Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  7
Autor:
Pealkiri: Skoda Superb combi elegance 2015 (Vastuseid: 160 | Vaatamisi: 31210)
mein
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.14
Postitusi: 99

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Rapid

postitati 30.11.15 13:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ets
Ilus auto, palju õnne!
Suveks Pegasus 18 veljed väga hea valik!

Samad sõnad! Mulle meeldivad veel ka Phoenix veljed. Aga ei tea kuidas nendega eesti teedel oleks. Kardan võib jamaks minna. Seega arvan et sul ikkagi hea valik tehtud.
Esinduses käisin ka Superbi vaatamas. Sõitmas ei käinud. Lihtalt istusin sees, näppisin nuppe ja kuulasin muusikat. See viimane meeldis eriti hästi ;) See Canton teeb ikka head häält küll.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 30.11.15 15:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mein
Tsitaat:
Algselt postitas: Ets
Ilus auto, palju õnne!
Suveks Pegasus 18 veljed väga hea valik!

Samad sõnad! Mulle meeldivad veel ka Phoenix veljed. Aga ei tea kuidas nendega eesti teedel oleks. Kardan võib jamaks minna. Seega arvan et sul ikkagi hea valik tehtud.
Esinduses käisin ka Superbi vaatamas. Sõitmas ei käinud. Lihtalt istusin sees, näppisin nuppe ja kuulasin muusikat. See viimane meeldis eriti hästi ;) See Canton teeb ikka head häält küll.:cool:


Tänud, ise ka autoga väga rahul. Nüüdseks siis juba 200+ km sõidetud. 18" Pegasuse kohta sai esindusest ka päring tehtud ja kevadel lähevad alla. Öeldi, et 18" ei tohiks väga hull olla aga 19" võib küll väga ebamugav olla. Enda autole sai ka viimasel hetkel juurde lisatud Cantoni süsteem koos Columbusega ja väga hea valik sai ikka tehtud, heli on ikka uskumatult puhas. Mingi aega kui auto väljast puhtaks saab, siis teen veel pilte nii seest kui ka väljast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 06.12.15 18:50 Tsiteeri


väike öine klõps



[img]http://i1170.photobucket.com/albums/r535/rihonet/DSC_0032_zps5jhyy8aw.jpg[/img]


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 07.12.15 05:48 Tsiteeri


Autol siis välja tulnud ka esimene elektrooniline viga, nimelt lakkas töötamast kõrvalistuja istme seljatoe kumeruse reguleerija. Ilmselt esinduse teema ja hea, et see praegu välja tuli. Hetkel siis läbisõit 750km ja keskmine üldine küttekulu 5.8l/100km.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 13.12.15 13:23 Tsiteeri


mõned pildid siis ka seest

]]http://i1170.photobucket.com/albums/r535/rihonet/DSC_0038_zpsybocltui.jpg[/URL][/img]


http://i1170.photobucket.com/albums/r535/rihonet/DSC_0037_zpsuxw1thrg.jpg[/URL][/img]


http://i1170.photobucket.com/albums/r535/rihonet/DSC_0036_zpsji44tgqm.jpg[/URL][/img]

http://i1170.photobucket.com/albums/r535/rihonet/DSC_0039_zps44kvg3zu.jpg[/URL][/img]


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
thiery
huviline



Registreerunud 13.12.15
Postitusi: 2

Kasutaja on eemal


postitati 13.12.15 22:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rihonet
mõned pildid siis ka seest


Ilus superb! Huvitav, et sul tehase madaldus ja ikka tundub nagu võiks natukene madalam olla :)
Sai siin enda auto ka tellitud ja peab ka 17" velje vaatama, kasutasin sinu autot velje suuruse jaoks (loodan et ei sa ei pahanda) ja tegin natuke photoshoppi ja välja kukkus :P
http://tinypic.com/r/nzjfc4/9


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 04.01.16 19:05 Tsiteeri


Leitud siis ka esimesed kivitäkked. Juhipoolse tiiva peal ja ilmselt mõlemad tekkinud ühe kiviga. Kivi oleks just kui lutsuna tiiva riivanud ja täiesti järjestikku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 04.01.16 22:35 Tsiteeri


Teadmiseks siis ,et tänapäeval pole värvkate enam auto kere kaitseks ,vaid ostja enesetunde tõstmiseks (et saab ise värvitooni valida) ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 13.01.16 17:01 Tsiteeri


Autol siis tekkinud ka üks elektrooniline viga, mis siis homme leiab garantii korras lahenduse. Nimelt lakkas töötamast kõrvalistuja istme nimmelüli regulaator ja see juhtus juba vanal aastal.
Iste siis kontrolliti esinduses ära ja välja tuli, et mootori mooduli vms. rike. Dets. lõpus tellis siis esindus jubina ära ja 14.01.16 ehk siis homme juba läheb vahetusse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 25.01.16 20:31 Tsiteeri


Autol siis jälle üks naljakas viga, nimelt tuleb pesuvett esiklaasile liiga madala survega ja see pidavat esinema ka teistel uutel superbidel, nii olevat tehas väitnud. esinduses öeldi, et tehas tegleb probleemiga ja kindlasti viga parandatakse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KaruMaru
huviline



Registreerunud 28.10.15
Postitusi: 9

Kasutaja on eemal

Auto: Superb Combi 1,4TSI

postitati 26.01.16 07:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rihonet
Autol siis jälle üks naljakas viga, nimelt tuleb pesuvett esiklaasile liiga madala survega ja see pidavat esinema ka teistel uutel superbidel, nii olevat tehas väitnud. esinduses öeldi, et tehas tegleb probleemiga ja kindlasti viga parandatakse.


Sama viga ka minu uue superb combiga. Parempoolne klaasipesur töötas piltlikult nagu pissiv poiss. Esindus ütles, et pihusti tootjapoolne praak ja vahetatakse välja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Octavianus
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.05
Postitusi: 205

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb III 2015 280HP Elegance

postitati 26.01.16 08:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KaruMaru
Tsitaat:
Algselt postitas: rihonet
Autol siis jälle üks naljakas viga, nimelt tuleb pesuvett esiklaasile liiga madala survega ja see pidavat esinema ka teistel uutel superbidel, nii olevat tehas väitnud. esinduses öeldi, et tehas tegleb probleemiga ja kindlasti viga parandatakse.


Sama viga ka minu uue superb combiga. Parempoolne klaasipesur töötas piltlikult nagu pissiv poiss. Esindus ütles, et pihusti tootjapoolne praak ja vahetatakse välja.


täpselt sama ka minul, parempoolne veesorts on olematu, kuigi ega ka vasakpoolset kiita ei suuda. pole veel esindusele kurtnud :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tihver
huviline



Registreerunud 11.01.10
Postitusi: 162

Kasutaja on eemal

Auto: Superb 3 Combi, 140kw TDI DSG 4x4

postitati 24.03.16 21:44 Tsiteeri


Kas maanteel 100+ kiiruste juures on kuulda ka küljeakendest tulevat tuulevihinat. Mõlemal proovisõidu autol, mida ma proovisin oli sama probleem ja muidu vaiksel ja mugaval autol jäi see häirima. Teine teema on arusaamatu suuruse ja kujuga peeglid kust vaateväli on ikka eriti tagasihoidlik.

Muus osas on tegemist tõesti ülisuure ja mugava autoga ja olen lähedal tellimisele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 24.03.16 22:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tihver
Kas maanteel 100+ kiiruste juures on kuulda ka küljeakendest tulevat tuulevihinat. Mõlemal proovisõidu autol, mida ma proovisin oli sama probleem ja muidu vaiksel ja mugaval autol jäi see häirima. Teine teema on arusaamatu suuruse ja kujuga peeglid kust vaateväli on ikka eriti tagasihoidlik.

Muus osas on tegemist tõesti ülisuure ja mugava autoga ja olen lähedal tellimisele.

Sul on ikka VW grupi säästu brändile ülikõrged nõudmised ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 25.03.16 14:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tihver
Kas maanteel 100+ kiiruste juures on kuulda ka küljeakendest tulevat tuulevihinat. Mõlemal proovisõidu autol, mida ma proovisin oli sama probleem ja muidu vaiksel ja mugaval autol jäi see häirima. Teine teema on arusaamatu suuruse ja kujuga peeglid kust vaateväli on ikka eriti tagasihoidlik.

Muus osas on tegemist tõesti ülisuure ja mugava autoga ja olen lähedal tellimisele.


ise olen ka täheldanud, et 100+ kiiruse juures läheb tuulevihin suuremaks aga ei midagi hullu ja peeglite koha pealt ei kurda küll midagi, kuna endal oli eelmine auto audi a4 b7, siis tollel ei olnud ka just kõige suured peeglid. Autol siis nüüdseks 6000+ km ees ja ei saa kurta. Hetkel siis keskmine küttekulu 5.3 ja nagu räägivad, pidavat see veel nii 10-15 tuh juures langema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tihver
huviline



Registreerunud 11.01.10
Postitusi: 162

Kasutaja on eemal

Auto: Superb 3 Combi, 140kw TDI DSG 4x4

postitati 25.03.16 20:23 Tsiteeri


Kas superb`il on rehvirõhu mõõtmine velje anduritega või kaudsel meetodil. Küsin kuna sellest sõltub kas hakkan aastaringselt sama veljega sõitma või võtan eraldi suvekad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 25.03.16 20:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tihver
Kas superb`il on rehvirõhu mõõtmine velje anduritega või kaudsel meetodil. Küsin kuna sellest sõltub kas hakkan aastaringselt sama veljega sõitma või võtan eraldi suvekad.

Veljeandurid kasutati sõjaajal ;)
Tänapäeval käib see kõik lihtsamini ,läbi ABS-i andurite.
Kui üks rehv on teistest tühjem ,siis ratta pöörlemiskiirus muutub ,ülilihtne süsteem iseenesest.
Octavia 3 ja uuel superbil on kindlasti see süsteem abs-i anduritega .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 25.03.16 21:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Hetkel siis keskmine küttekulu 5.3 ja nagu räägivad, pidavat see veel nii 10-15 tuh juures langema.


Kus sa sõidad?Kas enamus maanteel või on linna ka?Mul saab Scoudiga kohe 30tkm täis,aga alla 6,3 mul kulu ei lange.Linna maantee suhe on 60/40 umbes ja 135kw, 4x4 ja DSG on erinevus ka.Sõidan muidugi mitte just konkreetselt kokku hoides,aga mitte ka eriliselt põletades.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tihver
huviline



Registreerunud 11.01.10
Postitusi: 162

Kasutaja on eemal

Auto: Superb 3 Combi, 140kw TDI DSG 4x4

postitati 25.03.16 22:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Tsitaat:
Algselt postitas: Tihver
Kas superb`il on rehvirõhu mõõtmine velje anduritega või kaudsel meetodil. Küsin kuna sellest sõltub kas hakkan aastaringselt sama veljega sõitma või võtan eraldi suvekad.

Veljeandurid kasutati sõjaajal ;)
Tänapäeval käib see kõik lihtsamini ,läbi ABS-i andurite.
Kui üks rehv on teistest tühjem ,siis ratta pöörlemiskiirus muutub ,ülilihtne süsteem iseenesest.
Octavia 3 ja uuel superbil on kindlasti see süsteem abs-i anduritega .


Positiivne. Mu praegustel autodel on ka ABS andurite järgi. Mingist superbi artiklist lugesin, et auto näitas, milline rehv on tühi, see pani mõtlema. Minu omad ei näita milline vaid ainult seda, et probleem rehvi rõhuga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M.Jaaska
huviline



Registreerunud 13.01.14
Postitusi: 134

Asukoht: Võru/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Välismaa auto

postitati 25.03.16 22:37 Tsiteeri


Kas eraldi tellida ei saa otsese mõõtmisega rehvirõhku?

Mingist ajast alates peab ju EU-s ka olema kõigil sõiduautodel otsene rehvirõhu mõõtmine.


levwfreaks.eu - Meie uus koduleht._________ Sõidad jälle ja naeratad! Forss
... Magnus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 26.03.16 09:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M.Jaaska
Kas eraldi tellida ei saa otsese mõõtmisega rehvirõhku?

Mingist ajast alates peab ju EU-s ka olema kõigil sõiduautodel otsene rehvirõhu mõõtmine.


Volvo veokatel oli vahepeal,see ventiili otsas olev juraks,aga see ei olnud töökindel, just talvel meie kliimas.Minu teada täna on ka seal samuti ainult läbi ABS anduri jälgimine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 26.03.16 14:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Tsitaat:
Hetkel siis keskmine küttekulu 5.3 ja nagu räägivad, pidavat see veel nii 10-15 tuh juures langema.


Kus sa sõidad?Kas enamus maanteel või on linna ka?Mul saab Scoudiga kohe 30tkm täis,aga alla 6,3 mul kulu ei lange.Linna maantee suhe on 60/40 umbes ja 135kw, 4x4 ja DSG on erinevus ka.Sõidan muidugi mitte just konkreetselt kokku hoides,aga mitte ka eriliselt põletades.


Ise arvan, et mul linna ja maantee suhe umbes sama, kuid tõesti isegi imestan küttekulu. algul oli midai üle 6-e siis oli tükka aega 5.8 ja nüüd siis üleüldine keskmine 5.3 ning vahest viskab 5.2 peale. Hetkesisuga läbisõit u. 6500. Käiguvahetusel ei peenesta vaid ikka vahetus nii 2000rpm peal, kuid vahest saab lastud ka nii palju kui torust tuleb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 26.03.16 14:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tihver
Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Tsitaat:
Algselt postitas: Tihver
Kas superb`il on rehvirõhu mõõtmine velje anduritega või kaudsel meetodil. Küsin kuna sellest sõltub kas hakkan aastaringselt sama veljega sõitma või võtan eraldi suvekad.

Veljeandurid kasutati sõjaajal ;)
Tänapäeval käib see kõik lihtsamini ,läbi ABS-i andurite.
Kui üks rehv on teistest tühjem ,siis ratta pöörlemiskiirus muutub ,ülilihtne süsteem iseenesest.
Octavia 3 ja uuel superbil on kindlasti see süsteem abs-i anduritega .


Positiivne. Mu praegustel autodel on ka ABS andurite järgi. Mingist superbi artiklist lugesin, et auto näitas, milline rehv on tühi, see pani mõtlema. Minu omad ei näita milline vaid ainult seda, et probleem rehvi rõhuga.



Jah, superbil velje küljes eraldi andureid ei ole ning endal hakkas häiret andma kui sai mingi aeg käru sikutatud. Pole nagu isegi aru saanud, et mille kaudu seda rõhku mõõdetakse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tiitk
huviline



Registreerunud 28.02.14
Postitusi: 55

Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb Combi 1,8 DSG

postitati 26.03.16 22:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tihver
Kas maanteel 100+ kiiruste juures on kuulda ka küljeakendest tulevat tuulevihinat. Mõlemal proovisõidu autol, mida ma proovisin oli sama probleem ja muidu vaiksel ja mugaval autol jäi see häirima..
.
Superb II ja sama probleem avaldus enam 100+ ja tugevama tuulega, juba õrna vajutusega ukseraami nurgale vihin kadus, raviks piisas tihendi vahele väikese kleebitava teibiriba lisamisest (nurgas tihend ilmselt oma ülesannet perfektselt ei täitnud).
Loomulikult võib ka esinduses lasta seda teha (võib-olla nende meetodid on radikaalsemad- vahetavad tihendi või painutavad ust?).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 07.04.16 20:43 Tsiteeri


Autole paigaldati siis mürasummutus pakett Ravolari poolt ning tulemusega igati rahul. Valitud sai siis premium pakett.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  7
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 58.7% - SQL: 41.3%]