Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Kesklukk ja elektriaknad (Vastuseid: 42 | Vaatamisi: 7577)
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 25.07.07 09:05 Tsiteeri


äkki õnnestub Skoda tehasele närvi käia ja firmware update saada, mis asjale seaduspärasuse paneks... a la rain closing on sisse lylitatud.. siis lykkab aknad kinni ja thats it...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
zipper
huviline



Registreerunud 03.05.07
Postitusi: 200

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia II

postitati 25.07.07 13:51 Tsiteeri


Minu O2-l vihmasensorit küll pole ja kui puldist uksed lukustan, jäävad aknad lahti. (V.a. siis, kui nuppu sees hoian, jooksevad ise kinni).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tsekkar
huviline



Registreerunud 08.08.06
Postitusi: 144

Kasutaja on eemal

Auto: O3 4x4 black

postitati 25.07.07 14:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: zipper
Minu O2-l vihmasensorit küll pole ja kui puldist uksed lukustan, jäävad aknad lahti. (V.a. siis, kui nuppu sees hoian, jooksevad ise kinni).


See on õige comfort teenus;) Nii peabki olema.

Kui ma Auto100 käisin neile seda teemat rääkimas, siis vennad laiutasid käsi, et nad pole kuulnudki. Mul plaanis sinna varsti minna, siis võtan jutu teemaks. Eks neile peab puust ja punaseks tegema. Loodan ainult, et siis see funktsioon suvatseb end ilmutada:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 25.07.07 14:20 Tsiteeri


Selle kohta ütlen ainult ühte:

Mulle ei meeldi keerulised autod.

Škoda on tore ja hea auto, kuid kui sinna elektroonikasse peaks mingi kotermann sisse minema, siis on lihtsam ja odavam masin paugust maha müüa. Oi, ja mis veel siis saab, kui mingid andurid valesti kokku ühendatakse...


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 05.08.07 22:01 Tsiteeri


Minul täna siis järgmine akende anomaalia:
Maal olles mõtlesin,et lasen tagumised aknad alla kui masin seisab.Et ei kütaks seest nii palavaks,ilm ju oli täitsa toredalt suvine.Mul tagaakendel originaalvõrgud ka ees,nii-et parmud-kimalased ei pääse sisse lendama.

Panin siis süüte sisse ja lasin mõlemad tagaaknad alla.Süüde välja ja samas kui võtme süütelukust eemaldasin jooksid alla ka esiuste klaasid.:o

Proovisin sama paar korda uuesti,aga siis ei juhtunud enam midagi ebaloomulikku.

Olen ka siis müstiliselt toimivate RS elektriakende klubis.:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 06.08.07 00:55 Tsiteeri


üks asi kindel... see akende kinni jooksmise teema on seotud vihmasensori ja valikuga: rain closing = ON

ma lükkasin selle omal OFFi ja kolme nädala jooksul pole aknad kordagi krõpsugi teinud...

mis selle teadmisega peale hakata.. ei tea... katuseluuki mul pole... ei viitsi ka iga kord autost väljudes vihmasensori peale sylitada... vaevalt ka skoda tehas firmware updatet teeb, kust saaks panna settingu aka et aknad alati kinni jooksevad kohe automaatselt...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
Puuriit
huviline



Registreerunud 10.12.07
Postitusi: 218

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline

postitati 01.01.08 20:41 Tsiteeri


Hakkasid ka mind need aknaprobleemid kimbutama :( .Nimelt eile hommikul auto juurde suundudes avastasin, et kõik neli akent olid sõitnud umbes 10-15 cm võrra alla. Algul kahtlustasin pikanäpumeeste tööd, kuid tundus vähe tõenäoline. Hiljem sai masin pandud hetkeks ühte kinnisesse videovalvega parklasse, kus vastava õiguseta inimestel puudub ligipääs ja voilaa, 10 minuti pärast naastes olid taas auto aknad alla sõitnud. Tagumised jälle kuskil 10cm, esimesed tsipa vähem. tundub, et minu puhul pole asi mingites seadistustes vaid Skodillac lihtsalt mängib millegi pärast mäkra. Tegu siis 2007 OII. Homme peab vist ette võtma tee Auto100 ukse taha, muidu teen pikanäpumeestele hilise jõulukingi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
toomaspp
huviline

Avatar


Registreerunud 30.06.07
Postitusi: 39

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Combi Elegance 1.9 TDI

postitati 02.01.08 15:33 Tsiteeri


Siin oli juttu vihmasensorist ...
Mul see üldjuhul koguaeg sees, või enamuse ajast ununeb sisse.
Kas see Skoda vihmasensor on nii tark et kui tuleb tõsine talv ja kojamehed kinnikülmuvad, siis ise tööle ei hakka?
Iseenesest peaks ju loogiline olema et kui auto suudab mind iga kord hoiatada +4C soojakraadi saabumisest, siis peaks olema ta ju nii tark et alla seda kraadi kojamehi ise sisse ei lülita või vähemalt mitte enne kui auto on teatud kiirusega liikuma saanud ... Ma ei usu et keegi sõidab sellise masinaga kus esiaknast välja ei näe, auto vist arvab ju ka nii? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 02.01.08 16:49 Tsiteeri


Ei tea midagi. Endalgi olnud mõnikord suur kiire kusagile koosolekule ja siis on saadud hakata sõitma kui esiklaasist 2 ruutsentimeetrit klaasi juba läbi paistab. Škoda õnneks sooeneb kiiresti, nii et klaasi saab suht ruttu puhtaks.

Samas mina olen täheldanud, et vähemasti Octavial on soojendustoru kojameeste all nii et kojamehed on ühed esimesed asjad, mis lahti sulatatakse.


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
toomaspp
huviline

Avatar


Registreerunud 30.06.07
Postitusi: 39

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Combi Elegance 1.9 TDI

postitati 02.01.08 18:56 Tsiteeri


No mul siiamaani on vist õnneks läinud ... pole midagi veel katki läinud. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maitz
huviline



Registreerunud 24.09.07
Postitusi: 101

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia RS TDI

postitati 02.01.08 21:10 Tsiteeri


Üks hommik oli kõva jäide ja aken oli jääs,üle poole oli juba sulanud,kui vihmasensor hakkas segast panema.Arvas et sajab,kojamehed liikusid täiskiirusega


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 03.01.08 10:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maitz
Üks hommik oli kõva jäide ja aken oli jääs,üle poole oli juba sulanud,kui vihmasensor hakkas segast panema.Arvas et sajab,kojamehed liikusid täiskiirusega

Talvel Mustika maa-alusesse parklasse sõites lööb aknad uduseks.Ka siis hakkavad kojamehed nii kiiresti vehkima,et tekib tunne lendutõusmisest.:D
Soovitan siiski talvel enne käivitamist kojameeste kang vihmasensori asendist maha võtta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 03.01.08 10:50 Tsiteeri


emm.. mul koguaeg vihmasensor sees... autot kävitades ja koha peal seistes kojamehed ei hakka tööle.. alles mingi vahemaa või kiiruse peal hakkavad tööle...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 06.01.08 18:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rage
üks asi kindel... see akende kinni jooksmise teema on seotud vihmasensori ja valikuga: rain closing = ON

ma lükkasin selle omal OFFi ja kolme nädala jooksul pole aknad kordagi krõpsugi teinud...

OT: kust seda menüüd üldse näeb? Mul ei ole veel raamatud (ainult vene keelne) ja pean ise asju avastama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jk
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 170

Asukoht: päälinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ural M63 '65, Ocu, Leaf

postitati 06.01.08 20:42 Tsiteeri


Kui sul on Maxidot, siis hoia klaasipuhastajate kangi otsas olevat alumist nuppu mõned sekundid all. Menüüdes navigeerimine nendesamade otsmiste nuppudega, valikute kinnitamine kangi alumisel küljel oleva nupuga (kompuutri nullimisnupp).


Vanade külgkorvide paradiis:
http://kylkad.blogspot.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 19.01.08 15:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jk
Kui sul on Maxidot, siis hoia klaasipuhastajate kangi otsas olevat alumist nuppu mõned sekundid all. Menüüdes navigeerimine nendesamade otsmiste nuppudega, valikute kinnitamine kangi alumisel küljel oleva nupuga (kompuutri nullimisnupp).


Täitsa toimib see menüü. Nüüd automaatne lukustus ka peal.
Kahju ainult, et raadio peale seadistates need samad nupud kanalit ei vaheta :(, nt MB hakkab selline asi tööle, kui raadio kuvatakse pardakompuutri asemel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 25.01.08 11:41 Tsiteeri


Ise olen täheldanud, et vihmasensor kõige paremini töötab, kui valgust rohkem. Sai suure vihmaga sõidetud mööda pimedat tänavat, siis vast paar korda ainult pühkis ära. Lõpuks juba panin maksimumi ja ikka sama. Nii kui jõudsin foori taha, kus valgust palju ja autod vastu tulid.. oi kus hakkasid kojamehed alles käima ja sensor juba reageeris palju paremini.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 28.01.08 09:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rstdi
Kahju ainult, et raadio peale seadistates need samad nupud kanalit ei vaheta :(, nt MB hakkab selline asi tööle, kui raadio kuvatakse pardakompuutri asemel.
jep.. ma olen ka seda mõelnud.. asi siis nüüd pardaarvutile paar vidinat juurde progeda.. sellel raadio kuvamisel ma pointi ei näe, kui seda juhtida sealt ei saa...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 51.6% - SQL: 48.4%]