Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Octavia Scoudi siduri põleng (Vastuseid: 26 | Vaatamisi: 6019)
Meretagune
huviline

Avatar


Registreerunud 05.06.09
Postitusi: 12

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Scout 2.0 110kw

postitati 18.06.09 14:28 Tsiteeri


Sissesõit tehtud nii nagu auto raamatus kirjas ja koormused on olnud selle masina puhul ikka veel väga väikesed. Mõtlesin, et uus masin ja koormust lisan tasapisi.
Nädala vahetusel tassisin CR-Vga fibot. Võrreldes skodaga on maastikul CR-V ikka tank. Nagu eespool ka mainisin, siis 1,8 PASSAt (mul oli enne skodat), sellega sai ikka tõsiseid koormaid veetud.
Sain siduri 4,5K eest. Muide võrdlesin kettaid, vana ketas täitsa kulumata. Väga õrn vahe oli. Korv muidugi nagu enne mainisin keere. Eks paistab, palju hoolduse eest küsivad.

Muide hetk tagasi helistati hooldusest, et ikka homme saab auto kätte. Lühidalt: eile lõunal tuli sidur ära, täna kell 15 helistavad, et ei jõua ikka kokku panna, homme saad kätte, kuna tööline peab lahkuma varem töölt. Täpselt nagu majas oleks 1 mees kes autosid parandab. Sellist närvipinget ja jama pole ma veel varem näinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Meretagune
huviline

Avatar


Registreerunud 05.06.09
Postitusi: 12

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Scout 2.0 110kw

postitati 18.06.09 16:18 Tsiteeri


Hurraa auto käes ja pinge langus. Eks siis paistab kauaks teda on. Ma väga loodan, et tegemist oli praagiga, mis sai vahetatud. Auto iseenesest mulle väga meeldib ja seni olen seda ainult kiitnud. Kokku kulu 6,5 K


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 27.0% - SQL: 73.0%]