Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  28  29  30  31  32
Autor:
Pealkiri: Uus Superb (Vastuseid: 785 | Vaatamisi: 110618)
roosteuss
huviline



Registreerunud 06.03.16
Postitusi: 101

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Yeti Elegance ja mõned saksa autod

postitati 11.04.16 12:25 Tsiteeri


Ei ole olemas sellist asja nagu Golfi baas, on olemas MQB platform mille peale on tehtud nii Golf ,Octavia kui ka Superb.Auto pikkus on muutuv aga laius saavutatakse pealisdekoratsioonide venitamisega,lihtne näide on kui vaadata Superbi esitiiba kapoti alt.Eespool mainiti, et ma pole uusi autosid lähedalt näinud.Võibolla tõesti et autosid aga VAG grupp on mulle viimased kümme aastat leiva lauale toonud.Selleks hetkeks kui Eestis esimene Superb mk3 pidulikult ostjale kätte anti olin mina juba tutvunud tema ehitusega ja riputanud uusi välisdekoratsioone külge,nii et ma ei pea juutuubist autode ehitust õppima,mulle piisab reaalsest harutamisest ja kokku panemisest.Superb on kahtlemata väga hea auto kui võtta asja hinna ja mõõdu suhtes.Võtta asja nii et mõnda autot saab sama raha eest rohkem kui teist võib rääkida inimene kellel lihtsalt pole nii palju raha et kalleimaid autosid endale lubada.Raha puudumisel räägib jutumees ka Lada Rolls-Royceks ja kui hea ja odav see Lada võrreldes Roycega on.Võibolla seest oleks Superb pidanud pisut rohkem eristuma teistest Skodadest ja väljast oleks võinud olla esitiiva ja kapoti kohtumine olla pisut teistsugune.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
duplex
huviline



Registreerunud 16.12.08
Postitusi: 47

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Passat Variant Comfortline 1.6TDI

postitati 11.04.16 12:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Minu arust on eestikeelses autoajakirjanduses kasutusel klassideks-mikro või mini, väike auto,väikekesklass,kesklass ja esindusautod ehk premium klass.


Autode klassid Saksamaal: https://de.wikipedia.org/wiki/Fahrzeugsegment_(Kraftfahrt-Bundesamt)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
duplex
huviline



Registreerunud 16.12.08
Postitusi: 47

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Passat Variant Comfortline 1.6TDI

postitati 11.04.16 12:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: roosteuss
Võtta asja nii et mõnda autot saab sama raha eest rohkem kui teist võib rääkida inimene kellel lihtsalt pole nii palju raha et kalleimaid autosid endale lubada.


Kahtlemata saab sama raha eest mõnda autot rohkem kui teist. Ja see ei puuduta ainult autosid. Kogu tarbekaubaga on niimoodi. Soovitan lugeda Saksa autoteste ja ole vähem eelarvamustega. Või pead Autozeitungi toimetajaid vaesteks ja kadedateks mehikesteks? Omalt poolt lisan, et kallim auto ei näita inimese reaalset rahalist seisu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 11.04.16 13:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: duplex
Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Tsitaat:
Algselt postitas: Vaim
Millised need vidinad olla võiks?
Ma saan aru, et paari aasta järel tilgutatakse kõik vägevamad asjad skodale ka järgi.

Webasto puldist soojenduse saab tehasest ka panna, rääkimata aftermarket võimalusest kõigile autodele.


Alustame kasvõi roolisoojendusest ,ukselukkude soojendusest jne.......


Milleks on vaja ukselukkude soojendust? Sellist eelajaloolist lisa isegi uue Audi A4 varustuse nimekirjas ei ole. Tänapäeva autodel on ukselukud linkide taha ära peidetud kuna neid kasutatakse ainult erijuhtudel.

Esiklaasi soojendus mis on minuarust on talvel palju olulisem ja see on Skodal varustuse nimekirjas ilusasti olemas. Kas su Audil on esiklaasi soojendus ja istmejahutus?

Kui nüüd hakata välja tooma lisasid mis on uuel Superbil ja mida ei ole vanal Audirondil siis see nimekiri on palju palju pikem, eelkõige juba juhtimisabi ja täiendatud ohutussüsteemide näol. Varustuste nimekirjad on kodulehtedelt saadaval. Igaüks saab vaadata mida pakutakse ja mida mitte. Niikuinii enamus uue auto ostjaid (ka Audi ostjad) ei osta täislaks masinat. Need on lihtsalt niivõrd kallid.


Kahjuks juhtus nii ,et mu audi-l ongi täislaks ;) ,müügimees ütles et rohkem lisasid antud mudelile ei saanudki , mootori eelsoojendust bi-turbole ruumipuuduse tõttu ei saanud ,istme jahutust sai tol ajal Vag-i autodest vaid Phaetonile .
Kui nüüd aus olla ,siis enamusi lisadest ma tegelikult ei kasutagi ,mõned isegi nagu segavad.
Kuna autot on siiski päris palju ümber ehitatud ,siis olen kõik lisad põhimõtte pärast alles ja töökorda jätnud .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 11.04.16 14:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: duplex
Kahtlemata saab sama raha eest mõnda autot rohkem kui teist. Ja see ei puuduta ainult autosid. Kogu tarbekaubaga on niimoodi. Soovitan lugeda Saksa autoteste ja ole vähem eelarvamustega. Või pead Autozeitungi toimetajaid vaesteks ja kadedateks mehikesteks? Omalt poolt lisan, et kallim auto ei näita inimese reaalset rahalist seisu.

Keksib aga jalalt-jalale ja kisab: "Lible tegi, Lible tegi!" Sorry, ikka: "Hansud juutuubis rääkisid ja Autobildis kirjutasid.". Unusta ära see sakslaste ülistamine. Kas auto tellisid seda arvestades, mida lugesid ja nägid internetist või selle järgi mis omale meeldis ja testisid ikka ise ka?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
duplex
huviline



Registreerunud 16.12.08
Postitusi: 47

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Passat Variant Comfortline 1.6TDI

postitati 11.04.16 15:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: markus
Keksib aga jalalt-jalale ja kisab: "Lible tegi, Lible tegi!" Sorry, ikka: "Hansud juutuubis rääkisid ja Autobildis kirjutasid.". Unusta ära see sakslaste ülistamine. Kas auto tellisid seda arvestades, mida lugesid ja nägid internetist või selle järgi mis omale meeldis ja testisid ikka ise ka?


Ega igaühel ole oma tõed. Kes väidab, et Skodadel kinnitatakse detailid 1 kruviga, VW-l kahe kruviga ja Audidel 3 kruviga.

Mina aga usun, et Hansud on äkki meist siiski natuke teadlikumad antud teemadel. :)

Sellepärast ei ole vaja siis saage kohe käima tõmmata kui ma toon ära autoajakirjade arvustused. Auto on tarbeese ja keegi ei sõida ühe autoga igavesti. Mõne aasta pärast on juba unustatud millega täna sõideti. Ja on juba uued autod mida kiita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 11.04.16 15:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: duplex
Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Minu arust on eestikeelses autoajakirjanduses kasutusel klassideks-mikro või mini, väike auto,väikekesklass,kesklass ja esindusautod ehk premium klass.


Autode klassid Saksamaal: https://de.wikipedia.org/wiki/Fahrzeugsegment_(Kraftfahrt-Bundesamt)


Mis see siia puutub?Ma räägin,et meil Eestis on sellised nimetused kasutusel.
Ingliskeelses maailmas on majadel esimene korrus, meie teine.Aga ega me nüüd sellepärast küll ei hakka,omal esimest korrust keldriks nimetama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 11.04.16 16:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Ingliskeelses maailmas on majadel esimene korrus, meie teine.Aga ega me nüüd sellepärast küll ei hakka,omal esimest korrust keldriks nimetama.

Oot, aga kuidas neil keldri- ehk soklikorrus siis on? :o Ma ei viitsi ise otsida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 11.04.16 16:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: duplex
Ega igaühel ole oma tõed. Kes väidab, et Skodadel kinnitatakse detailid 1 kruviga, VW-l kahe kruviga ja Audidel 3 kruviga.

Mina aga usun, et Hansud on äkki meist siiski natuke teadlikumad antud teemadel. :)

Sellepärast ei ole vaja siis saage kohe käima tõmmata kui ma toon ära autoajakirjade arvustused. Auto on tarbeese ja keegi ei sõida ühe autoga igavesti. Mõne aasta pärast on juba unustatud millega täna sõideti. Ja on juba uued autod mida kiita.

Miks ainult Hansud, kindlasti ka prantslased jne. Ja kindlasti leiab netiavarustest teste, kus võitja on Passat või üldse mõni kolmas. See mida mingi testi tegijad + või - poolele panevad, ei pruugi ühe eestlase (ja miks mitte ka mõne Hansu) arvates üldse nii olla. Seega räägime pigem sellest, mis meile endile meelidb ühe või teise auto juures. Mulle kokkuvõttes meeldib Passat rohkem kui Superb, aga see ei tähenda ka seda, et ma teda igas nüansis paremaks pean. Mõni asi meeldib mulle Superbi või üldse Skoda juures rohkem. Näiteks telefonisahtel keskkonsoolis. Pole küll kuigi mugav seda telefoni sealt välja võtta, aga samas on koht kuhu panna. Passatis aga pean 1 topsihoidja (topsihoidjad on tõesti Passatis paremad, kuigi tagumine võiks sügavam olla, sest nätsutops ei mahu kaane alla) hetkel ohverdama selleks ja olemasoleva tuhatoosiga pole muud teha kui sente seal hoida. Superbi ukses olev vihmavari meeldiks Passatis väga, hea kui on käepärast.
Aga jah, igavesti ei õnnestu tänapäevaste autodega tõesti sõita. Pole enam selliseid pommikindlaid autosid nagu vanad Volvod või MB W124.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
duplex
huviline



Registreerunud 16.12.08
Postitusi: 47

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Passat Variant Comfortline 1.6TDI

postitati 11.04.16 16:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Tsitaat:
Algselt postitas: duplex
Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Minu arust on eestikeelses autoajakirjanduses kasutusel klassideks-mikro või mini, väike auto,väikekesklass,kesklass ja esindusautod ehk premium klass.


Autode klassid Saksamaal: https://de.wikipedia.org/wiki/Fahrzeugsegment_(Kraftfahrt-Bundesamt)


Mis see siia puutub?Ma räägin,et meil Eestis on sellised nimetused kasutusel.
Ingliskeelses maailmas on majadel esimene korrus, meie teine.Aga ega me nüüd sellepärast küll ei hakka,omal esimest korrust keldriks nimetama.


Kui Saksamaa variant ei sobi siis Auto24 reastab klassid niimoodi: http://www.auto24.ee/new/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
Tihver
huviline



Registreerunud 11.01.10
Postitusi: 162

Kasutaja on eemal

Auto: Superb 3 Combi, 140kw TDI DSG 4x4

postitati 11.04.16 17:02 Tsiteeri


Auto24 järgi on superb suur keskklass


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Vaim
huviline



Registreerunud 04.03.16
Postitusi: 18

Kasutaja on eemal


postitati 11.04.16 17:11 Tsiteeri


Versus Passat meeldib Superbi puhul rohkem: igast otsast välimus, seest avaram, pagasi mahutavus ja fakt, et Superb on liftback, mitte sedaan. Ning saab kogu vajaliku kolaga ka soodsamalt kätte.

Passatil ei näe midagi, mis eriliselt rohkem ligi tõmbaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 11.04.16 17:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Vaim
Versus Passat meeldib Superbi puhul rohkem: igast otsast välimus, seest avaram, pagasi mahutavus ja fakt, et Superb on liftback, mitte sedaan. Ning saab kogu vajaliku kolaga ka soodsamalt kätte.

Passatil ei näe midagi, mis eriliselt rohkem ligi tõmbaks.

5+ isikliku arvamuse eest, mis sest et see minu omaga ei ühti;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tnx
huviline



Registreerunud 07.05.12
Postitusi: 750

Kasutaja on eemal


postitati 12.04.16 05:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: duplex
Nüüd on osadel autodel nii, et tagaistujate uksepolstrite kvaliteet on kehvem kui esimestel. See on uus trend.


Tagaistujate aknamootorite pealt on aegade algusest saadik koonerdatud, see pole mingi uus trend.

Tsitaat:
Oot, aga kuidas neil keldri- ehk soklikorrus siis on? :o Ma ei viitsi ise otsida.


Keller on basement, meie mõistes esimene korrus on ground floor ja edasi on korruse numbrid ühe võrra väiksemad, kui meil.

Et Superbi teemas püsida, siis milleks norida mingite plastikute või tüüblite kallal. Kas mõnele Škodale Audi TT pealt tuttavat digitaalset näidikuplokki või korralikku keskdifriga nelivedu saab? Ja kuidas istmed tunduvad - ma küll uuemaid Audisid pole proovinud, aga Volvo poest Škoda poodi minnes sain 5 sekundiga aru, miks Superb on poole odavam, kui S80. Tool oli nagu köögitabuert Volvoga võrreldes, nüüdseks olen harjunud, kuigi päris mugavat sõiduasendit polegi leidnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
duplex
huviline



Registreerunud 16.12.08
Postitusi: 47

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Passat Variant Comfortline 1.6TDI

postitati 12.04.16 06:06 Tsiteeri


Minu B8 A4-jal oli värviline juhi infoekraan mis lisavarustuses maksis 350€. Täpselt sama värviline infoekraan maksis Passatile 150€ (praegu 140). Superbile 90€ (praegu 80€). Infograafika on ka neis sama, et milles on erinevus, seda nagu aru ei saagi. Istmed sõltuvad varustusest. Baasvarustuses olevad istmed A4-jal on täiesti standartsed VAG grupis levinud istmed. Lisavarustusest saab tellida palju paremaid istmeid aga ka Superbile saab tellida paremaid istmeid. Nii, et loeb ikka väga palju konkreetse auto konfiguratsioon.

Mis puudutab isiklikku arvamust. Superbi v. Passati võrdlust siis mina võtaks neist selle millel on lisavarustust rohkem. Comfortline Passat vs L&K Superb. L&K on lihtsalt nii palju luksuslikum, et nagu valikumomenti ei teki. Kui võrrelda Comforline Passat vs Active varustuses Superb. Sellisel juhul selline Superb võtab nagu nina krimpsutama küll ja ega mingit huvi ei tekigi.

Päris üheselt ei saa öelda milline on parem ja milline kehvem. Fakt on see, et mistahes plank auto on kehv. Mina tahan ökodiislit ja talutavat varustust. Muidu auto on igav.

Sedaani Passatit ma ei võta enam kohe kindlasti. Enne olen pidanud sedaane ja need kuidagi välja kannatanud aga Passat CC võttis lõplikult selliste masinate pidamise soovi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 12.04.16 07:23 Tsiteeri


Istmeid on nii ja naasuguseid, endal tänaseks juba kolmas B8 Passat ning kõik olnud Top Comfort istmetega, millel Saksa arstide sertifikaat jne. Esimene oli Alcantara, teine tekstiil ja hetkel täisnahk. No mina endiselt ei leia seal endale 100% mugavat asendit ja selg jääb pikemal sõidul ikka kangeks. Eelmise auto ehk Accordi iste oli parem.
Duplex, miks võrdled Comfortline ja L&K varustuses autosid? Hinnakirja järgi ikka Highline Passat samas suurusjärgus, isegi mõni kopikas odavam.
Sedaan või universaal, Passat või Superb? Isiklik eelistus on sedaan ja Passat, kuigi hetkel sõidan universaaliga. Sedaani puhul meeldib soliidne kerejoon, mittemäärduv tagaklaas ja väiksem sõidumüra salongis. Pakiruum on piisava suurusega, et ka surfikola kaasas vedada. Jah laadimisava on ebamugav ning kinnitamata asjad kaovad pakiruumi sügavusse. Aga seni on kõik vajalik sealt avasusest sisse mahtunud ning 1x aastas kui tõesti ei mahu, siis leian teise auto. Ka asjad saab sealt sügavusest ilma probleemita kätte, kui sa just 160cm pikk pole.
Miks mulle ei meeldi Superb? Ei meeldi interjöör, kohe ühestki otsast. Disain liiga Octavia ja võrreldes Passatiga mõjub odavamalt. Raske kirjeldada miks, see on pisiasjades nagu ukse käepidemed, lingid jne. Aga peamine on üldine disain, lisaks ka pakiruumi odav väljanägemine. Ruumikus? Jah, selgelt suurem ja praktilisem Passatist. Aga kuna ma lapsi ja kartulikotte, jalgrattaid jne igapäevaselt ei vea, siis pole mulle seda tagaistmel olevat lisa jalaruumi ning meeletut pagasiruumi tarvis. Kõik on mahtunud tagaistmele ära ka Passatis ja 4-kesi pikemal sõidul pole keegi kurtnud. Ka Passati juures on asju mis mulle ei meeldi ja kohti kus oodanuks enamat. Tuulemüra A-piilari juures häirib, vedrustuselt oodanuks rohkemat, lisavarustus on võrreldes Skodaga ülehinnatud jne. Ja on asju mis on paremad, nagu topsihoidjad, Active Info Diplay jne. Kokkuvõttes minu arvates, Passat on soliidsem ja Superb praktilisem ning ei saa otseselt öelda, et üks on teisest parem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mario20031
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.15
Postitusi: 42

Asukoht: Jõhvi | Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.04.16 10:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: duplex
Tsitaat:
Algselt postitas: roosteuss
Võtta asja nii et mõnda autot saab sama raha eest rohkem kui teist võib rääkida inimene kellel lihtsalt pole nii palju raha et kalleimaid autosid endale lubada.


Kahtlemata saab sama raha eest mõnda autot rohkem kui teist. Ja see ei puuduta ainult autosid. Kogu tarbekaubaga on niimoodi. Soovitan lugeda Saksa autoteste ja ole vähem eelarvamustega. Või pead Autozeitungi toimetajaid vaesteks ja kadedateks mehikesteks? Omalt poolt lisan, et kallim auto ei näita inimese reaalset rahalist seisu.
Kas see saksa autotestide ja ülevaadete ülistamine on mingi ususekt? See on ausalt öeldes tüütum, kui jehoovatunnistajad ukse taga. Ma usun rohkem kohalikku praktikat, kui sakslaste "autoteste".


Mõned asjad eBays -> VW & Škoda (2005a+) originaal varuosad (tuled, liistud, kere detailid, radikad, kliimapumbad...).
Müüa kaater Glastron GX225 5.0 V8 -> LINK | +372 562 060 58 |
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tnx
huviline



Registreerunud 07.05.12
Postitusi: 750

Kasutaja on eemal


postitati 12.04.16 11:06 Tsiteeri


Igas riigis, kus autosid toodetakse, eelistatakse kodumaist toodangut. Nii testides kui ka ostes. Mingi esimene ettejuhtuv stats näitab, et Passateid müüakse Euroopas kokku 5x rohkem, kui Superbe:
http://europe.autonews.com/article/20151012/ANE/151009811/wagons-give-lift-to-europes-severely-weakened-volume-midsize-segment
Škoda ikka rohkem Ida-Euroopa teema.

Infoekraanidest leian skoda.ee pealt ainult jutte navist, raadiost ja 3,5" maxi-dotist (värviline 80€), aga mitte Virtual Cockpiti. Istmevalik ka teab, mis suur ei ole. Elektrilised on natuke rohkem reguleeritavad ja seega paremad, aga ikkagi ei midagi erilist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 12.04.16 11:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tnx
Igas riigis, kus autosid toodetakse, eelistatakse kodumaist toodangut. Nii testides kui ka ostes. Mingi esimene ettejuhtuv stats näitab, et Passateid müüakse Euroopas kokku 5x rohkem, kui Superbe:
http://europe.autonews.com/article/20151012/ANE/151009811/wagons-give-lift-to-europes-severely-weakened-volume-midsize-segment
Škoda ikka rohkem Ida-Euroopa teema.

Infoekraanidest leian skoda.ee pealt ainult jutte navist, raadiost ja 3,5" maxi-dotist (värviline 80€), aga mitte Virtual Cockpiti. Istmevalik ka teab, mis suur ei ole. Elektrilised on natuke rohkem reguleeritavad ja seega paremad, aga ikkagi ei midagi erilist.


Ma sinuga täitsa nõus,et igas riigis ikka oma eelistused ning ka arusaamad heast ja halvast.
Meil on eestis ainult täitsa omamoodi imelikud eelistused,aga seda võib kokkuvõtta ainult kahe sõnaga-raha vähesus(või siis mõnel tegelasel üleküllus).Ja ei ole mujal kui ida-euroopas auto selline staatuse sümbol.Staatuse sümbolina ostetakse seal alates S klass ja tema konkurente.Vahepealsed valikud on pigem meeldimisel ja vajadusel põhinevad.
No ei roki kuskil Toyota ja Nissan, enim müüdud autode esikolmikus.
Saksas müükase Avensist aastas sama palju kui Passatit ühes päevas müüakse.
Lääne-ja isegi põja-euroopas, on ka Ford suht arvestatav tegija,aga meil ei ole isegi esikümnes mitte,sest nad on liiga kallid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 12.04.16 12:20 Tsiteeri


Läheb küll väga OT-ks, aga praegusesse Info Auto salongi väga ei tõmba ka. Rohkem nagu Ssangyoung, kui Fordi või veel hullem Volvo salong.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 12.04.16 14:03 Tsiteeri


Naljapärast küsisin just töökaaslaselt (olen scandinaavias)mis on parim automark ,
kohe tuli vastuseks Saab ,aga Volvo pidavat kah asja ära ajama ;)
Üldiselt on scandinaavias ka vanad ameeriklased hinnatud .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 13.04.16 07:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: markus
Läheb küll väga OT-ks, aga praegusesse Info Auto salongi väga ei tõmba ka. Rohkem nagu Ssangyoung, kui Fordi või veel hullem Volvo salong.


Ma omast arust nagu auto ja üldse tehnikamaailma asjadega kursis,aga sellest ei saanud küll aru.Oled ikka kaine peaga selle kirjutanud?Isegi eesti keel on siin kuidagi vildakas.Äkki tõlgid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 13.04.16 07:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Tsitaat:
Algselt postitas: markus
Läheb küll väga OT-ks, aga praegusesse Info Auto salongi väga ei tõmba ka. Rohkem nagu Ssangyoung, kui Fordi või veel hullem Volvo salong.


Ma omast arust nagu auto ja üldse tehnikamaailma asjadega kursis,aga sellest ei saanud küll aru.Oled ikka kaine peaga selle kirjutanud?Isegi eesti keel on siin kuidagi vildakas.Äkki tõlgid?

Kui kaine peaga lugeda, siis ei tohiks arusaamatu küll olla. Äkki hommikune konjakijoomine tuleks maha jätta:D Ja kui eesti keeles korrektselt kirjutamisest rääkida, siis tavaliselt käib ikka peale lauselõppu ehk punkti ka tühik;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 13.04.16 07:57 Tsiteeri


Siin hästi näha mis klassi arutluse all olevad Superb ja Passat kuuluvad.

http://europe.autonews.com/apps/pbcsi.dll/storyimage/CA/20151012/ANE/151009811/V3/0/V3-151009811.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tigekala
huviline



Registreerunud 04.11.15
Postitusi: 8

Asukoht: umbes keskel
Kasutaja on eemal


postitati 19.04.16 12:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Naljapärast küsisin just töökaaslaselt (olen scandinaavias)mis on parim automark ,
kohe tuli vastuseks Saab ,aga Volvo pidavat kah asja ära ajama ;)


Puhta tõde ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  28  29  30  31  32
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.2% - SQL: 50.8%]