Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  5  6  7
Autor:
Pealkiri: Skoda Superb combi elegance 2015 (Vastuseid: 160 | Vaatamisi: 31148)
Reios
huviline



Registreerunud 19.12.19
Postitusi: 57

Kasutaja on eemal

Auto: Superb III L&K 140kw

postitati 12.10.20 18:25 Tsiteeri


Niipalju kui mina kuulnud olen siis 200k sõitnud autode rihm näeb välja justkui uus, pigem tekivad probleemid rullikute ja veepumba lekkimisega - ei oska isiklikult kinnitada või ümber lükata. Samuti olen kuulnud, et see viis aastat on müüt. Eks ikka parem karta kui kahetseda, pole asi mille pealt kokku hoida. Minu teada on Forss piisavalt pädev digiajalugu jätkama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kert.K
klubiliige

Avatar


Registreerunud 22.10.17
Postitusi: 71

Asukoht: Vääna
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb Elegance 4x4 2011

postitati 13.10.20 16:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rihonet
Üle pika aja siis ka postitus minu poolt. Autol siis läbisõit ca 95000. Plaan siis lasta teostada täishooldus koos rihmavahetusega. Võetud ka esimesed pakkumused ja hind jääb kuskil 1050.--1100.- kanti. Kahe pakkumuse erinevus oli 50.-. Isegi toyota hiluxil on täishooldus rihmavahetusega odavam, et kus on siin see loogika?



Mullegi tundub nagu vähe palju. Kalkuleerime homme korra läbi ja vaataks mis hind tuleks.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mitmeveoline
huviline



Registreerunud 09.07.18
Postitusi: 35

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Superb II combi

postitati 13.10.20 16:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kert.K
Tsitaat:
Algselt postitas: rihonet
Üle pika aja siis ka postitus minu poolt. Autol siis läbisõit ca 95000. Plaan siis lasta teostada täishooldus koos rihmavahetusega. Võetud ka esimesed pakkumused ja hind jääb kuskil 1050.--1100.- kanti. Kahe pakkumuse erinevus oli 50.-. Isegi toyota hiluxil on täishooldus rihmavahetusega odavam, et kus on siin see loogika?



Mullegi tundub nagu vähe palju. Kalkuleerime homme korra läbi ja vaataks mis hind tuleks.


endal sai rihm vahetatud 120k peal nagu tehas ettenäeb. Asjade nimekiri mis koos rihmaga seal ära vahetatakse on süna pikk + tööaeg.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kert.K
klubiliige

Avatar


Registreerunud 22.10.17
Postitusi: 71

Asukoht: Vääna
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb Elegance 4x4 2011

postitati 13.10.20 16:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mitmeveoline
Tsitaat:
Algselt postitas: Kert.K
Tsitaat:
Algselt postitas: rihonet
Üle pika aja siis ka postitus minu poolt. Autol siis läbisõit ca 95000. Plaan siis lasta teostada täishooldus koos rihmavahetusega. Võetud ka esimesed pakkumused ja hind jääb kuskil 1050.--1100.- kanti. Kahe pakkumuse erinevus oli 50.-. Isegi toyota hiluxil on täishooldus rihmavahetusega odavam, et kus on siin see loogika?



Mullegi tundub nagu vähe palju. Kalkuleerime homme korra läbi ja vaataks mis hind tuleks.


endal sai rihm vahetatud 120k peal nagu tehas ettenäeb. Asjade nimekiri mis koos rihmaga seal ära vahetatakse on süna pikk + tööaeg.


100k ja 120k hooldusel on ilmselt vahe. Näiteks II põlvkonna väiksem hooldus sisaldas ainult õlivahetus koos filtriga. Järgmine on juba suurem hooldus.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Reios
huviline



Registreerunud 19.12.19
Postitusi: 57

Kasutaja on eemal

Auto: Superb III L&K 140kw

postitati 13.10.20 18:59 Tsiteeri


Siiski Octavia III ja Superb III tehasevälp hammasrihmal on 210k, Eesti esindus soovitab selle vahetada 150k peal. Lisan oma hinnapakkumise pildi siia - peab tõdema, et pikk pole ta midagi :D

https://www.upload.ee/image/12386439/asd.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 13.10.20 19:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kert.K
Tsitaat:
Algselt postitas: rihonet
Üle pika aja siis ka postitus minu poolt. Autol siis läbisõit ca 95000. Plaan siis lasta teostada täishooldus koos rihmavahetusega. Võetud ka esimesed pakkumused ja hind jääb kuskil 1050.--1100.- kanti. Kahe pakkumuse erinevus oli 50.-. Isegi toyota hiluxil on täishooldus rihmavahetusega odavam, et kus on siin see loogika?



Mullegi tundub nagu vähe palju. Kalkuleerime homme korra läbi ja vaataks mis hind tuleks.


isegi arvan, et vähe palju. Alvadi müüb rihmakomplekti koos veepumbaga 305.- euri.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 13.10.20 19:10 Tsiteeri


https://drive.google.com/file/d/1dKewsQMGyo5JkBSBZBqrueId15uh2NLH/view?usp=sharing


Mulle tehti siis selline pakkumine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kert.K
klubiliige

Avatar


Registreerunud 22.10.17
Postitusi: 71

Asukoht: Vääna
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb Elegance 4x4 2011

postitati 13.10.20 19:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rihonet
https://drive.google.com/file/d/1dKewsQMGyo5JkBSBZBqrueId15uh2NLH/view?usp=sharing


Mulle tehti siis selline pakkumine.


Soovib mingit juurdepääsu luba saada :cool:


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
nibiru
huviline



Registreerunud 25.01.19
Postitusi: 21

Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ereliukas 8

postitati 15.10.20 04:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rihonet
https://drive.google.com/file/d/1dKewsQMGyo5JkBSBZBqrueId15uh2NLH/view?usp=sharing


Mulle tehti siis selline pakkumine.


pakkumisest ei hakanud silma hammasrihma vahetuse aega. veepumba ja rullikute aeg on küll aga rihma enda vahetust ei märganud. see paneb veel hinda juurde.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Reios
huviline



Registreerunud 19.12.19
Postitusi: 57

Kasutaja on eemal

Auto: Superb III L&K 140kw

postitati 15.10.20 14:40 Tsiteeri


Ja kui juba laiali on oleks minu meelest mõtekas ära vahetada ka soonrihm ja sellega kaasnev?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 06.11.21 12:50 Tsiteeri


Sai siis autoga hoolduses käidud ja avastati käigukasti õlileke. Arvati, et äkki aitab läbipesu või äärmisel juhu remont. On kellelgil sellist asja ette tulnud(kast siis manuaal ja ls ca 115000)?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  5  6  7
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.2% - SQL: 59.8%]