Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7
Autor:
Pealkiri: Skoda Superb combi elegance 2015 (Vastuseid: 160 | Vaatamisi: 31243)
kuzmits
huviline



Registreerunud 26.06.14
Postitusi: 19

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Alltrack 2,0TDI 130kw DSG 4 MOTION

postitati 03.02.17 19:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rihonet
Tsitaat:
Algselt postitas: Puuriit
Tsitaat:
Algselt postitas: rihonet
Tsitaat:
Algselt postitas: aalo
Ilmselt sama jama ka minul. Hetkel juhi oma kergelt vilistab, kaks korda on "kohendatud" aga tolku pole. Ilmselt saavad ikka ära vahetada.;)


Vähemasti ma pole siis ainuke ja hea teada, et sellega ikka tegeletakse. Oma autol pole nagu mingit tuulevihinat kuulnud aga ehk oleks see kunagi hiljem ilmnenud.


Kusjuures ise ennem tagasikutsumist ka ei täheldanud, kuid pärast tegemist on juhiukse poolt maanteekiirusel kummalisi helisid tulema hakanud. Peab ka vist tagasi minema.


Täna sai siis teeninduses käidud ja esimesed uksetihendid käidi üle ning uks sulgub mahedamalt ja maanteel ka vähe vaiksem.

Klaaspesudüüse ka reguleeriti ja väideti, et surved on korras ja lekkeid ei avastatud. Maanteesõidul klaasipesuvett tõmmates lähevad ikka klaasid seest uduseks ja mitte vähe. Esiklaas on 2/3 udune ja esimesed usteklaasid lööb täitsa kinni. Kas see peakski nii olema?


See ei ole normane ja kindlasti ei peaks nii olema. Vahet pole millist klaasipesuvedelikku kasutada. Sul satub see klaasipesuvedelik õhuvõttu. See on puhas autotootja bläkk et see nii konstrueeritud on. Mul pole mitte ühegi autoga sellist pulli olnud. Tee aga suuremat lärmi esinduses.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 05.02.17 20:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kuzmits
Tsitaat:
Algselt postitas: rihonet
Tsitaat:
Algselt postitas: Puuriit
Tsitaat:
Algselt postitas: rihonet
Tsitaat:
Algselt postitas: aalo
Ilmselt sama jama ka minul. Hetkel juhi oma kergelt vilistab, kaks korda on "kohendatud" aga tolku pole. Ilmselt saavad ikka ära vahetada.;)


Vähemasti ma pole siis ainuke ja hea teada, et sellega ikka tegeletakse. Oma autol pole nagu mingit tuulevihinat kuulnud aga ehk oleks see kunagi hiljem ilmnenud.


Kusjuures ise ennem tagasikutsumist ka ei täheldanud, kuid pärast tegemist on juhiukse poolt maanteekiirusel kummalisi helisid tulema hakanud. Peab ka vist tagasi minema.


Täna sai siis teeninduses käidud ja esimesed uksetihendid käidi üle ning uks sulgub mahedamalt ja maanteel ka vähe vaiksem.

Klaaspesudüüse ka reguleeriti ja väideti, et surved on korras ja lekkeid ei avastatud. Maanteesõidul klaasipesuvett tõmmates lähevad ikka klaasid seest uduseks ja mitte vähe. Esiklaas on 2/3 udune ja esimesed usteklaasid lööb täitsa kinni. Kas see peakski nii olema?


See ei ole normane ja kindlasti ei peaks nii olema. Vahet pole millist klaasipesuvedelikku kasutada. Sul satub see klaasipesuvedelik õhuvõttu. See on puhas autotootja bläkk et see nii konstrueeritud on. Mul pole mitte ühegi autoga sellist pulli olnud. Tee aga suuremat lärmi esinduses.


Olen ka ise aru saanud, et see pole normaalne aga tõesti tundub nagu ei tahetaks probleemiga tegeleda. Viimati siis pimedas Taru-Viljandi mnt peal sõites klaasipesuvett kasutasin oli lausa liiklusohtlik olukord. Klaasid läksid seest nii uduseks, et võttis tükk aega ennem kui midagi nägema hakkasin ja eriti veel kui mõni auto ka vastu tulema juhtus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 06.02.17 12:35 Tsiteeri


Mis esinduse selle kohta ütles? Esiklaasi puhastamine ka ei aita probleemi lahendada?
Kui mul uduga probleeme on, siis tavaliselt klaasid mustad seest poolt ja peale puhastust korras jälle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 06.02.17 13:47 Tsiteeri


Tegelikult on sellise auto kasutamine liikluseaduse järgi keelatud.Klaas ei paista läbi.Mine ÜV punkti ja lase kontrollida,peaks ohtliku vea alla minema,millega edasi sõitmine keelatud.Siis mine selle paberiga esindusse ja lase auto puksiiril kohale tuua,seda peaks ju Škoda kulul saama teha.
Palu kirjalikku selgitust,et kuidas garantiiline auto saab sellise veaga olla,peale korduvat remonti.Kui oled eraisikust omanik,siis lase tarbijakaitse ka neile selga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 06.02.17 14:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rstdi
Mis esinduse selle kohta ütles? Esiklaasi puhastamine ka ei aita probleemi lahendada?
Kui mul uduga probleeme on, siis tavaliselt klaasid mustad seest poolt ja peale puhastust korras jälle.


Esindus väitis, et leket pole ja süsteem korras, kuid samas kuskilt tuleb pesuvesi salongi. Ja oleks siis veel, et ainult esiklaas läheb uduseks, uste omadega on sama lugu. Klaasid on kõik puhtad ja vaevalt selle viga saab olla. Läbisõit alles u. 27k.
Klaasipesudüüse reguleeriti ja öeldi, et on korras. Kuid maantee sõidul jõuab pesuvesi ennem vastu kapoti äärt ja alles siis klaasile. See pole ka päris õige, minu arust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 06.02.17 14:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Tegelikult on sellise auto kasutamine liikluseaduse järgi keelatud.Klaas ei paista läbi.Mine ÜV punkti ja lase kontrollida,peaks ohtliku vea alla minema,millega edasi sõitmine keelatud.Siis mine selle paberiga esindusse ja lase auto puksiiril kohale tuua,seda peaks ju Škoda kulul saama teha.
Palu kirjalikku selgitust,et kuidas garantiiline auto saab sellise veaga olla,peale korduvat remonti.Kui oled eraisikust omanik,siis lase tarbijakaitse ka neile selga.



Esindus(Aasta Auto AS) kutsus siis tagasi ja tahavad ise proovida, et kas on ikka asi nii nagu räägin. Nagu mul endal oleks huvi ja aega esinduse vahet joosta. Küsiti veel, et kas salongifiltrit on ikka vahetatud. Ise jäin korra mõtlema, et kui kuskilt tuleb niiskust sisse, siis ei peaks salongifilter nii uuel autol seda mõjutama. eks näha ole, tuleb sel reedel see tee jälle ette võtta ja ehk saab targemaks, kuigi ega midagi suurt ei looda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.14
Postitusi: 242

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: octavia III L&K 1,8 tsi dsg

postitati 06.02.17 20:30 Tsiteeri


kas kasutad ka kliimat talvel või ei? pane sisse- see kuivatab õhku ja kas on tolku või ei.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 06.02.17 20:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rain
kas kasutad ka kliimat talvel või ei? pane sisse- see kuivatab õhku ja kas on tolku või ei.


Aastaringselt hoian nö AUTO peal ja kliima on ka sees. Üks esindus soovitas, et kui klaasipesuvett kasutad, siis pane siseringluse peale. See on ikka väga huvitav variant.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.14
Postitusi: 242

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: octavia III L&K 1,8 tsi dsg

postitati 06.02.17 21:12 Tsiteeri


Tsitaat:

Aastaringselt hoian nö AUTO peal ja kliima on ka sees. Üks esindus soovitas, et kui klaasipesuvett kasutad, siis pane siseringluse peale. See on ikka väga huvitav variant.

Hea soovitus ju. Siis on kohe teada, kas võtab niiskust õhuvõtust või tuleb muudmoodi sisse. Kui asi muutub, siis teab, kust edasi uurida. Ning kui õhufilter on pidevalt niiske, siis peaks seal hallitus olema :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
siLc
huviline

Avatar


Registreerunud 09.05.11
Postitusi: 157

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2011 Passat B7 EcoFuel CNG

postitati 07.02.17 05:57 Tsiteeri


Alla +4C ju kliima jahutav-kuivatav funktsioon ei toimi ju.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
aalo
huviline



Registreerunud 30.03.16
Postitusi: 6

Kasutaja on eemal

Auto: Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 07.02.17 20:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aalo
Ilmselt sama jama ka minul. Hetkel juhi oma kergelt vilistab, kaks korda on "kohendatud" aga tolku pole. Ilmselt saavad ikka ära vahetada.;)

Sai esinduses oma vilinaga uuesti käidud ja seekord suudeti siis vilin ära kaotada:D
Viga oli siis klaasi ja ukse vahelises tihendis, päris ära ei vahetanud aga korda said.
Jube hea, kõrv kohe puhkab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
viiking
klubiliige



Registreerunud 14.05.06
Postitusi: 398

Asukoht: Tallinn & Kangru & Loo
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III Combi 2,0 TSI

postitati 08.02.17 20:13 Tsiteeri


Krt sul peab ikka kusagil leke olema. Võibolla ikkagi esiklaas kehvasti kinni liimitud hoopis ja mingist nt nõelasuurusest läbivast avast niriseb/surub klaasivett sisse- ega udu tekitamise jaoks ei ole ju palju vett vajagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 08.02.17 20:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: viiking
Krt sul peab ikka kusagil leke olema. Võibolla ikkagi esiklaas kehvasti kinni liimitud hoopis ja mingist nt nõelasuurusest läbivast avast niriseb/surub klaasivett sisse- ega udu tekitamise jaoks ei ole ju palju vett vajagi.


Siis peaks vihmaste ja niiskete ilmadega koguaeg udu sees olema. Aga tekib ainult klaaspesuvee kasutusega. Ise usun ikkagi klaasipesu süsteemi leket.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jato
huviline

Avatar


Registreerunud 16.02.09
Postitusi: 88

Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI 75kW (müüdud); Peugeot 5008 1,6 VTi 88kW

postitati 09.02.17 06:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rihonet
Kuid maantee sõidul jõuab pesuvesi ennem vastu kapoti äärt ja alles siis klaasile. See pole ka päris õige, minu arust.


kas neid ise ei saa reguleerida veidi kõrgemale pritsima?
Mäletan, et mingil autol mul ka alguses sõidu ajal pritsis liiga alla ja pool klaasi ülal jäi kuivaks.
See pihusti oli nagu liikuv munakas mida sai sissepoole suruda ja siis liigutada.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 09.02.17 12:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rihonet
Tsitaat:
Algselt postitas: viiking
Krt sul peab ikka kusagil leke olema. Võibolla ikkagi esiklaas kehvasti kinni liimitud hoopis ja mingist nt nõelasuurusest läbivast avast niriseb/surub klaasivett sisse- ega udu tekitamise jaoks ei ole ju palju vett vajagi.


Siis peaks vihmaste ja niiskete ilmadega koguaeg udu sees olema. Aga tekib ainult klaaspesuvee kasutusega. Ise usun ikkagi klaasipesu süsteemi leket.


Ma pakuks ka seda sama,et kuskilt lekib ikka pesusüsteem.Või ajab sõidu ajal tuulega kuidagi pesuvett sinna õhuvõtu avasse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 09.02.17 17:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Tsitaat:
Algselt postitas: rihonet
Tsitaat:
Algselt postitas: viiking
Krt sul peab ikka kusagil leke olema. Võibolla ikkagi esiklaas kehvasti kinni liimitud hoopis ja mingist nt nõelasuurusest läbivast avast niriseb/surub klaasivett sisse- ega udu tekitamise jaoks ei ole ju palju vett vajagi.


Siis peaks vihmaste ja niiskete ilmadega koguaeg udu sees olema. Aga tekib ainult klaaspesuvee kasutusega. Ise usun ikkagi klaasipesu süsteemi leket.


Ma pakuks ka seda sama,et kuskilt lekib ikka pesusüsteem.Või ajab sõidu ajal tuulega kuidagi pesuvett sinna õhuvõtu avasse.


Täna siis sõitsin ja sai siis ka klaasipesuvett kasutatud, kuid salongiklaase uduseks ei saanud. Sai ikka päris mitu korda proovitud, kuid salongi niiskus ei jõudnud. Ei tea kas see oleneb ilmast vms. Sai siis ka tuled peale tõmmatud, muidu tulepesurid ei toimi ja samuti mitte midagi. Kas see ilm on siis nii külm ja pesuvesi aurustub. Nädalavahetusel tuleb vähe soojem, eks siis proovin uuesti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 09.02.17 18:58 Tsiteeri


Kasutan skodas muusika kuulamiseks sd kaarti, kuid mõned mp3 lood on topelt. Samas, arvutis kontrollides on kõik ok. Miks siis skoda columbus kuvab mõnda lugu listis kahekordselt?
Proovinud olen ka teist sd kaardipesa, kuid sama jama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 10.02.17 10:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rihonet
Kasutan skodas muusika kuulamiseks sd kaarti, kuid mõned mp3 lood on topelt. Samas, arvutis kontrollides on kõik ok. Miks siis skoda columbus kuvab mõnda lugu listis kahekordselt?
Proovinud olen ka teist sd kaardipesa, kuid sama jama.


Mul oli kunagi ühe Sandisk fotoka SD kaardiga sama lugu kõik pildid olid topelt,aga seal näitas ka kõikjal topelt.
Praegu kasutan Toshiba 32GB SDHC Klass 10 kaarti Boleros,aga kõik on nagu peab.
Proovi kaarti vahetada,mõne teise tootja kaardi vastu,vaata mis siis teeb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JMRS
huviline



Registreerunud 09.12.14
Postitusi: 55

Kasutaja on eemal

Auto: RS III

postitati 10.02.17 12:15 Tsiteeri


Mul oli oma RS´iga sama uduste akende jama. Lõi lisaks sellise läptund lõhna ka salongi.
Esimest korda avastasin selle vea Põhja-Soomes, kuskil -32C juures. Hiljem tegi seda ka eestis, olenemata temperatuurist.
Esinduses sai kurdetud, nemad väidetavalt ka midagi ei leidnud, kuid mingi ime kombel pole enam 1,5 aastat seda juhtunud ka.:D
Sõbra RS on teinud paar korda sellist jama.

Ma ise arvan, et kuskilt oli ikka leke. Kas survetorudes või ärajooksus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reverse
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.12
Postitusi: 260

Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia vRS CR TDI DSG

postitati 14.02.17 08:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JMRS
Mul oli oma RS´iga sama uduste akende jama. Lõi lisaks sellise läptund lõhna ka salongi.
Esimest korda avastasin selle vea Põhja-Soomes, kuskil -32C juures. Hiljem tegi seda ka eestis, olenemata temperatuurist.
Esinduses sai kurdetud, nemad väidetavalt ka midagi ei leidnud, kuid mingi ime kombel pole enam 1,5 aastat seda juhtunud ka.:D
Sõbra RS on teinud paar korda sellist jama.

Ma ise arvan, et kuskilt oli ikka leke. Kas survetorudes või ärajooksus.


Asi pole üldse nii hull, et mingi viga peaks olema. Kliimaseade on väga hea abimees salongiõhu kuivatamisel. Sant lugu on selles, et kliima lülitatakse välja miinuskraadide juures ja seetõttu tekib teatud temperatuuridel see totakas udu klaasile. Tasub mõelda sellele, miks on niiskus autos üldse sellisel hulgal. Kas tassitakse talvel lumena sisse mis siis end ilusti mattidesse sulatab..? :)


www.sadulsepp.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 14.02.17 12:30 Tsiteeri


Kusjuures mul tegi auto mitte ammu ka nii,et aknad läksid järsku uduseks,aga see oli ikka sellest ,et miskil imetabasel põhjusel läks ise siseõhu peale.Ma ei lasknud siis vett klaasile.Juhtus siis kui need külmad ilmad eelmine nädal olid.
Siin oli ilmselt mingi tarkvaraline probleem ehk mingi andur ei saanud kohe aru,mida tegema peab.Olin just hetk enne seda webasto sisse lülitanud ja umbes 5min pärast hakkasin sõitma.Klaasid lõi hetkeks uduseks peale kohalt võtmist,aga see kestis kümmekond sekundit ja siis oli asi jälle klaar.Rohkem pole teinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JMRS
huviline



Registreerunud 09.12.14
Postitusi: 55

Kasutaja on eemal

Auto: RS III

postitati 20.02.17 13:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reverse
Tsitaat:
Algselt postitas: JMRS
Mul oli oma RS´iga sama uduste akende jama. Lõi lisaks sellise läptund lõhna ka salongi.
Esimest korda avastasin selle vea Põhja-Soomes, kuskil -32C juures. Hiljem tegi seda ka eestis, olenemata temperatuurist.
Esinduses sai kurdetud, nemad väidetavalt ka midagi ei leidnud, kuid mingi ime kombel pole enam 1,5 aastat seda juhtunud ka.:D
Sõbra RS on teinud paar korda sellist jama.

Ma ise arvan, et kuskilt oli ikka leke. Kas survetorudes või ärajooksus.


Asi pole üldse nii hull, et mingi viga peaks olema. Kliimaseade on väga hea abimees salongiõhu kuivatamisel. Sant lugu on selles, et kliima lülitatakse välja miinuskraadide juures ja seetõttu tekib teatud temperatuuridel see totakas udu klaasile. Tasub mõelda sellele, miks on niiskus autos üldse sellisel hulgal. Kas tassitakse talvel lumena sisse mis siis end ilusti mattidesse sulatab..? :)


Nagu teemaalgatajalgi siis ka mina hoolin/hooldan autot ja lisandeid autosse ei tassi. Probleem ei olnud 100% talvel saabastega sissetassitud lumest ja saastast. Lihtsalt keset 8h jutti sõitmist lastes klaasipuhastitel tööd teha korra ja laksaki, maailm udune. Selline tunne jah, et keerab siseringluse peale + leke filtrile vms.
Aga esindusest naastes pole seda probleemi enam olnud ca.aasta juba.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 20.02.17 13:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JMRS
Tsitaat:
Algselt postitas: reverse
Tsitaat:
Algselt postitas: JMRS
Mul oli oma RS´iga sama uduste akende jama. Lõi lisaks sellise läptund lõhna ka salongi.
Esimest korda avastasin selle vea Põhja-Soomes, kuskil -32C juures. Hiljem tegi seda ka eestis, olenemata temperatuurist.
Esinduses sai kurdetud, nemad väidetavalt ka midagi ei leidnud, kuid mingi ime kombel pole enam 1,5 aastat seda juhtunud ka.:D
Sõbra RS on teinud paar korda sellist jama.

Ma ise arvan, et kuskilt oli ikka leke. Kas survetorudes või ärajooksus.


Asi pole üldse nii hull, et mingi viga peaks olema. Kliimaseade on väga hea abimees salongiõhu kuivatamisel. Sant lugu on selles, et kliima lülitatakse välja miinuskraadide juures ja seetõttu tekib teatud temperatuuridel see totakas udu klaasile. Tasub mõelda sellele, miks on niiskus autos üldse sellisel hulgal. Kas tassitakse talvel lumena sisse mis siis end ilusti mattidesse sulatab..? :)


Nagu teemaalgatajalgi siis ka mina hoolin/hooldan autot ja lisandeid autosse ei tassi. Probleem ei olnud 100% talvel saabastega sissetassitud lumest ja saastast. Lihtsalt keset 8h jutti sõitmist lastes klaasipuhastitel tööd teha korra ja laksaki, maailm udune. Selline tunne jah, et keerab siseringluse peale + leke filtrile vms.
Aga esindusest naastes pole seda probleemi enam olnud ca.aasta juba.


Hetkel siis ka oma autol see udutamine ära jäänud. Ei saagi nagu aru, et mis selle põhjustas. Kindel on see, et klaasipesuveega on sel oma seos olemas. Nüüd siis sellest viimasest udu tekkest on möödas ca kaks nädalat ja ei midagi, kuigi sai siin nv sõidetud ja pesuvett ikka aegajalt kasutatud ning tundub korras olevat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 06.03.17 17:30 Tsiteeri


Küsiks siis sellist asja, et kas keegi siit foorumist tegeleb ka uute skodade kodeerimisega. Selle all mõtlen siis seda, et teatud mudelitel saab aktiveerida reaabi(lane assist), liiklumärgituvastus süsteemi, smart light assist jne. See muidugi eeldab seda, et autol peaks peal olema teatud kaamerad(nagu A5) ja andurid. Olen seda siit briskoda foorumist uurinud .

Mitte, et seda nüüd hädasti vaja oleks, vaid lihtsalt uudishimust ja samuti oleks hea kui saaks need aktiveerida.http://www.briskoda.net/forums/topic/368574-vcds-options-on-superb-iii/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Puuriit
huviline



Registreerunud 10.12.07
Postitusi: 218

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline

postitati 07.03.17 09:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rihonet
Küsiks siis sellist asja, et kas keegi siit foorumist tegeleb ka uute skodade kodeerimisega. Selle all mõtlen siis seda, et teatud mudelitel saab aktiveerida reaabi(lane assist), liiklumärgituvastus süsteemi, smart light assist jne. See muidugi eeldab seda, et autol peaks peal olema teatud kaamerad(nagu A5) ja andurid. Olen seda siit briskoda foorumist uurinud .

Mitte, et seda nüüd hädasti vaja oleks, vaid lihtsalt uudishimust ja samuti oleks hea kui saaks need aktiveerida.http://www.briskoda.net/forums/topic/368574-vcds-options-on-superb-iii/


Lane Assist aktiveerimine eeldab kaamera olemasolu, liiklusmärgituvastus lisaks ka navigatsiooniseadet (min. Amundsen). Aktiveerida saab läbi VCDSi, kuid ennem tasuks esinduselt uurida kuidas see garantiid mõjutab. Minule vähemalt A100-st väideti, et rikub garantiitingimusi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 64.9% - SQL: 35.1%]