Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  7
Autor:
Pealkiri: Skoda Superb combi elegance 2015 (Vastuseid: 160 | Vaatamisi: 31248)
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 06.12.16 17:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rihonet
Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Tsitaat:
Algselt postitas: rihonet
Oskab keegi öelda, et milles asi, kui sõidu ajal klaasipesuvett lasta klaasi peale, siis lööb salongi klaasid seest uduseks ja ka veel vänge klaasipesuvee haisu salongi. Autoks siis nagu ikka uus superb. Läbisõit 23500. Probleem on tekkinud alles lähiajal.


Ei pannud seda eelnevat posti,klaasipesu düüside vahetusest suvel, tähele.Kas probleem pole hoopis sellega seotud,kuskilt pahistab klaasipesu vedelikku otse õhu sissevõtu avasse.



Algul käis ka endal see mõte peast läbi, kuid kas see on üldse võimalik? Olen täheldanud seda, et kahel keskmisel düüsil on pesuvee juga olematu. St. midagi nagu tuleb aga väga vähe(nii umbes klaasi alumisest äärest 10-15cm klaasi peale). Kuid samas äärmistest düüsidest tuleb enam vähem normaalselt. Düüsid sai jh kunagi vahetatud, kuid ega suurt midagi paremaks ei läinud. Nüüd siis mainiti mingi vaheklapi ära võtmisest, et pidavat aitama. Eks see siis nüüd homme selgub.


esinduses siis käidud ja öeldi, et see probleem paljudel superbidel ning isegi osadel vw-del. Et mingi aega peaks tulema tehasepoolne parandus ja et siiani peab ootama. Ja see, et pesuvee hais tuleb sisse ning mille tõttu ka aknad lähevad uduseks, pidavat tingitud olema praegusest kliimast jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 06.12.16 17:53 Tsiteeri


No see oli nüüd küll tore selgitus :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 06.12.16 19:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
No see oli nüüd küll tore selgitus :D


Ja see, et vänge klaasipesuhaisu sisse lööb, pidigi olema talviste vedelike eripära, kuna sisaldavad külmumisvastaseid aineid. Aga see, et klaasid uduseks lähevad... minu arust seda ei tohiks juhtuda


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
viiking
klubiliige



Registreerunud 14.05.06
Postitusi: 398

Asukoht: Tallinn & Kangru & Loo
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III Combi 2,0 TSI

postitati 06.12.16 19:39 Tsiteeri


Briskodast lugesin veel, et odavamad klaasipesu vahendid pidid sisaldama liiga vähe orgaanika vastaseid lisaaineid. See küll vist kehtis pigem meie suviste vahendite kohta. Mõni mees seal olevat pesnud paagi ja voolikud kuumema veega paar korda läbi, et ladestunud saasta välja saata ja siis kallasid mingi kobedama-kallima vahendi sisse ja olevat olnud rahul, et lebra läinud.

Uduste klaaside vastu, noh nii mõistlikkuse piires muidugi uduste, aitab vägagi edukalt mitte väga pudedast paberist ajaleht-reklaammaterjal juhi kummimati all nt, mida aeg-ajalt vahetad. Kui on tekstiilmatid, mis niiskust sisse imavad, siis võib kraami kuluda muidugi rohkem. Tundub arhailine ja üldse mitte normaalne aga see aasta olen katsetanud ja väga super, ütleks, eriti kui kont ei toimeta külmadega. Polnud ennegi probleemi vaja kurta aga ilmad on parajalt külmad ja ligased ning peale kasutusele võtmist ei ole enam sees klaasidel niiskust kohanud. Eks hullemate külmade ja lumesadudega ole näha, mis siis saab a'la kui kogu pere istub korraga külma autosse sisse, siis võib soojenedes taldade alt mattidele jääva veega ju väiksema basseini täita ning see niiskus ronib eelkõige siis klaasidele aga eks näha ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 06.12.16 20:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: viiking
Briskodast lugesin veel, et odavamad klaasipesu vahendid pidid sisaldama liiga vähe orgaanika vastaseid lisaaineid. See küll vist kehtis pigem meie suviste vahendite kohta. Mõni mees seal olevat pesnud paagi ja voolikud kuumema veega paar korda läbi, et ladestunud saasta välja saata ja siis kallasid mingi kobedama-kallima vahendi sisse ja olevat olnud rahul, et lebra läinud.

Uduste klaaside vastu, noh nii mõistlikkuse piires muidugi uduste, aitab vägagi edukalt mitte väga pudedast paberist ajaleht-reklaammaterjal juhi kummimati all nt, mida aeg-ajalt vahetad. Kui on tekstiilmatid, mis niiskust sisse imavad, siis võib kraami kuluda muidugi rohkem. Tundub arhailine ja üldse mitte normaalne aga see aasta olen katsetanud ja väga super, ütleks, eriti kui kont ei toimeta külmadega. Polnud ennegi probleemi vaja kurta aga ilmad on parajalt külmad ja ligased ning peale kasutusele võtmist ei ole enam sees klaasidel niiskust kohanud. Eks hullemate külmade ja lumesadudega ole näha, mis siis saab a'la kui kogu pere istub korraga külma autosse sisse, siis võib soojenedes taldade alt mattidele jääva veega ju väiksema basseini täita ning see niiskus ronib eelkõige siis klaasidele aga eks näha ole.


Pesuvee juttu võib küll uskuda aga see ajalehevärk pole küll õige asi. Et ostad uue auto ja vooderdad talveks ajalehtedega ära:D Nali naljaks aga eks näis ehk see probleem kunagi laheneb. Siin briskoda foorumi lehel on ka paar videot nende pesudüüside töö kohta, et mul enamvähem sarnane pesuvee juga, vähemasti kahel düüsil [url]http://http://www.briskoda.net/forums/topic/379484-adjusting-windscreen-washer-jets/page-2[/url]


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
viiking
klubiliige



Registreerunud 14.05.06
Postitusi: 398

Asukoht: Tallinn & Kangru & Loo
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III Combi 2,0 TSI

postitati 06.12.16 21:13 Tsiteeri


Ega ma nüüd mõelnudki neid ajalehti kui lahendust vaid pigem kui ajutist abivahendit kuniks probleemile jälile saab. Loogiline ta ju on, et eelkõige uus masin võiks ikka ise selle mure ära lahendada.
Pereinimesele, kui järeltulev põlvkond "unustab" vahel jalgu lumest puhtaks kloppida aga ka pikemalt talvel seisma jääva auto korral kulub see teguviis marjaks ära :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 07.12.16 07:50 Tsiteeri


Mul on vahel tekstiil matt lausa jääs,sest ei jõua lühikeste otstega ära kuivada,aga aknad küll sellest uduseks ei lähe.Pole ühelgi autol läinud.
Kas see uduseks minemine on just akent pestes või muidu ka?Mõlemal juhul on erinev põhjus ilmselgelt.
Klaasipesu lebra ajab ka mul sisse ja Volvo ming S-Mersu ja Länkar V8 ka ajavad,kui näiteks Statoilist osta,aga ma kasutan meie eesti toodet lõhnatut ja sellega on igati ok.Selle vastu pole rohtu,kui see klaasipesu ise haiseb piirituse järgi.Sel juhul aitab kõige paremini hapukurki peale hammustada :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 07.12.16 17:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Mul on vahel tekstiil matt lausa jääs,sest ei jõua lühikeste otstega ära kuivada,aga aknad küll sellest uduseks ei lähe.Pole ühelgi autol läinud.
Kas see uduseks minemine on just akent pestes või muidu ka?Mõlemal juhul on erinev põhjus ilmselgelt.
Klaasipesu lebra ajab ka mul sisse ja Volvo ming S-Mersu ja Länkar V8 ka ajavad,kui näiteks Statoilist osta,aga ma kasutan meie eesti toodet lõhnatut ja sellega on igati ok.Selle vastu pole rohtu,kui see klaasipesu ise haiseb piirituse järgi.Sel juhul aitab kõige paremini hapukurki peale hammustada :D


Aknad lähevad uduseks ainult klaasipesuvett kasutades, muidu olukordades autot pestes või vihmase ilmaga on kõik ok. Nüüd viimane kord teenindusest koju sõites seda uduvärki salongi ei tekkinud. Aga eks ma selle testin nädalavahetusel ära ja siis näha ole. Kuigi jh, mul see klaasipesu läbra oli ikka selline , et nagu peseks klaasi seestpoolt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
martinifoto
huviline



Registreerunud 10.08.10
Postitusi: 164

Kasutaja on eemal


postitati 07.12.16 19:18 Tsiteeri


OT, aga kust seda lõhnatut vedelikku saab ja palju ta sellest lõhnavast kallim siis on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 08.12.16 09:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: martinifoto
OT, aga kust seda lõhnatut vedelikku saab ja palju ta sellest lõhnavast kallim siis on?


No seda enamuses autopoodides ja supermarketites müügil.Alexelas ka kohe kindlalt ja Statoili omast on see kindlalt odavam :)
Vahe ongi ainult selles,et kas on etanooli(piirituse lebraga) või metanooli baasil(lõhnatud).
Mina kasutan eesti toodetud, Apchemicalsi toodet ,metanooli baasil -21 või -35,ostan hulgi,aga seda on saada nii Fixuses kui automaailmas ,kui Prismas,Selveris,Rimis ja võibolla veel kuskil.
Kanku peal on alati kirjas,et millega tegu.Soome Lasoli tooted on ka head,vist R-Kiosk müüb.
Üks mida kindlasti kunagi ei osta on Statoili oma,peseb kesiselt ja haiseb jubedalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Freddys
huviline



Registreerunud 04.10.14
Postitusi: 40

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2020 Superb Combi 1,5 TSI 110kw

postitati 08.12.16 13:50 Tsiteeri


Ise olen kasutanud Polari tooteid. Päris lõhnavaba pole, aga vähemalt etanooliga.
Peaks igas suuremas kaubanduskeskuses olemas olema. Maksab muidugi rohkem kui metanooliga pesuvedelik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 08.12.16 21:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Freddys

....................................................................aga vähemalt etanooliga.



Et miks just selline valik ja lausa kategooriline eelistus?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
viiking
klubiliige



Registreerunud 14.05.06
Postitusi: 398

Asukoht: Tallinn & Kangru & Loo
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III Combi 2,0 TSI

postitati 09.12.16 10:06 Tsiteeri


Eks see metanool ka aurudena mürgine ole. Kui pisipere oli majas, siis ise kah omal ajal panin ainult etanooli baasil kraami pesupaaki.
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/metanool-voi-etanool-asjad-mida-sa-klaasipesuvedeliku-kohta-seni-ei-teadnud?id=73003833


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Freddys
huviline



Registreerunud 04.10.14
Postitusi: 40

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2020 Superb Combi 1,5 TSI 110kw

postitati 09.12.16 20:57 Tsiteeri


http://tarbija24.postimees.ee/2598338/kas-metanooliga-auto-klaasipesuvedelik-on-muergine
Vaba valik, mida kasutada.
Kuna tööandja maksab nagunii vedeliku eest, siis ei näe küll erilist mõtet paari eurot kokku hoidma hakata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 11.12.16 07:32 Tsiteeri


Kuna mul autod siiani kõik söefiltriga ja delfi artiklid pole küll need,mille alusel oma tarbimist määratleda.Olen ise isiklikult AP Chemicalsi tehases käinud ja neilt konkreetsete toodete kohta küsinud,siis kasutan lõhnavaba toodet rahulikult edasi.
Jutt,et metanooli baasil tehtut, mujal ei tohi müüa ei pea paika,sest seda toodetakse ekspordiks just põhjamaadesse.Lätis on mingi asi teisiti,kui meil,aga see selleks.
Palju olulisem,kui see piirituse teema,on klaasipesu vedeliku pesemisomadused,mis on kohati ikka väga kõikuvad.
Kõige suurem probleem,on peale pesulas käimist selle kuivatusvaha kiire klaasilt maha pesemine ja Statoili oma(etenooliga) ei pese seda kohe üldse maha.Tegelikult siiani on minu arust parim selle omaduse poolest Neste rohelist värvi(töpset nime ei mäleta) ,mida meil vahel ka R-kioskist saab ja kodumaistest Alexela oma.
Ise kasutan Sonaxi konsetraati,mida lisan väikese tilga 10-20g paagitäie kohta.Teeb iga pesuaine super heaks ja klaas on iga kojamehe tõmbe järel perfektselt selge ja kirgas.
Suvel kasutan seda palja veega,aga siis juba nö ettenähtud koguses.

http://www.sonax.com/Products/(filter_category)/11580/(search)/1/(so)/2/(node)/12850/271141-SONAX-Xtreme-clear-view-1-100-concen trate-NanoPro
Sama asi müüja brändina
https://www.europart.net/ee/products/3490000011-klaasipesuvedeliku-kontsentraat.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
p6der
huviline



Registreerunud 29.12.16
Postitusi: 18

Kasutaja on eemal

Auto: Toyota Avensis 2.0 / Superb Combi L&K 1,8 TSI 132kw DSG

postitati 29.12.16 14:13 Tsiteeri


Lugesin teema läbi ja tekkis küsimus rihonet'le ja teistele uute Superbi omanikele. Kas vaatamata väikestest probleemidest siiski ostaksite järgminsena Suberbi?

Kaalun Superbi 1.8l DSG ostu ja vaatamata garantiile ei peaks see olema normaalne nähtus, et pidevalt vaja salongi ust kulutada peale tavapärase hoolduse. Keegi ei korva ju aega, mille kulutad salongis käimisele ja asjaajamisele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 29.12.16 17:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: p6der
Lugesin teema läbi ja tekkis küsimus rihonet'le ja teistele uute Superbi omanikele. Kas vaatamata väikestest probleemidest siiski ostaksite järgminsena Suberbi?

Kaalun Superbi 1.8l DSG ostu ja vaatamata garantiile ei peaks see olema normaalne nähtus, et pidevalt vaja salongi ust kulutada peale tavapärase hoolduse. Keegi ei korva ju aega, mille kulutad salongis käimisele ja asjaajamisele.


Kuna see minu esimene skoda ja olles eelnevalt olnud audi "fänn", siis tekkis vahepeal selline mõte küll, et kas jäängi esinduse vahet jooksma. Aga eks see ole ikka nii iga uue mudeliga, et väikesed nö lapsevead. Nüüdseks siis sõidetud ca 24000 km ja hetkel siis autoga rahul. Suuremad jooksmised esinduse vahet oli esimesed 10tkm ja ega me ju ei tea sedagi, et kui palju vigu esineb teiste automarkide uutel mudelitel.
Hetke seisuga ostaksin kindlasti järgmise mudeli ka skoda, sest ega ju uuena selle raha eest midagi paremat ei saa. Tean nii mõndagi oma tuttavat, kes on öelnud seda, et oleks pigem võtnud aasta või paar vana mingi muu mudeli, kuid olgem ausad, uus on ikkagi uus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
p6der
huviline



Registreerunud 29.12.16
Postitusi: 18

Kasutaja on eemal

Auto: Toyota Avensis 2.0 / Superb Combi L&K 1,8 TSI 132kw DSG

postitati 06.01.17 11:54 Tsiteeri


Kuidas suvel 18" veljega sõita on, rehvi kõrgus vist 45?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 30.01.17 18:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: p6der
Kuidas suvel 18" veljega sõita on, rehvi kõrgus vist 45?


18" velge eriti ei soovitatud, kuna autol sportvedrustus siis jäi see valik ära, kuigi jh algselt oli see plaanis. Eesti teed pole ka just kõige paremad.

Oli siis superbile veel üks tehase tagasikutsumine, nimelt lähevad vahetusse esimeste uste tihendid. Ise ma pole mingit defekti(et tuleks vett sisse vms) neis täheldanud aga kui nii siis nii.
On kellelgil veel selline tagasikutsumine olnud??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Helmer
huviline



Registreerunud 04.02.15
Postitusi: 100

Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III 1.2 TSI 7-k DSG

postitati 30.01.17 19:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rihonet
Tsitaat:
Algselt postitas: p6der
Kuidas suvel 18" veljega sõita on, rehvi kõrgus vist 45?


18" velge eriti ei soovitatud, kuna autol sportvedrustus siis jäi see valik ära, kuigi jh algselt oli see plaanis. Eesti teed pole ka just kõige paremad.

Oli siis superbile veel üks tehase tagasikutsumine, nimelt lähevad vahetusse esimeste uste tihendid. Ise ma pole mingit defekti(et tuleks vett sisse vms) neis täheldanud aga kui nii siis nii.
On kellelgil veel selline tagasikutsumine olnud??

Ma ühest UK skoda foorumist sain aru, et octaviatel kah seal tagasikutsumine. See vee kogunemise jama ukse ja tihendi vahele ja siis kui ära külmub ei saa kas ust lahti või rebib tihendi puruks...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Puuriit
huviline



Registreerunud 10.12.07
Postitusi: 218

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline

postitati 30.01.17 21:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rihonet
Tsitaat:
Algselt postitas: p6der
Kuidas suvel 18" veljega sõita on, rehvi kõrgus vist 45?


18" velge eriti ei soovitatud, kuna autol sportvedrustus siis jäi see valik ära, kuigi jh algselt oli see plaanis. Eesti teed pole ka just kõige paremad.

Oli siis superbile veel üks tehase tagasikutsumine, nimelt lähevad vahetusse esimeste uste tihendid. Ise ma pole mingit defekti(et tuleks vett sisse vms) neis täheldanud aga kui nii siis nii.
On kellelgil veel selline tagasikutsumine olnud??


Minul käis, sama kampaania raames.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
aalo
huviline



Registreerunud 30.03.16
Postitusi: 6

Kasutaja on eemal

Auto: Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 31.01.17 11:27 Tsiteeri
Tihend



Ilmselt sama jama ka minul. Hetkel juhi oma kergelt vilistab, kaks korda on "kohendatud" aga tolku pole. Ilmselt saavad ikka ära vahetada.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 31.01.17 12:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aalo
Ilmselt sama jama ka minul. Hetkel juhi oma kergelt vilistab, kaks korda on "kohendatud" aga tolku pole. Ilmselt saavad ikka ära vahetada.;)


Vähemasti ma pole siis ainuke ja hea teada, et sellega ikka tegeletakse. Oma autol pole nagu mingit tuulevihinat kuulnud aga ehk oleks see kunagi hiljem ilmnenud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Puuriit
huviline



Registreerunud 10.12.07
Postitusi: 218

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline

postitati 31.01.17 15:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rihonet
Tsitaat:
Algselt postitas: aalo
Ilmselt sama jama ka minul. Hetkel juhi oma kergelt vilistab, kaks korda on "kohendatud" aga tolku pole. Ilmselt saavad ikka ära vahetada.;)


Vähemasti ma pole siis ainuke ja hea teada, et sellega ikka tegeletakse. Oma autol pole nagu mingit tuulevihinat kuulnud aga ehk oleks see kunagi hiljem ilmnenud.


Kusjuures ise ennem tagasikutsumist ka ei täheldanud, kuid pärast tegemist on juhiukse poolt maanteekiirusel kummalisi helisid tulema hakanud. Peab ka vist tagasi minema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 03.02.17 18:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Puuriit
Tsitaat:
Algselt postitas: rihonet
Tsitaat:
Algselt postitas: aalo
Ilmselt sama jama ka minul. Hetkel juhi oma kergelt vilistab, kaks korda on "kohendatud" aga tolku pole. Ilmselt saavad ikka ära vahetada.;)


Vähemasti ma pole siis ainuke ja hea teada, et sellega ikka tegeletakse. Oma autol pole nagu mingit tuulevihinat kuulnud aga ehk oleks see kunagi hiljem ilmnenud.


Kusjuures ise ennem tagasikutsumist ka ei täheldanud, kuid pärast tegemist on juhiukse poolt maanteekiirusel kummalisi helisid tulema hakanud. Peab ka vist tagasi minema.


Täna sai siis teeninduses käidud ja esimesed uksetihendid käidi üle ning uks sulgub mahedamalt ja maanteel ka vähe vaiksem.

Klaaspesudüüse ka reguleeriti ja väideti, et surved on korras ja lekkeid ei avastatud. Maanteesõidul klaasipesuvett tõmmates lähevad ikka klaasid seest uduseks ja mitte vähe. Esiklaas on 2/3 udune ja esimesed usteklaasid lööb täitsa kinni. Kas see peakski nii olema?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  7
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 67.0% - SQL: 33.0%]