Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  10
Autor:
Pealkiri: Octavia Scout 2,0TDI 135kw 6k DSG 2015 Urmas66 (Vastuseid: 230 | Vaatamisi: 33942)
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 07.10.15 15:25 Tsiteeri


Auto kütusekulu saab kontrolli alla ,kui see maja ette seisma jätta ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reverse
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.12
Postitusi: 260

Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia vRS CR TDI DSG

postitati 08.10.15 06:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Auto kütusekulu saab kontrolli alla ,kui see maja ette seisma jätta ;)


Ei pruugi, kui tulevad Vovka ja Danil õhtuhämaruses, kanistriga..:D


www.sadulsepp.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
skopid
huviline



Registreerunud 04.06.14
Postitusi: 3

Kasutaja on eemal

Auto: Rapid

postitati 09.10.15 16:07 Tsiteeri


Kuidas teistel octavia sõitjatel kütusekuluga? Mingi hetk 10 000 - 15 000 km läbides küttekulu ei hakanud vähenema?

Küll bensiinimootoriga rapid, kuid umbes 15 000 km läbides oli võimalik maanteel väiksemaid kulunumbreid näha kui algselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 10.10.15 17:25 Tsiteeri


No lugedes neid teemasid jääb mulje ,et paljud on endale auto ostnud eesmärgiga mingit kütusekulu rekordit teha ;)
Auto eesmärk on ikka ühest punktist teise sõitmine ,siis kas mugavalt ,või vähem mugavalt .
Kes kütust kulutada ei soovi ,oleks pidanud õigel ajal elektri auto ostma (kui toetusi jagati) ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reverse
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.12
Postitusi: 260

Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia vRS CR TDI DSG

postitati 12.10.15 07:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: skopid
Kuidas teistel octavia sõitjatel kütusekuluga? Mingi hetk 10 000 - 15 000 km läbides küttekulu ei hakanud vähenema?

Küll bensiinimootoriga rapid, kuid umbes 15 000 km läbides oli võimalik maanteel väiksemaid kulunumbreid näha kui algselt.


Patune diisel ja kütusekulu kukkus ca 10k peal. Peale seda on püsinud stabbilselt madalana. Vä need paagitäied, kui olen Eestis käinud. Siin ikka liitri jagu juures alati.


www.sadulsepp.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 12.10.15 12:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
No lugedes neid teemasid jääb mulje ,et paljud on endale auto ostnud eesmärgiga mingit kütusekulu rekordit teha ;)
Auto eesmärk on ikka ühest punktist teise sõitmine ,siis kas mugavalt ,või vähem mugavalt .
Kes kütust kulutada ei soovi ,oleks pidanud õigel ajal elektri auto ostma (kui toetusi jagati) ;)


Asi pole selles,et oleks konkreetselt ainult küttekulu arvestades selle auto ostnud,aga ostes midagi on ju sellel kaubal(antud juhul autol) mingid omadused,mida müüja on välja reklaaminud ja ka pakkumise teinud.Kui nüüd asi ei vasta pakkutule kuni 1/3 ulatuses,oleks nagu põhjust viriseda küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 12.10.15 13:05 Tsiteeri


Käisin nädalavahetusel Saaremaal rallit vaatamas ja seoses sellega sai ka autot sihtotstarbeliselt sõidutatud.Kuna talv hakkab lähenema ja kodus oli juba mitmel hommikul -5 ning tee härmas, panin alla talvekad-lamellid.
Talvekad panin kitsamad ja väiksema veljega, 205/60R16.Rehvid on GY Ultra Grip Ice 2.
Rehvid on asfaldil väga vaiksed ja lisaks oli ka üllatus see,et küttekulu on kohe jupike väiksem.Saaremaal käimisega langes üldkeskmine 0.5l ja viimase tankimise keskmist näitab 5,5l/100.
Ma pole enne selliseid numbreid sellel autol näinud.Läbisõit täna veidi alla 8000.
Sõitsin püsivalt spido järgi 100 ja veidi peale(möödasõitudel kohati ka kuni 140-150) ning kruusateedel sai vahepeal pikalt sport reziimis lastud :D,sest nii peab auto end kuival ja veidi libedal kruusal paremini teel.
Üldse oli kruusal sõit üks suur nauding,auto on ikka väga hea pidamise ja juhitavusega.
Väga meeldis ka veojõu kontrolli töö,st et peab ikka suht põhja vajutama,et kohalt minnes tuled vilkuma saaks.Kui Volvoga sõites ma lülitasin veojõu kontrolli kogu aeg välja, nii talvel libedaga kui ka kruusal sõites,siis sellel autol seda vajadust ei tundnudki.
Ma juba lausa ootan lund ja talve.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
J2T
huviline



Registreerunud 25.02.15
Postitusi: 53

Kasutaja on eemal


postitati 12.10.15 16:34 Tsiteeri


Täna just lugesin, ei tule lund ega talve. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 14.11.15 21:39 Tsiteeri


Sai veelkord täna pikem sõit tehtud ja jäin pimeda peale.Sõitsin pimedas a´250km osa sellest tugeva vihmaga.Ja asi lõplikult selge,et kaugtuled on kehvad.Eriti vihmaga.
Lähituled on ok,aga kaugtuledel on tulede valgustus kaugus ikka kehv.Kõige rohkem häiris see,et nina esine on liialt valge ja see teeb kaugemale vaatamise veel kehvemaks.
Tegemist siis bi-xenon tuledega.Lisakaugtuled on hädavajalikud,et pimedas saaks kiiresti ja turvaliselt sõita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tanelv
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.04.15
Postitusi: 11

Kasutaja on eemal


postitati 15.11.15 09:59 Tsiteeri


Mul just vastupidine tunne. Lähitulede vihk lõpeb liiga vara. Kaugtuled väga head. Käisin ka hiljuti hoolduses, mille käigus ka tulesid reguleeriti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 15.11.15 18:46 Tsiteeri


Mul näitavad lähid just parajale kaugusele,siis äkki kaugtuled näitavad liiga taevasse?Liiklusmärgid ja helkurpostid on küll kaugel helendavad,aga tuled teed ei valgusta.Samas kui ma keeraks tulesid maha ,siis hakkaks lähid jälle liiga lähedale näitama.
Bi-xenoniga see viga ju on,et eraldi neid ei regulli.Mõtlesin ise ka neid veidi maha keerata,et äkki saab siis parem.
Volvol olid lisaks xenonile ka halogeen H7.Kui lülitasid kaugtuledele,siis süttisid halogeenid lisaks xenonitele ja keeras ka xenonid üles.Ja tee sai peale seda ikka väga valgeks.Kasutasin seal Osrami Nightbraker pirne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tanel_P
huviline

Avatar


Registreerunud 28.08.14
Postitusi: 169

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III Combi 2.0 TDI DSG '13

postitati 16.11.15 13:45 Tsiteeri


Mina olen OIII ksenoonidega väga rahul ikka - üparimad, millega olen kokku puutunud siiani.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 17.11.15 11:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tanel_P
Mina olen OIII ksenoonidega väga rahul ikka - üparimad, millega olen kokku puutunud siiani.


Aga millega sa võrdled?Kindlasti on kehvemaid olemas,aga ma neid parimateks ei julgeks pidada.Täna keeran veits alla ja andsin hinnapäringu Hella DE xenon tuledele.Vaatame,mis hinna saab,siis otsustab edasi.Need saab stange serva alla ära peita,ei jää silma riivama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 17.11.15 21:22 Tsiteeri


Mu audi bixenonid olid ikka seasilmad ,võrreldes octavia bixenonitega .
Ja mu praeguse audi xenon esitulesid võiks võrrelda octavia laevalgustusega ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 18.11.15 13:02 Tsiteeri


No ma ei tea,aga Volvo xenonid olid nende Škoda bi-xenonitega võrreldes,nagu oleks lisatuled(prožed)autol olnud.Meil veel olemas üks vana Mondeo 98`,millel põleb 4xH7 ,kui täied peal ja need annavad ka ikka head valgust.
Eile tegin nö tulede teste eri seadetes ja ei anna sealt kuidagi rohkem välja.Nii kui paar kraadi alla keerad,nii ei näita enam lähid ja kaugtuled ei lähe paremaks.Kui üles keerad,siis ilmselt lähid pimestavad vastutulijaid(tee on küll valge) ja kaugtuled näitavad puulatvasid,aga eemal on tee ikka hämar.
Minu auto tuled näitavad umbes 70-100m vähem kui vana Mondeo omad.Mondeo on tegelikult väga korras ja tuled tal ka nagu uued veel.Seal sees Osrami Nightbrakerid.
Tütre Focus 2007-l on halogeenidega täistuled paremad,lähid veidi lahjemad.Väimehe Hundai i40-l 2013 on kaugtuled veel kehvemad kui minu autol.Seal xenon+halogeen.
Hella DE seeria xenonid läheks maksma ligi 400+km.Pole just vähe.peab otsustama,mis teha.
http://hella.ee/index.php?page=134&
Teine variant on panna numbrialuse külge mingid halogeenid,aga ei tahaks auto välimust eriti rikkuda,samas hind pea 4 korda väiksem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ets
huviline



Registreerunud 22.09.15
Postitusi: 28

Kasutaja on eemal


postitati 18.11.15 13:50 Tsiteeri


See xenonide valguse arutelu on seepärast huvitav, et kõik oleneb millega võrrelda. St mis oli eelmine auto. Ehk inimese silm harjub keskpärase või väga hea valgusega, ja kui nüüd uuel autol on paremad, siis ongi jälle väga hea. Seega võib tegemist olla täpselt sama tulega (valgusega), üks mees ütleb, et supper hea, teine ütleb, et ei näe sõita.... sama arutelu võib olla ka vabalt autode piduritega jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 18.11.15 15:00 Tsiteeri


Mul silmanägemine üle keskmise hea ja tahaks,et ka tuled näitaks sama kaugele kui näen.Naine mul lühinägelik ja sõidab prillidega,aga ka tema jaoks on minu auto kaugtuled liiga lahjad.
Ja tegelikult ongi see halb,et autol on ninaesine lähidega valgustatud.Volvol keeras lähituled üles,kui täite peale vahetasid,aga Škodal tõstab vist ainult mingi klapi üles ja tuli hakkab kaugemale näitama,aga lähitule vihk jääb samasse asendisse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 19.11.15 12:26 Tsiteeri


Tellisin Hella DE xenon kaugtuled ära.Sain veel veits hinda alla ka.Kahjuks tellimis aeg 3 nädalat.
Otsustasin nende kasuks,sest saab stange alla võre sisse ära mahutada.Stange peale ei saa sellele autole suurt midagi panna,sest stange on ainult paar senti iluvõrest ees pool.Ja see rikuks ilmselt auto välimust liialt ning automaatpesulas käimine muutuks ka problemaatiliseks.
Paigalduseks väidavad Laagri Škodas ,et läheb terve päev.
Originaal lülitit keskonsooli ei saa panna,sest pole sellist eraldi olemas,peaks kõik uued terve rivi ostma,sinna keskele käigukangi ette,kus just kui 2 tühja kohta olemas on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
CH4
klubiliige



Registreerunud 10.10.14
Postitusi: 32

Asukoht: Harjumaa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi G-TEC

postitati 19.11.15 15:43 Tsiteeri


Kui viitsimist on, siis tee paar pilti ka tulede võimekusest enne ja pärast. Soovitavalt pimedas (aga seda on enamus praegusest päevast :) ) kuskil metsavahe teel, siis on puude järgi hea kaugust hinnata. Fotokas manuaal reziimi, iso, säri ja ava paika ja tuld. Pärast koos Hellaga samas kohas, sama iso, säri ja avaga. Oleks täitsa huvitav neid pilte vaadata ja võrrelda.
Ise tulede üle ei kurda. Enamus minu sõite on sellistel teedel ja kellaaegadel, et kaugtulesid enivei ei saa kasutada või kui saab, siis väga lühikest aega ja seetõttu ei viitsi neid sisse-välja plõksida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 19.11.15 18:34 Tsiteeri


Eks nii kuu aja pärast saan pilti teha.Ma sõidan iga päev 12km maanteed,kus ka peale autode igasugu asju ja tegelasi liigub.Praegu on veel hommikul valge,aga kohe on nii tööle minnes ,kui tulles pime.Ja seda ikka üsna mitu kuud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 19.11.15 20:02 Tsiteeri


Ja kuskohta sa need tuled autol paigaldad ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 19.11.15 22:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Ja kuskohta sa need tuled autol paigaldad ?


Stange alla võre sisse.Kaalusin ka nö numbri aluse varianti,aga sellel autol pole ju eenduvat stanget.Seal jäävad nad auto gabariidist ettepoole välja ja saaksid ilmselt viga.Eks oleks parem kui veits kõrgemal oleks,aga mujale ei anna panna,et muud elu segama ei jääks.Jäävad veidi kõrgemale kui udukad ja madalamale kui suured tuled.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 22.11.15 11:24 Tsiteeri


Eile siis sai ka libedat ja lund esmakordselt kogetud.Panin talvekateks alla Good Year Ultragrip Ice2 lamellid ,205/60R16 plekk velgedel.Ja väga hea,et ei pannud 225 või 215 laiusega rehve,nagu esindusest soovitati.Auto on ju suht kerge ja laiema rehviga oleks olnud väga kehv paksus lörtsis liikuda, nagu eile vastu ööd oli Harjumaa maanteedel.
Neid rehve kasutan esmakordselt ja kokkuvõtteks võin öelda,et super pidamine.Märjal asfaldil olin neid juba mõnda aega kasutanud ja ka siin olid nad igati head.Eriti hea oli rehvi müra puudumine.Võimsalt hämmastas pidamine lumisel teel,järsul pidurdamisel.ABS-i töölerakendumist ei toimunud kordagi.
Vedamisel sai muidugi tuled vilkuma(on ju võimsust ka,mis seda teeb),seda siiski kui ikka vajutasid.Rahulikul kulgemisel oli pidamine igati super.
Mina muidugi rahulikuks ei suutnud jääda,sest lihtsalt lahe oli täiega panna.Sellleks oli parim variant veojõu kontroll välja ja sport režiim käiguvahetuseks.
Selle auto 4 vedu töötab lausa ideaalselt.Kordagi ei jäänud tunnet,et midagi on puudu.Möödasõidud läbi paksude lörtsi vaalude,sujusid mängleva kergusega ja kordagi ei tekkinud tunnet,et kontroll auto üle oleks nö piiri peal.
Männiku teelt Tallinna ringteele(Pärnu mnt poole) minnes olid kurvid mõnusalt lumised ja seal sai nö pidamise piiri kombitud,aga umbes 80-ga seda läbides ei olnud probleemi.Pidamise piir oli ilmselgelt kaugemal.Rohkem ka ei julgenud vajutada ,sest mingil hetkel oleks gravitatsioon äkki sekkunud ja mind kraavi libistanud.
Muidugi nö tavarežiimis käiguvahetusega oli paksus lumes natuke nagu imelik,sest kui vedu kergem,siis logistas liiga madalatel pööretel ja nö jõupuuduses vahetas vahel imelikult äkki alla.
Mina kasutasin maanteel sellist varianti,et sees oli sport reziim ja sirgel panin püsika sisse,see tõmbas pöörded kohe tagasi tavareziimi,aga nii kui gaasi vajutada oli kohe kõik sport reziimi mõnud saadaval.
Ühesõnaga ainult positiivsed emotsioonid.:D:D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
J2T
huviline



Registreerunud 25.02.15
Postitusi: 53

Kasutaja on eemal


postitati 22.11.15 18:35 Tsiteeri


Männikul proovimiseks on enne korraliku külma vaja :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 05.12.15 10:23 Tsiteeri


Esimene hooldus-õlivahetus 15000km tehtud.
Lisaks tehti korda see vasaku tule metsa keeramine,teatud kiirustel.Vasak juhi aken ei töötanud mingist hetkest enam ühest vajutusest,vaid pidi nuppu all hoidma.Nüüd korras.Mingi softi uuendus tehti ka ilmselt,sest raadio näitab nüüd jaamade logosid(mis pimedas polegi nii väga hea,sest suht heledad need logod).Salongi filtri lasin ka ära vahetada sõefiltriks.
Muud asjad olid nagu korras ja pole probleeme.
Kokku läks mingi 200+€.
Käisin Laagri esinduses ja meeldivaks boonuseks oli korralik autopesu ja salongi puhastus.
Järgmine nädal lasen seal samas ka lisakaugtuled külge kruvida,pidi minema nii 5-6 tundi tööd.
Lähevad siis sellised tuled sain kätte 450-ga koos km-ga
http://www.rallylights.com/media/catalog/product/cache/1/image/650x/040ec09b1e35df139433887a97daa66f/0/0/008390801-pri.png
Elektrik käis väljas ja rääkisime sellest paigaldusest,ning nagu välja tuli, on lisatulede paigaldusi nende bi-xenonitega üsna tihti vaja teha.

Lõpuks õnnestus ka teema esimesele postile lisada auto pildid,mida ma olin kogematta kuidagi googles ära lukustanud,et ei saanud neid jagada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  10
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 61.2% - SQL: 38.8%]