Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Octavia kulud (Vastuseid: 38 | Vaatamisi: 16197)
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 19.07.12 13:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maka
OT siinkohal aga mõtlesin anda infot ...
02.07.12 andsin auto hooldusesse tegemisse, ning öeldi et reedel 06.07 saan kätte.
09.07.12 uurisin kaugel on ja öeldi, et reedel saate kätte 13.07.12 .... Kuna turbot pole veel kohal. Laupäeval 14.07 uurisin, et kaugel on ... lubati siis täna teada anda sest peale turbo paigaldust ei ole enam õlirohku ...... :( nüüd siis täna 16.07.12 anti teada, et keegi ei tea kuidas aga õlipump on ka läbi ja seda neil kohal ei ole ja peaks tulema heal juhul alles 25.07.12.

Lõppkokkuvõttes on hea kui auto kuuga kätte saan ning arvet ei taha ma vist isegi näha mis tuleb sealt. 4 kuu pärast peaksin hakkama autot vahetama ja vaadates seda saagat hetkel ei oskagi öelda kas järgmiseks autoks enam skoda saabki.


Kas sul on diisel? Sõbral läks oma turbo murega ka ca 1 kuu kokku või natukene peale, ka esinduses tehti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ladavaz
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.09
Postitusi: 168

Asukoht: Saue Vald
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia 1,6 MPI, Skoda Octavia 1,4 TSI 2014 Ambition Plus

postitati 17.08.12 05:56 Tsiteeri


Jälle väike külaskäik A100 salongi. Seekord sai 106 tuh. pealt ära lastud vahetada mootoririhm. Järel käies avastasin, et juhipoolsel koopa äärel on värv mingis osas lahti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 02.01.13 16:54 Tsiteeri


oehh... sai paar päeva enne jõule käidud pesulas, külmad ilmad olid... järgmisel päeval lükkas ABSi tulukese põlema armatuuris ja nõks hiljem loomulikult kõik muu sellega seonduva ehk kadunud olid ABS, ESP, veojõukontroll kui rehvirõhu mõõtmine..

Nüüd siis sai käidud Auto100 diagnostikas ja tuleb välja, et vahetamist vajab terve tagumine parem rattalaager kloos töödega 200+ euri minu jaoks.. möhh... minu kui asjatundmatu jaoks tundub selline diagnoos ja hind väga müstilistena.. 92000 läbisõit ja rattalaager õhtal? Või siis on ABSi andur ja veel pool autot kõik integreeritud rattalaagriga ühte?

Oskab keegi teadjam midagi omalt poolt kosta?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 02.01.13 19:33 Tsiteeri


Kas rattalaager undab? Kui ei, siis ma küll aru ei saa, milles rattalaager süüdi on :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 02.01.13 22:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Wygla
Kas rattalaager undab? Kui ei, siis ma küll aru ei saa, milles rattalaager süüdi on :D
ei ole mingit undamist kuulnud.. sai ka just hiljuti pikem sõit tehtud...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 03.01.13 08:42 Tsiteeri


absi andurile ei tohiks võimalik jää ka kuidagi mõjuda. magnetväli levib ju jää kaudu sama hästi kui õhus. pestes hoopiski ei peaks miskit juhtuma. pigem on teemaks kuskil kohas sitt kontakt. lase soojas kohas autol sulada ja kuivada ja vast tuleb keik kenasti tagasi.
rattalaager ei puhu siin küll pilli. ta võib muidugi peetis olla, aga omavahelist sõltuvust neil minu teada pole mingisugust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 03.01.13 13:01 Tsiteeri


Niihh.. vahepeal tüütasin Auto100 hooldusmehi ja sain lõpuks pildi selgemaks, rikkis on laagri sees olev integreeritud magneetiline andur mis koostöös siis ABSi anduriga ratta pöörlemise kiirusest aru saavad. Kuna see magneetiline andur on integreeritud, siis tulebki kogu kompott korraga välja vahetada.. veidi surfasin netis ja põmst ei leidnudki eraldi OII jaoks rattalaagrit, asi käibki ühe suure komplektina.. 1T0598611B <-- tootekood

Ainuke asi mis veel hinge painab, ongi see, et kas tõesti see, et ma mingi -10 kraadiga käisin pesulas koos põhjapesuga suutis selle laagri sees oleva asja ära lõhkuda või juhtus lihtsalt kokkusattumus ja asi oli niisamagi õhtal..

Enivei rohkem mul kobisemist ei ole ja homme õhtuks aeg kinni pantud..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 29.07.13 10:23 Tsiteeri


Kuulge, kalvaniseeritud kere ja garantii sellele, mis ulatuseni see kehtib, ma märkan, et mul juhiukse enda alumine nurk/serv veidi vist võtab roostet külge, tagumise ukse sisemine äär näitab vist väikest rootsemärki ja ühel rattakoopa äärel tundub roostekoll värvi kergitavat..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 27.08.13 13:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rage
Kuulge, kalvaniseeritud kere ja garantii sellele, mis ulatuseni see kehtib, ma märkan, et mul juhiukse enda alumine nurk/serv veidi vist võtab roostet külge, tagumise ukse sisemine äär näitab vist väikest rootsemärki ja ühel rattakoopa äärel tundub roostekoll värvi kergitavat..
nuuhh.. keegi ei oska vastata?

teine küsimus veel, kas kellelgi on sellist probleemi olnud octaviaga, et kuiva ilmaga elektriaken kriuksub või mingi poole pealt jääb seisma ja jookseb uuesti alla nagu oleks mingi takistus ees. Kuidas probleem lahenes, mõtlen, et kui vaja lihtsalt kuskilt õlitada või määrida, siis võtaks ise ukse lahti ja määriks vms, Auto100s on koguaeg see jama, et aja saab mingi nädala kahe pärast ja siis nagu kiuste pole enam nii kuiv ja päikeseline päev, et nad saaksid vaadata ja aimu kust mis ja miks kriuksub..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
taneltag
huviline



Registreerunud 21.05.12
Postitusi: 142

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Seat Leon Cupra280, 2014

postitati 27.08.13 14:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rage
Tsitaat:
Algselt postitas: Rage
Kuulge, kalvaniseeritud kere ja garantii sellele, mis ulatuseni see kehtib, ma märkan, et mul juhiukse enda alumine nurk/serv veidi vist võtab roostet külge, tagumise ukse sisemine äär näitab vist väikest rootsemärki ja ühel rattakoopa äärel tundub roostekoll värvi kergitavat..
nuuhh.. keegi ei oska vastata?

teine küsimus veel, kas kellelgi on sellist probleemi olnud octaviaga, et kuiva ilmaga elektriaken kriuksub või mingi poole pealt jääb seisma ja jookseb uuesti alla nagu oleks mingi takistus ees. Kuidas probleem lahenes, mõtlen, et kui vaja lihtsalt kuskilt õlitada või määrida, siis võtaks ise ukse lahti ja määriks vms, Auto100s on koguaeg see jama, et aja saab mingi nädala kahe pärast ja siis nagu kiuste pole enam nii kuiv ja päikeseline päev, et nad saaksid vaadata ja aimu kust mis ja miks kriuksub..


Kriuksub kuna tross kuival ilmselt. Enda omal mäkerdasin siinid, mida mööda tross liigub, kõik ära ja vaikus majas. Keregarantii alla see stange ja tagumise tiiva liitekoht (ilmselt rattakoopa servast kust läheb üle stangeks) peaks minema garantii alla. See tüüpiline koht kust hakkab mullitama. Ukse osas ajavad mehhaanilise kulumise kraesse arvatavasti ja garantiialla ei lähe peale 3'ndat aastat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ladavaz
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.09
Postitusi: 168

Asukoht: Saue Vald
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia 1,6 MPI, Skoda Octavia 1,4 TSI 2014 Ambition Plus

postitati 27.08.13 18:44 Tsiteeri


Mul ka aknatõstuk krigises lasin A100-s koos hooldusega trossid ära määrida. Autol jookseb 8 aasta ja seal aastal on eriti jõhkralt roosteuss hakanud kere närima. Eriti jõhkralt mullitab tagatiiva servast ja luugi äärtest. Esimene juhipoolne tiib koorub värvist ja ukse pakkudest ma ei räägigi. Järgmisel nädalal hooldusesse eks siis paistab mis poisid pastakast välja imevad selle roosteussi kohta. See talv tuleb kuidagi ära libistada ja kevadel tuleb auto müüki panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 28.08.13 10:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: taneltag

Kriuksub kuna tross kuival ilmselt. Enda omal mäkerdasin siinid, mida mööda tross liigub, kõik ära ja vaikus majas.

OK, väga lahe, räägi kas ja kui keeruline oli ust sinnani lahti võtta, et pääseks määrima, mul OII ehk 2007 aasta masin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
ladavaz
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.09
Postitusi: 168

Asukoht: Saue Vald
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia 1,6 MPI, Skoda Octavia 1,4 TSI 2014 Ambition Plus

postitati 28.08.13 13:18 Tsiteeri


Mis seal keerulist. Polster maha, siseplekil puurid needid läbi ja oledki asjal jälil ja pärast vastupidises järjekorras kokku tagasi;)

Tsitaat:
Algselt postitas: Rage
Tsitaat:
Algselt postitas: taneltag

Kriuksub kuna tross kuival ilmselt. Enda omal mäkerdasin siinid, mida mööda tross liigub, kõik ära ja vaikus majas.

OK, väga lahe, räägi kas ja kui keeruline oli ust sinnani lahti võtta, et pääseks määrima, mul OII ehk 2007 aasta masin.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
taneltag
huviline



Registreerunud 21.05.12
Postitusi: 142

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Seat Leon Cupra280, 2014

postitati 28.08.13 14:20 Tsiteeri


Põhimõtteliselt nii nagu eelpool öeldi. Eelmisel octavial (teema samuti olemas 1.9 tdi) tegin mürasummutust ning siis oli aega neid trosse mäkerdada. Sisepleki panin kinni uuesti poltidega.
http://foorum.skodaclub.ee/viewthread.php?tid=2370


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 55.9% - SQL: 44.1%]