Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Octavia 3 mürasummutus (Vastuseid: 51 | Vaatamisi: 10541)
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 01.12.14 13:36 Tsiteeri
Octavia 3 mürasummutus



Tere,

ma ei leidnud, et keegi oleks seda teemat kuskil juba puudutanud, aga kuidas on selle uue Octavia 3 mürasummutus?
Sai masin ära tellitud, aga veel on aega ning võimalus lasta kohe ka mürasummutus sinna vajadusel panna. OII oli see minumeelest vajalik, eriti tagaistujate tervise huvides.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
komtuur
huviline



Registreerunud 21.10.07
Postitusi: 44

Kasutaja on eemal

Auto: Golf

postitati 01.12.14 14:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rstdi
Tere,

ma ei leidnud, et keegi oleks seda teemat kuskil juba puudutanud, aga kuidas on selle uue Octavia 3 mürasummutus?
Sai masin ära tellitud, aga veel on aega ning võimalus lasta kohe ka mürasummutus sinna vajadusel panna. OII oli see minumeelest vajalik, eriti tagaistujate tervise huvides.

Ma lasin kohe selle Ravolaris ära teha, kui oled harjunud vaiksema autoga siis hakkab häirima, küll sõltub natuke ka velje mõõdust ja rehvi profiilist, Eesti teed on väga karedad. Combil on tagumine ots täiesti paljas plekk varuratta all ja ümber ega mujalgi just tehasest tulles miskit näha polnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 01.12.14 14:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: komtuur
Tsitaat:
Algselt postitas: rstdi
Tere,

ma ei leidnud, et keegi oleks seda teemat kuskil juba puudutanud, aga kuidas on selle uue Octavia 3 mürasummutus?
Sai masin ära tellitud, aga veel on aega ning võimalus lasta kohe ka mürasummutus sinna vajadusel panna. OII oli see minumeelest vajalik, eriti tagaistujate tervise huvides.

Ma lasin kohe selle Ravolaris ära teha, kui oled harjunud vaiksema autoga siis hakkab häirima, küll sõltub natuke ka velje mõõdust ja rehvi profiilist, Eesti teed on väga karedad. Combil on tagumine ots täiesti paljas plekk varuratta all ja ümber ega mujalgi just tehasest tulles miskit näha polnud.


Ma seekord tellisin 16'' kõigest.
Siis äkki ikka peaks ära tegema, see 600 euri ei ole palju arvestada, et masin vaiksem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Freddys
huviline



Registreerunud 04.10.14
Postitusi: 40

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2020 Superb Combi 1,5 TSI 110kw

postitati 01.12.14 17:12 Tsiteeri


Samuti Combi ja 16" veljed. Müra muutus eriti väsitavaks pärast naastude (Continental) alla panekut. Pagasiruumi tegin ise, uksed Ravolaris.
Ilmselt kui sul on tegemist bensiinimootoriga Octaviaga, siis kapotialune müramatt puudu. Ehk puhas plekk. Mati saab Auto 100st mõistliku hinnaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 02.12.14 14:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Freddys
Samuti Combi ja 16" veljed. Müra muutus eriti väsitavaks pärast naastude (Continental) alla panekut. Pagasiruumi tegin ise, uksed Ravolaris.
Ilmselt kui sul on tegemist bensiinimootoriga Octaviaga, siis kapotialune müramatt puudu. Ehk puhas plekk. Mati saab Auto 100st mõistliku hinnaga.


Diisel tuleb ja nelivedu. Ma siis teen selle ikka ära.
Aga kui ära tegid, siis jäid tulemusega rahule, st vahet on märgata? Ravolaril on seal 3 varianti, 1 või 2 võiks kaaluda. Kas see variant 2 on seda hinda väärt, st on vahe märgatav või mitte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 02.12.14 17:08 Tsiteeri


Ma ei tea ,kas rs-il on parem mürasummutus või mitte ,aga minul küll ei unda nii et peaks hakkama autot ümber ehitama ,kindlasti oleneb ka rehvist.
Minul on all 17 dunlop ace touch ,loomulikult ei eelda ma skodalt sellist haudvaikust nagu bentley-lt ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 03.12.14 08:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Ma ei tea ,kas rs-il on parem mürasummutus või mitte ,aga minul küll ei unda nii et peaks hakkama autot ümber ehitama ,kindlasti oleneb ka rehvist.
Minul on all 17 dunlop ace touch ,loomulikult ei eelda ma skodalt sellist haudvaikust nagu bentley-lt ;)


Sul nüüd luukpära või combi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 03.12.14 09:59 Tsiteeri


combi
Loomulikult on mul ka rehvides lämmastik ,millest on kah veidi abi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 04.12.14 08:14 Tsiteeri


Kuidas uste tegemine mürale mõjus, kas oli väärt? Mul samuti pagasiruum ise tehtud ja just mõtlesin Ravolaris uste tegemise peale.. (Superb küll..).

Tsitaat:
Algselt postitas: Freddys
Samuti Combi ja 16" veljed. Müra muutus eriti väsitavaks pärast naastude (Continental) alla panekut. Pagasiruumi tegin ise, uksed Ravolaris.
Ilmselt kui sul on tegemist bensiinimootoriga Octaviaga, siis kapotialune müramatt puudu. Ehk puhas plekk. Mati saab Auto 100st mõistliku hinnaga.



Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
juustumõngel
huviline



Registreerunud 04.10.14
Postitusi: 16

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia RS ‘14

postitati 04.12.14 14:46 Tsiteeri


Mul laugpäraga versioon OC3 RS-ist ja samuti ei oska liigse müra üle kurta. Hiljuti lasin 17“ velgedele Goodyear arctic ice naastrehvid peale panna ja midagi häirivat sellega küll ei kaasnenud. Samas täiendav polsterdus ei tee kindlasti paha, kuid vajadus selle järele hetkel küll puudub :)

Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Ma ei tea ,kas rs-il on parem mürasummutus või mitte ,aga minul küll ei unda nii et peaks hakkama autot ümber ehitama ,kindlasti oleneb ka rehvist.
Minul on all 17 dunlop ace touch ,loomulikult ei eelda ma skodalt sellist haudvaikust nagu bentley-lt ;)



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.14
Postitusi: 242

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: octavia III L&K 1,8 tsi dsg

postitati 04.12.14 15:14 Tsiteeri


eks selle lisapolsterdusega olegi nii, et kes lepib, seda ei häiri. kes paremaga harjunud või vaisemat tuba soovib- see maksab ja toimetab :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Freddys
huviline



Registreerunud 04.10.14
Postitusi: 40

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2020 Superb Combi 1,5 TSI 110kw

postitati 04.12.14 17:38 Tsiteeri


Probleem ongi selles, et eelmine auto (Toyota) sai samuti mürasummutusega üle käidud. Nüüd juba vaiksema masinaga harjunud.

Seda ma ei oska öelda, mis paketi peaks sealt Ravolarist võtma, sest pagasiruumi osa tegin ise. Rattakoopad 4mm STP Bomb ja ülejäänud 2mm Silent Coat.
Peale uste tegemist on vahe kindlasti märgatav, müra toon muutus kõrvale meeldivamaks. Veidi matti läks ka eesmiste koobaste peale. Päris vaikne pole ikkagi.

Eks kes millega on harjunud. Mõni kiidab O3 helisüsteemi, teine laidab. Ennast häiris näiteks see, et bass puudus täielikult (Bolero).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.14
Postitusi: 242

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: octavia III L&K 1,8 tsi dsg

postitati 04.12.14 21:57 Tsiteeri


niipalju kui mina olen pigitanud, siis ühte kohta paned ja jääb küll sellestkohast vaiksemaks, kuid teisest kuuled rohkem. lõpuks kostus juba usteklaasidest ja rõhku läks välja ka pagassiluugi tihendist kui bassikat peale keerati... ja nii sellega on!
kui tahad head, siis tee kõik või lepi sellega, mis on :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tnx
huviline



Registreerunud 07.05.12
Postitusi: 750

Kasutaja on eemal


postitati 05.12.14 08:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juustumõngel
Mul laugpäraga versioon OC3 RS-ist ja samuti ei oska liigse müra üle kurta.


Ma kah alguses olin rahul, võibolla on naastrehvid aastatega jäigemaks ka läinud, aga igal juhul nüüd tunduvad kõik teised autod vaiksemad, kui minu oma. Eriti kurvaks tegi see, kui sai üks sõit mingi 15 a vana opelirondiga tehtud, mis isegi lekkiva summutiga oli oluliselt vaiksem ja meeldivama tämbriga hääl, kui Škodal. Peab vist ka natuke matti toppima lihtsamini kättesaadavatesse kohtadesse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 05.12.14 09:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tnx
Tsitaat:
Algselt postitas: juustumõngel
Mul laugpäraga versioon OC3 RS-ist ja samuti ei oska liigse müra üle kurta.


Ma kah alguses olin rahul, võibolla on naastrehvid aastatega jäigemaks ka läinud, aga igal juhul nüüd tunduvad kõik teised autod vaiksemad, kui minu oma. Eriti kurvaks tegi see, kui sai üks sõit mingi 15 a vana opelirondiga tehtud, mis isegi lekkiva summutiga oli oluliselt vaiksem ja meeldivama tämbriga hääl, kui Škodal. Peab vist ka natuke matti toppima lihtsamini kättesaadavatesse kohtadesse.


Eks see müra on otseselt seotud teekattega. Mõnel uuemal lõigul on auto väga vaikne, mõnel teisel lõigul on peaaegu võimatu sõita.
O3 peaks olema tegelikult vaiksem kui O2 kuna tehas tegi seal muutusi, kuna ka teised põhjamaad tõstatasid selle teema kunagi üles, et liiga palju müra.
Kuid mina ühesõnaga lasen paigaldada, ravolari variant nr 2. Vaatame, kas asi on oma hinda väärt. Halvemaks vast ei lähe. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Enrico
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.03.06
Postitusi: 437

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb Sportline

postitati 05.12.14 13:16 Tsiteeri


Kas see müra probleem on kõikide varustustasemete puhul või ainult kõige odavamal paketil? Kas OIII Elegance Plus'i omanikud kurdavad müra pärast?


www.golfikaubad.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
komtuur
huviline



Registreerunud 21.10.07
Postitusi: 44

Kasutaja on eemal

Auto: Golf

postitati 05.12.14 14:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Enrico
Kas see müra probleem on kõikide varustustasemete puhul või ainult kõige odavamal paketil? Kas OIII Elegance Plus'i omanikud kurdavad müra pärast?

Elegance Plus Combi-le ei olnud tehase poolt küll tagumisse ossa mingit mürasummutust pandud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.14
Postitusi: 242

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: octavia III L&K 1,8 tsi dsg

postitati 05.12.14 15:07 Tsiteeri


no minul on kõigeuhkem variant võetud. see L&K vms... selles parem heli ka ja eeldasin, et sinna natuke mõni ribagi pigimatti pannakse kuid tundub, et muhvigi!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 05.12.14 19:26 Tsiteeri


Lõpude lõpuks on Skoda ikkagi VAG-i säästu bränd, kui skoda valmistada "sama hea " kui audi, aga 30% odavamalt, siis jääb kapitalist nälga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mein
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.14
Postitusi: 99

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Rapid

postitati 06.12.14 00:28 Tsiteeri


Peaks vist ise ka mõne mati kuhugi kleepima. Maanteel võiks auto veidi vaiksem olla küll. Ei tea aint kuhu ja kuipalju peab seda matti panema. Kus seda kraami üldse müüakse? Ja kas liisingautosse võin ikka midagi juurde kleepida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.14
Postitusi: 242

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: octavia III L&K 1,8 tsi dsg

postitati 06.12.14 16:57 Tsiteeri


ise tean seda, et kui kleebid pool pinnast, siis vibratsioon väheneb (kui õigesti mäletan) 80%. seega väga suurt pointi pole kõike täis pannag- kaalu tuleb kõvasti rohkem kui kasutegurit. kleebi seda matti plekipinnale ribadena või plaatidena- kuidas ise paremini saad :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Freddys
huviline



Registreerunud 04.10.14
Postitusi: 40

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2020 Superb Combi 1,5 TSI 110kw

postitati 06.12.14 20:59 Tsiteeri


Rain räägib õigust, lisaks on korralik 2mm pigimatt väga lihtsasti paigaldatav/lõigatav. Ise tegin sügisel küll osaliselt kuumaõhu püstoliga, aga vabalt saab ka ilma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 06.12.14 22:20 Tsiteeri


Eestlased on vist vene ajast saati harjunud oma uutel autodel küljekarpe õlitama,polsterdama ja valuvelgi juurde ostma .
Miks ei osteta oma vajadustele vastavat autot ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mein
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.14
Postitusi: 99

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Rapid

postitati 06.12.14 23:27 Tsiteeri


Kui minult küsida, siis škoda rapid ongi mu vajadustele vastav. Ja ilmselgelt seab raha hulk ka piirid. Mida paremat selle kuni 15k euri eest ikka saab. Ja paar pigimatti ei maksa ju eriti miskit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jorx420
huviline

Avatar


Registreerunud 07.04.14
Postitusi: 140

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda superb 3.6 4x4

postitati 07.12.14 00:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Eestlased on vist vene ajast saati harjunud oma uutel autodel küljekarpe õlitama,polsterdama ja valuvelgi juurde ostma .
Miks ei osteta oma vajadustele vastavat autot ?

Ranx mulle meeldib su postituse mõte !
Läheb suht mu mõttega kokku !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 60.7% - SQL: 39.3%]