Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  12  13  14  15  16  17
Autor:
Pealkiri: Octavia III (Vastuseid: 417 | Vaatamisi: 71590)
mario20031
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.15
Postitusi: 42

Asukoht: Jõhvi | Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.12.15 19:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
See on skoda poolt korralik "pang"
Et ma pean üle 30 tonnisele autole sellise vidina ise netist tellima.
Tehnilielt võttes on Octavia III ikkagi 14600 eurose baashinnaga auto


Mõned asjad eBays -> VW & Škoda (2005a+) originaal varuosad (tuled, liistud, kere detailid, radikad, kliimapumbad...).
Müüa kaater Glastron GX225 5.0 V8 -> LINK | +372 562 060 58 |
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mein
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.14
Postitusi: 99

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Rapid

postitati 12.12.15 21:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Kas keegi selliseid asju ka omale paigaldanud on?
superskoda.com on sellised saadaval 39.99+post ehk kokku 50.00
Ma tunnen sellest küll puudust,eriti kui klaasipesu vedelikku valad.Tegelikult selleks seda kapotti ju enamuses avadki.


Mul on need amordid sealt ostetud. Mina olen rahul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 12.12.15 22:43 Tsiteeri


Aitäh!Tellisin omale ka need amordid.
Ausalt ei tulnud ise ka seda autot tellides paari asja peale.Üks on see sama kapoti amort ja teine ,et ilma elektrita ei saa istme padja kallet regullida.
Auto letihind oli pea 35000.-
Aga tegelikult on ju auto hea,ehk isegi parem kui mõned palju kallimad autod.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 13.12.15 05:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mario20031
Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
See on skoda poolt korralik "pang"
Et ma pean üle 30 tonnisele autole sellise vidina ise netist tellima.
Tehnilielt võttes on Octavia III ikkagi 14600 eurose baashinnaga auto


Ha haa , tehnilises mõttes siis Ott Tänak saavutas ford fiesta-ga (baashind alla 15 tuhat)
wrc etapivõidu ;)

Just tehnilises mõttes ongi baashinnaga octavia ning rs/scout väga erinevad ,visuaalsest poolest rääkimatta,


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mario20031
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.15
Postitusi: 42

Asukoht: Jõhvi | Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.12.15 11:44 Tsiteeri


Tehnilises mõttes, kui võtta auto küljest kõik kruvidega kinnitatud asjad, siis ei ole võimalik tuvastada milline on octavia, milline scout või milline rs. Kui seda teha Ford WRC ja Ford Fiestaga, siis ma nii kindel ei ole, et kered on eristatavad (siinkohal ei mõtle puuri). Skoda sõsarmargil on juba üle 10 aasta kapott käinud lahti ammortisaatoritega. Küsimus on ilmselt tehase inseneride teaduslikus valikus - tuleb jätta skoda omanikele ka mingit "tuunimisvõimalust". See amort maksab raha ning kulusid üritatakse tehse poolt viia ikkagi minimaalseks.

Sellepärast peabki eristuma skoda volkswagenist ja volkswagen audist. Mitte kunagi ei lubata skoda inseneridel teha seda, mida teevad volkswageni insenerid ja volkswagenil ei lubata teha sama, mis audi inseneridel. Kuskil on alati keegi, kes kärbib tiivad ära, et auto jääks ikkagi oma segmenti.

Baashinnale saab absoluutselt igale autole juurde panna asju. See et Volkswagen ja Skoda on ühe platvormi (MQB) peale ehitatud, ei tähenda seda, et need autod oleks igat pidi võrdväärsed.

Mario


Mõned asjad eBays -> VW & Škoda (2005a+) originaal varuosad (tuled, liistud, kere detailid, radikad, kliimapumbad...).
Müüa kaater Glastron GX225 5.0 V8 -> LINK | +372 562 060 58 |
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 13.12.15 16:28 Tsiteeri


Seda ma räägingi et skoda "pang"
Tagaluugi saan puldist avada 100 m kauguselt ,klaasipesu paaki täitma minnes pean kanistri vahepeal hange viskama ,et oleks võimalik kapott 2 käe abiga avada.
Ja sellist "luksust"nagu kapoti amort ma tehasest tellida ei saanud ,vähemalt 2013 oli see alles ulme valdkond.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mario20031
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.15
Postitusi: 42

Asukoht: Jõhvi | Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.12.15 17:44 Tsiteeri


Sellele ma juba vastasin. Kui inimene maksab 15 000 eurose auto eest 35 000 eurot, siis see ei muuda seda automaatselt teise klassi autoks. See võib tunduda küll natuke ulmeline, et sellised "lisad" puudu on, kuid asi on ikkagi põhimõtetes ja poliitikas.

Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Ja sellist "luksust"nagu kapoti amort ma tehasest tellida ei saanud ,vähemalt 2013 oli see alles ulme valdkond.
Tsitaat:
Algselt postitas: mario20031
Skoda sõsarmargil on juba üle 10 aasta kapott käinud lahti ammortisaatoritega. Küsimus on ilmselt tehase inseneride teaduslikus valikus...
...
See et Volkswagen ja Skoda on ühe platvormi (MQB) peale ehitatud, ei tähenda seda, et need autod oleks igat pidi võrdväärsed.


Mario


Mõned asjad eBays -> VW & Škoda (2005a+) originaal varuosad (tuled, liistud, kere detailid, radikad, kliimapumbad...).
Müüa kaater Glastron GX225 5.0 V8 -> LINK | +372 562 060 58 |
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 13.12.15 18:14 Tsiteeri


Kuna enne pole ühtegi Škodat olnud ja prooviautol kapotti ei avanud,siis ma tegelikult ei tulnud selle pealegi,et tänapäeval üldse kapott pulgaga käib.Mul juba aastast 2003 pole ühelgi autol seda pulka olnud(uutest autodest siis räägin).Ja Škodal on see pulk eriti nilbelt just aknapesu paagi korgi kõrval.
Kui selle auto tellisin,siis oli nuppudega rool ka lisana,aga alates nädal 22 tuli see Scoutil baas varustusse ehk ei pidanud tellima, kuna auto toodeti peale seda.
Tagaluuki elektrilist ei soovinud,sest on nendega probleeme olnud ja seal on amordid olemas,ei pea pulka alla panema :D
Istmest ma juba eespool kirjutasin,et padja kallet manuaalsel istmel regullida ei saa.98´a Mondeol näiteks saab(mudel 94´aastast toomises)
Ma arvan ka,et isegi mõlemal juhul on ikka pigem Škoda pang,kui tahmine mingit hinna teemat sellega madalal hoida.
Ma pakun,et need amordid ei maksa tegelikult suurt midagi ja kui otsida,siis leiab need ilmselt ka meilt siit kohapealt kõvasti alla 20€ kätte.Ise peab lihtsalt hakkama neid munakaid sättima ja seadistama,et ehk on lihtsam sealt 50-ga tellida ja külge keerata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 14.12.15 10:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
See et Volkswagen ja Skoda on ühe platvormi (MQB) peale ehitatud, ei tähenda seda, et need autod oleks igat pidi võrdväärsed.


Mario


Selles on sul 100 % õigus ,oma eelmise samas hinnaklassis (35000) volkariga pidin ma pidevalt esinduse vahet jõlkuma ,skodaga on seni olnud muretud kilomeetrid ,(vaid softi uuendus)
Skodasid koplekteerivad tsehhid uhkusega tsehhimaal ,volkareid komplekteerivad enamjaolt saksamaal elavad türklased ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 14.12.15 10:31 Tsiteeri


Kõigil autotootjatel on mingeid kiikse millest vahest aru ei saa. Vaatad ha mõtled, et miks see lahendus just selline on, kui saaks ju tegelikult kasutaja jaoks hoopis mugavamat lahendust pakkuda. Kui siin kapotist ja klaasipesuvedelikust rääkida, siis enamus autotootjaid suudavad selle korgiga ava paigutada ikka väga porri kohta ja teha imeväikse ka. No faak, kui raske on see toruots suurem teha ja norm kohta vedada?
Skoda puhul ei saa ma aru, miks peab püsikas käima suunatulekangi otsast? Samas kui nüüd võrrelda Octaviat ja näiteks Passatit, siis jalgaderuumi saab esimesel valgustuse 10EUR eest. Passsatil on see Highline varustuses hinna sees, aga ainult eesistujatel. Tagaistujatele ei saa mingi raha eest seda :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 14.12.15 10:48 Tsiteeri


VAG grupis käib tänapäeval auto projekteerimine copy-paste stiilis ja kui nüüd väike kirjaviga sisse tuleb siis nii juhtubki nii et meie saame kiruda ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reverse
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.12
Postitusi: 260

Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia vRS CR TDI DSG

postitati 14.12.15 11:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: markus
... Skoda puhul ei saa ma aru, miks peab püsikas käima suunatulekangi otsast?...


See on asi mis mulle ka kohale ei jõua, tundub sellise poolikult läbimõeldud asjana miskipärast. Paljudel japsidel käib püsika juhtimine roolilt. Mina nt ei kasuta eriti raadio juhtimise nuppe roolil seega nende asemel võiks vabalt olla püsika juhtimine :) Maitseasi muidugi.


www.sadulsepp.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 14.12.15 11:10 Tsiteeri


Adaptiivse püsikiiruse hoidjaga vist on roolilt juhtimine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 14.12.15 11:47 Tsiteeri


Kas n.ö. kolmandast kangist on vabanetud või eksisteerib seda ka veel?
Aga püsikast rääkides. Õnnestus enne Passati tarnet natuke aega ka asendusauto ehk Jettaga sõita. Kui normaalsel auto lülitad püsika aktiivseks ja peale seda pole muud kui Set, Cancel, Resume jne., siis Jettaga.... Igakord peale käivitamist pidid püsika uuesti sisse lülitama, lihtsalt Set ei toiminud. No tere hommikust :o Isegi müügimees kes ise sõitis Golfiga, ei teadnud seda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 14.12.15 12:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: markus
Kas n.ö. kolmandast kangist on vabanetud või eksisteerib seda ka veel?
Aga püsikast rääkides. Õnnestus enne Passati tarnet natuke aega ka asendusauto ehk Jettaga sõita. Kui normaalsel auto lülitad püsika aktiivseks ja peale seda pole muud kui Set, Cancel, Resume jne., siis Jettaga.... Igakord peale käivitamist pidid püsika uuesti sisse lülitama, lihtsalt Set ei toiminud. No tere hommikust :o Isegi müügimees kes ise sõitis Golfiga, ei teadnud seda.


Pole hullu,see kangi otsast on ikka mugavam,kui eraldi kang,mis paljudel autodel veel siiani olemas.Näiteks Toyota LC V8,mis maksab vist alates 82000,on selle eraldi kangiga ja igakord ,kui sellega sõidan(vahel harva) siis peab uuesti õppima,mis ja kuidas.
Aga minu meelest siiani mugavaim püsikas on ilmselt Volvodel,mis on mõnusalt roolil,vasaku käe all.Ja nii kõigil mudelitel vist juba 90-ndate lõpust,kui S80 välja tuli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 14.12.15 20:08 Tsiteeri


Lisaks omalt poolt lisaks ,et see püsikiiruse nupu asukoht on suht tähtsusetu ,võrreldes sellega ,et manuaal kastiga autos peab parema käega käike raiuma .
Mu autol näiteks käiguvahetus roolilt ,kuigi kunagi ei kasuta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M.Jaaska
huviline



Registreerunud 13.01.14
Postitusi: 134

Asukoht: Võru/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Välismaa auto

postitati 14.12.15 21:37 Tsiteeri


Eelistan jätkuvalt eraldi kangi suunatule otsa asemel. Või siis tõesti roolilt.


levwfreaks.eu - Meie uus koduleht._________ Sõidad jälle ja naeratad! Forss
... Magnus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 15.12.15 09:39 Tsiteeri


Harjumuse asi, mina imestasin wolkarites seda kolmandat kangi väga ja tunnistasin selle väga ebamugavaks kasutada, suunatule kangi otsas on püsikiirushoidja juhtimine hea sõrmedel lähedal ja hea mugav kasutada.. uuel autol on nüüd adaptiivne rooli peal, harjumatu veidi veel, aga mugavam ikka kui eraldi kolmas kang..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
tnx
huviline



Registreerunud 07.05.12
Postitusi: 750

Kasutaja on eemal


postitati 15.12.15 09:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Skodasid koplekteerivad tsehhid uhkusega tsehhimaal ,volkareid komplekteerivad enamjaolt saksamaal elavad türklased ;)


Nad võiks siis uhkusega ju mingi korraliku mootori ja käigukasti ka sinna aiste vahele panna, mitte kasutada saksamaal elavate türklaste tehtuid... 3k€ arvet põrnitsedes lähevad igasugused kiirushoidja nupu asukohad, kapoti amordid ja iga paari kuu tagant tasuta garantiiremondis käimine üsna kähku meelest ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hamzik
huviline



Registreerunud 22.06.15
Postitusi: 3

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 15.12.15 10:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rage
Harjumuse asi, mina imestasin wolkarites seda kolmandat kangi väga ja tunnistasin selle väga ebamugavaks kasutada, suunatule kangi otsas on püüsikiirushoidja juhtimine hea sõrmedel lähedal ja hea mugav kasutada.. uuel autol on nüüd adaptiivne rooli peal, harjumatu veidi veel, aga mugavam ikka kui eraldi kolmas kang..


Octavial adaptiivne roolil?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 15.12.15 10:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hamzik
Octavial adaptiivne roolil?
:) ma ei öelnud, et uus auto on Škoda, tulevaste eksiarvamuste vältimiseks muutsin ka profiilis info ära.

Peres on siiski üks Škoda kasutusel ja klubiliige olen ka, seetõttu foorumis ikka figureerin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
nrvous
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 53

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III 2.0 TDI 4x4 DSG

postitati 15.12.15 10:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hamzik
Tsitaat:
Algselt postitas: Rage
Harjumuse asi, mina imestasin wolkarites seda kolmandat kangi väga ja tunnistasin selle väga ebamugavaks kasutada, suunatule kangi otsas on püüsikiirushoidja juhtimine hea sõrmedel lähedal ja hea mugav kasutada.. uuel autol on nüüd adaptiivne rooli peal, harjumatu veidi veel, aga mugavam ikka kui eraldi kolmas kang..


Octavial adaptiivne roolil?


Ei ole adaptiivne roolil, eraldi kang on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reverse
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.12
Postitusi: 260

Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia vRS CR TDI DSG

postitati 15.12.15 15:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Mu autol näiteks käiguvahetus roolilt ,kuigi kunagi ei kasuta.


Mine tee üks tiir Norra mägedes, siis hakkab meeldima :D


www.sadulsepp.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 17.12.15 11:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Kas keegi selliseid asju ka omale paigaldanud on?
superskoda.com on sellised saadaval 39.99+post ehk kokku 50.00
Ma tunnen sellest küll puudust,eriti kui klaasipesu vedelikku valad.Tegelikult selleks seda kapotti ju enamuses avadki.
http://www.superskoda.com/images/Plasty/o3-hdamp11.jpg


Sain need amordid kätte.Ülikiire teenus.Esmaspäeval maksin ja täna 9.00 oli kuller ukse taga.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 17.12.15 12:20 Tsiteeri


Rumal küsimus nüüd- kas Octavia mingil varustustasemel on ka ventavad valgustusega nagu Superbil? Pean siis silmas reguleerimisrattaid. Ja ehk oskab keegi kommenteerida kui keeruline on jalaruumivalgustust hiljem installida. Või on see suht võimatu ning tööd ja kulu liiga palju?
Ambition Plus varustusega auto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  12  13  14  15  16  17
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 50.4% - SQL: 49.6%]