Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  7  8  9  10
Autor:
Pealkiri: Octavia Scout 2,0TDI 135kw 6k DSG 2015 Urmas66 (Vastuseid: 230 | Vaatamisi: 33986)
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 24.10.16 14:46 Tsiteeri


Pilt mustade velgedega

https://goo.gl/photos/987mmNVqoUA3hX4J6


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 24.10.16 16:05 Tsiteeri


Veljed on maitse asi, isiklikult ei meeldi kui rehv-velg-koopaäär üheks suureks mustaks auguks sulanduvad.
A mine järgmine kord Möllerisse hooldusesse, vaata palju seal valavad. Mul Passatiga 1,5 nädala pärast minek, peaks kohe huvi pärast hiljem kontrollima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Raigo1
huviline

Avatar


Registreerunud 30.01.16
Postitusi: 66

Kasutaja on eemal

Auto: Cupra st300 4drive

postitati 24.10.16 17:25 Tsiteeri


Talveks, mida vähem kodaraid ja suuremad vahed seda parem, kui täis kogub siis parem puhastada...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 24.10.16 18:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raigo1
Talveks, mida vähem kodaraid ja suuremad vahed seda parem, kui täis kogub siis parem puhastada...


Õige tähelepanek :) ja see auto kogub tuisusel teel tagavelgedesse ikka isuga seda kraami.Nendel velgedel mahub käsi enavähem sinna vahele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 25.10.16 10:28 Tsiteeri


Sain Laagri esindusest liitri õli lisaks,aga nad olid ikka kindlad,et pole isegi vaja juurde valada,nii on hea küll.Meister käis isegi asja õues kontrollimas.
Ma ikkagi valasin ise peaegu max sisse ,paar milli alla max jätsin nagu pidi tehas ette nägema.Mahtus sinna lisaks umbes 0,45l
Kuigi kasutusjuhendis on selgelt kirjas,et max on maksimum ja ei mingit vahepealset lähenemist.
Vaatab nüüd ,kas saab järgmise hoolduseni ,õli juurde valamatta sõita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
viiking
klubiliige



Registreerunud 14.05.06
Postitusi: 398

Asukoht: Tallinn & Kangru & Loo
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III Combi 2,0 TSI

postitati 25.10.16 20:06 Tsiteeri


Vaatasin viimaste hooldusarvete järgi, et mul on õli sisse mahtunud järjest rohkem: 4,6-4,7-4,8 liitrit. Varsti jälle aeg käes, eks näis, mis siis läheb. Viimati mainiti, et panevad ikka maksimumini ja seetõttu ongi rohkem. No minugipoolest ehk praeguse hooldusaja vahemikus on nn tavaline kulu ka justkui pigem väiksem olnud.
Mis aga hoolduskuludesse puutub, siis kas klubiliikmeks pole plaaninud hakata? Sõna võtad ju foorumis kõvasti ning peres rohkem kui üks Škoda ehk ei tohiks ju kahtlustki olla, et täitsa igast kandist ära teenitud staatus või nii ehk ei ole "kullajahil" ja 15% (10%) alet on siis abiks. Kui arvel klient on firma ja maksja nimeliselt sina, siis klubisoodukas täitsa kehtib. Pärast peab arve muidugi firmale esitama, kes sulle siis kulud panka tagasi kannab või kuidas just parasjagu kokkuleppele saate "omavahel" ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 26.10.16 08:46 Tsiteeri


Soodustusega asjad korras,pole probleemi.Kui selle õli teema ka korda saaks,olek elu lill :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 08.11.16 23:02 Tsiteeri


Kummaline ,et minu autol sama mootor ,aga õli ei kulu absoluutselt mitte .
Äkki on nagu vanasti sotsialismi ajal ,mingi kvartali lõpu auto ja unustatud näiteks õlirõngad paigaldada ;)
Ma peaks mainima ,et ma ei pea oma 4.2 v8-le kah juurde kallama .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 13.11.16 07:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Kummaline ,et minu autol sama mootor ,aga õli ei kulu absoluutselt mitte .
Äkki on nagu vanasti sotsialismi ajal ,mingi kvartali lõpu auto ja unustatud näiteks õlirõngad paigaldada ;)
Ma peaks mainima ,et ma ei pea oma 4.2 v8-le kah juurde kallama .


Peale viimast hooldust Laagri esinduses,kus normi täis ei valatud(kontrollisin kohe varrast),tegin kisa,sain liitri õli juurde,valasin ise normi sisse.Nüüd vaatan,et mis ja kuidas.Ei ole välistatud,et õlikulu läks lukksepa taskusse,mitte mootor pole vigane.
Ma pigem usun seda vähem valamise skeemi isegi rohkem.Ega ma neilt selget vastust,et mismoodi või milliste juhiste järgi seda õli sinna mootorisse valatakse.Palju sinna viimasel korral ka reaalselt valati jäi ka selgusetuks.Arvel oli kirjas 4,6l ja varras näitas suts alla poole normi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
viiking
klubiliige



Registreerunud 14.05.06
Postitusi: 398

Asukoht: Tallinn & Kangru & Loo
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III Combi 2,0 TSI

postitati 13.11.16 13:12 Tsiteeri


Just käisin hooldust tegemas ja sisse kallati 4,6l nagu norm ette näeb ning varras oli kusagil poole rihvelduse (või veidi enamgi) peal, kontrollisin. Panin ise sisse veel ca 0,15l ning hakkas liginema maksimumi (ei tahtnud üle kah kallata, et oleks priisanud kohe), väike mahtuvuse proov nii öelda.
Üks hooldus enne viimast kallati sisse aga 4,8l ning öeldi, et pandi maksimumini ja oli küll õli siis pmst maksimumi kandis mälu järgi.
Ühesõnaga oma kogemuse põhjal on mulle vähemalt arvele vastav kogus sisse kallatud. Auto 100 siis teostaja mõlemal korral.
Töölehel on neil tegelikult olemas koht, kuhu peaks laskma linnukese teha, et pangu õli maksimumini, kunde soovi korral. Midagi sarnast siis, et kas klaasivett lisada või ei, mida küsitakse alati.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 13.11.16 20:06 Tsiteeri


Ma valasin viimati mingi a´650ml juurde,et norm täis saaks.Siis ilmselt ikka ei olnud 4,6l sees,kui sul palju vähemaga täis sai.Eks sõidan nüüd järgmise hoolduseni ära(kui selle kogusega välja veab) ja vaatan kuidas õlikulu on.Siis saab täpsemad järeldused teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 15.11.16 18:20 Tsiteeri


Tänaseks sõidetud peale hooldust 4750km ehk sama palju ,kui peale eelmist hooldust õli otsa sai.Praegu näitab varras võibolla 1-2mm, silma järgi alla selle joone mis ma peale hooldust täis valasin.Ehk hetkel autol õli kulu ei ole,sest vahe ei ole tegelikult tuvastatav.
Teen järgmise mõõtmise 12000km peale hooldust,see oli see number,kus peale üleeelmist hooldust õli otsa sai.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 27.12.16 11:53 Tsiteeri


Kontrollisin täna õlitaset ja see on natuke rohkem,kui oli peale hooldust ja enne viimast hoolduse järgset,peale valamist.
Sõidetud 10tkm ja kulu siis selle ajaga umbes 0,4-0,5l.
Ehk ilmselt sõidan autoga järgmise hoolduseni ilma peale valamatta ära,mis omakorda viitab ikkagi sellele,et õli ei kulu liigselt ja õli kadus pigem kellegi hooldusmehe kankusse.
Kui hoolduses norm sisse valataks,siis sõidab ilmselt ilma peale valamatta välba ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 06.01.17 07:31 Tsiteeri


Kuna nüüd ilmad päriselt talvised,siis oli täna esimene kogemus,kui webasto ei tööta.Nimelt unustasin eile õhtul tankida ja vahetult enne koju jõudmist hakkas kütuse tuli põlema ehk siis märguanne ka selle kohta,et webasto hommikul ei käivitu.
Hommikul oli temp -11,5 ja auto töötas tund aega kohapeal,aga autosse tulles oli temp seier ikka 0-s,kuigi salong oli kergelt leige ja ka esiklaasilt oli õhuke lume kirme ära sulanud.muud klaasid olid lumised.Ehk tühikäigul soojendamine ei anna sellel autol suurt midagi.
Samas sõites läks soojaks üsna ruttu ja ka linnavahel sõites hoidis temp 90-ne peal,erinevalt XC90-st ,mis linnavahel vaevalt 50kraadi hoidis,kui webasto ei töödanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kkaurkk
huviline



Registreerunud 12.06.15
Postitusi: 41

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Fabia Combi 1.2 TSI

postitati 06.01.17 09:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Hommikul oli temp -11,5 ja auto töötas tund aega kohapeal,aga autosse tulles oli temp seier ikka 0-s,kuigi salong oli kergelt leige ja ka esiklaasilt oli õhuke lume kirme ära sulanud.muud klaasid olid lumised.Ehk tühikäigul soojendamine ei anna sellel autol suurt midagi.


Algatuseks tuleb lasta mootor soojaks, ehk siis tuleb ventikad nulli keerata. Mootor läheb siis 10 - 15 minutiga soojaks ja kui seejärel panna ka ventikad tiksuma, siis hakkab sooja puhuma. See on tüüpiline viga, mida inimesed teevad, et loodavad, et külmast mootorist saab ventikate täisvõimsusega sooja kätte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 06.01.17 11:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kkaurkk
Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Hommikul oli temp -11,5 ja auto töötas tund aega kohapeal,aga autosse tulles oli temp seier ikka 0-s,kuigi salong oli kergelt leige ja ka esiklaasilt oli õhuke lume kirme ära sulanud.muud klaasid olid lumised.Ehk tühikäigul soojendamine ei anna sellel autol suurt midagi.


Algatuseks tuleb lasta mootor soojaks, ehk siis tuleb ventikad nulli keerata. Mootor läheb siis 10 - 15 minutiga soojaks ja kui seejärel panna ka ventikad tiksuma, siis hakkab sooja puhuma. See on tüüpiline viga, mida inimesed teevad, et loodavad, et külmast mootorist saab ventikate täisvõimsusega sooja kätte.


Miks sa arvad,et ma ventika põhja keerasin?ventikas oli küll sees,aga puhus min peal.Ja sellest ei olene mootori soojenemine tunni aja jooksul.Mootor lihtsalt soojeneb aeglasemalt,aga see pole nüüd see teema enam.Kui,aga mootor on 65min töötanud ja seier ei tõuse milligi,siis pole selles asi.Autod,mootorid ja muu sinna juurde, on minu töö ja hobi jne.Ma oleks küll siiralt üllatunud,kui sa selle mootori kohapeal tuksudes soojaks saad, pelgalt ahju ventika väljalülitamisega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kkaurkk
huviline



Registreerunud 12.06.15
Postitusi: 41

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Fabia Combi 1.2 TSI

postitati 06.01.17 17:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Tsitaat:
Algselt postitas: kkaurkk
Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Hommikul oli temp -11,5 ja auto töötas tund aega kohapeal,aga autosse tulles oli temp seier ikka 0-s,kuigi salong oli kergelt leige ja ka esiklaasilt oli õhuke lume kirme ära sulanud.muud klaasid olid lumised.Ehk tühikäigul soojendamine ei anna sellel autol suurt midagi.


Algatuseks tuleb lasta mootor soojaks, ehk siis tuleb ventikad nulli keerata. Mootor läheb siis 10 - 15 minutiga soojaks ja kui seejärel panna ka ventikad tiksuma, siis hakkab sooja puhuma. See on tüüpiline viga, mida inimesed teevad, et loodavad, et külmast mootorist saab ventikate täisvõimsusega sooja kätte.


Miks sa arvad,et ma ventika põhja keerasin?ventikas oli küll sees,aga puhus min peal.Ja sellest ei olene mootori soojenemine tunni aja jooksul.Mootor lihtsalt soojeneb aeglasemalt,aga see pole nüüd see teema enam.Kui,aga mootor on 65min töötanud ja seier ei tõuse milligi,siis pole selles asi.Autod,mootorid ja muu sinna juurde, on minu töö ja hobi jne.Ma oleks küll siiralt üllatunud,kui sa selle mootori kohapeal tuksudes soojaks saad, pelgalt ahju ventika väljalülitamisega.

See lihtsalt nii tavaline, et inimesed sedasi toimivad. Olen isegi sedasi toimetanud ja siis hakanud füüsika peale mõtlema ja jõudnud selleni, et külmast mootorist olematu sooja ära viimine ainult pikendab kogu soojenemis protsessi. Kokkuvõttes vabandust, et omistasin sulle teguviisi, ilma uurimata, kas tegid nii.
P.S. Oma masina olen küll ilma salongi kütmata saanud kohapeal soojaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 06.01.17 17:49 Tsiteeri


Kusjuures naise Fabia 1,2 TSI läheb ka soojaks umbes 20min-ga.Näitab mingi 60+kraadi.
Minu autol ei hakka kliima täiega enne puhuma,kui mootor soe.Fabial kusjuures ka ei hakka.Samas vanemad autod hakkasid kohe täiega puhuma,aru saamata et pole sooja kuskilt võtta.
Praegu koju sõites näitas vahepeal -20,5 ja minu arust webasto järgi ei olnud,sest see oli vahetult enne koju jõudmist ja mootorit välja lülitades oli vaikus.Ilmselt mootor suudab korralikult ka ilma selleta sooja tekitada ja hoida,mis on tänapäeval suht ebatavaline.

Kuna enne pole korralikult platsil libedat proovinud,siis kui see lumi maha tuli,oli võimalus töö juures ka natuke libedal pikemalt driftida.Suurel siledal ja kinni sõitmata platsil.
Kuni kiiruseni umbes 40-50 laseb ESC Sport mode igaljuhul vabalt külg ees lasta ja ka kohapeal sisuliselt panizzit teha ja seda nii palju kui viitsimist on.Suuremat kiirust ei saanud arendada turvalisuse pärast.
Täna proovisin sama teha kergelt kinnisõidetud ja natuke konarlikul lumel,kus mõni asfaldi triip ka sees ja tuul lahtise lume ära puhunud.Sai seda kõike teha,aga ESC ,ABS ,Veojõu kontroll,Rehvirõhu kontroll jne läksid natuke lolliks.Ühesõnaga lõi kirja ette et kõik on välja lülitaud ja error.Pärast seismajäämist ja süüte välja keeramist kohe kõik isegi ei taastunud vaid pidi veidi otse sõitma,et ta aru saaks,mis ja kuidas.
Aga jälle jõudsin arusaamisele,et väga hea auto on mul :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
viiking
klubiliige



Registreerunud 14.05.06
Postitusi: 398

Asukoht: Tallinn & Kangru & Loo
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III Combi 2,0 TSI

postitati 17.01.17 19:14 Tsiteeri


Teemaks oleva õlikulu kohta oma auto kohalt jätkuks niipalju, et peale viimast hooldust möödas ca 3500km ning õli justkui võtnud ei olegi :o
Õliks ikka esinduse valikul sisse kallatav Castrol aga nüüd vist mingi uuema tüübi Titanium vms lisanimega. Niipalju kui vahepeal selle teemaga poole silmaga uusi tekste lugedes kokku puutunud olen, siis õige õli (voolavus jt) pidavat olema üsnagi oluline uutel mootoritel õlikulu vältimiseks ning Longlife 30k km tagant hooldused võiks ära unustada. Ju mõjubki.
Tont seda siis teab ning kindlasti tulevik annab arutust aga praegu on nii või naa põhjust sellega rahul olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
viiking
klubiliige



Registreerunud 14.05.06
Postitusi: 398

Asukoht: Tallinn & Kangru & Loo
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III Combi 2,0 TSI

postitati 30.01.17 16:34 Tsiteeri


Rehviteemas mainisid, et auto läheb müüki?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 30.01.17 18:44 Tsiteeri


Nii on,aga umbes kuu läheb veel,enne kui uus saabub.Tuleb MB Vito 190 4x4 ehk istmetega kaubik.Lihtsalt tegemist töö autoga ja vajadused vahel muutuvad.Muidu poleks äkki müüki pannudki(oleks liisingu eraisikule üle võtnud),aga naisele sai ka just kevadel uus Fabia ostetud ja ta sellega väga rahul.
Tegelikult olen mina ka siiani autoga väga rahul ja erinevalt paljudest Suberbi omanikest pole mul mingeid kalasid ka olnud.Oli probleem tulede tarkvaraga,kus vasak tuli näitas kohe uuena vahel võssa,aga see tehti korda ja siiani kõik OK.
Õli võtmine pole ka nüüd veel tuld vilgutanud, kohe saab 74tkm täis.Ehk natuke üle tuhande km hoolduseni,mille teen ise ära.
P.S ma olen õli vahetanud 15tkm takka ja kõik on tehtud Laagri esinduses.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 17.02.17 10:51 Tsiteeri


Nüüd siis minul selle autoga asjad ühelpool.Viisin eile ära Laagri Škodasse komisjoni müüki.Esmaspäeval pidid kuulutruse auto24 ja oma kodulehele üles panema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 01.05.17 20:00 Tsiteeri


Neljapäeval 27.04 sai uus omanik auto kätte.Minul siis selle autoga teema lõpetatud.
Müük kujunes küll pikemaks kui ootasin,aga kuna omal polnud aega tegeleda,siis nagu eelpool mainitud müüs autot Laagri esindus,kus seda eriti aktiivselt ei tehtud.
Sinna komisjoni ei soovita autot panna,mina isiklikult oleks selle ilmselt ise kiiremini maha müünud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 02.05.17 14:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Müük kujunes küll pikemaks kui ootasin,aga kuna omal polnud aega tegeleda,siis nagu eelpool mainitud müüs autot Laagri esindus,kus seda eriti aktiivselt ei tehtud.
Sinna komisjoni ei soovita autot panna,mina isiklikult oleks selle ilmselt ise kiiremini maha müünud.

Milline on aktiivne komisjonimüük? Reklaamid teles, Eesti Ekspressi esikaas, tantsutüdrukud auto kõrval?
Meil on väga hea kasutatud autode müüja ja väga palju rahulolevaid kundesid, kelle auto on kiiresti maha müüdud.
Scout ei ole päris igaühe võimaluste auto.
See, et auto ei müünud Sinu arvates piisavalt kiiresti, ei anna õigust mustama hakata. :mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Raigo1
huviline

Avatar


Registreerunud 30.01.16
Postitusi: 66

Kasutaja on eemal

Auto: Cupra st300 4drive

postitati 02.05.17 15:18 Tsiteeri


Isegi hästi ju, kahe kuuga sisuliselt.komisjonimüük ongi kõige mugavam ja endale lihtsam müügiviis. Miks ise ei müünud kui arvad, et oleks esimesel laupäeval ära läinud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  7  8  9  10
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 67.0% - SQL: 33.0%]