Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  24  25  26  27  28  ..  32
Autor:
Pealkiri: Uus Superb (Vastuseid: 785 | Vaatamisi: 110943)
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 07.02.16 14:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: taneltag

Siis peaks iga autotootja autod suur pettumus olema, kuna kõigil on mudelirivis olevad tooted üksteisega küllaltki sarnased - Audi, bmw, Mersu jne. Millegipärast arvan ka seda, et 51200 pole enamike eestlaste jaoks samuti tavapärane summa, mille eest autot soetatakse.

Siin saab nüüd vaadata asja 2 eri nurga alt. Kui kõigepealt tehakse valmis A8 ja seejärel mõne aja pärast tuleb A6 uuendus mis on siis suurema venna sarnane. See ok. Skoda puhul on aga asi vastupidine, kõigepealt Octavia ja seejärel tuli Superb, mille interjöör nagu lihtsalt suurem Octavia. Not nice at all.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 07.02.16 15:11 Tsiteeri


Ei saanud sellest võrdlusest antud kontekstis küll aru. Aga baierlase kellaplokk on 1 nende identiteet, mis läbi aja hoiab kindlat joont, nagu ka iluvõre neerud ja c- piilari kujundus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 07.02.16 19:00 Tsiteeri


Pidasin silmas jah seda,et autod on võhikule kohati suisa eristamatud.Eriti just seest,sest kõik armatuurlaua kujust kuni nuppude asukohtadeni on suht üks ühele.Esiotsas on Superbi tuledel väike kolmnurgake lisaks,aga iluvõre ja kõik muu on väga sarnane.Universaalid on tagant ka väga sarnased.
Mulle on paar korda öeldud,et kas see mul ei olegi siis Superb.Ühestküljest meeldiv,aga samas ka kurb,sest inimesed lihtsalt ei tee vahet.
Võta mesru E ja S klass,no on erinevad nii seest kui väljast.Isegi Audi A4 ja A6 on erinevad,lisaks veel A8 neist mõlemast erinev,kuigi on sarnaseid elemente.
Bemmil on eelmine 7-s ja praegune 5-s seeria väljast mingil määral sarnased,aga seest siiski erinevad.3 ja 5 on eristatvad ka võhikule nii seest kui väljast.Täna müügis olevad 5 ja 7 on ikka väga erinevad.
Aga mina ootasin,et uus Superb tuleb midagi tesitsugust,kahjuks tuli "täispuhutud"Octavia.Ma ei arva kohe kindlasti,et Superb halb auto on,aga firma lipulaev võiks natuke erilisem välja näha,kasvõi siis seest,kui väljast ei saanud teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 08.02.16 06:41 Tsiteeri


Ma tegelikult veits põdesin,kui Scoudi ära tellisin,mis küll väga meeldis ja kuna lapsed suureks saanud,siis suuremat autot ei vajanud ka enam,et kui nüüd uus Superb tuleb eriti palju vingem.Aga kahjuks ja minu õnneks ei tulnud.Esimesed ametlikud pildid tagaosast andsid põhjust enama ootamiseks.
Ja ma olen oma autoga ikka väga rahul,peale küttekulu,mis ei ole veel kordagi neid tehase poolt näidatud numbreid näidanud.Isegi sinna lähedale mitte.Tänaseks läbisõit 23000 ja keskmine seal 6,5+


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
duplex
huviline



Registreerunud 16.12.08
Postitusi: 47

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Passat Variant Comfortline 1.6TDI

postitati 08.02.16 09:42 Tsiteeri


Kas 5cm rohkem laiust ja 20cm rohkem pikkust ning parem müraisolatsioon pole piisavad põhjused. Lisaks on Superbil elektriline käsipidur. Ja armatuur ikka päris 1:1-le ei ole. On ikka päris mitmeid erinevusi ka kes näha soovib. Ma istusin vahetult ümber ühest teise ja ikka vahe oli sees. Üldiselt võib öelda, et ka Octavia on väga hästi õnnestunud auto. Väga korralik siseviimistlus. Mida ei saa minuarust öelda Rapidi kohta.

Väga detailne Autogefühli ülevaade Passat, Superb vs Mazda 6.

https://www.youtube.com/watch?v=YLplgsCxY-Q


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
taneltag
huviline



Registreerunud 21.05.12
Postitusi: 142

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Seat Leon Cupra280, 2014

postitati 08.02.16 11:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Pidasin silmas jah seda,et autod on võhikule kohati suisa eristamatud.Eriti just seest,sest kõik armatuurlaua kujust kuni nuppude asukohtadeni on suht üks ühele.Esiotsas on Superbi tuledel väike kolmnurgake lisaks,aga iluvõre ja kõik muu on väga sarnane.Universaalid on tagant ka väga sarnased.
Mulle on paar korda öeldud,et kas see mul ei olegi siis Superb.Ühestküljest meeldiv,aga samas ka kurb,sest inimesed lihtsalt ei tee vahet.
Võta mesru E ja S klass,no on erinevad nii seest kui väljast.Isegi Audi A4 ja A6 on erinevad,lisaks veel A8 neist mõlemast erinev,kuigi on sarnaseid elemente.
Bemmil on eelmine 7-s ja praegune 5-s seeria väljast mingil määral sarnased,aga seest siiski erinevad.3 ja 5 on eristatvad ka võhikule nii seest kui väljast.Täna müügis olevad 5 ja 7 on ikka väga erinevad.
Aga mina ootasin,et uus Superb tuleb midagi tesitsugust,kahjuks tuli "täispuhutud"Octavia.Ma ei arva kohe kindlasti,et Superb halb auto on,aga firma lipulaev võiks natuke erilisem välja näha,kasvõi siis seest,kui väljast ei saanud teha.


No ma ei tea, see vist sõltub vaatajast juba - kes mida näha soovib. Mina näen nt kõigil tootjatel mudelite lõikes samasuguseid sarnasusi. Pole see A8 ja A6 väljast ühti nii erinevad ning samuti seest palju sarnaseid detaile nagu ka octavia ja superbi puhu. Hinnavahed samuti suuremad neil mudelitel :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 08.02.16 12:55 Tsiteeri


Superb
http://www.autofans.be/sites/default/files/styles/artikel_body/public/media/merken/skoda/eigenfotos/skoda-superb-2015-08.jpg


http://www.skoda.ee/shared/SiteCollectionImages/models/new-superb/superb/superb/overview/overview-6-reasons-02-thumbnail.jpg

Octavia

http://www.skoda.ee/shared/SiteCollectionImages/models/new-octavia/octavia-combi/octavia-combi-rs/gallery/octavia-combi-rs-05.jpg

http://www.octavia.com.tr/common/images/Octavia-Gorunum/1b.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 08.02.16 13:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: taneltag
Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Pidasin silmas jah seda,et autod on võhikule kohati suisa eristamatud.Eriti just seest,sest kõik armatuurlaua kujust kuni nuppude asukohtadeni on suht üks ühele.Esiotsas on Superbi tuledel väike kolmnurgake lisaks,aga iluvõre ja kõik muu on väga sarnane.Universaalid on tagant ka väga sarnased.
Mulle on paar korda öeldud,et kas see mul ei olegi siis Superb.Ühestküljest meeldiv,aga samas ka kurb,sest inimesed lihtsalt ei tee vahet.
Võta mesru E ja S klass,no on erinevad nii seest kui väljast.Isegi Audi A4 ja A6 on erinevad,lisaks veel A8 neist mõlemast erinev,kuigi on sarnaseid elemente.
Bemmil on eelmine 7-s ja praegune 5-s seeria väljast mingil määral sarnased,aga seest siiski erinevad.3 ja 5 on eristatvad ka võhikule nii seest kui väljast.Täna müügis olevad 5 ja 7 on ikka väga erinevad.
Aga mina ootasin,et uus Superb tuleb midagi tesitsugust,kahjuks tuli "täispuhutud"Octavia.Ma ei arva kohe kindlasti,et Superb halb auto on,aga firma lipulaev võiks natuke erilisem välja näha,kasvõi siis seest,kui väljast ei saanud teha.


No ma ei tea, see vist sõltub vaatajast juba - kes mida näha soovib. Mina näen nt kõigil tootjatel mudelite lõikes samasuguseid sarnasusi. Pole see A8 ja A6 väljast ühti nii erinevad ning samuti seest palju sarnaseid detaile nagu ka octavia ja superbi puhu. Hinnavahed samuti suuremad neil mudelitel :P


Ma pidasin silmas inimest,kes ei ole väga autodega kursis.Jah on küll Superbil nupud ekraani kõrval laiemad ja peegli nupp on allpool aknatõstukite juures.Octavial nupud käigukangi ees ja Superbil kõrval,aga need on ju pisiasjad,sest nupud on samad ja ka ekraan on sama.Kellad on ka samad ,koos nende vahel oleva ekraaniga,mille graafika on 100% sama.vent avad on sama sugused ja ukse polstrid-käepidemed on samasugused.kas 10 erinevust ikka tuleb ära?
:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 08.02.16 13:10 Tsiteeri


Audid on küll ühte stiili ,aga ikkagi erinevad.Või ma eksin?

A6
http://upscalelivingmag.com/new-audi-a6-range-ready-even-cleaner-getaway/

A4
http://www.carscoops.com/2015/06/new-audi-a4-advances-in-technology-and.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 08.02.16 13:50 Tsiteeri


Jah, kui nüüd Superbil armatuurlauast iluliist ära võtta, siis on vahe suht olematu küll. Väljast on ikka rohkem eristatavad, Superb mulle välimuselt täitsa meeldib. Auto 100 salongis oli Elegance kui mina käisin. Korra istusin sisse ja no sinna see huvi kadus. Passati kõrval näeb ikka odav välja. Ega ka Passat Comfortlines esmapilgul äge paista, aga ikkagi teise klassi tunne on kuidagi. L&K varustuses Superbi pole muidugi seestpoolt vaadanud, aga ukse käepidemed ja kõik oli sellise kuju ja disainiga, et ega palju parem saa olla. Muidugi maitseasi ja autona on kindlasti Passatiga võrreldav. Aga see fiiling on kuidagi teine sealjuures, nagu vägisi oleks tagasi hoitud. Võrrelge kasvõi pagassi polstrimaterjali. Kui juba Audi juurde jutt läks, siis uue A4 tuled on kuidagi liig Superb jälle ja pimedas võib tekkida küsimus kumb auto sõidab ees.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 08.02.16 14:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raigo1
Eelpool mainisid, et uue superbi ning octavia taguosad ka sarnased...
Üsna asjatundmatu jutt...
Eelmine superb oli tõesti sarnane, aga uuel ju põiki piklikud tuled. :)
Ühesõnaga kõigil markidel on see, et võetakse ühelt mudelilt midagi üle teisele.
Kui see on probleemiks mõnele kasutajale miljonist, siis see ei huvita kedagi. Liinibussid on ka seest sarnased, mis teha jääb pilet ostmata ja sõit sõitmatta? :D


Kirjutasin,et universaali tagaosa on kujult sarnane.Eriti on seda märgata külgvaates.Tagant vaates peale tulede ka muud nagu erinevat ju ei olegi.
Eelmised kered olid ikka väga erinevad ja ka suurus oli kaugelt eritstav.Uued kered on peale välimuse veel ka suuruselt mitte nii erinevad,sest Octavia on ikka kõvasti "kasvanud".


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
duplex
huviline



Registreerunud 16.12.08
Postitusi: 47

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Passat Variant Comfortline 1.6TDI

postitati 08.02.16 15:28 Tsiteeri


Suuruste vahe on Octavia vs Superb ikka päris suur. Isegi Passat vs Superb on vahe tunda salongis. Vanasti olid Passat ja Superb sama laiusega. Superb oli ainult pikemaks venitatud. Nüüd on uus Superb tunduvalt laiem kui Passat. Paar cm laiust on autos juba suur vahe. Seda on tunda keskmisest käetoest ja kui kõrvalistuja õlg jääb kaugemale. Ja kui Octavia mehele 5cm pole mingi vahe siis soovitan juba mõne 5cm kitsama väikeauto võtta. Milleks raisata raha!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 08.02.16 16:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: duplex Nüüd on uus Superb tunduvalt laiem kui Passat. Paar cm laiust on autos juba suur vahe. Seda on tunda keskmisest käetoest ja kui kõrvalistuja õlg jääb kaugemale.

Soovitan nüüd oma väite üle kontrollida. Passat siselaius 1506mm, Superb 1507mm esipingil. Mulje võib olla petlik sellest, et Superbil ehk istmed rohkem uksepoole ja Passatil keskel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
duplex
huviline



Registreerunud 16.12.08
Postitusi: 47

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Passat Variant Comfortline 1.6TDI

postitati 08.02.16 17:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: markus
Tsitaat:
Algselt postitas: duplex Nüüd on uus Superb tunduvalt laiem kui Passat. Paar cm laiust on autos juba suur vahe. Seda on tunda keskmisest käetoest ja kui kõrvalistuja õlg jääb kaugemale.

Soovitan nüüd oma väite üle kontrollida. Passat siselaius 1506mm, Superb 1507mm esipingil. Mulje võib olla petlik sellest, et Superbil ehk istmed rohkem uksepoole ja Passatil keskel.


Jah seest jätab petliku mulje siis kuna keskmine käetugi tundub laiem. Väljast on Passat 1832 vs Superb 1864 mm. Tagaistmel on Superb aga Passatist suurem. Sisemõõdud tervikuna on ikkagi suuremad ja sellepärast mõjub ka avaramana.

Octavia mõõtmed:
http://ifaster.cz/wp-content/uploads/2013/01/S13.jpg

Superbi mõõtmed:
http://cdn.wp.driving.co.uk/get/2015/07/superb-estate.jpg

Passat:
http://images.caricos.com/v/vw/2015_volkswagen_passat/images/1600x1200/2015_volkswagen_passat_108_1600x1200.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
taneltag
huviline



Registreerunud 21.05.12
Postitusi: 142

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Seat Leon Cupra280, 2014

postitati 08.02.16 18:09 Tsiteeri


Lõppkokkuvõttes mis vahet seal on :P
Inimene ostab auto mis talle meeldib ning kedagi ei koti, mis keegi teine arvab :D

Siiski niipalju ütlen, et superbi salongi materjalide valik ikkagi parem kui octavial, mis iseenesest ka loogiline kuna klass kõrgem auto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 08.02.16 18:51 Tsiteeri


Kes neid mõõtusid ja materjali pehmust ikka esmapilgul vaatab.Torkab silma see,et on väga sarnased.
Aga see ei tähenda ,et neil midagi häda sellepärast on,head autod mõlemad.Kellele ema kellele tütar,lihtsal vahel võivad segamini minna ,kui hoolikalt ei vaata:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 09.02.16 16:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: taneltag
Lõppkokkuvõttes mis vahet seal on :P
Inimene ostab auto mis talle meeldib ning kedagi ei koti, mis keegi teine arvab :D

Siiski niipalju ütlen, et superbi salongi materjalide valik ikkagi parem kui octavial, mis iseenesest ka loogiline kuna klass kõrgem auto.


99% inimestest ei saa osta endale seda autot mis meeldib ,kuna pole sündinud miljonäri peresse ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 09.02.16 19:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
99% inimestest ei saa osta endale seda autot mis meeldib ,kuna pole sündinud miljonäri peresse ;)

Vaidleks vastu, enamus ostab siiski auto mis meeldib. Võib olla mõni ostab sellise mis ei meeldi. Ärme aja segi meeldivat autot ja unistuste autot. Ja enamus inimesi peab ehk autot üldse transpordivahendiks punktist A -> punkti B.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 10.02.16 15:21 Tsiteeri


Need 20-30 tuhhised autod ongi ju punktist A- punkti B sõitmiseks mõeldud säästukad ,kui neist mõni kellegile ka tõsiselt meeldib on ju super.
Kui unistustest rääkida ,siis ka mina unistasin kunagi sama kiirest autost kui ferrari ,
unistuseks see aga ei jäänud ;)

Mis on elu mõte ,kui oma unistusi täide ei vii ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 10.02.16 22:04 Tsiteeri


Nõus, ainult et mul on neid unistusi liiga palju ja mingites asjades tuleb kompromiss leida. Mingites aga mitte. Tsikkel oli kunagi unistus, sai täidetud. Aga mitte unistustetsikkel, see jäi täitmata. Võinuks ka selle osta, aga siis oleks pidanud teise unistuse sel hetkel ootele panema, aga ma tahtsin teist asja ka kohe. Nüüd mõtlen kas peaks ikkagi tsiklivahetuse tegema ja japsi vahetama itaallase vastu. Samas häviks jälle rahaliselt ning miski muu asi kannataks seetõttu. Krdi kompromissid elus:( Aga Ferrari või sama kiire kui Ferrari? Siin läheksin küll võimalusel täispangale. Aga oleneb ka Ferrarist, kõik sealt valikust ei meeldi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tihver
huviline



Registreerunud 11.01.10
Postitusi: 162

Kasutaja on eemal

Auto: Superb 3 Combi, 140kw TDI DSG 4x4

postitati 28.03.16 17:54 Tsiteeri


Alates 22 nädal hakatakse tootma 2017 mudeliaasta autosid, sellega kaasnevad muudatused:

Uus varustus
1. Telefoni juhtmeta laadimise võimalus (Wireless charging phonebox). Lisavarustus.

2. „Progressive steering“: sportliku seadistusega rool (varieeruva ülekandega). Lisavarustus, ainult koos sportvedrustusega (PFB).

3. „Nivomat“ – automaatne nivooregulatsioon, mis hoiab ära auto tagumise osa allavajumise raske laadungi korral. Lisavarustus Superb Combile. Ei saa koos raskete teeolude paketiga, sportvedrustuse ja adaptiivse vedrustusega.

4. Tagurduskaamera (KA2) koos pesuriga. Luukpärale ainult koos klaasipühkijaga tagaaknal (8M1), ei saa varustusastmele Active. Lisavarustus.

5. 19“ poleeritud valuveljed Phoenix. Lisavarustus varustusastmele L&K.
12/13

6. Musta värvi läikivad 19“ valuveljed Phoenix. Lisavarustuses varustusastmele Elegance/L&K.

7. Pruun interjöör + musta värvi lagi. Lisavarustus varustusastmele L&K.

Varustuse uuendused
1. Adaptiivne vedrustus (PFC) saadaval ka raskete teeolude paketiga (PF1).

2. Raadio Bolero (RAB) / navigatsioonisüsteem Amundsen (RAC): suurem ekraan, 8“ senise 6,5“ asemel.

3. Katuseluugi (PH9/PH0) kaheastmelise avamise funktsioon:
13/13

4. Pagasiruumi topeltpõhi (3GN) koos kinnitusaasadega.

5. 7 uut värvi interjööri valgustuspaketile (PNF).

1 Cool white Current 2 Fire Orange New 3 Cinnamon New 4 RS Red New 5 Pink New 6 Purple New 7 Dusk Blue Current 8 Azure New 9 Skoda Green Current 10 Acid Green New
6. Varustusastmele Active ei saa enam elektriliselt avanevat/sulguvat tagaluuki (4E7) ja pimenurga abisüsteemi (PWB, PWC).

7. Audiosüsteem Canton (RA3) on tellitav ainult koos KESSY-ga (PK7).

8. Kõrvalistuja istme allaklappimise funktsiooni (PKI) puhul puudub tasku seljatoe küljel.

9. TV-tuuner (QU1) edaspidi saadaval ainult koos SunSeti (4KF) ja tagurduskaameraga (KA2).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Vaim
huviline



Registreerunud 05.03.16
Postitusi: 18

Kasutaja on eemal


postitati 28.03.16 20:31 Tsiteeri


Kust seda infot võimalik mujalt ka vaadata?

Kui mul on juba tellitud Canton ilma KESSYta, kas see tuleb mul ikka või hakatakse jama ajama?

Bolero raadio tuleb 6.5" asemel 8", sest neil selleks hetkeks enam pole väiksemaid, võin eeldada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tihver
huviline



Registreerunud 11.01.10
Postitusi: 162

Kasutaja on eemal

Auto: Superb 3 Combi, 140kw TDI DSG 4x4

postitati 28.03.16 22:26 Tsiteeri


Ma pakun, et Canton tuleb ilma kessyta ikka kui hetkel nii tellitud on, aga raadio peaks olema 8" kui auto tootmisaeg jääb peale 22 nädalat.

Seda info jõuab ilmselt avalikult kättesaadavaks aprilli lõpuks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 29.03.16 09:42 Tsiteeri


4. Tagurduskaamera (KA2) koos pesuriga. Luukpärale ainult koos klaasipühkijaga tagaaknal (8M1), ei saa varustusastmele Active. Lisavarustus.

See tundub asjalik asi olevat.Kas VAG grupp esimene ,kes selle kasutusele võtab?
Ma olen mõelnud,et võiks lausa ise endale selle aretada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tihver
huviline



Registreerunud 11.01.10
Postitusi: 162

Kasutaja on eemal

Auto: Superb 3 Combi, 140kw TDI DSG 4x4

postitati 29.03.16 11:42 Tsiteeri


Ma ütleks, et palju asjalikum on märgi taha peidetud kaamera nagu uuel Passatil. Selle pesuri efektiivsus kuivanud pori puhul on kaheldav.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  24  25  26  27  28  ..  32
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.7% - SQL: 55.3%]