Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7
Autor:
Pealkiri: Skoda Superb combi elegance 2015 (Vastuseid: 160 | Vaatamisi: 31149)
roosteuss
huviline



Registreerunud 06.03.16
Postitusi: 101

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Yeti Elegance ja mõned saksa autod

postitati 07.03.17 11:07 Tsiteeri


See asjade lisamine uuele ja garantiilisele autole on kahe otsaga asi.Võibolla sa ei satu kunagi oma autoga elektroonika probleemidega hooldusese.Tavahoolduses lükatakse juhe taha ja vaevalt keegi viitsib sobrada kas see lisa on ostetud või mitte.Selleks et mingi lisa aktiveerida tuleb ka meediakeskusele uued read tekitada kuna uutel lisade võivad olla ju erinevad sätted mida saab ainult ekraanilt muuta.Mul ei ole küll nii intelligentne auto kui Superb aga ühe asja lisamisel oli tegemist et see tööle saada ja oleks ka vaja meediaseadmele üks rida täpsema reguleerimise huvides juurde saada aga see eeldaks juba teist tarkvara.Ja mõni aeg tagasi tekkiski Bolerol vajadus tarkvara vahetada aga otse loomulikult tehas saadab uue tarkvara välja ju kere numbri baasil niiet igasugune susserdamine oleks lihtsalt tuimalt üle kirjutatud.Nii ma olengi leppinud selle vaikimisi seadega sest esinduse arvutis lihtsalt linnukeste panemine ei aidanud ja kaablikuttide juurde ka ei julge minna sest kui miski vussi läheb siis nemad ju kergitavad kübarat ,tõmbavad juhtme välja ja ongi läinud,nii nemad kui garantii.Aga võib olla et auto sõidab ilma igasuguse probleemita nii garantii aja kui ka peale selle ,ainult minu tähelepanekutel lagunevad autod garantii perioodil rohkem kui pärast garantiid.Mina olen aru saanud et uus auto tuleb osta selline nagu sa soovid ,sa vajad ja millised on võimalused,palju vähem pärast peavalu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 07.03.17 14:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Puuriit
Tsitaat:
Algselt postitas: rihonet
Küsiks siis sellist asja, et kas keegi siit foorumist tegeleb ka uute skodade kodeerimisega. Selle all mõtlen siis seda, et teatud mudelitel saab aktiveerida reaabi(lane assist), liiklumärgituvastus süsteemi, smart light assist jne. See muidugi eeldab seda, et autol peaks peal olema teatud kaamerad(nagu A5) ja andurid. Olen seda siit briskoda foorumist uurinud .

Mitte, et seda nüüd hädasti vaja oleks, vaid lihtsalt uudishimust ja samuti oleks hea kui saaks need aktiveerida.http://www.briskoda.net/forums/topic/368574-vcds-options-on-superb-iii/


Lane Assist aktiveerimine eeldab kaamera olemasolu, liiklusmärgituvastus lisaks ka navigatsiooniseadet (min. Amundsen). Aktiveerida saab läbi VCDSi, kuid ennem tasuks esinduselt uurida kuidas see garantiid mõjutab. Minule vähemalt A100-st väideti, et rikub garantiitingimusi.


Minu autol siis see kaamera olemas ja navi ka columbuse näol, kuid jah, eks see küsimus tekkis mul lihtsalt huvist. Seega ega pole mõtet torkida, garantii võiks ju ikka olla. Aga jh nagu UK briskoda foorumist aru olen saanud, siis seal tehakse uute skodadega ikka igasuguseid asju. Ju siis mõnel ei lähe see garantii värk korda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.14
Postitusi: 242

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: octavia III L&K 1,8 tsi dsg

postitati 07.03.17 15:03 Tsiteeri


mis garantii lõpust te räägite? aktiveerid menüüst ala kurvituled ja siis kaob garantii elektrilisele tagaluugile või värvile? nalja teete v :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
roosteuss
huviline



Registreerunud 06.03.16
Postitusi: 101

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Yeti Elegance ja mõned saksa autod

postitati 07.03.17 16:24 Tsiteeri


Menüü on meediakeskuses,kõik mis kaabliga käib võib halbade asjaolude kokkulangemisel ja paha tujuga asjapulkade otsa sattumisel vähemalt elektroonika garantiile hävitavalt mõjuda. See pistikupesa on garantiiajal piltlikult öeldes tehase oma,mitte igaühele torkida.Tehas annab garantii ostetud asjadele,mitte igaühe oma nägemusele autost.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 08.03.17 17:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: roosteuss
Menüü on meediakeskuses,kõik mis kaabliga käib võib halbade asjaolude kokkulangemisel ja paha tujuga asjapulkade otsa sattumisel vähemalt elektroonika garantiile hävitavalt mõjuda. See pistikupesa on garantiiajal piltlikult öeldes tehase oma,mitte igaühele torkida.Tehas annab garantii ostetud asjadele,mitte igaühe oma nägemusele autost.


Viimane lause on väga tabavalt sõnastatud.
Tegelikult ei kujutaks esinduse poolt teistsugust lähenemist ettegi.Kui iga tegelane hakkaks ise oma auto tarkvara modima,siis mis garantiid saab tootja veel pakkuda.
Kunagi oli probleem kasko ja lisa immodega.Toyota pani igasugu lollusi,mis olid haigelt ebamugavad kasutada,aga kuna nad olid kindlustajate survel sellega nõus(parem müük ja odavam kasko kui ilma selleta).Aga Volvo ütles ERGO-le kohe,et me pigaldame ,kuid sellega lõppeb ka auto elektroonika garantii.Mulle see meeldis,sest pääsesin sellest lollakast lisa nuhtlusest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M8DSwordfish
klubiliige



Registreerunud 10.05.10
Postitusi: 212

Asukoht: Enamasti siinpool Soome lahte
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq Sportline’20, Kodiaq RS ‘23, Rapid Spaceback '14.

postitati 09.03.17 07:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Tsitaat:
Algselt postitas: roosteuss
Menüü on meediakeskuses,kõik mis kaabliga käib võib halbade asjaolude kokkulangemisel ja paha tujuga asjapulkade otsa sattumisel vähemalt elektroonika garantiile hävitavalt mõjuda. See pistikupesa on garantiiajal piltlikult öeldes tehase oma,mitte igaühele torkida.Tehas annab garantii ostetud asjadele,mitte igaühe oma nägemusele autost.


Viimane lause on väga tabavalt sõnastatud.
Tegelikult ei kujutaks esinduse poolt teistsugust lähenemist ettegi.Kui iga tegelane hakkaks ise oma auto tarkvara modima,siis mis garantiid saab tootja veel pakkuda.
Kunagi oli probleem kasko ja lisa immodega.Toyota pani igasugu lollusi,mis olid haigelt ebamugavad kasutada,aga kuna nad olid kindlustajate survel sellega nõus(parem müük ja odavam kasko kui ilma selleta).Aga Volvo ütles ERGO-le kohe,et me pigaldame ,kuid sellega lõppeb ka auto elektroonika garantii.Mulle see meeldis,sest pääsesin sellest lollakast lisa nuhtlusest.


See jutt siin eespool on küll veidike "naised saunas rääkisid" tüüpi sõnavõtt. Auto tarkvara modimine ja lihtsalt linnukeste tegemine on küll kaks täiesti eri asja. Isegi chipimine (teatud firmade ja softidega) ei katkesta garantiid, aga jäägu teile teie arvamus ja olge ettevaatlikud, et autosse istudes kogematta garantiid ära ei katkesta. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.14
Postitusi: 242

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: octavia III L&K 1,8 tsi dsg

postitati 09.03.17 08:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M8DSwordfish
See jutt siin eespool on küll veidike "naised saunas rääkisid" tüüpi sõnavõtt. Auto tarkvara modimine ja lihtsalt linnukeste tegemine on küll kaks täiesti eri asja. Isegi chipimine (teatud firmade ja softidega) ei katkesta garantiid, aga jäägu teile teie arvamus ja olge ettevaatlikud, et autosse istudes kogematta garantiid ära ei katkesta. :)


venelaste sissetulemist kardavad samuti need kõigerohkem, kellel on sõjapidamisest ja riigikaitsest olematu arusaam, kuid kukuraadios ükskord räägiti.
kokkuvõttes käib minu auto luuk puldist lahti ja kinni ning garantiikorras vahetati juhtblokk ära. kas võtmest sulgemise aktiveerimine keeras aju nahka? vaevalt küll, sest pole ju vahet kas signaal antakse luugipeal olevast nupust või mõnest muust lülitist


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 10.03.17 17:14 Tsiteeri


Ühesõnaga, pole mõtet uue auto tarkvara kallale minna ja mingeid lisavidinaid aktiveerida. Vaid tulekski tellida tehasest auto vastavalt oma vajadustele.
Rohkem ma nagu teada ei tahtnudki, kuigi see arutelu läks siin ikka väga pikaks. Tänud siis kes viitsisid vastata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M.Jaaska
huviline



Registreerunud 13.01.14
Postitusi: 134

Asukoht: Võru/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Välismaa auto

postitati 10.03.17 20:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rihonet
Ühesõnaga, pole mõtet uue auto tarkvara kallale minna ja mingeid lisavidinaid aktiveerida. Vaid tulekski tellida tehasest auto vastavalt oma vajadustele.
Rohkem ma nagu teada ei tahtnudki, kuigi see arutelu läks siin ikka väga pikaks. Tänud siis kes viitsisid vastata.


Aga tahaks autot ilma Start-Stopita, ehk deaktiveerida, kuid topitakse see ju kõigele peale.
Telliks ainult ilma, kui ainult saaks.

Ainuke hetk kui programm midagi teeb seoses muudatustega on siis kui teha komponendi vahetus, uuendus või diagnostik arvab, et kasulik oleks plokk SVM-ga üle lasta, mis siis taastab tehase olukorra.
Isegi tehase programm lubab kodeeringut muuta omavoliliselt, küll aga ei anna ta kirjeldusi, mis sa muudad vaid pead baidi-biti jada ise teadma.

Kasutan tehaseprogrammi VW/Audi puhul igapäevaselt ja tean millest räägin.


PS!
Eestis võite te kõik endale peale toppida, mis tahate, kuid "arenenud riikides" maksad sa iga tellitud lisa pealt veel mugavusmaksu. Taani on ehe näide, kus kasulikum on tellida 1 asi, mis kõige odavam ja hiljem kaabliga mujal aktiveerida. - Lane Assist näide. Tellida Sign assist, Lane Assist, High beam assist nimekirjast odavaim ja hiljem muu järgi lisada, sest kaamera on ju sama. Maksad SWAP eest(Software as Product). Sa ostad tarkvara ja midagi ei midagi muud.


levwfreaks.eu - Meie uus koduleht._________ Sõidad jälle ja naeratad! Forss
... Magnus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M8DSwordfish
klubiliige



Registreerunud 10.05.10
Postitusi: 212

Asukoht: Enamasti siinpool Soome lahte
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq Sportline’20, Kodiaq RS ‘23, Rapid Spaceback '14.

postitati 13.03.17 07:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M.Jaaska

Aga tahaks autot ilma Start-Stopita, ehk deaktiveerida, kuid topitakse see ju kõigele peale.
Telliks ainult ilma, kui ainult saaks.



See Start-Stop on mujal maailmas pisut maksudega seotud, kuna antud süsteemi olemasolu andvat (vähemalt minu info kohaselt Saksamaal) maksusoodustust. Selle de-aktiveerimine aga tähendaks seda, et see maksusoodustus ei kehti... Nagu alati on teemaks raha :) Kunagi volkari puhul esitasin lausa ametliku järelpärimise selle kohta ja ametlikult seda de-aktiveerida ei lubatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 13.03.17 19:09 Tsiteeri


Start-stop toimib erinevatel autodel ka veits erinevalt,aga Škoda diislil on see minu proovitutest kõige ebamugavam ehk uimasem.Fabia 1,2TSI läheb kuidagi sujuvalt liikvele,mind ei häirinud nagu dislal.
Minu uus mersu 2,2 disla omab start-stopi jaoks eraldi starterit ja on ka sujuva ning kiire käivitusega.Mersul ka veel see,et miinustega põhimõtteliselt mootorit ei suretagi.
Ilmselt oleks Škodal vaja seda disla käivitust natuke tuunida,et paremini töötaks,siis võiks isegi taluda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 15.03.17 15:21 Tsiteeri


Täna sai siis salongifilter välja võetud ja oli teine päris must. Asendatud sai see polüfenool aktiivsöega, tootjaks siis Valeo. Tellitud ladu24-st.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 25.07.17 19:11 Tsiteeri


Üle pika aja siis saab ka midagi postitada, kuid pole just meeldiv postitus. Sai siis parklas väike mõlk saadud aga kahjuks avastasin selle alles kodus ja pole aimugi selle saamise kohast. Ise arvan, et saadud on see teise auto ukselöögist. Veel pole uurinud, et palju selle parandus võiks maksma minna. Kasko omavastutus on 200.- ja seega arvan, et kaskosse pole mõtet vist minna, sest ega selle parandus kallimaks minna ei tohiks.


[img]https://www.upload.ee/files/7269381/DSC_0043.JPG.html[/img]


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 18.11.18 15:54 Tsiteeri


Üle pika aja siis postitus ka minu poolt. Autoga siiani rahul, kui välja arvata see, et tagumised klotsid ja kettad kulunud. Autol siis läbisõit ca 47 000 km. Esimesi uksi ka reguleeriti, seda siis tuulemüra pärast(nüüd ok). Kas tagumiste pidurite nii kiire kulumine ongi ok?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuuba
huviline

Avatar


Registreerunud 30.05.17
Postitusi: 88

Kasutaja on eemal

Auto: Superb III 1.4TSI ACT

postitati 18.11.18 17:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rihonet
Üle pika aja siis postitus ka minu poolt. Autoga siiani rahul, kui välja arvata see, et tagumised klotsid ja kettad kulunud. Autol siis läbisõit ca 47 000 km. Esimesi uksi ka reguleeriti, seda siis tuulemüra pärast(nüüd ok). Kas tagumiste pidurite nii kiire kulumine ongi ok?

Mul käib algusest peale tuulemüra närvidele. Kas läksid lihtsalt esindusse ja nad teadsid mida teha ja mis aitab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 20.11.18 19:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuuba
Tsitaat:
Algselt postitas: rihonet
Üle pika aja siis postitus ka minu poolt. Autoga siiani rahul, kui välja arvata see, et tagumised klotsid ja kettad kulunud. Autol siis läbisõit ca 47 000 km. Esimesi uksi ka reguleeriti, seda siis tuulemüra pärast(nüüd ok). Kas tagumiste pidurite nii kiire kulumine ongi ok?

Mul käib algusest peale tuulemüra närvidele. Kas läksid lihtsalt esindusse ja nad teadsid mida teha ja mis aitab?


Ütleme nii, et see oli päris pikk komejant. Algul võeti esiuste tihendid lahti ja pandi siis tagasi aga see ei aidanud. Nüüd siis reguleeriti uksi ja asi läks palju paremaks. Uste tihenditega käisin algselt nii Tartu kui ka Viljandi esinduses.
Mul on samuti veel üks tuttav sama murega, kuid tal ei taheta probleemi kuidagi lahendada. Mul see tuttav rääkis veel sellist asja, et esinduses pakuti välja sellist varianti, liimiks tihenditele midagi alla ehk on siis tummisem. Ilmselt peab järjepidev olema. Nüüd mul siis see tagumiste pidurite teema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Puuriit
huviline



Registreerunud 10.12.07
Postitusi: 218

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline

postitati 20.11.18 19:24 Tsiteeri


Minul olid 80000 peal tagumised klotsid täiesti läbi ning kettad samuti õhtal, esimestel ainult klotsid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 31.01.19 16:48 Tsiteeri


Esines siis selline probleem. Auto seisis umbes nädalajagu ja siis enam käima ei läinud. Starter tegi klõpsu ja oligi kõik. Lasin autoabil ka käivitada ning samuti ei midagi, siis viidi puksiiriga eisndusse. Esinduses tuli välja et kahes silindris oli vesi sees ja ära külmunud, sellest ka ei käivitunud, kuna starter ei jõudnud mootorit ringi vedada. Probleem olevat esinenud ka mõnel uuel Touaregil ning ka veel mõnel superbil.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vamps
klubiliige



Registreerunud 17.03.14
Postitusi: 125

Asukoht: Tallinn/Nõmme/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: O3 1.8TSI

postitati 01.02.19 09:02 Tsiteeri


Huvitav kas kondensvett tekkis nii palju mootorisse? :O Pole kuulnud varem, et vesi kuidagi kunagi oleks mõnel masinal silindrisse sattunud (va õhuvõtu kaudu kuskil sukeldudes).
Kas selline asi võib tekkida diiselmootoriga masinatel kui teha lühemaid sõite talvel ja mootor ei jõua soojaks minna?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MeelisK
huviline



Registreerunud 19.07.13
Postitusi: 98

Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia 2,0 masuudipress 2023

postitati 01.02.19 15:33 Tsiteeri


Normaalsel käitlemisel vesi ja just VESI silindris on ikka väga suur küsimärk. Ilmselgelt on pihustid peale sellist "nalja" läbi. Eelkõige huvitaks ikkagi vee teekond, sest ilmselgelt oleks uppunud masinal ka muid vastavaid tunnuseid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 01.02.19 18:31 Tsiteeri


Esinduse poolt soovitati õli ära vahetada. Ise jälle, et milleks, kui autot üle garantiiaja ei pea ja miks siis raha kulutada. Enne esindusest ära tulekut öeldi ,et pole mõtet pead vaevata, et teil ju garantii all auto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vamps
klubiliige



Registreerunud 17.03.14
Postitusi: 125

Asukoht: Tallinn/Nõmme/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: O3 1.8TSI

postitati 04.02.19 09:05 Tsiteeri


Kui soovitatakse õli ära vahetada, siis kes hooldusvälba vahelisel ajal selle kinni maksab?
Esindus soovitab, siis las ise maksavad. Autol garantii, niiet omanik ei peaks ise pead vaevama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 12.10.20 12:29 Tsiteeri


Üle pika aja siis ka postitus minu poolt. Autol siis läbisõit ca 95000. Plaan siis lasta teostada täishooldus koos rihmavahetusega. Võetud ka esimesed pakkumused ja hind jääb kuskil 1050.--1100.- kanti. Kahe pakkumuse erinevus oli 50.-. Isegi toyota hiluxil on täishooldus rihmavahetusega odavam, et kus on siin see loogika?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Reios
huviline



Registreerunud 19.12.19
Postitusi: 57

Kasutaja on eemal

Auto: Superb III L&K 140kw

postitati 12.10.20 16:25 Tsiteeri


Miks rihma vahetuse nii varakult plaanid ette võtta? Endal on ca 143k kellal ja plaanis vahetada 150k peal. Tehase välp neil üldse 210k aga esindusest uurides soovitatakse vahetada 150k. Samas tean paljusid,kes ongi lasknud 180-210k kas siis VW või Škodaga aga ise sellist riski ei võtaks. Vahetuse hind tõesti esinduses utoopiline 1000e. Forss tegi samas hinnapakkumise tiba alla 600e.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 12.10.20 18:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Reios
Miks rihma vahetuse nii varakult plaanid ette võtta? Endal on ca 143k kellal ja plaanis vahetada 150k peal. Tehase välp neil üldse 210k aga esindusest uurides soovitatakse vahetada 150k. Samas tean paljusid,kes ongi lasknud 180-210k kas siis VW või Škodaga aga ise sellist riski ei võtaks. Vahetuse hind tõesti esinduses utoopiline 1000e. Forss tegi samas hinnapakkumise tiba alla 600e.


Mul auto juba viis aasta olnud ja targemad räägivad, et selle ajaga pidavat rihm väsima, olenemata kilometraasist. Täna esindusest uurides öeldi ka, et 150k on rihmavahetuse. Aga kas Forssis tehtud hooldus kajastub ka digiajaloos?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 54.0% - SQL: 46.0%]