Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6
Autor:
Pealkiri: Skoda Superb II Combi 4x4 2.0 TDI 125kW 2014 - birgo99 (Vastuseid: 139 | Vaatamisi: 17436)
fuzzz
huviline



Registreerunud 16.02.15
Postitusi: 98

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 190hp TDI Elegance

postitati 26.10.18 13:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: boggy
Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99
krt opelil oli ka aktüül klaasid, aga kordagi polnud sellist jama:mad:

Kodiaqil ka uuest saati nii olnud, et mingitel niiskusrežiimidel on natuke aega udune, aga see kaob, kui tuli soojeneb, näitavad tuled ikkagi suurepäraselt (vähemalt kodiaqi LEDid), seega suht suva ju?
Kunagi ühel praktiliselt uuel (aga siiski garantii juba läbi) Lexus GSil oli ka niiskus sees ja sellega oli jama, sest see sealt enam välja ei tulnud, suletud tuli, ja probleemist jagu ei saanud mingi valemiga, ainult uus tuli aitas, avatud tulega seda probleemi vast ei tule, ventileerib ja kuivab ära.

Kusjjires see varjeerub auto lõikes ptüi ptüi ptüi mul vähe udused ja vaid korra olnud. Osadel seltsimeestel sees suisa tilgad..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 27.10.18 13:49 Tsiteeri


Ma siis selle viimase seltskonna liige vist. Huvitav, kus need n-ö õhutus avad asuvad. Äkki suurendaks nende läbimõõtu, pääseb niiskus paremini välja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fuzzz
huviline



Registreerunud 16.02.15
Postitusi: 98

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 190hp TDI Elegance

postitati 27.10.18 15:01 Tsiteeri


Volkaril olid tule tagumisel küljel üleval osas koos kummilutiga...panin sinna ise väikese marlitüki ette et tolm sisse ei saaks. Superbil ei teagi kus need asuvad.ilmselt tuli eest siis näeb. Või otsi netist mõni superbi tule foto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 28.10.18 13:57 Tsiteeri


Mis temperatuuril hakkab webasto ise tööle, kui auto käivitan. Kas siis süttib ka sees märgutuli? Korra oli olukord, kus mina teda tööle ei pannud ja autot seisma jättes toimetas seal natuke aega veel.

Tuleviku uurides, kes hooratast vahetanud on. Milline on õige varuosakood. Luk või Sachs?

Kas spidokat vcds-ga saab õigeks panna? Kui sõita 95-ga, siis on reaalselt 90km/h.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kert.K
klubiliige

Avatar


Registreerunud 22.10.17
Postitusi: 71

Asukoht: Vääna
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb Elegance 4x4 2011

postitati 28.10.18 16:58 Tsiteeri


Webasto peaks minu teada +4 ise tegelema hakkama. Märgutuld sellele ei järgne.

Minu omal hooratta kood järgmine: LUK 415074009


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 28.10.18 18:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kert.K
Webasto peaks minu teada +4 ise tegelema hakkama. Märgutuld sellele ei järgne.

Minu omal hooratta kood järgmine: LUK 415074009

See on ka ainus dsg kastile sobiv hooratast, mis ma leidnud olen. Vähemalt ülejäänutel pole kirjas, et dsg-le sobiv Ei tea kas sobib kõigikidele mootori variantidele sama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
frequency
huviline



Registreerunud 04.06.09
Postitusi: 78

Kasutaja on eemal


postitati 29.10.18 13:34 Tsiteeri


Neid hoorattaid on ikka üsna mitme erineva koodiga. Enne ostmist tasuks vin koodi järgi üle kontrollida. Lisaks võib tehas olla teinud muudatusi hoorattas ja siis tuleb otsida uuendatud varuosakoodiga hooratast.
Peale mootori seiskamist võib tööle jääda ka dpf filtri jahutus (ehk siis jahutusvent töötab mõnda aega peale mootori väljasuretamist juhul kui mootor suretati välja keset dpf filtri puhastusprotsessi). Võib esineda isegi väga suurte külmadega. Käsiraamatus on selle kohta ka midagi kirjas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 29.10.18 14:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: frequency
Neid hoorattaid on ikka üsna mitme erineva koodiga. Enne ostmist tasuks vin koodi järgi üle kontrollida. Lisaks võib tehas olla teinud muudatusi hoorattas ja siis tuleb otsida uuendatud varuosakoodiga hooratast.
Peale mootori seiskamist võib tööle jääda ka dpf filtri jahutus (ehk siis jahutusvent töötab mõnda aega peale mootori väljasuretamist juhul kui mootor suretati välja keset dpf filtri puhastusprotsessi). Võib esineda isegi väga suurte külmadega. Käsiraamatus on selle kohta ka midagi kirjas.

Ei see ei ole DPF jahutus vent mida mõtlesin :) See on ikka korduvalt kõvem hääl, kui Webasto teeb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fuzzz
huviline



Registreerunud 16.02.15
Postitusi: 98

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 190hp TDI Elegance

postitati 29.10.18 20:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99
Tsitaat:
Algselt postitas: frequency
Neid hoorattaid on ikka üsna mitme erineva koodiga. Enne ostmist tasuks vin koodi järgi üle kontrollida. Lisaks võib tehas olla teinud muudatusi hoorattas ja siis tuleb otsida uuendatud varuosakoodiga hooratast.
Peale mootori seiskamist võib tööle jääda ka dpf filtri jahutus (ehk siis jahutusvent töötab mõnda aega peale mootori väljasuretamist juhul kui mootor suretati välja keset dpf filtri puhastusprotsessi). Võib esineda isegi väga suurte külmadega. Käsiraamatus on selle kohta ka midagi kirjas.

Ei see ei ole DPF jahutus vent mida mõtlesin :) See on ikka korduvalt kõvem hääl, kui Webasto teeb.


Ma usun et on DPF ehk põletab edasi...parkisin eile korra autot ühest kohast teise ja üsna kõva põrin jäi edasi undana kui süüte välja lülitasin...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kert.K
klubiliige

Avatar


Registreerunud 22.10.17
Postitusi: 71

Asukoht: Vääna
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb Elegance 4x4 2011

postitati 29.10.18 20:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: fuzzz
Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99
Tsitaat:
Algselt postitas: frequency
Neid hoorattaid on ikka üsna mitme erineva koodiga. Enne ostmist tasuks vin koodi järgi üle kontrollida. Lisaks võib tehas olla teinud muudatusi hoorattas ja siis tuleb otsida uuendatud varuosakoodiga hooratast.
Peale mootori seiskamist võib tööle jääda ka dpf filtri jahutus (ehk siis jahutusvent töötab mõnda aega peale mootori väljasuretamist juhul kui mootor suretati välja keset dpf filtri puhastusprotsessi). Võib esineda isegi väga suurte külmadega. Käsiraamatus on selle kohta ka midagi kirjas.

Ei see ei ole DPF jahutus vent mida mõtlesin :) See on ikka korduvalt kõvem hääl, kui Webasto teeb.


Ma usun et on DPF ehk põletab edasi...parkisin eile korra autot ühest kohast teise ja üsna kõva põrin jäi edasi undana kui süüte välja lülitasin...


On ka mull selliseid olukordi juhtunud päris mitmeid kordi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 30.10.18 07:26 Tsiteeri


Nüüd räägime natuke mööda üksteisest :P
DPF jah tean jääb vahest põletama, ventikad undavad veel päris pikalt. Ma lihtsalt küsisin, et kas Webasto ka toimetab omapead, sest kuulsin ratta koopast webasto häält, kuigi ma polnud teda käima pannud :) Aga nüüd kõigil selge mis ja kus häält teeb :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fuzzz
huviline



Registreerunud 16.02.15
Postitusi: 98

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 190hp TDI Elegance

postitati 30.10.18 21:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99
Nüüd räägime natuke mööda üksteisest :P
DPF jah tean jääb vahest põletama, ventikad undavad veel päris pikalt. Ma lihtsalt küsisin, et kas Webasto ka toimetab omapead, sest kuulsin ratta koopast webasto häält, kuigi ma polnud teda käima pannud :) Aga nüüd kõigil selge mis ja kus häält teeb :cool:


Ja seda häält teeb...webasto?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 11.11.18 20:51 Tsiteeri


Selline huvitav küsimus. Kas keegi on kuulnud, et esimese silla külgkallet saab reguleerida liigutades sillatala?
Käisin sillastendis, sest rehvid seest kulunud. Kuna ise sinna neid rehve alla pole pannud, siis eeldan, et on vahetatud tagumistega. Peamiselt pidi tagasild seest sööma. Selle vastu pidi aitama, kui keerata ette nähtud kalded 55 minuti peale.
Nüüd aga küsimuse juurde - parema esimese ratta külgkalle oli peaaegu punases tsoonis. Nagu oleks keegi äärekivisse libisenud vms. Briskodas kirjutavad, et saab kallet reguleerida, liigutades(subframe-i) sillatala, aga ühtegi juhendit selle kohta ei leia.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 13.11.18 19:19 Tsiteeri


Üks vana teema käib ikka närvidele. Kui vihma sajab, päev läbi, siis hakkab kõrvalistuja jalgealust märjaks ajama. Samas mitte alati. Kuu aega vahepeal polnud probleemi, nüüd täna jälle. Samuti autot pestes ei ole mingit probleemi. Äravoolu torud olen juba kapotiall üle vaadanud. Nüüd võtsin kindalaeka eest ära ja üritan asjale jälile jõuda. Äkki homme hommikul on mingi koht näha. Täna enam ei olnud.

Mõned tähelepanekud veel.
Vahel külma mootoriga tundub rool raskem olevat, kui soojalt. Mis seda põhjustada võib? Elektriline võimendi ju.

Tahaks tellida talveks need katted millega saab ülemise ja alumise grilli kinni panna. Ülemist FL-le müüakse, aga alumist mitte. Kui ma tellin pre FL alumise ja ei sobi/ei saa külge aretada, keegi tahab ära osta?:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mitmeveoline
huviline



Registreerunud 09.07.18
Postitusi: 35

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Superb II combi

postitati 13.11.18 19:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99

Tahaks tellida talveks need katted millega saab ülemise ja alumise grilli kinni panna. Ülemist FL-le müüakse, aga alumist mitte. Kui ma tellin pre FL alumise ja ei sobi/ei saa külge aretada, keegi tahab ära osta?:D


Vana hea papp ette ei sobi (sissepoole):P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 13.11.18 19:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mitmeveoline
Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99

Tahaks tellida talveks need katted millega saab ülemise ja alumise grilli kinni panna. Ülemist FL-le müüakse, aga alumist mitte. Kui ma tellin pre FL alumise ja ei sobi/ei saa külge aretada, keegi tahab ära osta?:D


Vana hea papp ette ei sobi (sissepoole):P

Selleks tuleb stange maha võtta 2x aastas!?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kert.K
klubiliige

Avatar


Registreerunud 22.10.17
Postitusi: 71

Asukoht: Vääna
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb Elegance 4x4 2011

postitati 14.11.18 21:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99
Tsitaat:
Algselt postitas: Mitmeveoline
Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99

Tahaks tellida talveks need katted millega saab ülemise ja alumise grilli kinni panna. Ülemist FL-le müüakse, aga alumist mitte. Kui ma tellin pre FL alumise ja ei sobi/ei saa külge aretada, keegi tahab ära osta?:D


Vana hea papp ette ei sobi (sissepoole):P

Selleks tuleb stange maha võtta 2x aastas!?


Mis sa sellest stangest kakud? Kapott lahti, Kaks plastikut radika pealt eest ära ja topi kasvõi 200mm villa täis kui tahad :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 15.11.18 16:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kert.K
Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99
Tsitaat:
Algselt postitas: Mitmeveoline
Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99

Tahaks tellida talveks need katted millega saab ülemise ja alumise grilli kinni panna. Ülemist FL-le müüakse, aga alumist mitte. Kui ma tellin pre FL alumise ja ei sobi/ei saa külge aretada, keegi tahab ära osta?:D


Vana hea papp ette ei sobi (sissepoole):P

Selleks tuleb stange maha võtta 2x aastas!?


Mis sa sellest stangest kakud? Kapott lahti, Kaks plastikut radika pealt eest ära ja topi kasvõi 200mm villa täis kui tahad :D
pole nii palju süvenenud veel ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
STR
huviline

Avatar


Registreerunud 26.06.16
Postitusi: 49

Asukoht: TALLINN
Kasutaja on eemal


postitati 16.11.18 09:26 Tsiteeri


Hooratta koha pealt:

740BYH= VINI järgi 03L 105 266 DF.
LUK toodab: 415 0631 09 tootmine lõpetatud = uus kood/toode ja vastab ka tootekoodile muidugi = 415 0744 09.
Hind 356 Eur.


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
kuzmits
huviline



Registreerunud 26.06.14
Postitusi: 19

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Alltrack 2,0TDI 130kw DSG 4 MOTION

postitati 16.11.18 12:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99
Tsitaat:
Algselt postitas: Kert.K
Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99
Tsitaat:
Algselt postitas: Mitmeveoline
Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99

Tahaks tellida talveks need katted millega saab ülemise ja alumise grilli kinni panna. Ülemist FL-le müüakse, aga alumist mitte. Kui ma tellin pre FL alumise ja ei sobi/ei saa külge aretada, keegi tahab ära osta?:D


Vana hea papp ette ei sobi (sissepoole):P

Selleks tuleb stange maha võtta 2x aastas!?


Mis sa sellest stangest kakud? Kapott lahti, Kaks plastikut radika pealt eest ära ja topi kasvõi 200mm villa täis kui tahad :D
pole nii palju süvenenud veel ;)


Ja mis on selle radika katte point kui su autol on webasto? Niikuinii ta kütab juurde kui on temp alla +4 kraadi ja jahutusvee tempi hoiab 90 kraadi juures ilma igasugu kateteta samuti ka kui väljas on -20 kraadi. Kütusekulus sa selle tõttu mingit vahet küll ei näe, see on pigem teoorias. Linnas valgusfoori taga seistes pole sellest kattest tolku, mootor jahtub ja weba kütab enivei puudujääva soojuse juurde. Maanteel jälle suudab mootor ise ka sooja hoida. Mul passati peal põhimõtteliselt sama mootor ja samuti webasto. Soojemat autot pole veel olnud. Talvel soojeneb kiiremini kui ükski bensukas on mul soojenenud, isegi siis kui webasto jääb enne sõitu sisse lülitamata- ta kütab automaatselt juurde niikuinii kui on miinuskraadid. Oota külmad ilmad ära ja saad ise aru et see papitükkide ja katetega sebimine on mõtetu kui autol webasto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 16.11.18 15:02 Tsiteeri


Jah usun, et webasto kütab ära, aga see ava on seal päris korralik lund vastu võtma radikasse. Kuigi lund me ei näe vist kunagi enam sellisel tasemel.

Uus küsimus sportlikust huvist. Kuidas kurat ma peaks need tüübid lahti saama mis pildil.
https://www.upload.ee/image/9195819/IMG_20181116_155155.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 16.11.18 15:08 Tsiteeri


Järgmine küsimus. Kas kõikidel superbidel on tule klaas ülevalt korpusest eemal. Alguses jookseb ilusti mööda korpst, aga mida keskele seda rohkem eemaldub. Äkki sealt tuleb ka liigne niiskus tule sisse.
https://www.upload.ee/image/9195844/IMG_20181116_160628.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kert.K
klubiliige

Avatar


Registreerunud 22.10.17
Postitusi: 71

Asukoht: Vääna
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb Elegance 4x4 2011

postitati 16.11.18 19:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99
Jah usun, et webasto kütab ära, aga see ava on seal päris korralik lund vastu võtma radikasse. Kuigi lund me ei näe vist kunagi enam sellisel tasemel.

Uus küsimus sportlikust huvist. Kuidas kurat ma peaks need tüübid lahti saama mis pildil.
https://www.upload.ee/image/9195819/IMG_20181116_155155.jpg


Õrnalt kangutad mingisuguse õhukese asjaga ülessepoole selle keskmise kübara. Kui selle kätte saad tuleb ka tüübel ära.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 16.11.18 21:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kert.K
Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99
Jah usun, et webasto kütab ära, aga see ava on seal päris korralik lund vastu võtma radikasse. Kuigi lund me ei näe vist kunagi enam sellisel tasemel.

Uus küsimus sportlikust huvist. Kuidas kurat ma peaks need tüübid lahti saama mis pildil.
https://www.upload.ee/image/9195819/IMG_20181116_155155.jpg


Õrnalt kangutad mingisuguse õhukese asjaga ülessepoole selle keskmise kübara. Kui selle kätte saad tuleb ka tüübel ära.

Krt ma ei tea. Üritasin nii ja naa. Ühe lõhkusin ära ka, aga eks peab mingi väikse polsti eemaldus kangiga proovima vms.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kert.K
klubiliige

Avatar


Registreerunud 22.10.17
Postitusi: 71

Asukoht: Vääna
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb Elegance 4x4 2011

postitati 16.11.18 21:02 Tsiteeri


Lisatuledega tegeledes sai neid paar korda maha kakutud. Ära ei lõhkunud ja said ka ilusti tagasi. Polnud väga hull tegevus.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 67.0% - SQL: 33.0%]