vastuseid: 230 | Vaatamisi: 34010)
Enrico
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.03.06
Postitusi: 437

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb Sportline

postitati 02.05.16 12:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reverse
Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Spido näitab 32000+ ja esisillas on kuulda mingit klobinat.


Mees, ära valeta. Kiirusel 32000+ km/h ei tohiks midagi kuulda olla kuna helikiiruse barjäär on ületatud. :P

Muidugi, kui jutt käib odomeetrist on asi teine :D


:D :cool:


www.golfikaubad.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 02.05.16 18:51 Tsiteeri


"Väike" eksimine spidomeetri näiduga on tänapäeval täiesti normaalne :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 02.05.16 19:12 Tsiteeri


Täna ma juba ei olegi väga kindel,et see üldse stabika kont on,sest on tekkinud mingi ragina laadne hääl.Tekib juba igasugu kiirusega kui gaasipedaali lihtsalt üles lased.Pidurit vajutades jääb jälle vait.Kohati tundub juba pooltelje otsa moodi.Panin aja homseks Laagri esindusse,eks siis kuuleb,mis saab.Omal oli ka nii kiire päev,et polnud aega ise lähemalt uurida.Täna hommikul oli läbisõit 32240km

P.S Mis puutub spido nimetamisse spidomeetriks ja odomeetriks eraldi,siis pole seda keegi nö kõnekeeles kasutanud ja ei kasuta ka tulevikus.
No ei lähe ju sõbra käest küsima,et "mis sinu auto läbisõit odomeerti järgi on"???:D
Ma saadaks kukele sellise ninatarga koos oma odoga.:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 02.05.16 20:24 Tsiteeri


Täpselt, sest keeleliselt on õige hodomeeter:D Aga võid ka läbisõidunäidik kasutada või läbisõidumõõdik:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jato
huviline

Avatar


Registreerunud 16.02.09
Postitusi: 88

Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI 75kW (müüdud); Peugeot 5008 1,6 VTi 88kW

postitati 03.05.16 05:54 Tsiteeri


Kas 30tuh. hoolduse ajal ei olnud üldse midagi kuulda ja peale hooldust juba 32tuh. pealt kuuldav klobin?

Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Spido näitab 32000+ ja esisillas on kuulda mingit klobinat.Ise pakuks,et stabika kondi kolin.Aga eks viib see nädal esindusse ja saab teada.
Klobin on eriti hästi kuulda, kui nö vaba hooga, väikese kiirusega, konarlikul asfaldil veereb.



Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 03.05.16 11:28 Tsiteeri


Tekkis see hääl nädala lõpus ja oli ainult vaba hooga kergelt hoomatav.Eile ,aga läks ikka kõvasti tugevamaks ja pigem laagri ragina moodi tundus.Hääl oli ainult sooja autoga ja külmalt mitte midagi.Viisin täna kohe hommikul esindusse ja tegima ka töökoja pealikuga proovi sõidu,mille tulemus oli üllatav ka temale.Paregu ootan tulemust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 03.05.16 13:52 Tsiteeri


Sain asendusauto ja aega pidi minema paar nädalat,sest asi on imelik ja pole enne sellist viga konkreetselt kellelgi olnud.Käigukastiga midagi.Ma ise arvan,et midagi vasaku veovõlli seespoolses otsas ja seda arvas ka töökoja pealik.Kirjutati tehasesse ja nüüd ootame sealt vastust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 03.05.16 14:23 Tsiteeri


Hoplaaa ,hea et sulle ei öeldud ,kuluvad osad garantii alla ei lähe ,see on esinduses pähe õpitud lause ;)
Asenduseks anti siis 1.2 polo ? Või midagi paremat.
Kui ma peaks kunagi veel skoda ostma ,siis ostan kohe 2 samasugust korraga ,siis saab kordamööda neid garantii remonti viia ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 03.05.16 15:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Hoplaaa ,hea et sulle ei öeldud ,kuluvad osad garantii alla ei lähe ,see on esinduses pähe õpitud lause ;)
Asenduseks anti siis 1.2 polo ? Või midagi paremat.
Kui ma peaks kunagi veel skoda ostma ,siis ostan kohe 2 samasugust korraga ,siis saab kordamööda neid garantii remonti viia ;)


Octavia 1,6 D 5-man 77kw :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 03.05.16 15:51 Tsiteeri


Paldiski mnt esinduses oldi väga viisakad ja valmis aitama,aga kuna auto on nii uus,siis tahavad tehasest mingit vastust asja kohta saada.
Teeniduse käitumise eest annaks lausa 5+.Pole enne ühtegi juhust,kus nii ladusalt garantii asjad käinud on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jato
huviline

Avatar


Registreerunud 16.02.09
Postitusi: 88

Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI 75kW (müüdud); Peugeot 5008 1,6 VTi 88kW

postitati 03.05.16 17:55 Tsiteeri


Loodame siis, et ikka läheb garantii alla mis see ka ei oleks ja ei ole nn. kuluv osa. Rattalaager võib küll lärmi teha ja erineva koormuse või ratta pöörde nurga juures erinevalt. Minu kogemusel siiski järsult paari päeva või nädalaga see ei juhtu vaid laseb ikka mitu kuud sõita kuni enam lärmi ei jõua välja kannatada.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 04.05.16 07:44 Tsiteeri


Ratta laagriga ei ole tegemist,see on kindel.
Mina arvan,et on mingi laager ribadeks(pigem laagri separaator ribadeks) või mõni laager pesas lahti ja elab oma elu.See ei ole ilmselt standartne mingi detaili purunemine kulumisest vaid ikka praak toode või praak töö koostamisel.Tundub nagu vasaku veovõlliga seotud olevat,aga ei saa ka näiteks difrit välistada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 04.05.16 12:03 Tsiteeri


Asi osutuks labasemaks ,kui võiks arvata.Kõik rattad olid võrdselt nõrgalt kinni ehk siis ükski polt ei onud nii lahti,et oleks loksunud ,aga pikki pöörlemist võttis klobisema-ragisema.
Rehvivahetuses vahetas kaks meest minu nähes rattaid ja pingutati moment võtmega üle.
Järgmisel päeval käis auto Laagris hoolduses,kus väidetavalt rattaid ei puudutatudki.Jääb üle variant,et äkki oli võtmel nõrgem moment peal ja sellest jäidki kergelt pingutatuks või siis keerasid kõik poldid ennast ise võrdselt lahti.
Ma olen ise enne mitmeid kordi elus sattunud lahtise ratta peale,aga siis on ikka hoopis teine hääl olnud ja ka mõni polt konkreetselt lahti olnud.Seekord ei olnud ükski nii lahti,et käega oleks saanud keerata.
Aga nüüd kõik korras ja auto sõidab nagu enne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 04.05.16 14:47 Tsiteeri


:D kas läks garantii alla ja mis tehas vastas? :P Aga tõsiselt rääkides, kas velje poldiaugud ei saanud kahjustada hetkel? Ovaalsed tsipa või nii?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jato
huviline

Avatar


Registreerunud 16.02.09
Postitusi: 88

Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI 75kW (müüdud); Peugeot 5008 1,6 VTi 88kW

postitati 04.05.16 15:19 Tsiteeri


Kahtlane veidi siiski, loodetavasti mingeid laagreid või jubinaid vanade vastu välja ei vahetatud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 04.05.16 19:11 Tsiteeri


Velje koha pealt väidetavalt oli kõik korras.Jäin neid uskuma ja ei kontrollinud.On näha ,et ei ole midagi lahti võetud,ei selle veovõlli juurest, ega mujalt.Auto oli puhas,aga kergelt tolmune ja see oleks kohe näha ,kui midagi oleks tehtud.
Poldid olid just nii palju lahti,et külgepidi ratas ei loksunud ja kolinat tegi ainult üks ratas,vasak esimene.Ma töö juures tõstsin laotõstukiga eelmine päev ka külje üles ja proovisin loksutada,aga midagi ei loksunud.Seda tegid nad seal teeninduses ka ja ei avastanud midagi,enne kui hakkasid ratast alt ära võtma.
Kus see nüüd nii keerati ongi tuvastamatta,sest suvekate vahetamisel olin ise kõrval ja ei taha uskuda,et nad moment võtit,mis on seal ainult selle töö jaoks, vahepeal ümber seadistavad.Sama päeva hommikul kui auto oli külm polnud mingit kolinat,sest poldid külmaga tõmbavad mingil määral kokku.Kolin tekkis alles mingi 30km läbimise järel.Sõitsin tol hommikul,kodust välja tulles umbes kilomeetri ulatuses ussi,et aru saada,aga kõik oli vaikne.
Seal oli ilmselt 120Nm asemel poldid kinni näiteks 70-80ga ,sest kõik olid suht võrdselt kinni-lahti või kuidas seda öeldagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
frequency
huviline



Registreerunud 04.06.09
Postitusi: 78

Kasutaja on eemal


postitati 05.05.16 08:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jato
Kahtlane veidi siiski, loodetavasti mingeid laagreid või jubinaid vanade vastu välja ei vahetatud.


Peab ikka raske olema elada küll niimoodi, kui arvata, et esindus hakkab mingeid varuosi auto pealt maha kerima ja neid vanadega asendama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 05.05.16 09:36 Tsiteeri


Unustasin mainida,et garantii alla see loomulikult ei läinud.Tehti arve 1,5 tunni eest.Ma sellega igati nõus,sest anti ka asendus auto,millest ei küsitud midagi.
Teeninduse personali käitumist ja abivalmidust hindaks hindega 5+,väga rahul sellega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jato
huviline

Avatar


Registreerunud 16.02.09
Postitusi: 88

Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI 75kW (müüdud); Peugeot 5008 1,6 VTi 88kW

postitati 05.05.16 10:41 Tsiteeri


Kaugel sellest, et ma ametliku esindust milleski kahtlustaks.
Eks ikka konkreetne inimene võib varem või hiljem libedale teele sattuda kui selleks võimalus on jäätud.
Mulle meeldis kunagi üks Mustamäe teel olnud Nissani teenindus, nimi ei tule enam meelde. Seal sai ootesaalist läbi akna jälgida auto juures toimetamist. Eelistasin alati seda kohta remondi-hoolduse tegemisel kuigi loomulikult ma ei jälginud seal kogu aeg. Tänasel tehnika tasemel võiks olla weebikaamera salvestuse kaudu võimalik remonti jälgida, omanikul võiks see õigus olla näha mis tema omandiga tehakse.
See aitaks ka töötajaid ausaks jääda ja minu silmis looks see kohe eelise ka firmale kuhu oma auto remonti viia. Praegult saame ainult loota, et sinu omandiga heaperemehelikult käitutakse ja ikka kõik arvele minevad vidinad külge saavad.

Tsitaat:
Algselt postitas: frequency
Peab ikka raske olema elada küll niimoodi, kui arvata, et esindus hakkab mingeid varuosi auto pealt maha kerima ja neid vanadega asendama.



Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 05.05.16 10:50 Tsiteeri


jato kas sulle meeldiks,kui tööd tehes oled terve päeva mingi kliendi vaateväljas?Ma ei töötaks sellisel kohal poolt tundi ka ja ilmselt enamus ei töötaks.Peale kõige see ka keelatud vist lausa seaduse tasemel.
Meil on tööjuures ka kaamerad,et vältida just klientidega vaidlusi teemal,kuidas midagi juhtus,aga neid saab ikka vaatadata pärast,kui on probleem.Kõik teavad seda ja arvestavad sellega.
Enamus inimesi teeb oma tööd ausalt ja kui midagi juhtub,siis räägitakse asjast kohe.See on see,mis loob usalduse.kaamerad on selleks,et keegi mingit juhtumit maha ei salgaks või teiste kraesse ei üritaks ajada.
Ma muideks ei saada kliendile isegi väljavõtet videost.Kui vaja, tuleb minu juurde ja vaatame koos,minu avutist.siiani on kõigile see sobinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jato
huviline

Avatar


Registreerunud 16.02.09
Postitusi: 88

Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI 75kW (müüdud); Peugeot 5008 1,6 VTi 88kW

postitati 05.05.16 10:55 Tsiteeri


Vaatasin oma hoolduse aruannet, kontrollitakse rehvi rõhkusid, mõõdetakse mustri sügavust, pannakse numbrid kirja aga ilmselt ei kontrollita kas rattamutrid ikka külladaselt kinni on. See on ju sõiduohutuse kohalt isegi nõks tähtsam kui rõhk või mustri sügavus ja võiks ka kontrolli listis olla.

Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Unustasin mainida,et garantii alla see loomulikult ei läinud.Tehti arve 1,5 tunni eest.Ma sellega igati nõus,sest anti ka asendus auto,millest ei küsitud midagi.
Teeninduse personali käitumist ja abivalmidust hindaks hindega 5+,väga rahul sellega.



Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
jato
huviline

Avatar


Registreerunud 16.02.09
Postitusi: 88

Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI 75kW (müüdud); Peugeot 5008 1,6 VTi 88kW

postitati 05.05.16 10:58 Tsiteeri


Sellega nõustun kui see nii on korraldatud.

Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
jato kas sulle meeldiks,kui tööd tehes oled terve päeva mingi kliendi vaateväljas?Ma ei töötaks sellisel kohal poolt tundi ka ja ilmselt enamus ei töötaks.Peale kõige see ka keelatud vist lausa seaduse tasemel.
Meil on tööjuures ka kaamerad,et vältida just klientidega vaidlusi teemal,kuidas midagi juhtus,aga neid saab ikka vaatadata pärast,kui on probleem.Kõik teavad seda ja arvestavad sellega.
Enamus inimesi teeb oma tööd ausalt ja kui midagi juhtub,siis räägitakse asjast kohe.See on see,mis loob usalduse.kaamerad on selleks,et keegi mingit juhtumit maha ei salgaks või teiste kraesse ei üritaks ajada.
Ma muideks ei saada kliendile isegi väljavõtet videost.Kui vaja, tuleb minu juurde ja vaatame koos,minu avutist.siiani on kõigile see sobinud.



Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 03.06.16 14:33 Tsiteeri


Sai tehtud pikem trip läbi Rootsi-Taani-Lõuna Saksa ja tagasi sama teed koju.Kokku 3200km.Sai autot katsetatud pikemal ja kiiremal sõidul.Tegemist oli töö sõiduga ja läbisõit just seepärast 6 päevag selline.
Kokkuvõtteks võiks öelda,et väga rahul,aga kui mootor oleks nõrgem,siis vähemalt saksa kiirteedel ei oleks mingit mõnu.
Auto on parim kiirusel 140-150,siis on pöörded just nii suured,et kiirendab hästi kui vaja.Ja saksas on üsna tihti vaja.
Keskmine küttekulu oli kodus selline 6,4-6,8 ja sinna jäi ta ka peale reisi.Oluliselt suurem kiirus ei lisa oluliselt küttekulu.Pole seda enne ühegi autoga kogenud,et kiiremal sõidul kulu ei tõuseks,sest tavaliselt on ikka liiter või paar otsa tulnud.
Loomulikult on auto saksas sõites 140-ga sama vaikne,kui meie ja rootsi asfaldi peal 50-ga sõites.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 21.07.16 13:06 Tsiteeri


Hakkab lähenema 45000 hooldus ja nüüdseks loen,et auto peaks olema ikka väga hästi sisse sõidetud.
Kõik on tore ja auto sõidab igati hästi.ma olen autoga väga rahul.
Aga veidi häirib see,et kütuse kulu on püsivalt üle 6-e ütleme nii,et 6,5 on üldine keskmine,sda siis reaalselt paagist läbikäinud ja maha sõidetud km arvestuses.Tehase pakutud 4,9-t ei nõuaks,aga alla 6-e võiks ju ikka näidata.
Minu arust on see 6,5 ikkagi liiga palju,sest suurema osa sõidan üksi.Mitte ammu oli juhus nö eskortida ühte veokat,sõtsime umbes 1700km max 90-ga ja seda peamiselt maanteel.Mööda sõite praktiliselt ei teinud ja liikusime mööda 4 realisi teid.Siis sain autole näidu ette 6,0 ja tegelik paaki läinud ning läbisõidetud km arvestatdes, oli ikka 6,3.

Kuidas teil kütte kuluga lood on,kel ka sama euro6 2,0 135kw mootor 4x4 DSG kastiga on?
Ma isklikult olen ikka pigem ökonoomselt siiani sõitnud-või enda arust osanud sõita ja kõigi eelnevate autodega ikka selle tehase lubatu ka kätte saanud.Selle autoga ,aga ei saa sinna lähedalegi,proovi kuidas tahad.
Vahepeal ühe ööpäeva kasutuses olnud 1,6 6k man kastiga sain keskmiseks 3,9 ja seda sama moodi sõites ,kui enda autoga.
Tahaks hooldusse minnes, neilt selle kulu kohta veidi selgitusi saada,kui see kulu ainult minul selline on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.14
Postitusi: 242

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: octavia III L&K 1,8 tsi dsg

postitati 21.07.16 13:52 Tsiteeri


see kütsiteema ikka nagu jumal juhatab. ise olen saanud oma 132kw masinal maanteel 5,9 ette ühe korra 600km ringi peale. lubatust ca liiter rohkem väga jubeda töristamise peale. tavasõit maanteel 110-120 on 6,5 ning kui natuke lisa vajutada, siis 7
linnas arvesta 10- sõida ükskõik kuidas tahad. ümardada saab vaid ülespoole
seega skoda oma kütsiarvestuses paneb korralikult teooriat - samas sa seda kütsi ise ei tooda vaid seda saab igalt nurgalt osta.
järgmine võta gaasikas ja sellega säästad kütuse pealt


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  10
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 71.6% - SQL: 28.4%]