Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Škoda Fabia 2016 (Vastuseid: 66 | Vaatamisi: 33032)
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 05.03.16 18:04 Tsiteeri
Škoda Fabia 2016



Käisin täna koos naisega proovimas 1,2TSI 7-k DSG 81kw autot.Auto oli Ambition varustuses ,aga 16" valuvelgedega.Midagi oli veel lisana peal.Kuna ise plaanime Elegance varustust ja sinna ka ühtteist lisaks,siis varustus ei olnud teema.Tahtsime lihtsalt sotti saada auto võimekusest.Ja võin kinnitada,et olin meeldivalt üllatunud.Minu viimane kokkupuude väikeautodega on 97 a Pologa,no ja see auto on ikka hoopis teisest klassist ning ka paljude tänaste konkurentidega on vahe ikka päris kindlasti Fabia kasuks.
Mootor veab piisavalt reipalt,et mitte kuskil kellelegi jalgu jääda.Linnavahel oli asfalt peaaegu kuiv,aga ratta võttis järsema minekuga kogu aeg ringi ehk siis veojõukontroll rakendus isegi liiga palju.Seda küll Sport režiimil,aga juhtus seda ka tava režiimil.Unustasin kahjuks vaadata,mis rehvid autol all olid.
Maanteel ei olnud üldsegi suurem müra kui linnas ja müratase oli väikeauto kohta isegi väga madal.130-ga maanteel sai vabalt häät kõrgendamatta rääkida ja ka raadiot ei pidanud valjemaks panema.Järsemal kiirendamisel on muidugi mootori häält kuulda,aga igati mõistlikuse piires.
Isteasend on väga hea,istmed mugavad ja hea külgtoega.Rool(mulifunkts nahk) ja kellad olid samad,mis minu Scoudil.
Ise plaanin siis autot 1,2TSI 7-k DSG 81kw, Elegance varustuses,kahetoonilist.Punane auto,must katus ja veljed.Must sisu ja nahaga kolme kodaraga sportrool.
Naisel muidugi vaja veel mõned konkurendid ära proovida,et äkki on midagi veel paremat saadaval ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 05.03.16 19:09 Tsiteeri


See mida soovitan on puhtalt isiklik arvamus ,aga naisele/laste emale osta ikka suur ja turvaline auto ,selles autos viibivad ka suure tõenäosusega ka sinu lapsed .
Teadagi mis juhtub ,kui seljakotile land cruisers küljelt sisse sajab ;)

Polo VS Fabia klass on endiselt ikka sama ,aeg on lihtsalt edasi läinud ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 06.03.16 09:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
See mida soovitan on puhtalt isiklik arvamus ,aga naisele/laste emale osta ikka suur ja turvaline auto ,selles autos viibivad ka suure tõenäosusega ka sinu lapsed .
Teadagi mis juhtub ,kui seljakotile land cruisers küljelt sisse sajab ;)

Polo VS Fabia klass on endiselt ikka sama ,aeg on lihtsalt edasi läinud ;)


Mul lapsed sõidavad juba ise oma autodega,kui siis võibolla vahel harva lapselapsed,aga ei päästa ka Superb küljelt sissesõitva tanki eest.Liikluses peab ka ise ettevaatlik olema ja ümbruses toimuvat jälgima.Proua on mul kiire,aga hoolikas juht.
Soov on osta mugav ja ökonoomne(kõik kulud,mitte ainult küttekulu)väikeauto.Auto on pere teiseks autoks ja leiab kasutust 5-7 tuhat km aastas.See kord otsustasime kindlasti uue auto võtta.Kuna kasutust leiab mitte iga päev,siis ei ole otstarbekas ka kallis kesklassi auto.
Kui aus olla siis mina ise olin maasturiga sõitmisest väsinud ja ostsin eelmisel aastal Octavia Scoudi.Vahepeal oli 13 a maasturiga(kõik uued autod) ja lihtsalt tänaval sõites pole seal midagi head.Valisin seekord ainult sõiduautode vahel.Autod olid küll kõik 4WD,aga see ei puutu asjasse.
Me käisime eile läbi 6 esindust ja Škodas sai kohe ka proovisõitu teha.Mujal ei saanud.Enamuses polnud prooviautot automaatiga üldse olemaski.Kokku sai lepitud veel Hunday-s ja Fordis proovida.Honda langes kohe ära,sest auto salong ei meeldinud,Ford ka ei meeldinud,aga proovime ära,seal isiklikud huvid mängus(materiaalsed).Hunday meeldis naisele ja seal mingi sooduskampaania ka hetkel.Prooviautot automaati muidugi pole.
Nissan ei läinud üldse kaubaks.Renault ei meeldinud ,aga tehti pakkumine eelmise(enne facelifti)Meganile tippvarustusega.Seda pidime kaaluma.
Eks nüüd ostsustab mida teha.Kui midagi veel proovime eks annan siia ka teada,et saaks võrrelda Fabiaga,kel sama teema õhus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
roosteuss
huviline



Registreerunud 06.03.16
Postitusi: 101

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Yeti Elegance ja mõned saksa autod

postitati 06.03.16 20:29 Tsiteeri


Tüüpiline eesti mehe arusaamine autost ,see peab olema vähemalt Volvo fh mõõtu auto siis ei saa keegi sulle liiga teha.Elu keerdkäikude tõttu maandus minu hoovi just selline Fabia,mitte et ta mu eluunistus oleks olnud aga asjaolud langesid kokku.Viimase kahe nädala jooksul on tulnud sõita kõigi Fabia põlvkondadega ja neid ühendab ainult nimi.See auto sõidab palju suuremalt kui tema välisvaatlus lubab oletada ,tedes nende autode olematut müraisolatsiooni siis mind pani üllatama kui vaikselt ta sõidab.Ilmselt ma kurvastan või häirin kedagi kui ütlen et 19 tolli veljega ja conti rehviga on uus Superb mürarikkam kui 15 tolli talverehviga Fabia.Kuna läbisõiduks on napp 500 km siis eriti pole punnitanud aga maanteel on 3000 pöörde juures peaaegu 140 kmh ja müratase jääb täitsa normaalseks.Kui keegi viriseb et euroringid on väikesed siis ma vastaksin sõidate vale autoga,kui mul oleks olnud valikuvõimalus oleks ilmselt sportistmed võtnud,nendel ehk külgtugi parem.Minu autol on 185 60 15 rattad ja pidamisest kurvis puudu ei jää siis 16 vejel on 215 rehv ,sellega pole vist üldse gaasi maha vaja lasta,kuna eluskaalu on sel autol suht vähe.Kui puhtalt linnaautona teda kasutada siis minu arust on see väga hea valik.Pisut uurides ka teisi väikeautosid siis sellise võimekusega komplekti pole nagu teistel vastu panna.Võibolla on korea autodel pisut rohkem nuppe ja kirjum sisu koos kurvilisema välimusega.Mulle isiklikult meeldib Skoda sirgete joontega disain rohkem.Võimalus on ju vaadata ka Polo poole,eesti hinnakirjas küll ainult 66 kw,aga olems nii 81kw kui ka 1,4 110kw ja sealt edasi ,muidugi hinnad on ka pisut teised.Polole pakutakse ka adaptiivset püsikat aga vaesemale vennale ainult Front assisti mis iseenesest juba pool adaptiivsest püsikast.Alles nüüd ma sain aru Skodameeste virinast tulede üle,minu 20 a vana teisel liikuril on oluliselt paremad tuled.Lähituled veel näitavad aga kaugtuled olid täiesti mõttetud.Asi pisut paranes kui panin sisse mingid kallid pluss plus Philipsid.Kasutajate autodesse teda ilmselt ei pane kuna seal laiutavad valdavas enamuses suuremad vennad,Fabia ei ole asi millega saab eputada ja midagi pikemaks sikutada.Kui veel mainida turvalisust siis kotte tal smapalju kui keskmisel Octavial ja turvastruktuurid on samad kui teistel Skodadel ja ksutatavad terased smasugused.Selline Fabia sõitis tagant otsa Audi a6 tagajärjeks oli see et Audi kanti maha kuna nurk oli nii segi et ratas ringi ei käinud ,Skodal vahetati amordipüstak ja värviti , vahetati esitiib ja kaitseraud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kkaurkk
huviline



Registreerunud 12.06.15
Postitusi: 41

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Fabia Combi 1.2 TSI

postitati 07.03.16 06:21 Tsiteeri


Endal sõidetud pea 18 tuhat. Ühtki halba sõna ei ütle. Sai käidud ka Lofootidel, polnud kohta kus oleks hätta jäänud, võimekust on piisavalt.
Kui midagi hädaldada, siis ainult soojenemise kiiruse üle. Aga see on sellise suurusega tänapäeva mootoritel tavaline. Siiski jah, tuli meelde, mul pole mitte ühelgi autol piduri kettad nii metsikult roostetanud. Ühe päeva seismisega näevad välja, nagu keegi oleks krundiga ühtlaselt üle värvinud.
Üldiselt ostuga väga rahul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tnx
huviline



Registreerunud 07.05.12
Postitusi: 750

Kasutaja on eemal


postitati 07.03.16 07:46 Tsiteeri


Auto suurus ja vigade vähesus ei ole kumbki eriline turvalisuse näitaja. Suur auto on turvaline parklas ja väiksematele otsa sõites, aga see-eest teelpüsivus või seina sõitmise tulemused võivad suuremast massist ja kõrgemast massikeskmest tulenevalt hoopis halvemad olla. Kokkupõrkel jällegi on oluline, et auto õigest kohast terveks jääks ja teistest kohtadest katki läheks - kägarduv metall toimib edukalt löögi summutajana.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 07.03.16 12:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: roosteuss
Tüüpiline eesti mehe arusaamine autost ,see peab olema vähemalt Volvo fh mõõtu auto siis ei saa keegi sulle liiga teha...........


Ma sinu ga väga nõus.Kuna endal reaalset puudus kogemus tänapäevase selle klassi autoga üldse(seda kunagist Polo asja ei saa võrrelda),siis oli see müra asi küll meeldivaks üllatuseks.Muideks Lexus RX-l 18" velgedega ,on suht tugev rehvimüra autos isegi suverehviga.Fabia ei ole kohe kindlasti suurema tee müra tasemega.Mootorit on jah rohkem kuulda,aga seda ka ainult kiirendades.
See nädal käin neljap ära Hunday i20-ga ja laupäeval Ford Fiestaga proovimas,siis kirjutan sellest siia ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 07.03.16 14:36 Tsiteeri


Kui nüüd volvost rääkida ;)
Mu naise õde sõitis mondeoga ees pidurdavale taksole (volvole 960) tagant sisse ,ning vaatepilt on nutma ajav , mondeo oli kortsus ,isegi esiklaasi tuli triip sisse .
Taksojuht tuli autost välja vaatas natuke ja pühkis lapi ja puhastusainega volvo stangelt mondeo numbrilt jäänud värvi kriimud .
Kõrvalt vaadates tundus asi ikka eriti ulmeline .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
roosteuss
huviline



Registreerunud 06.03.16
Postitusi: 101

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Yeti Elegance ja mõned saksa autod

postitati 07.03.16 20:06 Tsiteeri


Kui nüüd Volvost rääkida, siis soovitan vaadata seda videot


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 08.03.16 06:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: roosteuss
Kui nüüd Volvost rääkida, siis soovitan vaadata seda videot

Hea võrdlus 1990 volvo vs 2004 renault
1990 aastal oli reault-il turvavöö ales lisavarustuses ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tnx
huviline



Registreerunud 07.05.12
Postitusi: 750

Kasutaja on eemal


postitati 08.03.16 09:38 Tsiteeri


See on igati normaalne, et tagant otsa sõites läheb tagumise auto esiots lömmi ja esimese auto tagaotsaga ei juhtu suurt midagi. Tagaotsa pole ju vaja pehmet teha, suure hooga vastu seina ei tagurdata ja istmete paigutus aitab tagant tulevate löökide eest kaitsta.

Volvo ja Renaulti võrdlus on igati asjakohane tõestus sellest, et suurus != turvalisus. Sarnane olukord juhtus ~10 aastat tagasi Audi ja Toyotaga Eestis päriselt ja tulemusedki üsna analoogsed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M8DSwordfish
klubiliige



Registreerunud 10.05.10
Postitusi: 212

Asukoht: Enamasti siinpool Soome lahte
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq Sportline’20, Kodiaq RS ‘23, Rapid Spaceback '14.

postitati 08.03.16 09:58 Tsiteeri


See teema on küll lausa lappama läinud... Kuulge poisid, tulge ikka maa peale tagasi, teema ei ole nagu see et kes omale suurema, tugevama tanki ostab ja mis ta sellega teeb... Kas te ostate omale autosid avariide tegemiseks? Miks te eeldate et kui naisele autot ostate ,et ta üldse sõita/liigelda ei oska. Sel juhul on ikka mõni suurem ja tugevam kuskil olemas (näiteks tramm mille rööbastest tuleb ka aeg ajalt üle sõita) C'mmon uus Fabia on hea auto ja te võite rahus oma 90-date Volvo kastidega edasi vurada... :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mario20031
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.15
Postitusi: 42

Asukoht: Jõhvi | Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.03.16 22:29 Tsiteeri


Osade siinsete postituste juurde sobiks hästi üks nali:
http://s22.postimg.org/wr71do2wh/12208654_766512263475735_8091778274882532221_n.jpg


Mõned asjad eBays -> VW & Škoda (2005a+) originaal varuosad (tuled, liistud, kere detailid, radikad, kliimapumbad...).
Müüa kaater Glastron GX225 5.0 V8 -> LINK | +372 562 060 58 |
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 09.03.16 11:08 Tsiteeri


Suur auto versus väike auto teema jätkuks.
Kui nüüd sõidu tehnilisest vaatevinklist asjale läheneda,siis raske ja suure auto üle, kontrolli kaotamine käib pahatihti kergemalt,kui vea teed.Raskema auto(maasturi või premium sedaani näiteks) tagasi nö rajale saamine, suht keeruline asi.Ainult väga proff tegelane saab sellega hakkma.
Samas kerge ja hea juhitavusega väikeauto ei lähe nii kergelt lappama,kui vea teed.Ka viga parandada on sellega vahel võimalik isegi keskpäraste sõidu oskustega.
Seda kõike on hästi näha näiteks autoralli eestikate etappidel,kus vahel sõidetakse ka Volvo240 ja 124 kere Mersuga.Neid vaadata on muidugi atraktiivne ja lahe,aga see töö,mis nende tankide rajal hoidmiseks kulub on ikka julm, võrreldes näiteks Fiesta R5-ga.
Ega ma nüüd selle arutelu peale ei hakka isegi kaaluma millegi muu,kui väikeauto soetamist,sest ma olen ratsionaalne inimene.Kõik ikka vajadusele vastavalt.Maastur oli mul siis, kui oli vaja 3 lapsega hommikul kooli sõita jne.Nüüd naisega kahekesi sõita on Scout palju parem.
Praegune naise 98´a Mondeo 2,0 Ghia bensukas on ilma ühegi laksuta, läbiasõiduga alla 200tuhande,igati korralik kondiga ja esinduses tänapäevani hooldatud auto.Lihtsalt oleks uuemat vaja ja automaat oleks ka hea,kaua sa neid hammakaid ikka kepiga segad.:D
Nagu juba eespool mainisin,siis Fabia on ilmselgelt igati tasemel auto ja ka turvalisuses ilmselt sama hea,kui 10a vana premium sedaan,mis maksaks siis sama raha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mein
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.14
Postitusi: 99

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Rapid

postitati 09.03.16 11:57 Tsiteeri


Smart on väga turvaline auto. Või noh, sama turvaline nagu teised samal ajaperioodil toodetud sõiduautod.
Panen ka juutuubi lingi siia, kust saab Smart-i crash testi vaadata. https://www.youtube.com/watch?v=mnI-LiKCtuE

Ei viitsi otsida. Muidu oli ka üks crash test vana volvoga. Suur ja väidetavalt väga turvaline "tank" põrus ikka täiega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 09.03.16 12:38 Tsiteeri


Me sõidame suviti koos naisega tsikliga ja seal pole üldse midagi turvalist,kui nii mõtlema hakata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
roosteuss
huviline



Registreerunud 06.03.16
Postitusi: 101

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Yeti Elegance ja mõned saksa autod

postitati 09.03.16 13:00 Tsiteeri


Eks see turvalisuse teeema on ikka natuke müügiargument ka.Lõppkokkuvõtteks on ju hea kui peale laksu jääb terve ja maksujõuline klient alles.Mind pigem huvitaks võrdlus Fabia otseste konkurentidega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 09.03.16 13:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Me sõidame suviti koos naisega tsikliga ja seal pole üldse midagi turvalist,kui nii mõtlema hakata.

Tean tean ,olen ühe ette sõitva "tropi" pärast ka ise kunagi külje maha pannud, aga nüüd ise kah vanem /kogenum ja sõidan mõistlikumalt.
Nagu tsiklimeestele öeldakse ,mida kauem oma tsiklit putitad ,seda kauem püsid elus ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 10.03.16 20:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: roosteuss
Eks see turvalisuse teeema on ikka natuke müügiargument ka.Lõppkokkuvõtteks on ju hea kui peale laksu jääb terve ja maksujõuline klient alles.Mind pigem huvitaks võrdlus Fabia otseste konkurentidega.


Täna käisime Fiestat proovimas.1,0L EcoBoost Powershift 100hj / 74kw.Auto oli ilmselt parimas varustuse ja selle eest maaletooja ees müts maha.Demo auto peabki parimas varustuses olema.
Auto oli täitsa tutikas ehk mõnesaja km läbisõiduga.
Mulle meeldis see konkreetne auto rohkem,kui Fabia,millega proovisime,aga see Fabia oli ka Ambition varustuses+mõned lisad ja Combi kerega.
Fiesta raadio oli kindlalt parema kõlaga ja salong tundus ka vaiksem.Puudus puutetundlik ekraan ja see ,mis oli, oli suht väike,aga samas hästi nähtav.
Rehvid olid Conti lamellid 16".
Rool oli natuke tummisem ja kiiruse kasvades tuntavalt raskem(see on kuidas kellelgi,kas meeldib või ei).Mõlemad on elektilise võimendiga.Rooliratas ise oli jämedam.Cruisi nupud olid mõnusalt roolil.
Istmed ei olnud nii mugavad,kui Fabias,häiris istmepadja kergelt munajas kuju.Ehk küljed olid justkui madalamad kui keskkoht.Materjal oli kvaliteetne ja mitte libisev.

Armatuurlaud oli selge ja loetav.Raadio ja muude funktsioonide haldamine käis nuppudega,aga see oli lihtne ja võimalik,ka sõidu ajal toimetada.Materjal oli pehme ja mõnus.Uksepolstrid olid Fabial kuidagi mugavamad.Minu isteasendis ei jätkunud Fiestas mulle uksel olevat käetuge,see lõppes enne ära.Keskmine käetugi on ka Fabial mugavam.Fiesta käetugi ei olnud naisele üldse kasutatav,sest jäi liiga seljataha ja polnud liigutatav.Fabia oma ulatas natukenegi käe alla.

Mootor oli Fiestal väga tummise minekuga,aga ilmselgelt nii uus auto ei anna kõike veel kätte ka.Ratast ringi ei kiskunud,nagu Fabia,aga minekus tuntavat vahet polnud,kuigi Fabia on natuke võimasm 81kw.

Kuigi kere on kõrgem(tundub nii) ei olnud mingit liigset kaldumist kurvides.Kanama rismiku mahasõit, 60-ga toimus nagu mängeldes.Auto on üldse väga täpse rooliga ja püsib väga hästi teel,mida oligi oodata , teades nende ralli kogemust,sama mudeliga.Kehval asfaldil oli tiba jäigem,kui Fabia,aga seda mitte liigselt.Mingit veermiku klobinat autosse ei kostnud.

Käigukast,mis on samalaadne robot nagu ka DSG, töötas natuke teisiti ja see meeldis mulle rohkem.Koostöö mootori ja gaasipedaaliga oli sujuvam.Seda oli ka eelmisel aastal proovitud Mondeol.Sport režiim,aga on Skodal parem-teravam justkui.

Naisele ie meeldinud see natuke mahtuniversaalilik armatuur ja esiklaas.Mul oli sellest ükskõik.

Kokkuvõttes on autod oma omadustelt väga võrdsed ja valikut teha,kumb nüüd parem ei oskagi.Pigem ütleks,et nad on natuke erinevad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mein
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.14
Postitusi: 99

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Rapid

postitati 11.03.16 08:05 Tsiteeri


Proovi Focust ka. Juhitavus pidi hea olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tnx
huviline



Registreerunud 07.05.12
Postitusi: 750

Kasutaja on eemal


postitati 11.03.16 08:27 Tsiteeri


Focus on ju suurem. Aga kas te Rapid Spacebacki ka vaatasite?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 11.03.16 10:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mein
Proovi Focust ka. Juhitavus pidi hea olema.


Olen proovinud kõiki,kuna sõber töötab Infoautos,tal tööautod need tavaliselt.On väga head,aga ATM, hea varustusega, ikka liiga palju kallim.Kipuvad sinna mitu tuhat üle 20-ne olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 11.03.16 10:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tnx
Focus on ju suurem. Aga kas te Rapid Spacebacki ka vaatasite?


Lagri Škoda-s sai sees istudud,aga salong tundub selline jube säästu igast nurgast.Kõva plastik ja silmaga nähtavalt odav polster igal pool.Ainuke eelis on see,et saab xenon tuled ,aga Fabiale ei saa.Sama raha eest saab ikka väga palju parema Fabia.Kusjuures seal ei ole rohkem ruumi sees,kuigi väljast on auto suurem.Ainuke vahe ilmselt tagaistuja põlveruum,seda pakun ka nö peast,sest mõõtusid ei tea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 11.03.16 15:54 Tsiteeri


Kas Fabiale saab tänapäeval webasto kah tellida ,või hoiad naist vormis ja võimleb ise talvehommikuti ;)
Tahtsin naisele kunagi Rapid spacepack-i osta ,aga sellele ei saanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
roosteuss
huviline



Registreerunud 06.03.16
Postitusi: 101

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Yeti Elegance ja mõned saksa autod

postitati 11.03.16 18:03 Tsiteeri


Laius on Fabial ja Rapidil sama,teljvahe Rapidil 10 cm suurem,eks see tagaistujatele annab ruumi.Kui nüüd panna kõik väikeautod kõrvuti ja ühtemoodi ära komplekteerida siis vist need hinnad jäävad pea ühte auku,hakkab ilmselt oma osa mängima autode iseloom,välimus ja järelteenindus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 74.1% - SQL: 25.9%]