Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  26  27  28  29  30  ..  32
Autor:
Pealkiri: Uus Superb (Vastuseid: 785 | Vaatamisi: 110841)
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 03.04.16 20:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tihver
Kas keegi oskab kommenteerida "drive mode" nupu mõtet ilma adaptiivse vedrustuseta?

Kas reaalselt on tunda vahet ACC, gaasipedaali, rooli ja DSG käitumises sport ja comfort režiimis?

DSG saab ka ilma S peale panna. ACC`d peaks saama menüüst seadistada.

Küsimuse mõte on, et kas see nupp on 100eur väärt lisa?


Mul seda ei ole,ei osanud tähele panna.Aga ilmselt oleks vaja,sest muidu on DSG-ga ainult öko või sport.Jube hea oleks kasutada midagi vahepealset,kui see olemas oleks.Manuaali puhul ei oska kommenteerida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tihver
huviline



Registreerunud 11.01.10
Postitusi: 162

Kasutaja on eemal

Auto: Superb 3 Combi, 140kw TDI DSG 4x4

postitati 03.04.16 20:58 Tsiteeri


Kas superbi esiklaasi soojendus mõjutab kuidagi vaadet läbi klaasi? Ma saan aru, et tegemist ei ole traatidega klaasisoojendusega nagu vanematel autodel?

Teine küsimus kas tehase webasto jaoks on autos lisaaku ka või kasutab kävitusakut? Mu B7 Passatil on originaalis pakiruumi küljeseinas eraldi aku, mida ainult webasto kasutab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 04.04.16 07:44 Tsiteeri


Mina arvan,et kasutab ikka suurt e käivitusakut.Need väikesed lisaakud on tavaliselt kas start-stop süsteemi abiks või hoopis elektroonika elus hoidmiseks.
Aga kõigile neile küsimustele saad igati täpse vastuse ükskõik millise esinduse müügimehelt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tihver
huviline



Registreerunud 11.01.10
Postitusi: 162

Kasutaja on eemal

Auto: Superb 3 Combi, 140kw TDI DSG 4x4

postitati 04.04.16 16:45 Tsiteeri


Eks kõik viimased küsimused saavad vastuse kui auto kunagi kohale jõuab.

Sai siis ära tellitud Suberb Combi 2.0 TDI DSG 4x4 Elegance Business Grey

Lisadest:
Panoraam
Webasto
Konks
18" Modus veljed
Raksete teeolude pakett
ACC, lane assist, side assist, intelligentsed kaugtuled
ja vee nipet näpet väiksemaid asju

Raadio võtsin Bolero kuna minu auto tootmise ajaks tuleb see juba 8" ekraaniga ja originaal navist niikuinii lugu ei oska pidada. Cantonist loobusin peale võrdlust tava kõlaritega - ei avaldanud piisavalt muljet.

Varustuse osas jääb Superb mõnes osas alla mu praegusele B7 passatile, aga unistus neliveost ja suurema auto vajadus sundisid ikkagi tellima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
duplex
huviline



Registreerunud 16.12.08
Postitusi: 47

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Passat Variant Comfortline 1.6TDI

postitati 04.04.16 17:08 Tsiteeri


Bolero oli vist standardis? Kas bt handsfree ikka võtsid?

See nutitelefoni funktsioonide ülevõtmine sinna Columbuse ekraanile on minuarust väga äge. Hinnavahe Boleroga muidugi suur aga arvestades antud konfiguratsiooniga auto hinda siis ma arvan, et see on tühine summa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
Tihver
huviline



Registreerunud 11.01.10
Postitusi: 162

Kasutaja on eemal

Auto: Superb 3 Combi, 140kw TDI DSG 4x4

postitati 04.04.16 17:14 Tsiteeri


Bluetooth käed-vaba telefonisüsteem ja SmartLink ühendus on Elegance varustustaseme sees. Nii et Columbusest loobumisega jäin sisuliselt ilma DVD mängijast ja sisseehitatud NAVI`st. Kumbki ei paku sellist huvi, et selle eest 1300eur maksta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 04.04.16 18:53 Tsiteeri


Kui uus Bolero juba 8" ekraaniga, siis päris 1300€ ei oleks vast Columbusele üleminek maksnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M.Jaaska
huviline



Registreerunud 13.01.14
Postitusi: 134

Asukoht: Võru/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Välismaa auto

postitati 04.04.16 19:08 Tsiteeri


Kui SmartLink olemas, siis auto navi ju suht mõtetu arvestades, et kaart on pool aastat taga.


levwfreaks.eu - Meie uus koduleht._________ Sõidad jälle ja naeratad! Forss
... Magnus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Octavianus
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.05
Postitusi: 205

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb III 2015 280HP Elegance

postitati 04.04.16 19:57 Tsiteeri


kasutan aktiivselt auto navit sest lihtsalt ei viitsi telefoni taskust võtta ja juhtmeotsa riputada.
pool aastat kaardi vanuses pole seni veel häirinud.

Cantoni osas jagan 100% arvamust, minu kõrvakuulmine ei tuvastanud piisavalt suurt vahet et Cantonit tellida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tihver
huviline



Registreerunud 11.01.10
Postitusi: 162

Kasutaja on eemal

Auto: Superb 3 Combi, 140kw TDI DSG 4x4

postitati 04.04.16 20:27 Tsiteeri


Ei ole uue Columbuse navi testinud, aga vana navi, sama, mis mul passatis, on nii aeglane, et telefonis jõuaks selle ajaga kümme asja ära teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Vaim
huviline



Registreerunud 05.03.16
Postitusi: 18

Kasutaja on eemal


postitati 04.04.16 21:29 Tsiteeri


Huvitav, mujalt foorumitest lugedes väideti et on tuntav erinevus Cantonil ja tavalisel.

Endal sellega tellitud - eks näis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
duplex
huviline



Registreerunud 16.12.08
Postitusi: 47

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Passat Variant Comfortline 1.6TDI

postitati 05.04.16 07:49 Tsiteeri


Eks see vahe ole kuulja kõrvades.
Fakt on see, et Canton on siiski märkimisväärselt võimsam.

Leidsin päris huvitava Saksa (Autogefühl) testi Passat Superb Mazda 6:

https://www.youtube.com/watch?v=YLplgsCxY-Q


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
Tihver
huviline



Registreerunud 11.01.10
Postitusi: 162

Kasutaja on eemal

Auto: Superb 3 Combi, 140kw TDI DSG 4x4

postitati 05.04.16 17:19 Tsiteeri


Canton on märkimisväärselt võimsam, tümpsu meestele kindlasti õige valik. Tavalise helitugevuse juures mingit märkimisväärset kvaliteedivahet tavakõlaritega ei tajunud.

Isiklik arvamus on see, et eraldiseisev woofer rikub helipildi ära, sama tunne oli ka uue Passati Dynaudioga. Minu praeguses autos on ilma eraldiseisva woofrita Dynaudio süsteem kus bassikõlarid on ustes ja selle helipilt on minu kõrvale palju meeldivam, seda nii vaikselt kui kõvasti kuulates. Dynaudio hind on küll ka 2x kõrgem kui Cantonil.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 05.04.16 20:31 Tsiteeri


VW-l on kõik asjad palju kallimad, võrdle kasvõi selliseid lihtsaid asju nagu porilapakad või salongimatid. Arusaamatu ühe kontserni siseselt selline hinnavahe, saaks aru kui võrdleks Audiga. Canton vs Dynaudio puhul saab veel aru, et erinev valmistaja. Aga kummimattide puhul? :o
Helipilt on muidugi maitse asi. Superbi ei tea, olen kuulnud Octavia Swing vs Canton. Swing on ikka jama, samas Canton ka mingit muljet ei jätnud. Passat B8 puhul on mõlemat saanud piisavalt kuulata, nii tava 8 kõlarilist kui nüüd ka Dynaudio oma. Octaviale panevad mõlemad ära ning Dynaudiol kannatab bassi keerata küll ja plärisema ei hakka. Lisaks on ka helipilt ruumilisem. Aga loomulikult pole see siiski mingi melomaanidele sobiv süsteem ja hind on paras kirves.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
roosteuss
huviline



Registreerunud 06.03.16
Postitusi: 101

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Yeti Elegance ja mõned saksa autod

postitati 06.04.16 11:51 Tsiteeri


Kui autol on võimalik üks asi kinnitada ühe kruviga siis Skoda teeb nii,VW paneb igaksjuhuks kaks kruvi aga Audi kindlasti kolm kruvi.Meeldib või mitte aga Skoda on VAG grupi säästuauto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 06.04.16 13:38 Tsiteeri


Ja kuna Škoda on säästu auto,siis pole mõtet ka loota kõrgkvaliteet heli ja mida iganes veel.

Aga selle raha eest on autot küll ja veel.Mulle meeldib see,et sõita saab ja seda teeb suht hästi.

Uus VOLVO XC90 ja S90 pakuvad mingit kontsert saali heli,aga hinnalipik oli esimesel ka seal 90+tuhat.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
duplex
huviline



Registreerunud 16.12.08
Postitusi: 47

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Passat Variant Comfortline 1.6TDI

postitati 06.04.16 13:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: roosteuss
Kui autol on võimalik üks asi kinnitada ühe kruviga siis Skoda teeb nii,VW paneb igaksjuhuks kaks kruvi aga Audi kindlasti kolm kruvi.Meeldib või mitte aga Skoda on VAG grupi säästuauto.


See on väga kitsa ja mustvalge silmaringiga inimese jutt. Kui uusi autosid ise käega katsuda ei saa siis vaata kasvõi eelmist sakslaste ülevaadet mis ma siia eelmise kommentaariga postitasin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 06.04.16 14:17 Tsiteeri


Kvaliteedi vahe on kindlasti neil brändidel ja skoda ei saa veel neid lisasid ,mis audi 2000-del aastal paigaldas ,aga audi ja skoda samades mootorites on täpselt samapalju polte ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 06.04.16 14:22 Tsiteeri


Urmas ära valeta, XC90 hind hakkab palju madalamalt. Hakkab...:D 58+ tuh vist oli algus. Eile just käisin seal aega surnuks löömas ja vaatasin XC90 üle.
Skoda vs VW võrdluses on tegelikult hästi aru saada kumma autoga parajasti sõidad. See ei ole ainult hind võrdluses vastu saadud varustus. Materjalid, disain ja blablablaa, aga tee mis tahad kuid VW-s on teine fiiling.
Samas ei saa ma aru kuidas Skodale on võimalik 10€ (vist oli selline hind) eest saada jalaruumivalgustus nii ette kui taha, siis uuel Passatil ei saa seda tagaistujatele mingi raha eest. WTF?!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
duplex
huviline



Registreerunud 16.12.08
Postitusi: 47

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Passat Variant Comfortline 1.6TDI

postitati 06.04.16 20:18 Tsiteeri


Vanal 2008-15 Superbil oli ukselingivalgustus standardis kui ma ei eksi. B6/B7 Passatil seda ei olnud. Rääkides armatuurist siis Passatil armatuuri alumine osa kõvast plastist. Superbil isegi kindalaeka kaan pehme plast. Lävepakuvalgustus Superbil. A4-jal oli esiustest aga Passat CC-l vist polnud isegi seda. Kui ma meenutan siis isegi mu B8 A4 2009 oli kindalaeka kaan kõvast plastist kuigi ümber selle oli armatuuri alumine osa pehme. Taga luuki lahti tehes Superbil ja A4-jal metallist kaitse luugi allääres. Passatil plastist. Aga mõne arvates on kõik see Passatil kvaliteetsem :))

Kui ma oma A4 müüsin siis see oli 16000€ hinnaklassis ostja jutu järgi ainuke millel ei olnud hall värvus keskkonsoolilt juhi poolt põlvega ära kulutatud. Isegi A6-tel kuluvat see ära. See on siis kvaliteet!?

Kui aus olla siis eelmise põlve Superbis oli ikka kuradi palju autot raha eest mis ta maksis, et ma ei kujuta ette miks peaks Passati või A4-ja eest rohkem maksma. Ainult siis kui lisavarustus on parem. Praegu sõidan Passatiga ja laps määrib jalgadega esiistme seljataguse kõik sitaseks. Superbis seda muret ei olnud kuna iste oli nii kaugel, et ta ei ulatunud sinnani.

Uuel Superbil on ka nüüd armatuuri alumine osa kõvast plastist nii nagu Passatil. Aga seda teed on läinud kõik tootjad. Uuel B9 A4 on sama asi, et pehmem plastmaterjal hakkab vist otsa saama. Siin ei saa ühelgi neist kolmest paremat kvaliteeti välja tuua armatuuri materjalide osas.

Mis puudutab istmematerjale ja polstreid siis nende osas ei saa küll väita, et ühel on odavam ja teisel kallim. L&K Superbi kõrval kahvatub nii mõnigi Passat või A4 odavautoks. Nende autode puhul sõltub ikka varustusastmest mulje mitte nimest või kaubamärgist.

Igal juhul VW/Skoda multimeediasüsteemid meeldivad mulle rohkem. Puutetundlik ja saab kiirelt toimetada. Audi MMI 3gen. ei olnud puutetundlik. Nime otsimine telefoniga helistamiseks võttis rõvedalt aega keskkonsooli nupust keerutades. Roolilt helistades pole vahet kuna keskel infoerkaanid on neil kõigil sama. Tõsi Superbil oli mustvalge. Audil ja Passatil värviline. Võimalik, et Superbile sai ka värvilist tellida... Häälkäsklused tunduvad kõige paremad Passatil. Audil oli võimatu nime öeldes helistada. Kui ütled Rita siis helistas Viktor. Võibolla olen lihtsalt paremini hääldama hakanud.

Muidugi eks iga l*ts kiidab oma v*ttu. Üldiselt usaldada tasub rohkem Saksa autoteste. Need on proffide poolt tehtud ja mehed teavad rohkem kui meie siin foorumis. Plank Audi, Skoda või VW on igal juhul niru igas mõttes. Audide ainus eelis on parem baasvarustus mis teeb ka baashinna krõbedamaks. Lisavarustuse eest küsitakse 3x rohkem kui Skodal samaväärsete asjade puhul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 06.04.16 21:08 Tsiteeri


B7 Passat ei kannata jah eelmise Superbiga võrdlust, kuna see sisuliselt B6 põlvkonna facelift ainult. B8 ja tänane Superb kannatab juba 1:1-le võrrelda. Aga loomulikult igaüks hindab erinevaid asju, kes ruumikust, kes disaini, jne. Saksa autotestid pole nüüd küll mingi AjaO samuti. Saksas hinnatakse kasutajate poolt teisi asju kui meil. Muidu peaksime kõik näiteks diislitega ringi sõitma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mario20031
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.15
Postitusi: 42

Asukoht: Jõhvi | Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.04.16 21:26 Tsiteeri


Superb võib olla küll suhteliselt mugav, kuid sellegipoolest on tegemist "säästukaga" vaatamata sellele,et täislaksus auto hind 50k kanti jääb. Sellega lihtsalt tuleb arvestada, et VAG ju ei saa teha odavaima kaubamärgi toodet paremaks kui on VW või Audi kaubamärk. Ei saa pakkuda päris kõike samu lisasid, mis suurtel vendadel ning kui on võimalik kokku hoida mingite asjadega, siis seda ka tehakse.

Seda annab hästi edasi ka see postitus:
Tsitaat:
Algselt postitas: roosteuss
Kui autol on võimalik üks asi kinnitada ühe kruviga siis Skoda teeb nii,VW paneb igaksjuhuks kaks kruvi aga Audi kindlasti kolm kruvi.Meeldib või mitte aga Skoda on VAG grupi säästuauto.


Tsitaat:
Algselt postitas: duplex
Muidugi eks iga l*ts kiidab oma v*ttu. Üldiselt usaldada tasub rohkem Saksa autoteste. Need on proffide poolt tehtud ja mehed teavad rohkem kui meie siin foorumis.
Jajah...muidugi :D


Mõned asjad eBays -> VW & Škoda (2005a+) originaal varuosad (tuled, liistud, kere detailid, radikad, kliimapumbad...).
Müüa kaater Glastron GX225 5.0 V8 -> LINK | +372 562 060 58 |
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
duplex
huviline



Registreerunud 16.12.08
Postitusi: 47

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Passat Variant Comfortline 1.6TDI

postitati 07.04.16 06:18 Tsiteeri


2012 aastal oli mul 3 autot. Passat CC, Superb ja Audi A4. Kõik sama ajastu keremudelid, et väga ideaalne võrdlusmoment. Superbi uuena hind 27000 ja Audi A4 uuena hind 42000. CC jäi uue isendi hind antud varustuses 40 tuhande piirimaile. Audil ja CC-l tegid hinna natuke kallimaks suuremad mootorid. Skoda oli juba ainuüksi mootori arvelt mõni tuhat odavam. Varustusaste oli ka kallimatel natuke parem. Kui nüüd luua mingisugune võrdlus siis minu hinnangul näiteks Audi A4 oli Superbist umbes 10-15% rohkem autot. Vaatame aga hinda. No ei kannata kuidagi Audi hind võrdlust Superbiga välja. Oleks hind olnud 32-35 tuhat oleks ok. 42 tuhat, no ütleme ausalt, rahaga võib midagi targemat teha! Ma ei leidnud sealt midagi mis oleks seda raha väärt! Logo ehk ainult! Fakt on see, et see auto ei ole seda raha väärt kui ma panen 27 tuhandese Superbi kõrvale!

CC oli nii ebapraktiline auto aga ometigi oli ta neist kõige vaiksem, kõige parem sõita. Superbi müratase oli kõige kõrgem aga see vahe Audi A4-jaga oli taas üsna olematu arvestades hinnaerinevust. CC mõõtmetelt samasuur kui Superb aga ruumi tagaistmetel isegi vähem kui A4-jas. Ei saa mina aru milleks selliseid autosid toodetakse. Ilus aga ääretult ebapraktiline. Mul läks toidukott pagasnikus ümber. Istmed alla ei käi. Pagasnik nii sügav, et ei ulata. Kas ronida sisse või otsida roigas. Kuna riideid määrida ei tahtnud siis kaabits jäigi autosse kuni müügini. See oleks pidanud olema standardvarustuses.

Müüsime A4-ja, abikaasa sõitis veel natuke CC -ga, mille vahetasime välja Seati vastu ja mina sõitsin Superbiga 2015 aastani. Fakt on see, et poole kallim hind ei tee autost poole paremat autot.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
reverse
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.12
Postitusi: 260

Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia vRS CR TDI DSG

postitati 07.04.16 06:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: duplex
Kuna riideid määrida ei tahtnud siis kaabits jäigi autosse kuni müügini. See oleks pidanud olema standardvarustuses.


:D Teinekord abiks ikka, kui nt kedagi oodates igav hakkab, saad kaabitsaga tänavaid puhastada vms :D


www.sadulsepp.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tnx
huviline



Registreerunud 07.05.12
Postitusi: 750

Kasutaja on eemal


postitati 07.04.16 07:34 Tsiteeri


Arvutimaailmas oli vanasti (võibolla praegu ka) tavaline, et uus prose mudel maksis $1000, poole aasta pärast maksis sama asi $300, sest järgmine 1000-ne oli välja tulnud. Siinseid viimaseid poste lugedes tundub, et automaailmas justkui ei peaks sama põhimõte kehtima, et uued arendused maksavad esimesed kliendid kinni ja Audi või Mersu peaks täna pakkuma oma tehnoloogiaid sama odavalt, kui Škoda või Kia seda teevad 10 aasta pärast.
Mis puutub ruumikusse või materjalivalikusse, siis sõbra 2000 aasta A6 on 5 inimesele mugavam ja ka igast otsast vaiksem, kui Superb. 10 cm lisalaiust tagaistmele on hoopis asjalikum, kui 10 cm lisa põlveruumi. Uus Superb on üldse nagu suur Octavia, mis ei tekita mingit emotsiooni, B8 Passat meeldib kaugelt vaadates hoopis rohkem, Audidest rääkimata.
Aga Exceli tabeli järgi on sabassörkijad kindlasti kõige mõistlikumad ostud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  26  27  28  29  30  ..  32
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.3% - SQL: 56.7%]