Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Arutelu teemal bensiin või diisel (Vastuseid: 64 | Vaatamisi: 10351)
AzA
huviline



Registreerunud 17.11.05
Postitusi: 205

Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 2.0 TDI

postitati 12.11.08 14:18 Tsiteeri


siis teine asi, ilmselt on H2 auto pidevalt paberit täis või on pada jumala kannis või jala asemel 200 millimeetrine tammetüvi.

a muide, ma armastan seda diisli podinat ja turbo kiunu :P


hannes
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
karsson15
huviline



Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 109

Kasutaja on eemal

Auto: Arbuus

postitati 12.11.08 14:42 Tsiteeri


ainuke asi mis mind selle OII dislade juures häirib, et natuke liiga lärmakad on nad seest- traktor nagu podiseks toas... võiks vähem seda diisli häält olla...

aga muidu 101%diisel:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 12.11.08 14:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zut
Ma tahaks diisel RS'i proovida endaomaga kõrvuti. Võin bensiiniga isendit vastuproovida anda vabalt.
On mõni diisle RS'i omanik Tallinnas kellel nv mõnipäev vabamat aega on:D?
Proovisõitudel käies ei olnud mu arust disla varianti olemas esinduses proovimaks.


Tsitaat:
Kunagi ammu postitas: pakiruum
Eile toimus Raadil TAK Testipäev. Kohal oli üks RS diesel combi ka aga ta tegi ainult ühe sõidu ja nagu ma aru sain tuli tal 1 miili aeg 16 sekundit. Isiklik parim tulemus oli 15.449.

Diisel mootorite lärmakuse jutt tuletas meelde 1.juunil toimunud rajapäeva, kui minu käest küsiti: "Kas sul on diisel RS?". Vastasin, et ei ole. Selle peale tuli: "Krt, kõik vurisevad nagu diislid koha peal aga tegelikult on bensukad.". :D

Bensiin või diisel on sama teema nagu blondiin või brünett. Üks ütleb, et blond läheb hästi edasi teine aga naudib brüneti podinat.

Tänapäeva diislite vastu pole üldse midagi. Nad on vaiksed, võimsad ja võtavadki vähem kütust, kui bensukad. Või olen mina reklaami ohver? :)

Mis seal ikka. Ise ootan, millal tulevad autod, mis sõidavad vee ja väikse oktaanarvu bensu peal ja millel hobustest üldse puudust ei jää. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 13.11.08 00:45 Tsiteeri


SuperbII puhul peab mainima,et kui gaas põhja vajutada,siis umbes sekund saab kõrvade abil aimu,et diisel on. Peale seda vaikus,kuid edasi läheb,nagu rakett! Lasin naabrivanal ka täna hommikul proovida. Ta pikema aega juba mersumees ja lõppkokkuvõttes oli suu kõrvuni. Raske oli ainult selgitada,et škoda ikka jupikene odavam auto...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zut
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.08
Postitusi: 346

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: OII RS TFSI

postitati 13.11.08 12:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum Bensiin või diisel on sama teema nagu blondiin või brünett. Üks ütleb, et blond läheb hästi edasi teine aga naudib brüneti podinat.


Vat nüüd läks asi imelikuks:P


_______________________
-- Who stole my beer? -- http://images.spritmonitor.de/391335.png
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
HenriTeine
huviline



Registreerunud 25.07.06
Postitusi: 222

Kasutaja on eemal


postitati 13.11.08 13:45 Tsiteeri


Täna käisin Rakveres hommikul ja keerasin kõik oma mõõdikud nulli. Maardus kerisin 100 km/h kellale ja panin püsika peale. Ja nii kuniks väge täis linn vastu tuli. Seal Pikalt uultisalt ja Pähkli puiesteelt läbi ning põhja kskuse juures kruvisin 100 km/h kellale kuniks Maardu järvelt leviv uduvine mind tee ääres ootas. Kogu reisu keskmiseks kuluks tuli 6 lirtsu sajale. Pagassis oli minnes 50 kilo ja tulles enam ei olnud.

Nii et mine võta kinni mis värk selle kuluga on. Äkki on tõesti katlaga mingi jama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Valts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.01.06
Postitusi: 330

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Mondeo 1,8 tdci

postitati 13.11.08 14:09 Tsiteeri


natu palju ikkagi:(. kalkulaator muidugi ilustab ka seda asja! aga järgmises hoolduses maini autu kütusekulu probleemi, las vaatavad üle. vastust ilmselt teame kõik, aga ikkagi, oma hingerahu jaox oleks seda vaja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kosh
huviline



Registreerunud 07.03.07
Postitusi: 115

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8

postitati 13.11.08 14:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: zuzlikesimene
SuperbII puhul peab mainima,et kui gaas põhja vajutada,siis ...edasi läheb,nagu rakett!

See tunne saab olla ainult siis võimalik kui eelmine auto on tunduvalt lahjem olnud :) Mulle tundub 160kW diisel ka nüüd aeglasena, kuid näiteks kunagi tundus 125kW Octavia II 2.0 DSG võrdlemisi kiire.

Olen muidu isegi vaadanud ja mõelnud diisli peale üle minna (mitte küll Skoda) aga analoogsed suurte mootoritega bensiini analoogid on nii kõvasti odavamad. Tänaste hindadega ei tasu minu läbisõidu juures diisel oma kallimat hinda ära. Lisaks on suur vabalthingav bensiinimootor alati 200000km jooksul töökindlam kui ühe või kahe turboga diisel. Viimasel saab selle aja peale vahetada pihusteid, kübemefiltrit jms mis koos suurema liisinguarvega paneb seda rohkem kukalt kratsima. Kindlasti on situatsioon teine mõne aasta pärast kui uus majandustõus kütuse hinna uuesti lakke tõmbab aga selle aja peale on Mercedes võibolla oma muutuva surveastmega mootori valmis saanud (F700 peal selline mootor juba töötas 7:1... 14:1 kompressiooniga bensiinimootor), mis diisli ajastule vee võib peale tõmmata, sest siis saab ka bensukaga väikse kuluga sõita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 13.11.08 14:44 Tsiteeri


mis jabur jutt see nüüd on?
ma saan aru, et iga klann siin oma patsi kiidab, a no need väited panevad küll uskuma ajupesu kõikvõimsusesse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
testuser3
huviline



Registreerunud 01.04.06
Postitusi: 160

Kasutaja on eemal

Auto: Felicia 1.3 GLX

postitati 13.11.08 15:31 Tsiteeri


Kuidas teil selle kiirushoidjaga on, et kui hoida ise jalga gaasil või lasta kiirushoidjal seda teha, siis kas tuleb kulus erinevus ka või ei?

Tean et Top Gearis testis Clarkson ühte A8 diislit pikal otsal ja seal ta avastas, et auto võttis märgatavalt vähem kütet sellisel juhul kui ise gaasi hoida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AzA
huviline



Registreerunud 17.11.05
Postitusi: 205

Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 2.0 TDI

postitati 13.11.08 17:30 Tsiteeri


ei ole vahet märganud, vaid mugavuse küsimus.
kas ma olen ainuke idioot, kes Koshi jutust aru ei saa hästi?

diisel polegi ju mingi suure kilovatiga pühapäeva kruiser, tegemist on mootoriga, mis tahab sõita ja palju.
diisel on tööauto :)
kui ta nädalas korra poes käimiseks käivitada, sureb muidugi maha.

aga 200 000 peale vahetada pihustid? kübemefiltrit?
najla teed?
me ju räägime ikka tänapäeva autodest, mossel peab 20 000 peal istmed vahetama, reduktoritest rääkimata.

mu krdima oct2 on 105 000 kellal ja originaal esipiduri klotsid.
tagumised sõitsin kässariga minema.
olen vist üleüldse 4 mingit puksi, tagumised piduri klotsid ja kässari mingi asja vahetanud, kokku ca 3000.- eeku, koos tööga.

ma ei kavatse enne 400 000 mootriruumi peale vedelike valamise ja pirni vahetuse üldse ei piiluda.
võibolla aku.


hannes
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 13.11.08 21:05 Tsiteeri


Mõtlesin Kosh`ile vastu vaielda,aga see läheks juba vanaema ja lapselapse võrdlemiseks...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kosh
huviline



Registreerunud 07.03.07
Postitusi: 115

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8

postitati 14.11.08 13:56 Tsiteeri


Tunnistan üles, olen omamoodi kiiksuga, meeldib >200kW masinaga tööl ja piima leiba ostmas käia. Õige definitsioon on vist autopde vms, mitte et ma oma autot mingitki pidi tuuninud oleks.

Diisleid on olemas täitsa kolme liitriseid 200kW versioone, selleks et 'minusugused' saaks soovi korral oma bensu V8 asemele osta ja minekus palju ei kaotaks, küll aga võidaks näiteks küttekulus. Kas selline ainult on tööauto ? Julgen kahelda.

200000 annavad baierlased oma kübemefiltri elueaks ja selle vahetus on >20k suurune väljaminek kuue silindriga diiselmootoriga auto omanikule. Kaua kestab ja palju maksab Octavia/Superbi analoog ei tea kahjuks öelda, äkki keegi kommenteerib ? Viimastel andmetel on 11% tanklatest võetud kütteproovidest alla normide ehk siis suuremal või vähemal määral solk. Foorumites kammides pole pihustite probleem sugugi haruldane ning tundub olevat sagedasem võimsamate diislite puhul. Vanade diislite kohta on ka öeldud et "tasuta lõunaid ei ole olemas. Diislimehed maksavad lihtsalt hiljem ja korraga". Ei arva isiklikult et see kehtib iga isendi/mudeli või garantiilise auto kohta aga sellised ütlused ei sünni töökojas päris tühjale kohale (jah tean kohe hakkab dislameeste protesteerimine sel teemal).

400k maha sõitnud auto turbo näeb suhteliselt räbal välja. Haruldased pole ka lekked mõne tihendi vahelt, streikivad eelsüüteküünlad jms. Optimist oled Aza kui arvad et kapotialune 400k suurema vahelesegamiseta vastu peab :) Juhul kui see päev siiski tulema peaks võin sind omal kulul dynosse viia. Huvitaks palju jõudu mootoris veel järgi on, pakun 60-70% kanti.

Termodynaamilise tsükli reegel ütleb, et mida suurem on tsükli sees temperatuuride vahe, seda efektiivsem on protsess. Maakeeli on diisel praegu efektiivsem mootor ja ei välista, et mu järgmine (või ülejärgmine) auto on ilma süüteküünaldeta.

Üldiselt on jah diisel vs bens selline kellele ema kellele tütar teema, millest võib palju mõtetut ja sisutult vaielda. Üritaks siin foorumis vähem emotsioone ja rohkem konstruktiivset vestlust aretada. Need 'versus' teemad lähed väga tihti kahjuks emotsioonide loopimiseks ära.

Btw zuzlikukene, kui sa leiaks mulle oma Superbi 1..5 käigu ülekande arvud võin subjektiivse "liigub nagu rakett" hinnangu siia manada kena graafiku kujul, mis näitab kui palju konkreetne auto ja mis käiguga juhti istmesse surub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 14.11.08 20:07 Tsiteeri


well, ma siis natuke ikke targutan.
esiteks taustadest. oman piisavalt kogemust pisikeste bensumootoritega, ehk siis 3 liitristega. nii r6 kui v8. samuti 5 kuni 8 liitristega, nii vabalt hingavate kui sunnitud õhutusega. ja väidan endiselt, et diisli vääne on märksa mõnusam. ok, bensukas teeb ka möödasõidu õite kärmelt, eriti kui käik alla vahetada, aga diisli madalapöördeline vääne on mulle ikke kõikse magusam.

ja remost niipalju, et oma pool milli sõitnud traktori kohta arvasin ka, et küllap on ikke väsinud juba ja vajab turgutust. sai hakatuseks surved ää mõõdetud. keik pütid olivad 30-31 vahel, ehk põhimõtteliselt uueväärsed, ehk siis maakeeli öeldes, rõngaste ja klappide tihedus on eeskujulik.
edasi kruvisin pumba ja pihustid maha, et neid veidi turgutada. ei õnnestunud. pump lööb ilusti ja ühtlaselt ja korraliku survega ja mingit märgatavat kulumist ei täheldatud. pihustid toimisid kenasti ja avanesid kõik 180-185 kanti. (190 on kangevõitu ja kehvema pumba ramm ei käi üle ja 160 on see piir, kus pihustid kusema hakkavad)
turboga on mul jah probleem. selle möödavoolu klapp on poolde vinna veidi kinni jäänd. näpuga saab liigutada aga vars on niipalju pinnaroostes, et vaakumi ramm teda pärani lahti ei lükka. a mulle meeldib, kui põhjagaasiga tummise boosti üles saab. muidu pasun annab täiesti normikohast rõhku, ehk siis ka korras.
tõsise vajutamise korral väljastatud ohtra tossu põhjustajaks osutus hoopis veidi valetanud maf andur. ehk siis letihinnas umbes 1 kilokroon.
muidu kone igati bueno. õli pole elu sees pidanud hoolduste vahel juure valama.
võiks ehk olla mõningane argument diisli removajaduse suhtes. liiatigi, et aparaat eestimaal poest ostetud ja algusest pääle minu käes kulgenud.

a noh, eks tegelikult on mu jutt samaväärne haige hülge mölaga, siis nende jaoks kel silmaklapid peas ja eelarvamused välistavad kaine mõistuse kasutamise.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 14.11.08 20:27 Tsiteeri


Olen sõitnud autodega mille võimsus jääb 49 ja 204kw vahele. Eks oluline ole ka maksimaalne pöördemoment ja mis pööretevahemikus see on, pluss veel kütusekulu. Kuna ei pea vajalikuks tavaliikluses vormeli sõitmist,siis leian,et suurus ei ole oluline! Käesolevaga vabandan ka siiralt,et oma ilusat ja enda arust piisavalt võimast autot raketiks nimetasin. Ei tahtnud,et keegi ennast puudutatuna tunneks!:D
Ah jaa,unustasin mainida,et Superbil 6,mitte viis käiku,nagu vanematel suurte mootoritega autodel!:D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AzA
huviline



Registreerunud 17.11.05
Postitusi: 205

Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 2.0 TDI

postitati 16.11.08 21:22 Tsiteeri


kui mu 103kw-st 60% alles jääb, siis nagu katki pole midagi - minu stiili juures.
maip tea, eelmine diisel sõitis 350k enne kui maha müüsin ja ei vahetanud ma seal midagi ära.
äkki vedas?
mine tea, aga ilmselt on asi pisut pedenduses jup, ma imestan siiani, miks plekkvelgedele üldse ilukilpe pannakse - on neil mingi praktiline väärtus ka? :P

ehjah, kindlasti kuuleb vingumisi eelsüüte, turbode jms. kohta, samamoodi iga jumala asjaga ju ... mul laps muide vingus, et ta krdima automudelil tuli ratas alt ära :) BBurago toodang, pole ilmaski seda juhtunud enne.


hannes
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 16.11.08 22:53 Tsiteeri


Eks neid jubinaid kulub igal masinal. Bensumootoril näiteks iga mõnekümne tuhande järel süüteküünlad ja aegajalt kõrgepingejuhtmed,sest mark ju maani,kui peale veelombi läbimist mootor otsesõnu välja kärvab...:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kosh
huviline



Registreerunud 07.03.07
Postitusi: 115

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8

postitati 17.11.08 09:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: diesel
... diisli vääne on märksa mõnusam. ok, bensukas teeb ka möödasõidu õite kärmelt, eriti kui käik alla vahetada, aga diisli madalapöördeline vääne on mulle ikke kõikse magusam.


Eks ta selle taga kinni on, et diisli max vääne on nende pöörete lähedal, kus maanteel toimub sõitmine. Miinuseks on siin ainult see, et näiteks miilil lõppkiirusvõistlusel kõrgetelt pööretelt eriti jõudu ei leia ja tulemused jäävad suhteliselt tagasihoidlikuteks. Mitte et enamus diisli omanikke selliste asjadega pead üldse vaevaks.
Mulle isiklikult meeldivad kuuesilindrilised kahe turboga bensiinimootorid, alla 2000 pöörde on >400nm väänet käes ja väga edukalt saab käiku alla vahetamata kiiret möödasõitu teha. Samuti uuemad muutuva klapiajastuse ja sisselaske kollektori pikkusega V8'd saavad madalalt väga hea väände kätte. Selliste automaatkastiga isendid lähevad kütuse säästmiseks isegi paigalt teise käiguga ära kui just kickdowni ei vajuta. Üldiselt on hea meel tõdeda, et autotootjate CO2 maksustamise hirm sunnib eurooplasi bensumootorite madalat väänet kasvatama, mis võimaldab igapäevasõiduks madalamaid pöördeid ja seega väiksemat kulu saavutada. 1.8TFSI kasvõi hea näide varnast võtta aga eks neid ole veelgi.

Tsitaat:
Algselt postitas: zuzlikesimene
Ah jaa,unustasin mainida,et Superbil 6,mitte viis käiku,nagu vanematel suurte mootoritega autodel!


Tean aga mul on puudu esimese viie käigu täpsed ülekanded. Kuuenda käigu ülekanne on 0.76 ja peaülekanne ise 2.92 Oleks kõik numbrid käes saaks Cartestis asjalikud kiirenduse graafikud tekitada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 17.11.08 10:09 Tsiteeri


Ei olnudki õelutsemisest tolku essugi...;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 17.11.08 12:27 Tsiteeri


no nüüd juba saab kosh asjadele pihta. ehk siis selleks et sõidust reaalselt mõnu tunda, on vaja tummist bensukat.
ja siit omakorda selgub, et mõnu jaoks on vaja palju benssu ja ruttu.
ehk siis kui pappi puuga seljas põle ja/või rõve bensuhais vastukarva on, siis jääb ikke üle ainult diisel.
:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kosh
huviline



Registreerunud 07.03.07
Postitusi: 115

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8

postitati 17.11.08 13:55 Tsiteeri


Eks peaülekande ja käikudega mängides saab küttekulu arvelt ka lahjemad kõrgete pööretega bensumootorid iga käiguga korralikult istmesse suruma panna aga odavam on seda jah turbodiisliga teha. Ainuke jama et diisel tõmbab istmesse ainult väga korraks, bensukaga saab G'jõudu vähe kauem ühe käigu piires nautida (iga järgmine käik tõmbab järjest vähem istmesse niikuinii).
Õnneks või kahjuks pole tavaliiklus alati see koht kust oodatakse alati maksimaalse sõidurõõmu kättesaamist, seega jõuame jälle tagasi kuidas seda sõidurõõmu autolt tahetakse. Kas maanteel möödaõitu tehes, kardirajal ringiaegu sõites, lennuväljal miilisõidus lõppkiirust proovides ja loomulikult on ka neid foori taga tõmblejaid. Selle järgi valitakse auto ehk nagu eespool mainitud kellele ema kellele tütar.

Btw kui just allatuult nokkapidi vastu korki tankimise ajal pole, siis ei häiri see bensahais midagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 17.11.08 15:13 Tsiteeri


well, kardirajale sobiks mõni pisike asi, näiteks fabia rs, soovitavalt mehaanilise difrilukuga. lõppkiiruse jaoks jälle maksimaalselt võimas aparaat, soovitavalt hea aerodünaamikaga ja pika teljevahega. foori võidusõidu jaoks ehk mõni nelivedu, mitte jeep aga pigem impresa või evo laadne.
igapäevaseks muretuks liiklemiseks on aga diisliga pereauto nigu rusikas silmaauku. ja ma ikka ei väsi kiitmast, et käru vedamiseks suisa ainuvõimalik.

mis aga bensuhaisu puutub, siis otse bensu nuusutamise elab üle, aga see lebra, mida külma mootoriga ja külma või peetis katalüsaatoriga aparaadid välja ajavad, on ikke tõsine õudus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 17.11.08 19:22 Tsiteeri


ega see diisli "hais" kah just teab mis mõnna ei ole :D :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kosh
huviline



Registreerunud 07.03.07
Postitusi: 115

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8

postitati 19.11.08 12:11 Tsiteeri


Diislite nõrgem kaalu-võimsuse suhe segab neid ringrajal laialdaselt kasutusele võtta aga pikematel kestvussõitudel on väiksema küttekulu eelis märgatav.

Tsitaat:
Algselt postitas: diesel
well, kardirajale sobiks mõni pisike asi, näiteks fabia rs, soovitavalt mehaanilise difrilukuga.


Natuke temaatilist reklaami Skodale:
http://www.metacafe.com/watch/165212/mini_cooper_vs_skoda_fabia_rs/
Ise eelistaks ATB diffriga versiooni mida näiteks Quaife toodab. Pole järske lukustusi ja parema pidamisega ratas saab kõigis olukordades rohkem jõudu, eeldades et rattad õhku ei kerki vms. Igasugune korralik differ on muidugi kordades parem lahtisest variandist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
HenriTeine
huviline



Registreerunud 25.07.06
Postitusi: 222

Kasutaja on eemal


postitati 19.11.08 22:25 Tsiteeri


sorry offtopic, aga kas uuest Fabiast ka RS versioon tuleb?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 61.5% - SQL: 38.5%]