Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6
Autor:
Pealkiri: Skoda Superb II Combi 4x4 2.0 TDI 125kW 2014 - birgo99 (Vastuseid: 139 | Vaatamisi: 17334)
Kert.K
klubiliige

Avatar


Registreerunud 22.10.17
Postitusi: 71

Asukoht: Vääna
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb Elegance 4x4 2011

postitati 01.12.18 23:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99
Jätaks OT nüüd :cool:

Küsiks webasto kohta. Kui temp alla +4kraadi lülitub ise järgi. Kas ta peaks edaspidi ise automaatselt sisse ja välja lülitama? Täna vaatasin, et kohapeal tiksudes temp kukkus päris alla, 90 ja 50 keskele. Siis lülitasin ise nupust weba järgi ja siis temp läks tagasi 90 peale. Või peaks ta ikka edaspidi ise vajadusel järgi lülitama?


Webasto jaoks 70 kraadi ei tohiks kuskilt otsast külm olla ja vaevalt ta ise peaks uuesti järgi minema.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 02.12.18 08:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kert.K
Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99
Jätaks OT nüüd :cool:

Küsiks webasto kohta. Kui temp alla +4kraadi lülitub ise järgi. Kas ta peaks edaspidi ise automaatselt sisse ja välja lülitama? Täna vaatasin, et kohapeal tiksudes temp kukkus päris alla, 90 ja 50 keskele. Siis lülitasin ise nupust weba järgi ja siis temp läks tagasi 90 peale. Või peaks ta ikka edaspidi ise vajadusel järgi lülitama?


Webasto jaoks 70 kraadi ei tohiks kuskilt otsast külm olla ja vaevalt ta ise peaks uuesti järgi minema.

Tsitaat:
Algselt postitas: kuzmits


Ja mis on selle radika katte point kui su autol on webasto? Niikuinii ta kütab juurde kui on temp alla +4 kraadi ja jahutusvee tempi hoiab 90 kraadi juures ilma igasugu kateteta samuti ka kui väljas on -20 kraadi. Kütusekulus sa selle tõttu mingit vahet küll ei näe, see on pigem teoorias. Linnas valgusfoori taga seistes pole sellest kattest tolku, mootor jahtub ja weba kütab enivei puudujääva soojuse juurde. Maanteel jälle suudab mootor ise ka sooja hoida. Mul passati peal põhimõtteliselt sama mootor ja samuti webasto. Soojemat autot pole veel olnud. Talvel soojeneb kiiremini kui ükski bensukas on mul soojenenud, isegi siis kui webasto jääb enne sõitu sisse lülitamata- ta kütab automaatselt juurde niikuinii kui on miinuskraadid. Oota külmad ilmad ära ja saad ise aru et see papitükkide ja katetega sebimine on mõtetu kui autol webasto.


Selle jutu järgi peaks seier koguaeg kikkis olema 90 kraadi juures?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kert.K
klubiliige

Avatar


Registreerunud 22.10.17
Postitusi: 71

Asukoht: Vääna
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb Elegance 4x4 2011

postitati 02.12.18 19:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99
Tsitaat:
Algselt postitas: Kert.K
Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99
Jätaks OT nüüd :cool:

Küsiks webasto kohta. Kui temp alla +4kraadi lülitub ise järgi. Kas ta peaks edaspidi ise automaatselt sisse ja välja lülitama? Täna vaatasin, et kohapeal tiksudes temp kukkus päris alla, 90 ja 50 keskele. Siis lülitasin ise nupust weba järgi ja siis temp läks tagasi 90 peale. Või peaks ta ikka edaspidi ise vajadusel järgi lülitama?


Webasto jaoks 70 kraadi ei tohiks kuskilt otsast külm olla ja vaevalt ta ise peaks uuesti järgi minema.

Tsitaat:
Algselt postitas: kuzmits


Ja mis on selle radika katte point kui su autol on webasto? Niikuinii ta kütab juurde kui on temp alla +4 kraadi ja jahutusvee tempi hoiab 90 kraadi juures ilma igasugu kateteta samuti ka kui väljas on -20 kraadi. Kütusekulus sa selle tõttu mingit vahet küll ei näe, see on pigem teoorias. Linnas valgusfoori taga seistes pole sellest kattest tolku, mootor jahtub ja weba kütab enivei puudujääva soojuse juurde. Maanteel jälle suudab mootor ise ka sooja hoida. Mul passati peal põhimõtteliselt sama mootor ja samuti webasto. Soojemat autot pole veel olnud. Talvel soojeneb kiiremini kui ükski bensukas on mul soojenenud, isegi siis kui webasto jääb enne sõitu sisse lülitamata- ta kütab automaatselt juurde niikuinii kui on miinuskraadid. Oota külmad ilmad ära ja saad ise aru et see papitükkide ja katetega sebimine on mõtetu kui autol webasto.


Selle jutu järgi peaks seier koguaeg kikkis olema 90 kraadi juures?


Ma pigem arvan, et teeb esimese soojendamise ära kui käivitad 4 kraadi juures ja sellega asi lõpeb. Ei usu mina, et koguaeg ketrab. Tegemist on ju ikkagi mootori eelsoendusega. Pigem vaata kriitiliselt üle oma termostaadid.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 03.12.18 12:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kert.K
Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99
Tsitaat:
Algselt postitas: Kert.K
Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99
Jätaks OT nüüd :cool:

Küsiks webasto kohta. Kui temp alla +4kraadi lülitub ise järgi. Kas ta peaks edaspidi ise automaatselt sisse ja välja lülitama? Täna vaatasin, et kohapeal tiksudes temp kukkus päris alla, 90 ja 50 keskele. Siis lülitasin ise nupust weba järgi ja siis temp läks tagasi 90 peale. Või peaks ta ikka edaspidi ise vajadusel järgi lülitama?


Webasto jaoks 70 kraadi ei tohiks kuskilt otsast külm olla ja vaevalt ta ise peaks uuesti järgi minema.

Tsitaat:
Algselt postitas: kuzmits


Ja mis on selle radika katte point kui su autol on webasto? Niikuinii ta kütab juurde kui on temp alla +4 kraadi ja jahutusvee tempi hoiab 90 kraadi juures ilma igasugu kateteta samuti ka kui väljas on -20 kraadi. Kütusekulus sa selle tõttu mingit vahet küll ei näe, see on pigem teoorias. Linnas valgusfoori taga seistes pole sellest kattest tolku, mootor jahtub ja weba kütab enivei puudujääva soojuse juurde. Maanteel jälle suudab mootor ise ka sooja hoida. Mul passati peal põhimõtteliselt sama mootor ja samuti webasto. Soojemat autot pole veel olnud. Talvel soojeneb kiiremini kui ükski bensukas on mul soojenenud, isegi siis kui webasto jääb enne sõitu sisse lülitamata- ta kütab automaatselt juurde niikuinii kui on miinuskraadid. Oota külmad ilmad ära ja saad ise aru et see papitükkide ja katetega sebimine on mõtetu kui autol webasto.


Selle jutu järgi peaks seier koguaeg kikkis olema 90 kraadi juures?


Ma pigem arvan, et teeb esimese soojendamise ära kui käivitad 4 kraadi juures ja sellega asi lõpeb. Ei usu mina, et koguaeg ketrab. Tegemist on ju ikkagi mootori eelsoendusega. Pigem vaata kriitiliselt üle oma termostaadid.


DSG termostaadi koodi? varuosa lehtedelt väga ei leia.

EDIT: ise vastan, kas on 1K0121113A?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kert.K
klubiliige

Avatar


Registreerunud 22.10.17
Postitusi: 71

Asukoht: Vääna
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb Elegance 4x4 2011

postitati 03.12.18 14:39 Tsiteeri


Minu kastil on selline: 4E0121113


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 03.12.18 16:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kert.K
Minu kastil on selline: 4E0121113
on sama jupp, aga avamise temp on erinev. Lisaks sinu kood näitab, et sobib ainult VW . Muidugi Škoda ongi ju VW:P eks küsin kuskilt vin koodi järgi.

Edit: võimalik, et sain jälle ise vastuse. Minu kood on bensukale. Või siis mitte. Näitab ka seda teist koodi ainult bensukale


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 02.01.19 06:19 Tsiteeri


Head uut kõigile!

Kas tagumist tagaklaasi soendust ei saa kuidagi automaatseks teha, et miinus kraadidel vms hakkab ise soojendama?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
STR
huviline

Avatar


Registreerunud 26.06.16
Postitusi: 49

Asukoht: TALLINN
Kasutaja on eemal


postitati 04.01.19 13:37 Tsiteeri


VINI järgi on 1K0 121 113 A.


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 09.01.19 14:18 Tsiteeri


175569 km kellal.
Sai vahetatud vahekasti tagumine simmer ja kardaani tagumine leevendi. Leevendi vahetusega kadusid ära igast väiksed vibrad kiirendusel ja ka madalate pööretega sõites, nt 50km tunnis ja 5 käik oli enne vibratsioon sees. Enam ei ole.
Vahekasti simmer oli lihtsalt õline ja segas silma. Forss küsis vahetuseks 300+ euri, et peab silla alt ära võtma jne jne. Tegelt ei pidanud midagi ja sai mujal tehtud 100+ euroga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 26.01.19 16:22 Tsiteeri


Nii. Täna avastasin probleemi. Tagumised istmesoojendused ei võta järgi. Lüliti tuled ei sütti. Kellelgi kokkupuuteid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maahärra
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.06.17
Postitusi: 94

Asukoht: Harjumaa lõpus
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia Elegance 2012

postitati 29.01.19 18:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99
Nii. Täna avastasin probleemi. Tagumised istmesoojendused ei võta järgi. Lüliti tuled ei sütti. Kellelgi kokkupuuteid?


Kaitse?


Taimetoitlane - seda sõna kasutasid põlisameeriklased VÄGA kehva küti kohta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 29.01.19 19:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maahärra
Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99
Nii. Täna avastasin probleemi. Tagumised istmesoojendused ei võta järgi. Lüliti tuled ei sütti. Kellelgi kokkupuuteid?


Kaitse?
ei, need olid korras.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lines
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.11
Postitusi: 99

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.02.19 07:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99
Nii. Täna avastasin probleemi. Tagumised istmesoojendused ei võta järgi. Lüliti tuled ei sütti. Kellelgi kokkupuuteid?


Minu autol sama teema. Kahjuks pole olnud mahti viga otsida. Võimalik et viga istmepadja all olevates peenikestes juhtmetes. Tagant istmeid alla lastes ehk oleme juhtmeid vigastanud. Kui vea leiad varem kui mina siis anna teada :)

Lines


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 07.02.19 08:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lines
Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99
Nii. Täna avastasin probleemi. Tagumised istmesoojendused ei võta järgi. Lüliti tuled ei sütti. Kellelgi kokkupuuteid?


Minu autol sama teema. Kahjuks pole olnud mahti viga otsida. Võimalik et viga istmepadja all olevates peenikestes juhtmetes. Tagant istmeid alla lastes ehk oleme juhtmeid vigastanud. Kui vea leiad varem kui mina siis anna teada :)

Lines

Tore, et keegi minuga samas paadis :D
Lähen varsti ühe targa mehe juurde ja kui saan teada panen siia kirja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 07.02.19 08:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lines
Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99
Nii. Täna avastasin probleemi. Tagumised istmesoojendused ei võta järgi. Lüliti tuled ei sütti. Kellelgi kokkupuuteid?


Minu autol sama teema. Kahjuks pole olnud mahti viga otsida. Võimalik et viga istmepadja all olevates peenikestes juhtmetes. Tagant istmeid alla lastes ehk oleme juhtmeid vigastanud. Kui vea leiad varem kui mina siis anna teada :)

Lines

Tore, et keegi minuga samas paadis :D
Lähen varsti ühe targa mehe juurde ja kui saan teada panen siia kirja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 04.03.19 13:03 Tsiteeri


Vahepeal on vahetatud Hõbenooles käigukasti õli.
Flamekos haldex õli ja filter, ning uuesti stabika vardad. Eelmised olid ca 5700km all olnud ja munakates lõtkud sees.
Tagumised piduri kettad ja klotsid ning õhufilter.

Muidu kalla ja talla :) Varsti 1000km pärast õli vahetus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lines
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.11
Postitusi: 99

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.03.19 11:22 Tsiteeri


Vahetasin sammuti eelmine kevad Hõbenooles kasti õli ja filtri. Käiguvahetus läks veelgi kiiremaks. Eriti oli seda tunda möödasõidul. Usun et see efekt tekkis tänu tarkvarauuendusele.

Lines


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 23.03.19 07:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lines
Vahetasin sammuti eelmine kevad Hõbenooles kasti õli ja filtri. Käiguvahetus läks veelgi kiiremaks. Eriti oli seda tunda möödasõidul. Usun et see efekt tekkis tänu tarkvarauuendusele.

Lines

Mina ausalt öelda ei saanud midagi aru, et kiiremaks oleks läinud. Tarkvara uuendus eraldi teenus ja seda ma ei võtnud, võib-olla selles asi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 13.04.19 11:48 Tsiteeri


Nädal tagasi LS 180000 ja õli vahetus. Tuli välja kõik mis sisse läks, seega õli ei söö.
Samuti sai uued suverehvid alla. 145eur jooks, eelmine suvi ostetud ja 1kuu all olnud Hankookid. Hea diil.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 02.08.19 15:33 Tsiteeri


195000km
Õli, kütuse filter, Haldex pump ja õli.
Enne seda olen vahetanud vahepeal tagumised kettad ja klotsid.
Puhkusel sai tehtud 5700km trip Euroopa. Igati eeskujulikult pidas ennast üleval 😄


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lines
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.11
Postitusi: 99

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.08.19 07:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99
195000km
Haldex pump ja õli.


Mis põhjusel vahetasid? Kas nelikvedu lakkas toimimast?



Lines


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 22.08.19 07:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lines
Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99
195000km
Haldex pump ja õli.


Mis põhjusel vahetasid? Kas nelikvedu lakkas toimimast?



Lines
jep. Üks hommik avastasin, et kruusal tõmbab esimesed kraapima ja veakood kinnitas kartust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 04.02.20 06:14 Tsiteeri


Jõudu. Palju aega möödas. LS tänaseks 205000. Eriti midagi peale hoolduste teinud ei ole:D. 17 Veljed sai ümber vahetatud 18" vastu. Tegemist VW CC miskit velgedega.

https://www.upload.ee/image/11076746/IMG_20200201_113147.jpg


Üks küsimus mis pikalt pead vaevanud. Mäludega istmed, teen ukse lahti ja tahaks oma asendisse ajada. Hetkel pean nuppu peal hoidma, kui süüde väljas. Kas nii ongi normaalne? Võiks olla, et vajutan korra ja jookseb paika.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lines
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.11
Postitusi: 99

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.02.20 06:52 Tsiteeri


Tere,

Minu autol (superb 2012a) oli ka sama seis. Kui süüde sees siis piisas vaid korra vajutamisest ja iste läks paika. Kui süüde väljas siis peab nuppu all hoidma, seni kuni iste paigas. Otseselt mind see ei häirinud :)

PS velg sobib väga hästi

Lines


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
miqu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.17
Postitusi: 59

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Karoq 1.5TSI

postitati 05.02.20 05:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99
Jõudu. Palju aega möödas. LS tänaseks 205000. Eriti midagi peale hoolduste teinud ei ole:D. 17 Veljed sai ümber vahetatud 18" vastu. Tegemist VW CC miskit velgedega.

https://www.upload.ee/image/11076746/IMG_20200201_113147.jpg


Väga ilusad veljed! :)


Mis siis saab kui mitte midagi ei saa?
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 60.6% - SQL: 39.4%]