Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  14  15  16  17
Autor:
Pealkiri: Octavia III (Vastuseid: 417 | Vaatamisi: 71542)
tnx
huviline



Registreerunud 07.05.12
Postitusi: 750

Kasutaja on eemal


postitati 16.02.16 08:15 Tsiteeri


Kui ukse lukust lahti teed, siis esimene kord juhiust avades paneb bensupumba käima mõneks sekundiks. Nii tegi juba Golf 4.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jk
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 170

Asukoht: päälinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ural M63 '65, Ocu, Leaf

postitati 16.02.16 08:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raigo1
mhm, teen ukse lahti siis teinekord kukub ka printimise häält tegema :)

Mäluga el. juhiiste kohendab ka vahel end peale ukse avamist, näiteks nimmetuge, mis otseselt välja ei paista, aga hääl on selgelt kosta.


Vanade külgkorvide paradiis:
http://kylkad.blogspot.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
movies85
huviline



Registreerunud 05.08.15
Postitusi: 19

Kasutaja on eemal


postitati 11.03.16 13:52 Tsiteeri


Kas keegi oskab öelda, et millised uuendused Octaviale sellel aastal 22 nädalal tulemas on Mai lõpp/Juuni alguses? Plus varustusse sedaanile


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 11.03.16 16:13 Tsiteeri


Olen ma ajast maha jäänud või on Octavial nüüd sedaan ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 12.03.16 07:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: movies85
Kas keegi oskab öelda, et millised uuendused Octaviale sellel aastal 22 nädalal tulemas on Mai lõpp/Juuni alguses? Plus varustusse sedaanile


Kas ootad nüüd selle pärast uue auto tellimisega?Tegelikult saab seda infi igalt Škoda müüjalt igast esinusest ja kõige täpsemalt.
Mõni uuendus võib hoopis midagi ära võtta,näiteks eelmisel aastal kadus Scoudil peale 22 nädalat panipaik kunde istme alt ja CD mängjia :D Oli see nüüd hea või halb,aga nii oli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 12.03.16 18:05 Tsiteeri


Kuna ma kergelt 4 veolise pede ,siis ennem RS-i ostu uurisin ,kas RS-il kah 4vedu tulemas ,seepeale öeldi et jumal kah ei tea ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Enrico
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.03.06
Postitusi: 437

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb Sportline

postitati 14.03.16 08:30 Tsiteeri


See on küll veider vastus.

Kui skoda.ee lehelt vaadata Octavia mudelivalikut, siis on seal RS 4x4 täitsa olemas.
Link aga annab avanedes veateate.

Siin on aga sisu täitsa olemas http://www.skoda.ch/models/new-octavia-combi-rs/newoverview/
Sama ka soomlastel http://www.skoda.fi/mallisto/octavia-rs-4x4/

http://www.skoda.fi/shared/SiteCollectionImages/models/new-octavia/octavia/octavia-rs-4x4/octavia-rs-4x4-top.jpg


www.golfikaubad.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
movies85
huviline



Registreerunud 05.08.15
Postitusi: 19

Kasutaja on eemal


postitati 14.03.16 08:57 Tsiteeri


Tänud vastuste eest! Uurida võib/küsida võib ikka?! :) Teadjamate kasutajate käest.

Plaanin osta küll, ja vabandust kui sedaani ajasin segamini luukpäraga (ikka juhtub)
Ostu sooritan mai lõpu poole (tellimus sisse), hetkel plaanin 1,4 DSG TSi ja Elegance Plus sisuga.

Ausalt öelda nädalavahetusel sai proovitud ka Superbi, kuid ei tunudnud Superbiga et oleks nagu "minu auto" ei tekkinud ka väga ohoo effekti võrreldes Octaviaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 14.03.16 09:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Kuna ma kergelt 4 veolise pede ,siis ennem RS-i ostu uurisin ,kas RS-il kah 4vedu tulemas ,seepeale öeldi et jumal kah ei tea ;)


Kui sa küsisid bensuka kohta, siis seda keegi tõesti ei tea. Unistuseks see vast jääbki, sest Golf tahab ka müümist jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 14.03.16 12:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rstdi
Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Kuna ma kergelt 4 veolise pede ,siis ennem RS-i ostu uurisin ,kas RS-il kah 4vedu tulemas ,seepeale öeldi et jumal kah ei tea ;)


Kui sa küsisid bensuka kohta, siis seda keegi tõesti ei tea. Unistuseks see vast jääbki, sest Golf tahab ka müümist jne.


Ma küsisin konkreetselt diisel RS -i kohta tegelikult ,siis 2013 dets sain sellise vastuse ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Helmer
huviline



Registreerunud 04.02.15
Postitusi: 100

Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III 1.2 TSI 7-k DSG

postitati 04.04.16 21:03 Tsiteeri


Teab keegi ütelda Octavia 3 prillihoidja tootekoodi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 06.04.16 15:06 Tsiteeri


Täna oma ostetavast Fabiast rääkides mainis müügimees,et 22 nädalast on Octavial 1,0 mootor 1,2TSI asemel või lisaks sellele(ei küsinud).Aga see pidi olema 0-100 kiirem kui 1,2 vist oli 9,5s.Ka ökom pidivat kõvasti olema,maatee kulu 3 koma millegagi ja linnas 5 koma millegagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 06.04.16 16:10 Tsiteeri


Varsti ongi nii, et mõne auto el akna mootor on võimsam ,kui mõne teise margi sisepõlemis mootor ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Enrico
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.03.06
Postitusi: 437

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb Sportline

postitati 07.04.16 07:29 Tsiteeri


See meenutas mulle ühte lugu, mis läheb küll teemast välja aga tuju teeb ikka heaks:

See lugu on ajast, mil kaks Saksamaad olid ühinenud.
Lääne-Saksamaa autotööstus on kõrgelt arenenud, Ida-Sakslaste imet Trabanti peetakse seal mänguasjaks.
Mees sõidab Ida-Saksast oma Trabandiga Lääne-Saksamaale. Pärast piiriületust aga hakkab auto junksima ega taha edasi sõita. Mees mõtleb, mida teha. õnneks oli üks remonditöökoda seal ligidal. Mees läheb oma autoga töökotta.
Töömehed on veidi nõutud, kuid uurivad autot. Selgub, et mootor on katki läinud, nii et parata pole midagi. Kuna aga viisakus ei luba ära öelda, käsivad tunni aja pärast tagasi tulla, et küll midagi katkise mootori asemele leiavad.

Mees tuleb mõne aja pärast tagasi ja ennäe: mootor töötab taas!
Hakkab siis ära sõitma. Järsku aga mootor jauratab ning auto hakkab tagurpidi sõitma. Siis jälle jauratab ja liigub edasi, nagu poleks midagi juhtunud. Mõne aja pärast jälle sama jama. Nii toimub mitu korda. Mees on lootust kaotamas ja läheb tagasi remondikotta.
Küsib: "Mis imelugu selle autoga on. Kord sõidab edasi, siis jälle tagasi, ilma, et ma käiku vahetaksin."
Remondimehed vaatavad: "See on see mees oma Trabandiga millele asendusmootori leidsime. Ilmselt jäi sellele vana Mersu kojamehemootorile pühkimisrežiim peale."

:D


www.golfikaubad.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tnx
huviline



Registreerunud 07.05.12
Postitusi: 750

Kasutaja on eemal


postitati 07.04.16 07:43 Tsiteeri


Noh, fordil on ju Mondeo pealgi 1,0 ja kirjade järgi 92kW. 10 aastat tagasi oli mul 2,0 92kW ja ei oska seda eriti taga nutta ega arva, et need uued liitrised sellest kaugele maha jääksid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 07.04.16 14:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Enrico
See meenutas mulle ühte lugu, mis läheb küll teemast välja aga tuju teeb ikka heaks:

See lugu on ajast, mil kaks Saksamaad olid ühinenud.
Lääne-Saksamaa autotööstus on kõrgelt arenenud, Ida-Sakslaste imet Trabanti peetakse seal mänguasjaks.
Mees sõidab Ida-Saksast oma Trabandiga Lääne-Saksamaale. Pärast piiriületust aga hakkab auto junksima ega taha edasi sõita. Mees mõtleb, mida teha. õnneks oli üks remonditöökoda seal ligidal. Mees läheb oma autoga töökotta.
Töömehed on veidi nõutud, kuid uurivad autot. Selgub, et mootor on katki läinud, nii et parata pole midagi. Kuna aga viisakus ei luba ära öelda, käsivad tunni aja pärast tagasi tulla, et küll midagi katkise mootori asemele leiavad.

Mees tuleb mõne aja pärast tagasi ja ennäe: mootor töötab taas!
Hakkab siis ära sõitma. Järsku aga mootor jauratab ning auto hakkab tagurpidi sõitma. Siis jälle jauratab ja liigub edasi, nagu poleks midagi juhtunud. Mõne aja pärast jälle sama jama. Nii toimub mitu korda. Mees on lootust kaotamas ja läheb tagasi remondikotta.
Küsib: "Mis imelugu selle autoga on. Kord sõidab edasi, siis jälle tagasi, ilma, et ma käiku vahetaksin."
Remondimehed vaatavad: "See on see mees oma Trabandiga millele asendusmootori leidsime. Ilmselt jäi sellele vana Mersu kojamehemootorile pühkimisrežiim peale."

:D


Tegelikult sellele naljale ma mõtlesingi ,kui seda juttu kirjutasin ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hulgus
huviline

Avatar


Registreerunud 22.12.15
Postitusi: 50

Asukoht: Mägi-Eesti / Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia "L&K" 1,8 TSI (2011) FL

postitati 07.04.16 18:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Varsti ongi nii, et mõne auto el akna mootor on võimsam ,kui mõne teise margi sisepõlemis mootor ;)

Paremini öelda enam ei saakski!!! :D


Ökoautost "Säästu" saiani ja kumminaiseni on ainult üks samm ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Helmer
huviline



Registreerunud 04.02.15
Postitusi: 100

Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III 1.2 TSI 7-k DSG

postitati 11.04.16 19:54 Tsiteeri


ON keegi oma Octaviale sellised vidinad kah tellinud: http://www.x-shades.eu/en/product/SKODA-Octavia-3-LB5-2012-AKTROK

Oskab kommenteerida? Kas tasub ära?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
movies85
huviline



Registreerunud 05.08.15
Postitusi: 19

Kasutaja on eemal


postitati 20.04.16 12:20 Tsiteeri


Kuidas huvitav sellesse suhtuda et 1,0 mootor tulemas (asenab 1,2 mootori) ning siis lisaks 1,5 tulemas, mis asendab 1,4 ja 1,8 mootori. Facelift siis pigem aasta lõpus või järgmine aasta algus?

http://www.autorevue.cz/skoda-se-pripravuje-na-trivalec-10-tsi-octavii-uz-nekoupite-s-12-tsi-81-kw


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 20.04.16 12:34 Tsiteeri


Mis see facelift mootorisse puutub,see ju kaane all.1,0 peaks olema varustuses peale 22 nädalat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
movies85
huviline



Registreerunud 05.08.15
Postitusi: 19

Kasutaja on eemal


postitati 21.04.16 08:26 Tsiteeri


Ma arvan, et küsida ikka võib, aga no tundub viimasel ajal, et kui seda teha siis eriti sõbralikud ei olda siin, suht saab lampi nagu möliseda pigem :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 21.04.16 10:28 Tsiteeri


Keegi ei mölise.Ma ka küsin ju,et mis facelift sellesse puutub.
See on maaletooja ametlik info,et alates 22 nädalast on 1,0 mootor saadaval.need on ju erinevad asjad.Facelift vist pole täpse kuu või nädalaga veel paika pandud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reverse
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.12
Postitusi: 260

Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia vRS CR TDI DSG

postitati 21.04.16 13:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: movies85
Ma arvan, et küsida ikka võib, aga no tundub viimasel ajal, et kui seda teha siis eriti sõbralikud ei olda siin, suht saab lampi nagu möliseda pigem :)


Ära lase end segada, urmas lihtsalt teab absoluutset tõde, mis ei kuulu vaidlustamisele. Nii juba mitmes teemas. Lihtsam on vait olla ja edasi teenida ;)


www.sadulsepp.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 21.04.16 15:57 Tsiteeri


Foorum ongi ju õige koht vaidlemiseks / selgitamiseks ja muuks selliseks.

Kui me kõik siin ainult oma autode kiitmisega tegeleksime , jätaksime väga lilla mulje ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 21.04.16 17:20 Tsiteeri


Reverse ,mis absoluutsest tõest sa räägid,keera teemat nats tagasi, seal on minu postitus,kus sellest 1,0 mootorist teada annan.
Teada sain seda esinduse müügimehelt ,kes tegeleb minu ostetava Fabia ,mulle müümisega.
Kus minu postis on mölisemine või pahatahtlik suhtumine kellessegi?
Facelift ja uus mootor ei pea ju olema käsikäes,seda enam,et facelifti kohta ametlikku infot minu andmetel ei ole veel avaldatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  14  15  16  17
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.5% - SQL: 56.5%]