Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  10
Autor:
Pealkiri: Kodiaq (Vastuseid: 246 | Vaatamisi: 40168)
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 01.02.17 12:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: maxe
Polnud just eriti vaimustuses baas versioonist, kuid scout ja sportline näevad ikka palju paremad välja. Vaadates scouti võiks see vabalt olla alg versioon ja praegu alg versioon mingi Kodiaq City vms :)


Sportline ja Scout näevad pildil tõesti kenad välja, aga baasversioon on ka kena tegelikult. Kas neil on midagi muud vahet peale esispoileri (ja scout tiba kõrgem + plastist kaitsed) ? Või milles väljendub, et palju parem näeb välja :)


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
indrekp
huviline



Registreerunud 08.09.11
Postitusi: 165

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Yeti 1.4 TSI Ambition Plus (ex) ; Karoq 1.5 TSI DSG Ambition 2WD (müüdud); Peugeot 5008 Allure (2020), 96kW diisel, autom

postitati 06.02.17 12:05 Tsiteeri


Kuna täna sai juhusetahtel pisut ühistranspordiga liigutud ja kuna ühe peatuse lähistel on TOP Auto salong, siis astusin sealt läbi, et Kodiaqi sugulasele Seat Atecale pilk peale visata.
Ning ausalt ütelda, siis veidi pettunud Atecas. Eriti, mis puudutab pagasiruumi, visuaalselt tundub, et see mahutab isegi vähem kui Yeti oma, eriti kui pikemaid asju nt kalastustarbeid tahaks sinna panna. Tundub kitsavõitu. Ja sees istudes ka nagu suurema auto tunnet ei tekkinud. Mis Yetist parem oli -küljepeeglid - suuremad, oluliselt parem tahavaade, sellist pimenurka ei tundunud olevat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 06.02.17 15:41 Tsiteeri


Ma nüüd õige pisut liialdan, aga Ateca on Kodiaqist pea sama palju väiksem kui Fabia Octaviasti:) Pistu suurem ja ka ehk võrdluseks sobiv oleks Tiguan. Mina, kes ma Tiguani olen pigem pisikeseks punniks pidanud, üllatusin - sees tundus ruumi mõttes lahedam, kui kõrval olev Passat isegi.

Nüüd väikese teemaliuna.. ikka ootan mõistlikku 7 kohalist varianti ka Kodiaqist, aga vist peab selle mõtte ikka maha matma. Olen päris mitmeid selliseid vaatamas käinud ja kui veel pikemasse masinasse ei suudeta kuidagimoodi kasutatavalt 7 istet ära mahutada, siis äkki ei olegi võimalik :)

Viimati vaadatutest pakkus korraliku pettumuse Renault Espace. Grand Voyager/Lancia ilmselt oleks lahendus, kui hinda mitte arvestada ja uut masinat tahta :D

Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Kuna täna sai juhusetahtel pisut ühistranspordiga liigutud ja kuna ühe peatuse lähistel on TOP Auto salong, siis astusin sealt läbi, et Kodiaqi sugulasele Seat Atecale pilk peale visata.
Ning ausalt ütelda, siis veidi pettunud Atecas. Eriti, mis puudutab pagasiruumi, visuaalselt tundub, et see mahutab isegi vähem kui Yeti oma, eriti kui pikemaid asju nt kalastustarbeid tahaks sinna panna. Tundub kitsavõitu. Ja sees istudes ka nagu suurema auto tunnet ei tekkinud. Mis Yetist parem oli -küljepeeglid - suuremad, oluliselt parem tahavaade, sellist pimenurka ei tundunud olevat.



Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 06.02.17 20:06 Tsiteeri


Nuvot, mul Passati ja Tiguaniga vastupidine tunne. Tagapingil ei tahtnud Tiguanis isegi salongis istuda, samas Passatis sõidan hea meelega tagaistmel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 07.02.17 06:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: markus
Nuvot, mul Passati ja Tiguaniga vastupidine tunne. Tagapingil ei tahtnud Tiguanis isegi salongis istuda, samas Passatis sõidan hea meelega tagaistmel.


See oleneb ilmselt kehaehitusest :) Mina olen selline suuremat sorti, 192 cm ja teistpidi ka korraliku mõõduga. Passatis ei olnud taga ruumi ei jalgadele ega peale. Mitte et ma tegelikult taga istuks ja see ei olnud muidugi mingi teaduslik katse. Aga sellepärast mulle superb meeldib, et jalgadele on vähemalt alati ruumi (luukpäras on taga küll pea vastu lage taga).

Selles suhtes ootan ka Kodiaqit, et nii visuaali kui ka numbrite järgi, peaks salong seest suhteliselt kõrge olema.


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
tnx
huviline



Registreerunud 07.05.12
Postitusi: 750

Kasutaja on eemal


postitati 07.02.17 08:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
kalastustarbeid tahaks sinna panna. Tundub kitsavõitu. Ja sees istudes ka nagu suurema auto tunnet ei tekkinud.


Ateca ongi ju kõrgele tõstetud ja veidi kandilisema päraga Leon. Selles ei saagi suure auto tunnet tekkida. Enamus linnamaastureid on väljast suured ja seest väikesed. Parim, mis tehakse, on veidi tahapoole nihutatud tagaiste, et pagasiruumi arvelt põlveruumi juurde saada.

Korraliku 7-kohalise tegemisel on põhiprobleem selles, et 3-nda rea jalaruum jääb tagasilla kohale, kui telgede vahet või tagumist ülendit tavalisest pikemaks ei venita. Aga seda ei taheta teha, sest siis jääks auto välimus ebaloomulik. Näiteks esimese põlve Dacia Logan MCV oli üks selline.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 07.02.17 09:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: timo99
See oleneb ilmselt kehaehitusest :) Mina olen selline suuremat sorti, 192 cm ja teistpidi ka korraliku mõõduga. Passatis ei olnud taga ruumi ei jalgadele ega peale. Mitte et ma tegelikult taga istuks ja see ei olnud muidugi mingi teaduslik katse. Aga sellepärast mulle superb meeldib, et jalgadele on vähemalt alati ruumi (luukpäras on taga küll pea vastu lage taga).

Mul 8cm pikkust vähem ja laiusmõõdud normi piires. Aga kui sa nüüd võrdled oma avataris oleva Superbiga, siis teljevahe peaks ju uue Passatiga vist sama olema. Ei viitsi numbreid otsida, aga mälu järgi oli nii. Ainult, et uuele Superbile virutati jälle jupp juurde.
Tiguanis pikisuunas minu mäletamist mööda pikisuunas rohkem ruumi küll polnud. Aga kuna istumine on püstisem, siis ei lähe põlved nii ette ja sealt see mulje ehk tekib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 07.02.17 11:31 Tsiteeri


Kodiaq pole ju ka mingi suur auto,kui numbreid vaadata.Komandasse ritta mahuvad ikka alla 10a lapsed ja seda ka mitte mugavalt.Ma olen mõnda test-drive youtube-st vaadanud ja see ikka kõigest sips suurem auto kui Octavia,mitte selline Q7 või Touaregi klassi masin.Jutt mingist suuremast linnamaasturist ei pea paika ,kui mõõtusid vaadata.Üldiselt on seda meelt ka kõik testijad.
Kodiaqi pikkus 4697 mm on Octaviast 4cm pikem ja Superbist 16cm lühem.Ateca on 4363mm ja ilmselt see pikkuse vahe on Ateca lühema pagasiruumi arvelt.
Ei tea,aga kas nad ikka ühte sama platvormi ei kasuta, nii Tiguanil, Kodiaqil kui Atecal?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 07.02.17 11:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: markus
Tsitaat:
Algselt postitas: timo99
See oleneb ilmselt kehaehitusest :) Mina olen selline suuremat sorti, 192 cm ja teistpidi ka korraliku mõõduga. Passatis ei olnud taga ruumi ei jalgadele ega peale. Mitte et ma tegelikult taga istuks ja see ei olnud muidugi mingi teaduslik katse. Aga sellepärast mulle superb meeldib, et jalgadele on vähemalt alati ruumi (luukpäras on taga küll pea vastu lage taga).

Mul 8cm pikkust vähem ja laiusmõõdud normi piires. Aga kui sa nüüd võrdled oma avataris oleva Superbiga, siis teljevahe peaks ju uue Passatiga vist sama olema. Ei viitsi numbreid otsida, aga mälu järgi oli nii. Ainult, et uuele Superbile virutati jälle jupp juurde.
Tiguanis pikisuunas minu mäletamist mööda pikisuunas rohkem ruumi küll polnud. Aga kuna istumine on püstisem, siis ei lähe põlved nii ette ja sealt see mulje ehk tekib.


Püstisem asend annab jalaruumis kohe tunda jah..
Avataris superb on praegu jah kasutusel ja nii praeguse kui eelmise passatiga taga jalaruumi ei saa võrrelda sellega. Superbis jääb mul ruumi üle, passatisse taha ei mahtunudki mõnusalt istuma.


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Puuriit
huviline



Registreerunud 10.12.07
Postitusi: 218

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline

postitati 07.02.17 14:21 Tsiteeri


Kodiaq on Tiguanist suurem, nii välismõõtudelt kui ka telgede vahelt. Pikkust on juures pea 22cm, laiust 4cm, teljevahet pea 12cm. Ise olen ka Tiguanis istunud ning kui sõitjateruumiga võis rahule jääda, oli pagasiruum oodatust väiksem. Eks see kolmas istmerida tuleb paratamtult pooletoobine ning sobilik pigem hädapäraseks kasutamiseks. Suurtest maasturitest mida oma silmaga näinud olen, on kolmas rida ideaalilähedane vist ainult uuel XC90-l.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 07.02.17 20:47 Tsiteeri


No normaalselt saab kolmandas reas istuda ainult ameeriklastes,XC90 ja LC V8 on siin meil küll suured autod,aga ka seal on see kolmas rida ikka hädaabinõu.Täiskasvanule igaljuhul seal ruumi pole.Olen mõlemat näinud ja käega katsunud.
Volkari kodukal on Tiguani pikkuseks 4606mm ja Kodiaqi pikkus on 4697mm.Kuidas siit vahe 22cm tuleb on natuke keeruline mõista?Mina saan 91mm ehk 9,1cm.Kui nüüd vaatad autosid küljelt siis saab aru,kus see erinevus on.See on pagasiruumi pikkus ja ei enamat.Sama nagu Octavia 3 on Golfiist pikem,aga tegelikult sama põhja peal auto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Puuriit
huviline



Registreerunud 10.12.07
Postitusi: 218

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline

postitati 07.02.17 22:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
No normaalselt saab kolmandas reas istuda ainult ameeriklastes,XC90 ja LC V8 on siin meil küll suured autod,aga ka seal on see kolmas rida ikka hädaabinõu.Täiskasvanule igaljuhul seal ruumi pole.Olen mõlemat näinud ja käega katsunud.
Volkari kodukal on Tiguani pikkuseks 4606mm ja Kodiaqi pikkus on 4697mm.Kuidas siit vahe 22cm tuleb on natuke keeruline mõista?Mina saan 91mm ehk 9,1cm.Kui nüüd vaatad autosid küljelt siis saab aru,kus see erinevus on.See on pagasiruumi pikkus ja ei enamat.Sama nagu Octavia 3 on Golfiist pikem,aga tegelikult sama põhja peal auto.


Kust sa sellise pikkuse said, mina leidsin volkari ametlikult andmelehelt järgmise info:

Exterior dimensions New Tiguan - Length, mm 4486


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 08.02.17 08:01 Tsiteeri


Tiguanist tuleb ka pikem, 3 istmeraga versioon, ilmselt need on selle andmed.

Hea nali oli Renault Grand Scenic. Sinna ei mahtunud ka nii et kõige taga 9 aastane laps ja keskel abikaasa (172 cm). Ulme on seda mahtuniversaaliks nimetada :D

Tsitaat:
Algselt postitas: Puuriit
Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
No normaalselt saab kolmandas reas istuda ainult ameeriklastes,XC90 ja LC V8 on siin meil küll suured autod,aga ka seal on see kolmas rida ikka hädaabinõu.Täiskasvanule igaljuhul seal ruumi pole.Olen mõlemat näinud ja käega katsunud.
Volkari kodukal on Tiguani pikkuseks 4606mm ja Kodiaqi pikkus on 4697mm.Kuidas siit vahe 22cm tuleb on natuke keeruline mõista?Mina saan 91mm ehk 9,1cm.Kui nüüd vaatad autosid küljelt siis saab aru,kus see erinevus on.See on pagasiruumi pikkus ja ei enamat.Sama nagu Octavia 3 on Golfiist pikem,aga tegelikult sama põhja peal auto.


Kust sa sellise pikkuse said, mina leidsin volkari ametlikult andmelehelt järgmise info:

Exterior dimensions New Tiguan - Length, mm 4486



Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 08.02.17 09:21 Tsiteeri


Wiki annab Tiguanile 2 pikkust, short wheel base ja long ehk siis vastavalt 4486 ja 4712 mm. Teljevahed 2681 ja 2791 mm.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 09.02.17 10:41 Tsiteeri


Kodiaqi hinnakiri


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 09.02.17 11:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: timo99
Kodiaqi hinnakiri


Elegance varustus 36000+lisades ainult webasto,konksu,metallikvärvi,kaamera+andurid ja veel nipet näpet ning üle 40tuhande nagu niuhti.Alghind on ikka natuke naljakas sellele autole.
Teljevahe 2791mm vist sama selle pikema Tiguaniga ehk sama suur või väike auto siis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 09.02.17 12:19 Tsiteeri


Kui võrrelda sama mootori, käigukasti, veoskeemi ja varustusastmega, siis on ootuspäraselt laias laastus sama, mis Superb. Enamus variante pisut kallim kui superb, mingi kombinatsioon isegi odavam.

Huvitav, et 2.0 TSI on siin väiksema võimsusega, ainult 132 kw.


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 09.02.17 17:06 Tsiteeri


Tiguanil 2.0TSI samuti 132kW ehk sama mis muidu 1.8TSI


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 09.02.17 20:13 Tsiteeri


huvitav varustuse loetelu.
tekid-padjad magada soovijate jaoks.
ummikus tiksudes saab isegi sohver silma looja lasta, masin kulgeb ise edasi.
ja käruga tagurdamise teeb ka vajadusel ilma sohvrita ära.
väga lahe.
mõned aastad tagasi ei osand isegi unistada sellistest asjadest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jato
huviline

Avatar


Registreerunud 16.02.09
Postitusi: 88

Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI 75kW (müüdud); Peugeot 5008 1,6 VTi 88kW

postitati 10.02.17 06:03 Tsiteeri


kuna skodal varem 7-kohalist ei olnud, siis valisin 2014a. Peugeot 5008 mille hind algas siis 15900€-st. Nüüd uue hind algab samuti üle 20t.€. Eks kahe aasta pärast siis näeb kas võtan uuesti 5008 või kodiaci.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
p6der
huviline



Registreerunud 29.12.16
Postitusi: 18

Kasutaja on eemal

Auto: Toyota Avensis 2.0 / Superb Combi L&K 1,8 TSI 132kw DSG

postitati 16.02.17 13:22 Tsiteeri


Hinnad üleval ja minu arust päris hea hind. Selle hinnaga hakkab pakkuma head alternatiivi.
http://www.skoda.ee/sitecollectiondocuments/hinnakirjad/2017/kodiaq_est_0217_tabel_veebi.pdf


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Helmer
huviline



Registreerunud 04.02.15
Postitusi: 100

Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III 1.2 TSI 7-k DSG

postitati 16.02.17 15:07 Tsiteeri


http://vrooom.ee/m/skoda/kodiaq/235


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Bobik
huviline



Registreerunud 13.10.08
Postitusi: 33

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III FL Elegance+

postitati 21.02.17 20:04 Tsiteeri


Kodiaq nüüd ka konfiguraatoris


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 22.02.17 07:44 Tsiteeri


Panin konfiguraatoris sama varustuse,mis minu Scoudil oli ja sain hinnaks 40090€.Kas ARK regamine oli sees ei vaadanudki.
Mõned asjad unusid lisada nagu konks ja toonklaas +a´1000.Aga mõned asjad oleks veel lausa vaja sinna lisada ehk tonni poleteise eest tuleks veel lisasid juurde.Mitte just kõige odavam,kui arvestada,et BMW X3 ja Volvo XC60 on ainult mõned tuhanded kallimad umbes sama varustusega.Kui aga võtta kõik abid ja muud jutud,siis vist 50kilo on reaalne kokku saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.14
Postitusi: 242

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: octavia III L&K 1,8 tsi dsg

postitati 22.02.17 08:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66Kui aga võtta kõik abid ja muud jutud,siis vist 50kilo on reaalne kokku saada.

mul tuligi hinnaks 49970 euri.
nüüd ootame suksu ära ja kui prooviks olemas, siis saab ühe nädalavahetusega täie pildi ette :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  10
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 58.3% - SQL: 41.7%]