Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  8  9  10
Autor:
Pealkiri: Octavia Scout 2,0TDI 135kw 6k DSG 2015 Urmas66 (Vastuseid: 230 | Vaatamisi: 33938)
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 02.05.17 15:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lare
Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Müük kujunes küll pikemaks kui ootasin,aga kuna omal polnud aega tegeleda,siis nagu eelpool mainitud müüs autot Laagri esindus,kus seda eriti aktiivselt ei tehtud.
Sinna komisjoni ei soovita autot panna,mina isiklikult oleks selle ilmselt ise kiiremini maha müünud.

Milline on aktiivne komisjonimüük? Reklaamid teles, Eesti Ekspressi esikaas, tantsutüdrukud auto kõrval?
Meil on väga hea kasutatud autode müüja ja väga palju rahulolevaid kundesid, kelle auto on kiiresti maha müüdud.
Scout ei ole päris igaühe võimaluste auto.
See, et auto ei müünud Sinu arvates piisavalt kiiresti, ei anna õigust mustama hakata. :mad:


Kui auto sai müüki pandud,siis jäi kokkulepe,et kui keegi midagi pakkuda tahab või mida iganes,siis võtab ühendust ja oleme avatud kõigile pakkumistele.
Mingi aja möödudes helistasin ja küsisin kas on ka huvi jne.Esimene vastus oli ,et "eile üks käis ,pakkus 500 alla väljasoleva hinna,ma saatsin pikalt".
Ootasin oma auto kuuulutuse ülepanemist vist ligi nädala,sest inimene oli paar päeva haige(mõistetav),seejärel oli tal palju tegemist(see ei ole mõistetav).

Palusin tal mitu korda kogu lisvarustuse ja ka muu hiljem paigaldatu kirja panna(oli väljatrükina kaasas,kui auto sinna tõin),saatsin hiljem meilile nagu ta soovis,aga kuulutusse panematta see jäigi.
Kaks potensiaalset klienti ,keda mina saatsin ei saanudki temaga kokku,sest teda lihtsalt polnud.
Ma tegelikult võiks veel ka meie kogu vestluse ja siia kirja panna,siis alles oleks see mustamine,aga ei pane.
Kui kuulutus on juba poolik,siis pole sealt ka edasi midagi head oodata.
Kui keegi helistab ja küsib auto kohta,siis oleks müügimehe töö seda nö aktiivselt müüa,mitte ostja ei pea temalt sõnu suust kiskuma.
Ma tegelikult ei musta kedagi,vaid rääkisin enda mitte kõige paremast kogemusest.
Kui oli kokkulepe hinda alla lasta,siis see kajastus kuulutuses alles mitme päeva ja meeldetuletuse järel,aga platsil oli auto küljes 2000€ kallim hind veel pikalt.
Kas see on nagu hea müügimehe töö??? Mul polnud aeg selleks kriteeriumiks,mida ma kehvaks tulemuseks pidasin, vaid suhtlus ja muu.Ma lihtsalt mainisin,et oleks ise tegelenud oleks kiiremini müünud saanud ,sest olen siis ilmselt parem automüüja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Wazer
huviline

Avatar


Registreerunud 04.03.17
Postitusi: 51

Kasutaja on eemal

Auto: Fabia 1.2 MPI 51kW 2x4

postitati 02.05.17 19:53 Tsiteeri


Ma huvi pärast uurin, et kuna omal on ka plaan Skoda poole vaadata, et mis on Skoda esinduses olemasoleva auto müügi kulu? Mis nad pakuvad olemasoleva eest, ca paar tonni alla turuhinna? Ilmselt on hinna vahe väga suur kas müüa auto kohe neile või lihtsalt nemad tegelevad minu auto müügiga.
Kuidas teil kogemused on?
Ise müüa on odavam aga see võib võtta ju väga pikka aega ja peab olema aega tegeleda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Raigo1
huviline

Avatar


Registreerunud 30.01.16
Postitusi: 66

Kasutaja on eemal

Auto: Cupra st300 4drive

postitati 02.05.17 20:06 Tsiteeri


Sa mõtled nagu sissemaksuks anda? Mina otsustasin ise müüa kui sain teada kui palju nad pakuvad. Jäin 1500€ kasumisse.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Wazer
huviline

Avatar


Registreerunud 04.03.17
Postitusi: 51

Kasutaja on eemal

Auto: Fabia 1.2 MPI 51kW 2x4

postitati 02.05.17 20:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raigo1
Sa mõtled nagu sissemaksuks anda? Mina otsustasin ise müüa kui sain teada kui palju nad pakuvad. Jäin 1500€ kasumisse.;)


Jah, et kui uus masin on tellitud mingi hetk, see tuleb ju kaua, mitu kuud, siis kui selgub, et ise masinat müües ei jõua uue saabumiseks müüdud, kas siis tasub neile sissemaksuks anda või siis peaks seda kohe kokku leppima? Vahe tuleb ilmselt jah üüratu aga mingil hetkel on uus kohal ja vana müümata, sissemaksu raha ju enne pole, siis on jama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Raigo1
huviline

Avatar


Registreerunud 30.01.16
Postitusi: 66

Kasutaja on eemal

Auto: Cupra st300 4drive

postitati 02.05.17 20:21 Tsiteeri


Ma lasin enne ostmist ära hinnata ja otsustasin kohe peale seda et ei anna. Ja mul oligi nii et oli mingi aeg kaks autot. Uus tuli ära ja vana oli veel alles. Aga teadsin et saan tunduvalt rohkem. Oli jh sissemaksu raha olemas. Eks Sa pead müügimehega rääkima mis variandid on, sellist kogemust pole olnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 03.05.17 11:24 Tsiteeri


Minu puhul oli tegemist suht uue autoga 1,5a ja ei küsinud neilt pakkumist,sest uus auto oli teist marki ja mujalt ostetud.Üldiselt need pakkumised on kõigil esindusetel alla igasugu arvestust va kui on mingi kampaania.
Komisjoni tasu oli mingi 350-360€,see ei sõltu hinnast.
Müük toimus nende kodulehel,auto24-s ja auto oli nende platsil.Minu auto oli müügis veebruari keskelt kuni aprilli lõpuni.
Minul kiiret polnud,aga mis ei meeldinud,sellest kirjutasin eespool.Võibolla probleemid seal tingituid sellest,et neil ainult üks mees tegeleb kasutatud autodega,aga aed on ääreni täis ja ta ei suudagi kogu seda pakki piisavalt hallata.
Muidu ei oska Laagri esinduse kohta küll ühtki laitvat sõna kosta,parim teenindus ,mis mul autoesindustes olnud on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  8  9  10
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 37.2% - SQL: 62.8%]