Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  8
Autor:
Pealkiri: Uus Octavia RS (Vastuseid: 196 | Vaatamisi: 27050)
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 15.04.08 13:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Vaatan, et igalpool on RS'de kiirendus 0-100ni täpsustatud/uuendatud ehk 7,5 sekundit nüüd (välja arvatud skoda.ee RS'i tutvustus lehel).

Lõppkiirus on ka langenud. Millest selline "tagasiminek" - majanduslangus? :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Cosmic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.08.07
Postitusi: 211

Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Superb Sportline 2.0TSI 4x4

postitati 30.04.08 13:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Vaatan, et igalpool on RS'de kiirendus 0-100ni täpsustatud/uuendatud ehk 7,5 sekundit nüüd (välja arvatud skoda.ee RS'i tutvustus lehel).


Ma arvan et kusagil on väike viga tehtud:D
Ehk et sai eile natuke sellise riistapuuga nagu G-Tech mängitud ning mänguasjadeks olid siis minu RS ning sõprade Seat Leon FR (147kw) ja Cupra (177kw). Ma ei tea kui arvestatavad need tulemused on (kuigi kalibreeritud sai seade korralikult, kuid põhiline lihtsalt omavaheline autode võrdlus), aga midagi ikkagi näitavad (parimad ajad siis):
1. RS - 6.524sec (kiirendus 100ni), 400M 14,384@163.72km/h
2. FR - parim kiirendus tuli isegi 6,4xx sec, aga tol korral ei saanud 400M aega kirja, parim 400M aeg tuli 14,4xx midagi.
3. CUPRA - parim kiirendusaeg tuli 6,29, aga ei saanud 400M aega siis. parim 400M aeg tuli 14,222@165.9km/h (100ni seekord 6,341sec).

Seega kui võrrelda, et Cupra tehaseandmed on 6,4 sajani ja RS'l 7,3 (või isegi 7,5 nüüd osadel andmetel), siis tegelikkuses on need numbrid vist natuke teised või on mulle lihtsalt väga hea eksemplar sattunud :cool:


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kosh
huviline



Registreerunud 07.03.07
Postitusi: 115

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8

postitati 01.05.08 10:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Cosmic
Ma arvan et kusagil on väike viga tehtud:D
Ehk et sai eile natuke sellise riistapuuga nagu G-Tech mängitud ning mänguasjadeks olid siis minu RS ning sõprade Seat Leon FR (147kw) ja Cupra (177kw). Ma ei tea kui arvestatavad need tulemused on (kuigi kalibreeritud sai seade korralikult, kuid põhiline lihtsalt omavaheline autode võrdlus), aga midagi ikkagi näitavad (parimad ajad siis):
1. RS - 6.524sec (kiirendus 100ni), 400M 14,384@163.72km/h
2. FR - parim kiirendus tuli isegi 6,4xx sec, aga tol korral ei saanud 400M aega kirja, parim 400M aeg tuli 14,4xx midagi.
3. CUPRA - parim kiirendusaeg tuli 6,29, aga ei saanud 400M aega siis. parim 400M aeg tuli 14,222@165.9km/h (100ni seekord 6,341sec).

Seega kui võrrelda, et Cupra tehaseandmed on 6,4 sajani ja RS'l 7,3 (või isegi 7,5 nüüd osadel andmetel), siis tegelikkuses on need numbrid vist natuke teised või on mulle lihtsalt väga hea eksemplar sattunud :cool:


Väga kõvad numbrid aga usaldusväärse tulemuse saamiseks oleks pidanud sõitma sama teekonda ühtepidi ja siis teistpidi ning keskmise arvutama. G-techil on kalduvus valetada, kui kasvõi kerge alla või ülemäge kulgemine + veel tuuled jms.
Ise sõitnud tagaveolise 210kW isendiga veerandmiili Kiltsi üritusel 14.2@158km/h ja RSi päeva parimaks tuli seal muideks 15.3


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kosh
huviline



Registreerunud 07.03.07
Postitusi: 115

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8

postitati 02.05.08 07:56 Tsiteeri


Lasin võrdlevad numbrid läbi http://www.tqhq.ee/dir.php?id=62 kalkulaatoriga. Oletame et RSi mass on 1400 kilo ja kui ta saavutab 163.72 km/h tunnikiiruse veerandmiili lõpuks siis tähendab, et rattas peaks olema 253 hobust, mis on ebareaalne.
Võrdluseks Kiltsil sai Octavia RS parimaks lõppkiiruseks 149,5 km/h mis hindab rataste jõuks 193 hobujõudu, mis klapib reaalsusega tunduvalt paremini.
Ääremärkusena olgu mainitud, et 30kW Cuprale mäekõrgust ülekaalu mingitpidi ei anna :)
Btw minu arvutused CarTestis näitavad, et kui RS sõidab teisega sajani välja, siis teeb seda 7,0 sekundiga. Edasi lastes tuleb veerandmiili aeg 15.3s@149.6km/h


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 02.05.08 10:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Cosmic
1. RS - 6.524sec (kiirendus 100ni), 400M 14,384@163.72km/h

Muideks Raadi lennuväljal 400,3m punkti läbib RS ~160km/h (spidoka järgi vähemalt) ja uue Type-R omanikud ei taha kuidagi üldse uskuda RS'i seda 7,5 0-100 kiirendust. :D Eks Kiltsis oli ikka väike närv sees, kuum päike, puuke ja kena neiu kes kutsus enda juurde kuid viimasel hetkel näitas käega STOP ja kõndis minema. :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 02.05.08 11:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Cosmic
Ehk et sai eile natuke sellise riistapuuga nagu G-Tech mängitud..

Varsti saan ise kah selle riistapuuga mängida eks kirjutan tulemused foorumisse. :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kosh
huviline



Registreerunud 07.03.07
Postitusi: 115

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8

postitati 02.05.08 12:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Varsti saan ise kah selle riistapuuga mängida eks kirjutan tulemused foorumisse. :cool:


Sõida siis ikka mõlemas suunas, saab usutava keskmise :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Cosmic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.08.07
Postitusi: 211

Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Superb Sportline 2.0TSI 4x4

postitati 02.05.08 13:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kosh
Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Varsti saan ise kah selle riistapuuga mängida eks kirjutan tulemused foorumisse. :cool:


Sõida siis ikka mõlemas suunas, saab usutava keskmise :)


Ma lihtsalt ääremärkusena mainin, et me sõitsime ka mitmes suunas ja erinevatel teelõikudel, need minu kirjapandud ajad olid kõige paremad. Ehk siis see n.ö. keskmine mida Sa taga ajad oli ka mul(meil) loomulikult veidi kehvem.

Ning see kalkulaator - kui sinna mass 1400 ja HP 200 panna, siis tuleb ET 14.5 ehk kaldub pigem nende numbrite poole mis mina kirja panin. Aga üldiselt sellised paberil-netis arvutused võivad ükskõik mida näidata nii et ma parem usaldan reaalset autoga sõitmist-mõõtmist.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kosh
huviline



Registreerunud 07.03.07
Postitusi: 115

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8

postitati 02.05.08 14:03 Tsiteeri


AFAIK tqhq kalkulaator tegelikult tagaveoliste järgi tehtud ja üks asi on rwhp ehk hobused tagarattas ja teine väntvõllil.
Reaalne mõõtmine on ikka laseritega stardis ja vahemaa taga :) Võrdluseks 260kW Automaatkastiga Corvette sõitis 14.1, Nissan 350Z 14.4, 2007a BMW 335 14.2, üks 1995a M3 14.3 jne RS on hea kiire auto aga mitte nii kiire et ühegi ülal mainitud autoga dragrace'il rinda pista :) Mul on võrdluseks endalgi kasvõi üks 4,4 liitrine elukas välja käia ;)
Kiltsi tulemused btw siin http://www.suusad.ee/aeg.pdf
Tsitaat:
Algselt postitas: Cosmic

Ma lihtsalt ääremärkusena mainin, et me sõitsime ka mitmes suunas ja erinevatel teelõikudel...


Tarvis on vaja sõita sama lõiku kord ühtepidi ja kord teistpidi. Kui tee on natuke kaldus näitab G-tech natu valesi numbreid, sõites sama tee vastas-suunas uuesti läbi saab sellest veast keskmise arvutamisega lahti. Sama pmst ka tuule jms kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 04.05.08 19:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kosh
AFAIK tqhq kalkulaator tegelikult tagaveoliste järgi tehtud ja üks asi on rwhp ehk hobused tagarattas ja teine väntvõllil.
Reaalne mõõtmine on ikka laseritega stardis ja vahemaa taga :) Võrdluseks 260kW Automaatkastiga Corvette sõitis 14.1, Nissan 350Z 14.4, 2007a BMW 335 14.2, üks 1995a M3 14.3 jne RS on hea kiire auto aga mitte nii kiire et ühegi ülal mainitud autoga dragrace'il rinda pista :) Mul on võrdluseks endalgi kasvõi üks 4,4 liitrine elukas välja käia ;)
Kiltsi tulemused btw siin http://www.suusad.ee/aeg.pdf

Kui kõik üleliigne väljavisata ja MTM tuuninguga ca 310hj väljavõtta, siis võiks juba nende suuremate mootoritega võistelda, muidu lootusetu teema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 19.06.08 20:52 Tsiteeri


Kas keegi uut RS TDI DSG on proovinud? On see üldse Eestis juba?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Cosmic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.08.07
Postitusi: 211

Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Superb Sportline 2.0TSI 4x4

postitati 20.06.08 08:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rstdi
Kas keegi uut RS TDI DSG on proovinud? On see üldse Eestis juba?


Mõned nädalad tagasi oli Auto100's demoauto täitsa olemas ja sai ka väike prooviring tehtud. Mind paraku selle 10 minuti jooksul DSG ära ei võlunud - tundub et automaat pole ikka minu jaoks :) Tdi peal muidugi häiris see, et pöörded läksid hirmsa kiirusega ülesse, kuid pöörete vahemik samas nii väike et üks pidev rapsimine käis (manuaaliga tdi selles suhtes ilmselt päris hull).
Üllatas 2 asja:
*1ne käik korralikult vajutades läks alati piirajasse ja tiksus seal väike hetk - ehk et dsg nagu ei jõudnud õigel ajal järgmisele käigule lülitada.
*mõttepaus 50-60kmh tunnis sõites gaas põhja vajutades - arvasin et dsg on sellel puhul väheke kiirem, aga autol/kastil võttis ikka natuke aega et aru saada, et nüüd peab tuld andma.

Kokkuvõtteks siis tundub, et RS Tdi peal on see väga hea lahendus, käsitsi rapsides sellise pööretevahemikuga võib vist kiiresti hulluks minna. Eks näis kui bensukas dsg'ga tuleb, siis oma autoga vähe parem võrdlus - ära proovin kindlasti.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Maitz
huviline



Registreerunud 24.09.07
Postitusi: 101

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia RS TDI

postitati 20.06.08 11:13 Tsiteeri


No ma siiani rapsimisega hakkama saanud:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cosmic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.08.07
Postitusi: 211

Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Superb Sportline 2.0TSI 4x4

postitati 20.06.08 11:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maitz
No ma siiani rapsimisega hakkama saanud:D


Eks vist kõik on saanud kes RS Tdi endale soetanud, lihtsalt see võimsus/vääne ikka piisavalt suur ja pööretevahemik liiga väike tundus, esimese 2 käigu jaoks vähemalt...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 29.06.08 12:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Cosmic
Tsitaat:
Algselt postitas: rstdi
Kas keegi uut RS TDI DSG on proovinud? On see üldse Eestis juba?


Mõned nädalad tagasi oli Auto100's demoauto täitsa olemas ja sai ka väike prooviring tehtud. Mind paraku selle 10 minuti jooksul DSG ära ei võlunud - tundub et automaat pole ikka minu jaoks :) Tdi peal muidugi häiris see, et pöörded läksid hirmsa kiirusega ülesse, kuid pöörete vahemik samas nii väike et üks pidev rapsimine käis (manuaaliga tdi selles suhtes ilmselt päris hull).
Üllatas 2 asja:
*1ne käik korralikult vajutades läks alati piirajasse ja tiksus seal väike hetk - ehk et dsg nagu ei jõudnud õigel ajal järgmisele käigule lülitada.
*mõttepaus 50-60kmh tunnis sõites gaas põhja vajutades - arvasin et dsg on sellel puhul väheke kiirem, aga autol/kastil võttis ikka natuke aega et aru saada, et nüüd peab tuld andma.

Kokkuvõtteks siis tundub, et RS Tdi peal on see väga hea lahendus, käsitsi rapsides sellise pööretevahemikuga võib vist kiiresti hulluks minna. Eks näis kui bensukas dsg'ga tuleb, siis oma autoga vähe parem võrdlus - ära proovin kindlasti.


Kas sellel kastil Sport ka on? Bensukal on Sport olemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 30.06.08 08:42 Tsiteeri


Ei tea kas kunagi 4x4 variant ka tuleb? :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 30.06.08 15:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Ei tea kas kunagi 4x4 variant ka tuleb? :cool:
nope.. aint audigrupi esinduslikemale markidele on lubatud nelivedu.. kunagi olid seati leonid neljaveolised.. aga kuna nad samaväärsete audidega maksid ca 100k vähem... arva siis milliseid autosid osteti rohkem... siis nüüd on seatidel ja skodadel nelivedu lubatud aint üksikutel mudelitel.. miski allroad tyypi masinatel või siis luksusseeria masinatel...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 01.07.08 08:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rage
Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Ei tea kas kunagi 4x4 variant ka tuleb? :cool:
nope.. aint audigrupi esinduslikemale markidele on lubatud nelivedu.. kunagi olid seati leonid neljaveolised.. aga kuna nad samaväärsete audidega maksid ca 100k vähem... arva siis milliseid autosid osteti rohkem... siis nüüd on seatidel ja skodadel nelivedu lubatud aint üksikutel mudelitel.. miski allroad tyypi masinatel või siis luksusseeria masinatel...

Seda olen kuulnud, et tänu sellele tõmmati kriips peale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 02.12.08 13:53 Tsiteeri


Octavia RS+ konsept


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
whiteRS
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.07
Postitusi: 178

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq Sportline 2.0TSI, Octavia Combi 1.8 TSI (III)

postitati 02.12.08 14:00 Tsiteeri


Tsitaat:

Škoda järgmise generatsiooni Octavia debüteerib Genfi näitusel järgmise aasta märtsis. Masin saab olema saadaval 200 hobujõulise 2-liitrise TFSI ja 170 hobujõulise 2-liitrise TDI mootoriga.


See on mingi imelik lause sellest artiklist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 02.12.08 14:28 Tsiteeri


Ilusam ta on. Aga miks ei võiks masinal olla ka võimsam mootor ma aru ei saa. :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 02.12.08 14:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: whiteRS
See on mingi imelik lause sellest artiklist.

Tegu on siis uue RS facelift tulekuga.
Uus RS facelift ei ole see auto,mille foto on selles artiklis.;)
Octavia RS FL peaks välja nägema sellise esiosaga.Udutulede peal LED päevasõidutuled.:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Puuriit
huviline



Registreerunud 10.12.07
Postitusi: 218

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline

postitati 02.12.08 16:29 Tsiteeri


Teemaväline küsimus, täna nägin Järvel Oranži vilkuriga musta RS-i...kas tegu oli "tänavapuhastusmasinaga" või kellegiga foorumist. Veider vaatepilt oli igatahes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zut
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.08
Postitusi: 346

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: OII RS TFSI

postitati 03.12.08 08:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Puuriit
Teemaväline küsimus, täna nägin Järvel Oranži vilkuriga musta RS-i...kas tegu oli "tänavapuhastusmasinaga" või kellegiga foorumist. Veider vaatepilt oli igatahes.


Oleks pidanud pilti tegema!:D


_______________________
-- Who stole my beer? -- http://images.spritmonitor.de/391335.png
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Enrico
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.03.06
Postitusi: 437

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb Sportline

postitati 03.12.08 09:53 Tsiteeri


Kui jutt on samast autost, siis olen täheldanud, et Tallinn on Octaviaid päris palju ostnud - munitsipaalpolitseile ja muudele ametitele. Olen neid kollase vilkuriga autosid täheldanud päris sageli ka tänavahooldus ja -remondiautodega koos seismas.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  8
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 60.6% - SQL: 39.4%]