Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Škoda Fabia 2016 (Vastuseid: 66 | Vaatamisi: 33036)
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 21.03.16 13:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
15% saab küll igast auto esindusest alla ,see on hinnasisse juba arvestatud ,üks tuttav müügimees ütles ,et ainult see loll kes ise ei küsi jääb sellest ilma ;)


No lisasin veel täna paar vidinat,mis ära unus ja kui nüüd peast arvutada,siis umbes 20%võiks see olla.Ma ei küsinud üldse midagi muud kui ainult autot :),ta luges mu mõtteid ilmselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
marco
huviline

Avatar


Registreerunud 22.02.16
Postitusi: 8

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: fabia 1,2 TSI DSG

postitati 23.03.16 21:29 Tsiteeri


Kas keegi on fabiat juba mõnda aega omanud ka? Nimelt olen kahel fabial näinud, et esituledes niiskus sees. Kas kellegil veel sama probleem ja mis esindus selle kohta ütleb?

Mul veel autot käes ei ole. Lubati kunagi, et see nädal jõuab, aga pole autot, ega ka mingit infot.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kkaurkk
huviline



Registreerunud 12.06.15
Postitusi: 41

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Fabia Combi 1.2 TSI

postitati 24.03.16 05:24 Tsiteeri


Auto käes eelmise aasta juulist. Udu pole tuledes kohanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
roosteuss
huviline



Registreerunud 06.03.16
Postitusi: 101

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Yeti Elegance ja mõned saksa autod

postitati 24.03.16 12:54 Tsiteeri


Tuhatkond kilomeetrit sõitnud,vahest on allservas vähe niiskust.Väidetavalt on see probleem et led päevasõidu tuled annavad vähe sooja ja niiskus ei aura välja.Mind see väike udu ei sega aga töökaaslane soovitas kingakarbist niiskuseemaldus kotikese kleepida kuhugi korgi külge,tema sai niiskusest niimoodi lahti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tnx
huviline



Registreerunud 07.05.12
Postitusi: 750

Kasutaja on eemal


postitati 28.03.16 06:09 Tsiteeri


Kas see niiskus seal sees ei hakka reflektorit korrodeerima, nii et pikapeale eraldub läikiv kiht tükkhaaval? Vanematel autodel on küll nii juhtunud, uued võibolla üleni plastikust ja vastupidavamad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 06.04.16 13:40 Tsiteeri


Täna sain teada,et peaks auto mai alguses kätte saama.Vaatame,kas lubadus peab ka paika.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 06.04.16 14:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tnx
Kas see niiskus seal sees ei hakka reflektorit korrodeerima, nii et pikapeale eraldub läikiv kiht tükkhaaval? Vanematel autodel on küll nii juhtunud, uued võibolla üleni plastikust ja vastupidavamad.


Tavaliselt hävitab seda reflektori pinda kuumus ,nii on vähemalt õigil minu audidel ja volkaritel siiani olnud .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
marco
huviline

Avatar


Registreerunud 22.02.16
Postitusi: 8

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: fabia 1,2 TSI DSG

postitati 06.04.16 20:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Täna sain teada,et peaks auto mai alguses kätte saama.Vaatame,kas lubadus peab ka paika.


Minul oli küll kõik nii, nagu lubati. Tähtaegadest peeti perfektselt kinni.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tnx
huviline



Registreerunud 07.05.12
Postitusi: 750

Kasutaja on eemal


postitati 07.04.16 07:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx

Tavaliselt hävitab seda reflektori pinda kuumus ,nii on vähemalt õigil minu audidel ja volkaritel siiani olnud .


Mul on mõnel autol hävinud ka väiksemate tulede reflektor, viimati tagumise udutule oma, mida ju eriti palju ei kasutatagi. Need ei tohiks ju nii kuumad olla, aga mine tea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tnx
huviline



Registreerunud 07.05.12
Postitusi: 750

Kasutaja on eemal


postitati 26.04.16 06:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
15% saab küll igast auto esindusest alla ,see on hinnasisse juba arvestatud ,üks tuttav müügimees ütles ,et ainult see loll kes ise ei küsi jääb sellest ilma ;)


Kus see tuttav müügimees töötab :)
Sõber otsib autot ja elas nädalavahetusel just frustratsiooni välja, kuidas temale tehakse "personaalsed pakkumised" kõik kallimad, kui kodulehel kirjas (sest listihinnas pole ju registreerimist, värvi jne). Aastavanuse demoauto saaks 500€ odavamalt kui uue. Ja kui ta oli siis leppinud oma saamatusega turumajanduses hakkama saada, tuli välja, et kord jõuab lubatud auto lattu alles suve lõpuks, teine kord müüdi teisele kliendile ära selle paari päevaga, mis tema proovisõidu järjekorras ootas.
Nagu siin kusagil mainiti - nõukaaeg täies hiilguses. Raha nagu oleks, aga asju saab ainult tutvuste kaudu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 26.04.16 21:41 Tsiteeri


Mina ei vali otseselt auto marki,aga muidugi peab valik ka meeldima.Eelkõige valin seda ettevõtet,kus mul on usaldusväärsed tuttavad,et pärast ostu ka rahakotiga sõber olla.Kord sai ostetud Mitsu Helkama autost,aga siis poole aasta pärast läks esindusõigus Silberautosse üle ja see garantiiaeg oli paras kannatuste rada,no ei soovita seda ettevõtet kellelegi.
Škoda ei tee praegu ilmselt eriti soodsaid pakkumisi,sest neil läheb müük niigi paremini,kui nad autosid tarnitud saavad.
Küsisin eelmine nädal ka oma naisele tellitud Fabia kohta,aga ega ma pädevat vastust ei saanudki.Mai algus nagu eelmine kord, oli jutuks,aga ei tootmis nädalat ega midagi täpsemat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 02.05.16 19:15 Tsiteeri


Täna helistati ja sain teada,et naisele tellitud Fabia antakse üle neljapäeval.Tellimsest kätte saamiseni siis umbes 7 nädalat.
Ajastus üsna täpne,sest tal laupäeval sünnipäev.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jato
huviline

Avatar


Registreerunud 16.02.09
Postitusi: 88

Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI 75kW (müüdud); Peugeot 5008 1,6 VTi 88kW

postitati 11.05.16 16:33 Tsiteeri


Mis täpsemalt Hondas ei meeldinud võrreldes Fabiaga?

Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Honda langes kohe ära,sest auto salong ei meeldinud



Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 05.06.16 07:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jato
Mis täpsemalt Hondas ei meeldinud võrreldes Fabiaga?

Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Honda langes kohe ära,sest auto salong ei meeldinud


Ei meeldinud mulle,ega naisele armatuurlaud,oma ulmelisuses.Ruumi oli ka vähem,kuigi naine on väikest kasvu,aga mina ei leidnud seal mugavat olemist,ei kõrval ega roolis.
Ka hind oli mitu tuhat kallim,kui Fabial.Ehk siis võrdluses Fabia Elegance DSG+veel nipet näpet.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 12.08.16 19:46 Tsiteeri


Täna ,kui oma auto oli hoolduses oli vaja käia Pärnus ja tegin seda naise Fabiaga.Kuna muljed ei puuduta otseselt meie pere autot,siis kirjutan seda siia teemasse.
Autoks oli Fabia HB 1,2TSI 81kw 7k DSG Elegance.Rehvid 215/45R16 Bridgestone.Läbisõit 3200km.
Kohe alustuseks ütlen,et olen selle autoga enne paar korda lühidalt sõitnud,aga seda ka linna servas,külavahel või erldusribaga Pärnu maanteel.Konkreetset pikemalt liikluses oli esimene kord.Auto üllatas mind ikka väga positiivselt.Kuna oli kiire,siis teadsin juba ette,et tuleb teha palju möödasõite ning kartsin,et auto jääb võrreldes Scoudiga lahjaks.Ehk arvasin tulevat närviline pingutamine.Aga kogu sõit oli pigem lahe kulgemine.
Auto 7k DSG käitub tegelikult palju sujuvamalt,kui minu auto 6-neDSG.Scout üritab 80-90 pealt kiirendades,mõõdukal vajutamisel ikka 6-ndaga kiirendada ja see on veidi häiriv.Fabia paugutas kohe kaks käiku alla ja minek oli igati tasemel.Kiirus 120+oli hetkega käes.Sport režiimis laseb iga käiguga punasesse ja siis vahetab.Kusjuures väga mõnusalt teeb seda.Rool on meeldivalt täpne ja erk.Iga liigutus ,mida teed, omab tagajärge.
Pikemalt sõites saad ka paremini aru müratasemest,mis ilmselgelt ei ole oluliselt suurem,kui Octavial.Kui on sile asfalt,siis on auto ikka päris vaikne.Varasemast kogemusest võin öelda,et Bridgestone rehvid ei ole üldiselt just kõige vaiksem valik.Muusikale valjudust ,kiiruse kasvades, lisama ei pea ja 125-ga sõites on handsfreega rääkimine igati mugav.Mingil hetkel on tuulemüra võibolla veidi enam,kui Octavial.
Juhikohal on meeldivalt palju ruumi ja iste on hea ka pikemaks sõiduks.Ma sõitsin Lasnamäelt Pärnusse ,käisin seal 2min autost väljas ja kohe tagasi.Iste võiks olla natuke madalam,aga see pole etteheide.Ma olen 178cm.
Keskmiseks bensu kuluks tuli kompu järgi 6,1L/100km .Kiirus oli püsikaga 105(GPS näitas 100-101) või kiirteel 125 peal.Mööda sõite oli palju,nii minnes kui tulles.Aga aeg surus peale ja oli vaja.
Kuna auto on suhteliselt sarnase(loe hea) varustusega,kui minu Scout,siis ma oleks nõus selle(sellise) autoga ka igapävaselt sõitma.
Kui on kellelgi käes auto ost ja raha on ka oluline,siis kehvema varustusega Octavia asemel võtaks mina parema varustusega(näiteks Elegance) Fabia HB,kui ruumi rohkem vaja siis Combi.See auto maksis letihinnas ligi 18000,sama varustusega ja minekuga Octavia saab kätte umbes 10000 või enam kallimalt.Võrrldes 5a vanade väike autodega on edasiminek ikka väga suur.Juhikohal on ilmselt avaram,kui Oct 2-s.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
roosteuss
huviline



Registreerunud 06.03.16
Postitusi: 101

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Yeti Elegance ja mõned saksa autod

postitati 12.08.16 21:07 Tsiteeri


Fabial tuleb palju müra sisse läbi turvavöö augu mis on uksepostis ja kuna see on kõrva lähedal siis pikemal sõidul muutub häirivaks. Peale pisikest tuunimist jäi see koht täitsa vaikseks.Fabial ja Octavial on uksetihendite konstruktsioon ühesugune,sealt ilmselt müra tuleb neil ühepalju sisse.Istmed on keskpärasel Octavial samad ,ainuke lisa on nimmetugi .See auto on küll linnaautoks ehitatud aga ei jää ka maanteel kindlasti hätta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 13.08.16 06:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: roosteuss
Fabial tuleb palju müra sisse läbi turvavöö augu mis on uksepostis ja kuna see on kõrva lähedal siis pikemal sõidul muutub häirivaks. Peale pisikest tuunimist jäi see koht täitsa vaikseks.Fabial ja Octavial on uksetihendite konstruktsioon ühesugune,sealt ilmselt müra tuleb neil ühepalju sisse.Istmed on keskpärasel Octavial samad ,ainuke lisa on nimmetugi .See auto on küll linnaautoks ehitatud aga ei jää ka maanteel kindlasti hätta.


Meie pere autol ei ole turvavöö august müra täheldanud.Seal nagu polegi sel müral kuskilt tulla,see suht tihe pilu.Auto on selle aasta mudel mais kätte saadud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 59.7% - SQL: 40.3%]