Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  32
Autor:
Pealkiri: Uus Superb (Vastuseid: 785 | Vaatamisi: 110893)
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 09.01.08 17:07 Tsiteeri


Päris kena variant. Tundub, et uue Passati baasil tehtud. Tagant vaade tuletab meelde küll miski Cadillac TownCar'i vms. :D

Kas need ukselingid on tõesti nii väljas? Kujutan juba ette foorumi uut teemat: "Täna sõideti ukselink maha. Peegel õnneks alles." :D :D

Ei usu, et midagi suurt oleks seest muudetud. Juhul, kui oleks olnud midagi revolutsioonilist, siis usun oleksid ka mõned fotod ametlike vahel. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 09.01.08 17:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Kas need ukselingid on tõesti nii väljas? Kujutan juba ette foorumi uut teemat: "Täna sõideti ukselink maha. Peegel õnneks alles." :D :D

Ukselingid on küll Passati omad 1:1le. Mulle täitsa istuvad - olekski olnud pettumus, kui oleksid vanad jäänud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
S.S.D.D.
huviline



Registreerunud 28.05.06
Postitusi: 234

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.01.08 08:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reFFLex
Tsitaat:
Algselt postitas: S.S.D.D.
Mis eluka põhjale ta siis nüüd ehitatud on. Teljevahe on piltidelt võrreldes pikkusega päris lühike. Võiks pikem olla.
Palju seal autos saab olema VW juppe ja palju Skoda enda loomingut?

Mis saab olema prognoositav baashind diisel variantidel?
Milllal Eestis esitlus on?

Küll sa oskad kohe küsimustega tulistada :D

Ehitatud pidavat olema Golfi põhjale, väideti siinsamas teemaski varasemalt läbi jooksnud lingil.


Nu ikka, küsima ju peab.:D
Lihtsalt tibile vaja odavat aga ok autot, plaanisime vaadata uut Fabiat,Yarist, või mudu selist aga nüüd tekkis idee, et äkki annan oma auto talle ja vaataks ise Superbi. Selline mõte siis jooksis eile peast läbi.;) Neid mõtteid muidugi tekib ja siis nad jälle kaovad ;)


"Külaline"
Powered by BMW, aga üks pisike 2008a Fabia on veel peres :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
HenriTeine
huviline



Registreerunud 25.07.06
Postitusi: 222

Kasutaja on eemal


postitati 10.01.08 09:07 Tsiteeri


Mulle isiklikult meeldib väga. Kui tagatuledes on ka stiilne põlev "C" sisse ehitatud siis ostaks ära küll. Ja O2 lükkaks kalli kaasa istumise alla.
Ausalt öeldes suhtusin ma sellesse uude Superbi paraja skepsisega. Kuna minu meelest on vana mudel väga õnnestunud.
Mis mulle eriti meeldib on tagaiste. Mitte ainult selle üüüüratu jalaruumi pärast, vaid ka sellel on hea mugav pikemat teed istuda. Kui mu pisike naine selle roolis oli ja mina tema selja taga, siis oli tunne nagu viibiksin teises toas:). Muudkui valisin teleonil numbrit, ja helistasin talle: "Musi, keera sooja juurde." "Musi liigapalav,keera sooja maha natuke." "Järgmisest ristist paremale". Kui see Superb oleks minu kätte pikemaks jäänud, oleksin tõsiselt kaalunud PMR raadiosaatjate muretsemist, kaua sa ikka üle auto karjud kui midagi soovid eksole? :o
O2 tagaistme padi on nii lühike, et sellele mahuvad kannikad ära aga reitele suurt toetuspinda ei jää. Mitte et ma nii paks oleks - lihtsalt koivad on nii pikad. :D

Huvitav, kas kellegil on ka siseringi inffi selle auto mõõtude kohta?
Telgede vahe, pikkus ynnä muud?

Ja ostke lasteasju ja trükiseid mu käest suurtes kogustes - siis ma ostan esimese Superbi ära mis meie vabariiki eraldatakse. :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
S.S.D.D.
huviline



Registreerunud 28.05.06
Postitusi: 234

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.01.08 09:16 Tsiteeri


Kusjuures tegelikutl meeldis mulle selline http://www.skoda.am-design.ru/images/superb2.jpg
asi rohkem kui see reaalselt müüki tulev Superb


"Külaline"
Powered by BMW, aga üks pisike 2008a Fabia on veel peres :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Enrico
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.03.06
Postitusi: 437

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb Sportline

postitati 10.01.08 10:36 Tsiteeri
Superb 2008



Siin uuest mudelist eestikeelne asjalik uudis:

http://www.autonet.ee/uudised/skoda/superb-35751.html


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ziilike-uduz
huviline



Registreerunud 30.10.06
Postitusi: 10

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: OctaviaII 1.6 MPI

postitati 10.01.08 13:04 Tsiteeri


Eest nagu deformeerunud 5 seeria BMW, tagant nagu peso ja keskelt nagu Golf.
Väge veider disain imho.

Lootsin midagi ilusamat ja terviklikumat :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
S.S.D.D.
huviline



Registreerunud 28.05.06
Postitusi: 234

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.01.08 13:53 Tsiteeri


copy/paste eesti artiklist:
Eelteadete kohaselt ehitatakse uus Škoda Volkswagen Passati pikendatud põhjale. Sedaani pikkuseks tuleb 4 838 ja laiuseks 1 783 millimeetrit mida on vastavalt 35 ja 18 ühikut varasemast enam. Samuti valmistatakse masin 8 millimeetrit eelkäijast madalam. Telgede vaheks kujuneb 2 761 millimeetrit, mida on Passatist enam.

Ikkagi Passati põhjal???:o


"Külaline"
Powered by BMW, aga üks pisike 2008a Fabia on veel peres :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 10.01.08 14:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: S.S.D.D.
Telgede vaheks kujuneb 2 761 millimeetrit, mida on Passatist enam.

Mina tean sellist numbrit nagu 2719mm.
Ehk auto pikkus suurenes +35mm,aga telgede vahe vähenes -42mm võrreldes eelmise mudeliga.
Suurenes ka tagaistujate jalgaderuum +15mm.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 10.01.08 18:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: S.S.D.D.
Ikkagi Passati põhjal???:o

NICHT DOCH!!, väidavad sakslased - link uuesti

Tsitaat sealt allikast: "Technische Basis des Autos ist indes nicht etwa der VW Passat, wie vielfach im Vorfeld gemutmaßt, sondern der Golf respektive der Skoda Octavia. Dafür wurde die aktualisierte Plattform PQ 35, die als Erstes für den neuen Golf (ab Oktober 2008) zur Verfügung steht, in Radstand und Spurweite vergrößert."

Nemad teavad väita, et viimase Golfi (samas ka järelikult Octavia II) uuendatud põhjale (oktoobris 2008 tulevat välja) on see Superb II ehitet ning sellel suurendati nii teljevahet kui telgede laiust.

Teine link samalt saksa veebilehelt, mida mõned postitused eespool Enrico meile esimesena näha pakkus, väidab, et uue Superbi pikkus saab olema 4,838, laius 1,783 ja teljevahe 2,761 meetrit. Kas nende allikas on tõene või mette, see selgub siis, kui tšehhid autolt katte maha tõmmavad ja ametliku info veebi üles säädivad :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 10.01.08 19:16 Tsiteeri


Eks see tegelikult taandub sellele maha, et kus piirini on ühe põhja edasiarendus ja kust hakkab teine põhi. Isiklikult küll ei ütleks selle kohta enam Golfi põhi kui teljevahet on pikendatud ja rattaid kah laiemale aetud. Mida see põhi siis tähendab? Kas ainult seda, et on kaks telge mille küljes kokku neli ratast? Siis võib öelda, et kõik autod on täiustatud Vaz 2101 põhjale ehitatud.

Ja kas see Oktoober 2008 välja tulev Golfi põhi ei ole äkki siis juba Golf VI oma? Siis tegu juba täiesti uue mudeli ja põhjaga.


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
S.S.D.D.
huviline



Registreerunud 28.05.06
Postitusi: 234

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.01.08 09:52 Tsiteeri


Mnjah, nagu kartsingi, teljevahe on liig lühike selleks, et mudel proportsioonis oleks:(

Vaata pilti, tagaratas ikka mõnusalt kõhu all, oleks ~10-15 cm taga pool siis oleks sellise pika auto tunnetus juba väliselt:

Pilt:
http://images.auto-motor-und-sport.de/hps/img/hxmedia/mpsams/2007/11/14oTAOGbJ1d2jdA_450x300.jpg


"Külaline"
Powered by BMW, aga üks pisike 2008a Fabia on veel peres :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 11.01.08 10:06 Tsiteeri


lare poolt eelnevalt pakutud ametlike piltide veebilehel on tehtud äsja läbi teatav kvalitatiivne muutus ning korrektuur ja seal on nüid võimalik näha kvaliteetsema välimusega väikseid pilte ning lisaks ka kuni 1600x1200 resolutsioonis taustapilte:

http://new.skoda-auto.com/CZE/PublishingImages/Wallpapers/NovySuperb/_180x135/NovySuperb_2.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cosmic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.08.07
Postitusi: 211

Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Superb Sportline 2.0TSI 4x4

postitati 11.01.08 12:06 Tsiteeri


Muidu oma kerekuju ja olemuse poolest meenutab nagu uut passatit kõige rohkem (vähemalt mulle), aga tagatuled on küll totaalselt teisest konsernist võetud ja mitte-škodalikud .


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 11.01.08 15:02 Tsiteeri


mulle igatahes uus superb meeldib.. ja ikka natukee aja tagant käin pilte vaatamas ja uudiseid lugemas.. ja mõlgutan mõtteid teemal, et kui liiga kallis hind ei tule, siis 1,8TSI mootoriga saab uus Superb minu järgmiseks Škodaks;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 11.01.08 15:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rage
.. ja mõlgutan mõtteid teemal, et kui liiga kallis hind ei tule, siis 1,8TSI mootoriga saab uus Superb minu järgmiseks Škodaks;)

Tellin ära või.;)
Soovid 7 käigulise DSG kastiga või 4X4 manuaali:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Valts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.01.06
Postitusi: 330

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Mondeo 1,8 tdci

postitati 11.01.08 16:38 Tsiteeri


lare, räägi välja, kas sul on mingeid luureandmeid juba SII kohta? Kas universaal ka tulemas on lähemal ajal?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 11.01.08 16:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lare
Tsitaat:
Algselt postitas: Rage
.. ja mõlgutan mõtteid teemal, et kui liiga kallis hind ei tule, siis 1,8TSI mootoriga saab uus Superb minu järgmiseks Škodaks;)

Tellin ära või.;)
Soovid 7 käigulise DSG kastiga või 4X4 manuaali:P
odoot, võtame veidi hoo maha.. ma saan aru et müügimehe veri lööb kohe vemmeldama :D .. aga las ma oma RSiga ikka sõidan ka väheke... nii kiirelt ikka autot vahetama ei kipu... :)

EDIT: aga muidu järgmine auto saab tõenäoliselt DSG'ga olema... mitte et ma oma manuaalkasti täie raha eest ei naudiks... aga arvestades DSG eeliseid.. oleks patt mitte uuemaid tehnoloogiaid kasutada...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 11.01.08 17:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Valts
lare, räägi välja, kas sul on mingeid luureandmeid juba SII kohta? Kas universaal ka tulemas on lähemal ajal?

Milleks sulle universaal,kui luuk kahes osas tagant lahti tuleb.Keremudel Twinback.:)
Universaali tulekust tean samapalju,kui teisedki.:(
Sügis 2009 räägitakse tulevat,aga see on külamuti tasemel jutt ka hetkel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 11.01.08 19:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lare
Keremudel Twinback.:)


Opppa. Polegi enne näinud sellist lahendust. :o Juhul, kui keegi kah pole veel näinud kuidas Twinback töötab, siis siin väiksed joonised:

http://www.roadlook.pl/img/galleries/01_476bf9c68d5fc.jpg
http://www.roadlook.pl/img/galleries/02_476bf9c6b0fd1.jpg
http://www.roadlook.pl/img/galleries/03_476bf9c6c4081.jpg
http://www.roadlook.pl/img/galleries/04_476bf9c6d2ebf.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
creatores
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.07
Postitusi: 90

Asukoht: Kernu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia I Kombi

postitati 15.01.08 23:38 Tsiteeri


vaatasin eelpool sisu pilte... huvitav kas see antiikse v2limusega kliimaplokk kunagi moodsamaks ka muutub... n2itex "rest" funktsioon lisaks modernsust?
Silma j2i, et osa armatuurist on sinine, siis kohati roheline ja LCD ymbrus lausa oranz? v6i on t6esti tegemist spyfotodega, ja sisu lihtsalt kiirelt kokku klapitud:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 16.01.08 07:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: creatores
vaatasin eelpool sisu pilte... huvitav kas see antiikse v2limusega kliimaplokk kunagi moodsamaks ka muutub... n2itex "rest" funktsioon lisaks modernsust?
Silma j2i, et osa armatuurist on sinine, siis kohati roheline ja LCD ymbrus lausa oranz? v6i on t6esti tegemist spyfotodega, ja sisu lihtsalt kiirelt kokku klapitud:o

Need on spioonikad jah ning mina pole sugugi kindel, et neilt nähtud vaatepilt lõppversioonis olema saab. Kindlust minu arvamisele lisab tõsiasi, et näiteks tagatuled spioonikatel ja ammetlikul versioonil on teineteisest erinevad, vabalt võivad muutunud olla ka sisudetailid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 16.01.08 07:59 Tsiteeri


Mitte et kedagi siinsetest foorumlastest arengud VW tallis oluliselt huvitama peaks, kuid ma siiski alljärgnevalt panen kaks pilti vaatamiseks-võrdlemiseks, mis minu silma järgi on täpselt sama nurga alt tehtud erinevatest autodest.

Nimelt avastasin täna oma infoallikast, et plaanitakse välja lasta uus Passat CC alanud aastal, mille puhul hakkavad silma õite julged kerevormid. Kas sellise välimusega Passati kõrval hakkab Superb II veelgi ahvatlevam ja ilusam paistma, on igaühe enda otsustada.

Nüüd aga pildid:
http://www.km77.com/00/skoda/superb/peq/002.jpg http://www.km77.com/00/volkswagen/passat/cc/peq/004.jpg
EDIT: kliki pildil, et näha suuremana ja uues, avanenud aknas suure pildi peal klikkides näed järgmist vaadet


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
S.S.D.D.
huviline



Registreerunud 28.05.06
Postitusi: 234

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.01.08 08:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reFFLex
Mitte et kedagi siinsetest foorumlastest arengud VW tallis oluliselt huvitama peaks, kuid ma siiski alljärgnevalt panen kaks pilti vaatamiseks-võrdlemiseks, mis minu silma järgi on täpselt sama nurga alt tehtud erinevatest autodest.

Nimelt avastasin täna oma infoallikast, et plaanitakse välja lasta uus Passat CC alanud aastal, mille puhul hakkavad silma õite julged kerevormid. Kas sellise välimusega Passati kõrval hakkab Superb II veelgi ahvatlevam ja ilusam paistma, on igaühe enda otsustada.

Nüüd aga pildid:
http://www.km77.com/00/skoda/superb/peq/002.jpg http://www.km77.com/00/volkswagen/passat/cc/peq/004.jpg


Mnjah, peaagu kaksikud... arvan, et ka hinnaklass suht ligilähedane. Superbis tundub taga olevat rohkem pearuumi.
Samas "uus" Passat juba ju alles tuli, nüüd jälle "uus". Läheb juba nagu jaapanlastega kus iga lühioaja tagant uus versioon ja uus mudel väljas.:D


"Külaline"
Powered by BMW, aga üks pisike 2008a Fabia on veel peres :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 16.01.08 09:56 Tsiteeri


peab tõdema, et passat näeb ilusam välja:-/

on see ikka passat? äkitse hoopis vw lipulaev Phaeton? kroomi ja puitu ja nahka on küll kõik kohad täis ja näeb välja nagu miski mersu...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  32
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 53.3% - SQL: 46.7%]