Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  10
Autor:
Pealkiri: Kodiaq (Vastuseid: 246 | Vaatamisi: 40294)
maddis
huviline



Registreerunud 01.03.17
Postitusi: 6

Kasutaja on eemal


postitati 01.03.17 15:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: p6der
Tsitaat:
Algselt postitas: Raigo1
Tsitaat:
Algselt postitas: p6der
Lisaks hinnale tuleb mängu ka teine aspekt milleks on igakuised kulud. Inimsed kes tarbivad masinaid koos liisinguga saavad uue 35k Skoda kätte 1,99% intressi ja 3aastaks fikseeritud kasko ca 430.- eurot aasta. Kui osta 4-5 aastat vana Audi samas hinnaklassis on liisingu tingimused olulisemalt kehvemad, intreess tõenäoliselt 2-2,5 korda kõrgem ja samamoodi premiumklassi kindlustused.

mis skoda on ja mis kasko? tundub odav kuidagi..


Superb Kombi, 2017, 1.8, DSG. Skoda 100 koostöös If'ga superkasko 440.- Swedbank eliit 460.-


Tere. Äkki Sa oleksid nii kena ja valgustaksid mind - kuidas ma saan teada Kasko aastamakse suuruse kui auto ei ole veel registreeritud? Ehk siis kuidas saab teada eeldatava makse suuruse enne ostuotsuse tegemist. Ma ei jaga seda asja hästi :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Helmer
huviline



Registreerunud 04.02.15
Postitusi: 100

Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III 1.2 TSI 7-k DSG

postitati 01.03.17 16:00 Tsiteeri


Peaks saama nii, et märgid ära "ei tea autonumbrit" - siis laseb sisestada auto parameetreid. Sellejärgi teeb esmase arvutuse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
p6der
huviline



Registreerunud 29.12.16
Postitusi: 18

Kasutaja on eemal

Auto: Toyota Avensis 2.0 / Superb Combi L&K 1,8 TSI 132kw DSG

postitati 01.03.17 16:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: maddis
Tsitaat:
Algselt postitas: p6der
Tsitaat:
Algselt postitas: Raigo1
Tsitaat:
Algselt postitas: p6der
Lisaks hinnale tuleb mängu ka teine aspekt milleks on igakuised kulud. Inimsed kes tarbivad masinaid koos liisinguga saavad uue 35k Skoda kätte 1,99% intressi ja 3aastaks fikseeritud kasko ca 430.- eurot aasta. Kui osta 4-5 aastat vana Audi samas hinnaklassis on liisingu tingimused olulisemalt kehvemad, intreess tõenäoliselt 2-2,5 korda kõrgem ja samamoodi premiumklassi kindlustused.

mis skoda on ja mis kasko? tundub odav kuidagi..


Superb Kombi, 2017, 1.8, DSG. Skoda 100 koostöös If'ga superkasko 440.- Swedbank eliit 460.-


Tere. Äkki Sa oleksid nii kena ja valgustaksid mind - kuidas ma saan teada Kasko aastamakse suuruse kui auto ei ole veel registreeritud? Ehk siis kuidas saab teada eeldatava makse suuruse enne ostuotsuse tegemist. Ma ei jaga seda asja hästi :)


Onlines ma ei oska öelda, kuid ise küsisin konkreetsed pakkumised kindlustajatelt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
maddis
huviline



Registreerunud 01.03.17
Postitusi: 6

Kasutaja on eemal


postitati 01.03.17 17:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: p6der
Tsitaat:
Algselt postitas: maddis
Tsitaat:
Algselt postitas: p6der
Tsitaat:
Algselt postitas: Raigo1
Tsitaat:
Algselt postitas: p6der
Lisaks hinnale tuleb mängu ka teine aspekt milleks on igakuised kulud. Inimsed kes tarbivad masinaid koos liisinguga saavad uue 35k Skoda kätte 1,99% intressi ja 3aastaks fikseeritud kasko ca 430.- eurot aasta. Kui osta 4-5 aastat vana Audi samas hinnaklassis on liisingu tingimused olulisemalt kehvemad, intreess tõenäoliselt 2-2,5 korda kõrgem ja samamoodi premiumklassi kindlustused.

mis skoda on ja mis kasko? tundub odav kuidagi..


Superb Kombi, 2017, 1.8, DSG. Skoda 100 koostöös If'ga superkasko 440.- Swedbank eliit 460.-


Tere. Äkki Sa oleksid nii kena ja valgustaksid mind - kuidas ma saan teada Kasko aastamakse suuruse kui auto ei ole veel registreeritud? Ehk siis kuidas saab teada eeldatava makse suuruse enne ostuotsuse tegemist. Ma ei jaga seda asja hästi :)


Onlines ma ei oska öelda, kuid ise küsisin konkreetsed pakkumised kindlustajatelt.


Ok, tänan, uurin asja :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Raigo1
huviline

Avatar


Registreerunud 30.01.16
Postitusi: 66

Kasutaja on eemal

Auto: Cupra st300 4drive

postitati 01.03.17 20:54 Tsiteeri


Mul vist 57 euri kuu, eliit kasko. rs bensukas


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.14
Postitusi: 242

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: octavia III L&K 1,8 tsi dsg

postitati 02.03.17 10:11 Tsiteeri


mul 51 swedi eliit- sllest vägapalju allapoole ei kiputa andma kui basic kaskot ei võta


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Raigo1
huviline

Avatar


Registreerunud 30.01.16
Postitusi: 66

Kasutaja on eemal

Auto: Cupra st300 4drive

postitati 02.03.17 10:45 Tsiteeri


vaatasin üle pangast just.
162kw rs 45€ kuu eliitkasko kuldklient.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
outlaw
huviline

Avatar


Registreerunud 03.08.12
Postitusi: 55

Kasutaja on eemal

Auto: Superb II 4x4, Octavia III DSG

postitati 02.03.17 21:08 Tsiteeri


juba saab kasutatud Kodiaqi osta:
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2472598


350 Nm
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
roosteuss
huviline



Registreerunud 06.03.16
Postitusi: 101

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Yeti Elegance ja mõned saksa autod

postitati 03.03.17 12:01 Tsiteeri


Nende pisut peetud rahvaautodega kipub olema selline lugu et esinduses müügiumehe tooli hõõrudes võid uue ja parema auto saada kui kuskilt tuues .Kodiakiga ainult selline lugu et eestist vist enne maid ei saa.Võibolla ma liialt üldistan aga vaatasin mis minu auto saksas maksab siis pisut suurema läbisõidu ja viletsama aastaarvu ja ka napima varustusega autod maksavad rohkem kui mina poest ostes maksin.Ja vaadates uut autot jõudsin järeldusele et saksas kasutatud facelifti eelsetest autodest küsitakse rohkem kui sama varustuse või ka pisut parema auto saab eesti poest sama raha eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Wazer
huviline

Avatar


Registreerunud 04.03.17
Postitusi: 51

Kasutaja on eemal

Auto: Fabia 1.2 MPI 51kW 2x4

postitati 04.03.17 12:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rain
.....................
ise tean, et kokkuvõttes ei saa skodast kunagi premiumautot, sest selle lisad ja valikud on ja pole ka. seni kuni ei hakata panema rõhku rohkem isolatsioonile ning mugavusele, jääbki skoda skodaks.
.....................


Kas keegi Passati/Tiguani/Q5 omanik viitsiks teha Skodiaq'iga proovisõitu ja kommenteerida/võrrelda nende müraisolatsiooni. Masin on ju huvitav, 720 liitrise pakiruumiga 5 kohaline 190 kW 4WD aparaat millel diisli kulu võiks rahulikul sõidul reaalses elus mahtuda 7 liitri kanti juutuubi ülevaadete põhjal tundub päris ahvatlev. Esimese hooga konkurente nagu ei tulegi meelde, mille hind jääks samuti 40K juurde.

Müraisolatsiooni saab muidugi ise lisada aga pakkettaknaid mitte.
Olulist rolli mängib ju ka kere disaini õnnestumine, minu praegusel autol ei õnnestunud, teatud juhtudel on tuule vihinat kuulda mis segab.

Aga brändi mõttes, et tagasihoidlik, meeldib mulle väga, pole vaja liputada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 04.03.17 15:55 Tsiteeri


Samas võib ju ka iga huviline ise kõiki neid proovida,täna see netis aja broneerimise kaugusel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mario20031
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.15
Postitusi: 42

Asukoht: Jõhvi | Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.03.17 16:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: WazerKas keegi Passati/Tiguani/Q5 omanik viitsiks teha Skodiaq'iga proovisõitu ja kommenteerida/võrrelda nende müraisolatsiooni. Masin on ju huvitav, 720 liitrise pakiruumiga 5 kohaline 190 kW 4WD aparaat...
Millist nimetatutest (40k € kanti) 190kW diiselmootoriga saada on?


Mõned asjad eBays -> VW & Škoda (2005a+) originaal varuosad (tuled, liistud, kere detailid, radikad, kliimapumbad...).
Müüa kaater Glastron GX225 5.0 V8 -> LINK | +372 562 060 58 |
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 04.03.17 19:22 Tsiteeri


Käisin esinduses sees istumas. Üllatavalt oli võrreldes superbiga sees lahedamalt ruumi. Eriti tagaistmel. Kuna nad on seal suht kõrvuti, ole hea võrrelda. Pikema inimesena oli ka abiks veel parem pearuum taga. Eks sõit on veel tegemata aga praegu valuks superbi asemel kindlasti Kodiaqi.


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Wazer
huviline

Avatar


Registreerunud 04.03.17
Postitusi: 51

Kasutaja on eemal

Auto: Fabia 1.2 MPI 51kW 2x4

postitati 04.03.17 20:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mario20031
Millist nimetatutest (40k € kanti) 190kW diiselmootoriga saada on?


Ma sõnastan paremini. Minuarvates ei Passat, Tiguan ega ka Q5 pole konkurendid, kõigil on kas väiksem pagasiruum, või mõni muu asi minu soovidele mitte vastav. Küll aga on nad kõik ilmselt palju vaiksemad Skodast ja minu küsimus ongi seetõttu, et võibolla tasuks enne ostu kaalumist oodata ära ka pika telje vahega Tiguan, ehk siis Skodiaqi otsene kloon mis peaks olema enamvähem üks-ühele sama auto aga ilmselt parema mürasummutusega.

Need kes on nimetatud masinatega pikemalt sõitnud, oskavad kohe vahet hinnata, kui esimest korda proovid neid kõiki, siis ei saa sotti, kui just igat masinat terveks päevaks ei võta.

Miks mitte arutada selliseid asju laiemas ringis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 04.03.17 21:32 Tsiteeri


Müra on suhteline ja sõltub väga suuresti ka rehvidest. Mul pikem kogemus 3 erineva Passatiga ja 4 erineva rehviga nende all. 17" Continentalid ja vaikus, sama ka samas mõõdus lamellidega, milleks Bridgestone ja Good Year. 19" Suverehv Pirelli, aga jättis autost hoopis teise mulje ning rikkus üldpildi.
Tuulemüra poolest usun, et Passat neist parim. Samas teistega pole ma sõitnud. Tiquanis olen ainult istunud, ei jäta Passatiga sama head muljet.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mario20031
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.15
Postitusi: 42

Asukoht: Jõhvi | Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.03.17 21:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Wazer
Tsitaat:
Algselt postitas: mario20031
Millist nimetatutest (40k € kanti) 190kW diiselmootoriga saada on?


Ma sõnastan paremini. Minuarvates ei Passat, Tiguan ega ka Q5 pole konkurendid, kõigil on kas väiksem pagasiruum, või mõni muu asi minu soovidele mitte vastav. Küll aga on nad kõik ilmselt palju vaiksemad Skodast ja minu küsimus ongi seetõttu, et võibolla tasuks enne ostu kaalumist oodata ära ka pika telje vahega Tiguan, ehk siis Skodiaqi otsene kloon mis peaks olema enamvähem üks-ühele sama auto aga ilmselt parema mürasummutusega.

Need kes on nimetatud masinatega pikemalt sõitnud, oskavad kohe vahet hinnata, kui esimest korda proovid neid kõiki, siis ei saa sotti, kui just igat masinat terveks päevaks ei võta.

Miks mitte arutada selliseid asju laiemas ringis?
Mul oli pigem see küsimus, et kas Tiguani ja Kodiaqi on kuskil turgudel saada (kas praegu või tulevikus) ka 3 liitrise diisliga 190kW versioonis?


Mõned asjad eBays -> VW & Škoda (2005a+) originaal varuosad (tuled, liistud, kere detailid, radikad, kliimapumbad...).
Müüa kaater Glastron GX225 5.0 V8 -> LINK | +372 562 060 58 |
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Wazer
huviline

Avatar


Registreerunud 04.03.17
Postitusi: 51

Kasutaja on eemal

Auto: Fabia 1.2 MPI 51kW 2x4

postitati 04.03.17 21:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mario20031
Mul oli pigem see küsimus, et kas Tiguani ja Kodiaqi on kuskil turgudel saada (kas praegu või tulevikus) ka 3 liitrise diisliga 190kW versioonis?


Aa, minu viga, mõtlen 140kW / 190 hp.

Ei, MQB platvorm ei võimalda pikisuunas mootorit. Q5 on pikisuunas mootoriga, peaaegu sama pikk kui Skodiaq aga salong on palju palju palju lühem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tnx
huviline



Registreerunud 07.05.12
Postitusi: 750

Kasutaja on eemal


postitati 06.03.17 08:23 Tsiteeri


3L mootori võiks ju risti ka asetada, aga ilmselt pole neil selleks sobivat käigukasti võtta. Audile peab ju mingi eelis odavamate sugulaste ees jääma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 06.03.17 09:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Wazer
Tsitaat:
Algselt postitas: mario20031
Mul oli pigem see küsimus, et kas Tiguani ja Kodiaqi on kuskil turgudel saada (kas praegu või tulevikus) ka 3 liitrise diisliga 190kW versioonis?


Aa, minu viga, mõtlen 140kW / 190 hp.

Ei, MQB platvorm ei võimalda pikisuunas mootorit. Q5 on pikisuunas mootoriga, peaaegu sama pikk kui Skodiaq aga salong on palju palju palju lühem.


Aga tuleb ju 176kw biturbo 2L, sama mootor mis on Passati peal. V6/V8 mootorid selles hinnaklassis jäävad kindlasti unistuseks ehk pigem kunagi ei tule.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rraivo
huviline

Avatar


Registreerunud 22.02.17
Postitusi: 73

Kasutaja on eemal

Auto: Skodiaq Sportline

postitati 06.03.17 15:26 Tsiteeri


Käisin istusin ka põgusalt Aasta Autos ühes Kodiaq-is sees. Müügimehe jutu järgi pidi huvi selle aparaadi vastu suur olema.
Esmamuljed olid positiivsed, avar ja kvaliteetne salong - igati 5+.

Müra osas - nt ka uus Superb on minu hinnangul üllatavalt vaikne, isegi naastrehviga. Nii et ma seda enam Skoda puhul väga ei pelgakski. No ja avaruse osas on ta Tiguanist kindlasti üle, ja ka Q5-st.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 06.03.17 15:40 Tsiteeri


http://www.autobild.de/artikel/vw-tiguan-allspace-2017-vorstellung-und-fahrbericht-8547077.html - tuleb suurem Tiguan ka. VW näeb oma R-Line päris viisakas välja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Enrico
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.03.06
Postitusi: 437

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb Sportline

postitati 07.03.17 14:49 Tsiteeri


Leia 10 erinevust :(

http://pics.autonet.ee/pics/m/6/7/3/127376.jpg

Autoneti artikkel


www.golfikaubad.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 07.03.17 17:28 Tsiteeri


Millega? Kodiaq'iga? Lõust on ilusam igatahes


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 07.03.17 18:56 Tsiteeri


Mulle näiteks Kodiaqi nägu meeldib rohem :) Tiguan kindlasti ka kõrgema hinnalipikuga.

Proovisin ka 7 kohalise versiooni ära. Ja peab tõdema, et isegi saab 7 kohalisena kasutada. Mälu järgi tundus isegi parem sees kui nt. Sharan.. rääkimata näiteks renault, cotroeni jms variantidest.


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
duplex
huviline



Registreerunud 16.12.08
Postitusi: 47

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Passat Variant Comfortline 1.6TDI

postitati 17.03.17 00:28 Tsiteeri


Olen see aasta käinud sõitmas päris paljude linnakatega. Autod on muutunud tasavägisemaks kui kunagi varem ja üha raskem on valida. Ka koostekvaliteet muutub üha sarnasemaks. Konkurents on linnamaasturite vahel päris kõvaks läinud. 36k eest saab ka juba uue Q5-e kuid siiski on baashinnas Q5 oluliselt nõrgema komplekteeritusega isend kui samas hinnaklassis Kodiaq.

Minu arvates Kodiaq tundub hea hinna ja kauba suhtega. Müra suhtes võib tõesti nuriseda aga tegelikult see ei ole nii tohutu vahe. Ateca oli nagu natuke vaiksem või see mulle ainult tundus nii. Samas Ateca jääb valikust välja just niruma multimeedia lahenduse tõttu. Makk tundub nagu eelmistest põlvkondadest kuigi tarkvara on uus ja isegi smartlinki võimalus. Aga 8" ekraani ei pakuta. Kodiaq komplekteerimise võimalused on suuremad. Rääkides mürast siis Kia Sportage puhul häiris mind rehvimüra kordades rohkem.

Olen mõelnud ka Tiguani peale aga tegin hiljuti sõidu Kodiaqiga ja läksin vahetult uuesti Tiguani vaatama ja polnud enam seda tunnet. Kodiaq puhul tundub lihtsalt sama raha eest rohkem kaupa. Võtan hetkel aja natukeseks maha, et otsus ei oleks emotsionaalne. Nii on parem otsustada kui reset tehtud. Kiiret ei ole. Ega plekk maailmast otsa ei saa veel niipea.

Ka autotestid räägivad Kodiaq kasuks. Üks Autobildi test seniks (Kodiaq vs Santa Fe vs GLC / 2017). Kindlasti laiendab silmaringi see mida profid testijad arvavad asjast.

https://www.youtube.com/watch?v=LWCQ7voyQ0Q


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  10
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 65.6% - SQL: 34.4%]