Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Millist teenindust keegi kasutab? (Vastuseid: 116 | Vaatamisi: 21223)
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 13.07.06 07:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Timur
Tsitaat:
Algselt postitas: petst

Škoda on küll soodne osta, kuid hoolduse hinnad on võrreldavad pigem luksusauto (Lexus GS) kui rahavaauto omadega :(



1,8T ei ole hoolduse seisukohalt ja just odavaim mootor.

...ja Superb on ka nagu luksusauto moodi rohkem.:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Muhkel
huviline



Registreerunud 27.10.05
Postitusi: 18

Asukoht: Tallinn/Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III

postitati 13.07.06 08:52 Tsiteeri


Ja tõesti on teil ale kirjas arvel. Peab vist prillid soetama omale....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 19.07.06 19:30 Tsiteeri


Mul kah 30k hooldus tettu. Muuhulgas kõrvaldati ka piduripedaalist kriiks ning esiuste akende liigutamisel kostuv väike krigin. Muus osas oli auto säilinud sellisena, nagu aasta eest ostmise hetkel.

Läks maksma ~2,5k raha koos klubisoodukaga. Alguses oleks hooldemeistri näpuka tõttu pea 3k läind, kuid ise avastas, et 15-prossane ale jäi sisse panemata.

Hoolimata minu tähelepanujuhtimisest asjaolule, et sakslaste skoda-lehe andmetel 1.9 TDI PD mootorisse (77kW) läheb 4,3 liitrit, mitte 4,5 liitrit õli, maksin ikkagi viimase järgi, kuivõrd neil nisukene nummer süsteemis sees ning selle muutmise voli on vaid kõrgematel ninadel. Peab siis nende poole pöörduma segaste asjaolude selgitamiseks.
Mittemillegi eest ei taha ju maksta iga kord.

Kokkuvõtlikult öeldes on tore, et "omad joped" Auto100s figureerivad, kellega maailma asjadest vesteldes annab meeldivalt hea mitu tundi kenasti ära sisustada :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
stefan
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.01.06
Postitusi: 230

Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Passat B8 Alltrack TSI, VW Golf TSI DSG 110kW MY2016, Yeti 1.8TSI 4x4, Karoq 4x4 TDI DSG

postitati 03.08.06 10:22 Tsiteeri
2.0TDI 30000km hooldus



30000 hooldus ja kontroll sooritati Viru Rahvaautos. Teenindus korrektne ja auto tunnistati probleemivabaks. Koguarve 2453 EEK koos klubisoodustusega.
Praegu kodus arvet täpsemalt uurides näen, et arve peal on märgitud õlimargiks Castrol TXT Softec 5W-40, kokku 4,7 liitrit hinnaga 151,69 EEK liiter. Ma ise eeldan et see on puhtalt viga arvel ja sisse valati siiski TDI-PD mootoritele mõeldud Castrol TXT 505-01 5W40. Aga kes neid teab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 03.08.06 10:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: stefan
30000 hooldus ja kontroll sooritati Viru Rahvaautos. Teenindus korrektne ja auto tunnistati probleemivabaks. Koguarve 2453 EEK koos klubisoodustusega.
Praegu kodus arvet täpsemalt uurides näen, et arve peal on märgitud õlimargiks Castrol TXT Softec 5W-40, kokku 4,7 liitrit hinnaga 151,69 EEK liiter. Ma ise eeldan et see on puhtalt viga arvel ja sisse valati siiski TDI-PD mootoritele mõeldud Castrol TXT 505-01 5W40. Aga kes neid teab.

4,7 liitrit?! WTF?!
2-liitrise TDI mootori õlimahutavus saksa Škoda lehe andmetel on 3,8 liitrit LINK.
Castrol TXT Softec 5W-40 peaks olema täissünteetiline õli ja bensiinimootoritele ettenähtud. Tehase andmetel (info pärineb Auto100 hooldusjuhilt saadud emailidest) tohtivat PD diislitele vajaduse korral kuni pool liitrit sedasama täissünti juurde valada juhul, kui mootori õlitase peaks langenud olema. Kui sul on AINULT see õli, siis ei ole asi õige.

Niisiis - mina läheks tagasi selgust nõudma - esiteks - miks on arvele märgitud 3,8 liitri asemel 4,7 ja miks on pumpdüüsidega diiselmootorile mitte ettenähtud õli nimetus on arvel kirjas?!
Diislitele läheb Castrol TXT 505.01, mille liitrihind Auto100s on 238 krooni. Kuigi jah - kui nüüd lähtuda õlimarkide liitrihindade erinevusest, siis praegu makstud umbes 841.- asemel oleks õige õli ja õige koguse korral masla maksnud 904.- (võtsin aluseks A100 hinna).

Niiet oleksid tubli 60 rutsi rohkem plekkinud :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 03.08.06 15:55 Tsiteeri


Minul pandi kapoti alla kleps kus kirjas Castrol TXT Softec 5W-40 ja vastab vw 502.00 ja 505.00 nõuetele. Seega ei tohiks ta kuidagi 501.00-le vastata:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
stefan
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.01.06
Postitusi: 230

Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Passat B8 Alltrack TSI, VW Golf TSI DSG 110kW MY2016, Yeti 1.8TSI 4x4, Karoq 4x4 TDI DSG

postitati 04.08.06 09:00 Tsiteeri


Ma eeldasin õigesti, et tegemist oli arve koostaja veaga. Tööde vastuvõtja käis küsis üle mehaanikult ja ka kontrollis õlitankurite näitude järgi, et minu masinasse sai sortsutatud täiesti õige õli õigest tankurist. See, et teda veidi rohkem kusagile sirtsutati kui teoreetiliselt mootorisse mahtuma peaks mind ei morjenda (äkki minu kärul suurem mootor :D).

Kopeerin siia alla kogu VW õlistandardeid ja uuemaid diiselmootorid puudutava info:
2004-2006 toodetud VW TDI-PD mootorites tuleb kasutada VW 505.01 standardi alla käivat õli (näiteks Castrol TXT 505.01, mis vastab VW 505.01 ja mida kasutab Auto 100 ja Viru Rahvaauto). Igasugune VW 505.01 standardile mittevastava õli kasutamine TDI-PD mootorites lõpetab mootorigarantii - nii on öeldud VW-te kasutajajuhendis. Märkus: VW 505.01 alla käiv õli vastab ka standardile VW 505.00 (kuid mitte vastupidi).
Castrol TXT Softec 5W-40, vastab VW standarditele 502.00/505.00


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Octavianus
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.05
Postitusi: 205

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb III 2015 280HP Elegance

postitati 06.09.06 10:48 Tsiteeri
45000 teenindus Auto100-s



hei. eile sai tehtud 45000 teenindus ja arve järgmine:

kogus hind Ale% Summa

Castrol TXT 505 - 01 5W40, 4.50liitrit 201,70 15 771,50
Kaasipesu vedelik, 3liitrit 12,71 15 32,41
sLIFILTER D, 1 130,05 15 110,54
Salongi filter 1 152,74 15 129,83
Akuvesi 0.3liitrit 15,25 15 3,89
Tehniline hooldus 2tundi 330,50 15 561,85
Aku hooldus 1,2tundi 330,50 15 337,11
Hooldusmaterjal 1 42,37 15 36,01

Kokku 2340 eek

1. akul polnud mul midagi viga, kui lisati destilli siis see ometi ei võtnud aega 80 minutit? whatafuck?
2. aknapesuvedeliku olin lisanud 3 liitrit VAHETULT enne Auto100 ette jõudmist, elik kas mu paak on 6+ liitrit suur?

NB. Nädal tagasi kui hoolduse aja kinni panin, siis sai öeldud, et kyljepeeglis olev suunatuli on tuxis. Vastati et Ocu2 lastehaigus ja vahetavad ära sisu.
Sisse andmisel kordasime yle et mis etha tuleb ja sain ka vastava paberi.
Kätte saamisel TUND ja 40 minutit! hiljem (vaata tööde kestvust arvelt) öeldi suunatule kohta et tellime siis kuskilt, et kohal kyll pole. No mida?

Erik_on_suht_pahane:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 06.09.06 14:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Octavianus
hei. eile sai tehtud 45000 teenindus ja arve järgmine:

kogus hind Ale% Summa

Castrol TXT 505 - 01 5W40, 4.50liitrit 201,70 15 771,50
Kaasipesu vedelik, 3liitrit 12,71 15 32,41
sLIFILTER D, 1 130,05 15 110,54
Salongi filter 1 152,74 15 129,83
Akuvesi 0.3liitrit 15,25 15 3,89
Tehniline hooldus 2tundi 330,50 15 561,85
Aku hooldus 1,2tundi 330,50 15 337,11
Hooldusmaterjal 1 42,37 15 36,01

Kokku 2340 eek

1. akul polnud mul midagi viga, kui lisati destilli siis see ometi ei võtnud aega 80 minutit? whatafuck?
2. aknapesuvedeliku olin lisanud 3 liitrit VAHETULT enne Auto100 ette jõudmist, elik kas mu paak on 6+ liitrit suur?

NB. Nädal tagasi kui hoolduse aja kinni panin, siis sai öeldud, et kyljepeeglis olev suunatuli on tuxis. Vastati et Ocu2 lastehaigus ja vahetavad ära sisu.
Sisse andmisel kordasime yle et mis etha tuleb ja sain ka vastava paberi.
Kätte saamisel TUND ja 40 minutit! hiljem (vaata tööde kestvust arvelt) öeldi suunatule kohta et tellime siis kuskilt, et kohal kyll pole. No mida?

Erik_on_suht_pahane:mad:

No kuradi värk see nüüd siis toimub seal Auto100-s?! Peab vist ametlikult pöörduma nende poole ja nõudma, et lõpetataks ära see 2,0 TDI PD mootorisse, mis sakslaste andmetel 3,8-liitrise mahutavusega mootoriga on, 4,5 liitri õli järjekindel sisselaskmine!! :mad:
Selle tulemusel kasseerivad nad autoomanikelt stabiilselt ~140 krooni rohkem (klubisoodustuse korral, muidu veelgi rohkem). Püüan meeles pidada ja vaadata auto raamatust, mis selle prinditud materjali peal selleks õlikuluks märgitakse - et kas tõesti on meite tehnilistes andmetes suuremad numbrid, kui Škoda saksa kodulehel näidatud.

Kas sa oma aknapesuvedeliku paagi lasid SILMINI täis? Mina viimati tegin nii, et anda neile selgelt mõista, et nende aknapesuvedelikku ma ei taha. Ei saanud ka tookord... :D

Selle aku kohta sa nagu täpsemalt aru ei pärinud? Lihtsalt tehti midagi 80 mintsa ning sinu käest küsiti selle eest raha?

Ega sa ometi igasuguse vastupanuta seda arvet neile kinni ei maksnud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Octavianus
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.05
Postitusi: 205

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb III 2015 280HP Elegance

postitati 06.09.06 15:34 Tsiteeri


nukker oli asja juures see et ma saacin oma teise poole autole järgi ajapuuduses. ning tulemuseks ongi sis "täiega ära hooldatud aku" :mad:

eelnevalt olin kysinud et pailu see 45000 maxab mulle, öeldi et 2200 ja soodukas peale sellele!

vett ei olnud kahjux PILGENI aknapesupaagis, ainult 3l...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
morden
meeskond



Registreerunud 04.11.05
Postitusi: 210

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 1,9td 96kW 05.a.

postitati 06.09.06 16:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reFFLex
Tsitaat:
Algselt postitas: Octavianus
hei. eile sai tehtud 45000 teenindus ja arve järgmine:

kogus hind Ale% Summa

Castrol TXT 505 - 01 5W40, 4.50liitrit 201,70 15 771,50
Kaasipesu vedelik, 3liitrit 12,71 15 32,41
sLIFILTER D, 1 130,05 15 110,54
Salongi filter 1 152,74 15 129,83
Akuvesi 0.3liitrit 15,25 15 3,89
Tehniline hooldus 2tundi 330,50 15 561,85
Aku hooldus 1,2tundi 330,50 15 337,11
Hooldusmaterjal 1 42,37 15 36,01

Kokku 2340 eek

1. akul polnud mul midagi viga, kui lisati destilli siis see ometi ei võtnud aega 80 minutit? whatafuck?
2. aknapesuvedeliku olin lisanud 3 liitrit VAHETULT enne Auto100 ette jõudmist, elik kas mu paak on 6+ liitrit suur?

NB. Nädal tagasi kui hoolduse aja kinni panin, siis sai öeldud, et kyljepeeglis olev suunatuli on tuxis. Vastati et Ocu2 lastehaigus ja vahetavad ära sisu.
Sisse andmisel kordasime yle et mis etha tuleb ja sain ka vastava paberi.
Kätte saamisel TUND ja 40 minutit! hiljem (vaata tööde kestvust arvelt) öeldi suunatule kohta et tellime siis kuskilt, et kohal kyll pole. No mida?

Erik_on_suht_pahane:mad:

No kuradi värk see nüüd siis toimub seal Auto100-s?! Peab vist ametlikult pöörduma nende poole ja nõudma, et lõpetataks ära see 2,0 TDI PD mootorisse, mis sakslaste andmetel 3,8-liitrise mahutavusega mootoriga on, 4,5 liitri õli järjekindel sisselaskmine!! :mad:
Selle tulemusel kasseerivad nad autoomanikelt stabiilselt ~140 krooni rohkem (klubisoodustuse korral, muidu veelgi rohkem). Püüan meeles pidada ja vaadata auto raamatust, mis selle prinditud materjali peal selleks õlikuluks märgitakse - et kas tõesti on meite tehnilistes andmetes suuremad numbrid, kui Škoda saksa kodulehel näidatud.

Kas sa oma aknapesuvedeliku paagi lasid SILMINI täis? Mina viimati tegin nii, et anda neile selgelt mõista, et nende aknapesuvedelikku ma ei taha. Ei saanud ka tookord... :D

Selle aku kohta sa nagu täpsemalt aru ei pärinud? Lihtsalt tehti midagi 80 mintsa ning sinu käest küsiti selle eest raha?

Ega sa ometi igasuguse vastupanuta seda arvet neile kinni ei maksnud?


reFFLex

Ise enesest olen sinuga täiesti nõus, aga ...
Mul varsti saamas täis esimesed 15K Kui hakkan hoolduse aega kokkuleppima siis konsulteerin sinuga ja ajan asja niimodi korda, et me mõlemad saame olla juures kui teostatakse õli väljalaskmine ja uue õli sisse laskmine ning siis ma näeme mõlemad kui palju läheb õli 1,9 Tdi mootorisse. Selle järgi võib olla päris kindel, mis teema seal toimub. Sobiks selline variant sulle?


RRRRRRRs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 07.09.06 06:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: morden

reFFLex

Ise enesest olen sinuga täiesti nõus, aga ...
Mul varsti saamas täis esimesed 15K Kui hakkan hoolduse aega kokkuleppima siis konsulteerin sinuga ja ajan asja niimodi korda, et me mõlemad saame olla juures kui teostatakse õli väljalaskmine ja uue õli sisse laskmine ning siis ma näeme mõlemad kui palju läheb õli 1,9 Tdi mootorisse. Selle järgi võib olla päris kindel, mis teema seal toimub. Sobiks selline variant sulle?


See, palju nad REAALSELT mootorisse lasevad, polegi üldse oluline teema. Bensumootoriga autode õli pidavat neil olema suures pütis ning kui ma õigesti aru sain, siis õli mootorisse valamisel nad ei näegi, mitu liitrit/sentiliitrit seda täpselt kulub.

Küsimus on selles, et kui palju peale autoomanikele arve esitatakse. Praegu just käisin auto juures ära ning tõin oma Škoda-raamatu pagassist üles ja mis ma näen - venekeelses Škoda Octavia tehnitšeskije dannõje raamatus öeldakse ka, et 2,0 TDI PD mootoriploki õlimahutavus (10. rida ülevalt, kui täpne olla) on 3,8 liitrit, mitte 4,5, nagu Octavianuse arvelt näha on (morden, ma muide eelnevas postituses rääkisin just 2-liitrisest mootorist, mitte 1,9sest ;)). 1,9 TDI PD mootori õlimahutavus sama raamatu järgi on 4,3 liitrit 4,5 asemel, ehk siis selle mootoriga autode omanikud saavad vähem lüpsi.

Igatahes on selline tegevus Auto100 poolt ebaseaduslik ning mina kavatsen nüüd hakata õigust nõudma, et minu järgmise hoolduseskäigu ajal vähemalt selles osas mind keegi peetida ei saa.

Aru ma ei saa morden miks sa nii kiivalt praegu Auto100 kaitsed - kas sina siis kiidad heaks selle, et nende poolt arvel esitatavad andmed on suuremad tehase poolt antud andmetega võrreldes? Kui nüüd REAALSELT mootorisselastava koguse järgi arve koostataks - mida loomulikult ei tehta - siis peaks see õlikogus olema väiksemgi kui tehase poolt ettekirjutatud numbrid. Mul on omal tõestus selle kohta olemas (kui ma ei eksi, siis kusagil ühes postituses varem oma kogemust kirjeldasin) üleelmisest hoolduseskäigust, kus mul oli oma 5 liitrist pütti õli kaasas, millest 1 oli pärast õlivahetust süütu ja silmini täis - tähendab, vahetuse käigus REAALSELT mahtus mootorisse vaid 4 liitrit.

Niimoodi Auto100 küll oma mainet Saksa-Auto väidetavalt halvast mainest paremaks ei saa teha, kui niisuguses printsipiaalses asjas usaldavatele klientidele külma tehakse.

Või ma eksin?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 07.09.06 07:11 Tsiteeri


ma ükspäe avastasin, et juba eelmises hoolduses oleks pidand rihma vahetama. küsisin orginell pudinate hinda ka sajast, hea oli, et istusin. võrreldes helkamaga oli nummer õige rammusalt paisunud. a siis ei viitsind rohkem sahmida ja läksin jälle prorehvi kodanik muraka jutule. rihmad-rullid-filtrid-õlid-... kõik kokku alt kahte tundi ja raha peaks õige vähe minema. pole veel arvet saand, a katsun ehk siiski selle välja kaubelda ja nummeri rahvale siin ka teatavaks teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
morden
meeskond



Registreerunud 04.11.05
Postitusi: 210

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 1,9td 96kW 05.a.

postitati 07.09.06 07:53 Tsiteeri


Sa kindlasti ei eksi. Ja selleks, et saaks midagi nagu käega katsutavat ( Faktid-faktid-faktid) neile ette visata tahan MINA isiklikult olla kindel mis toimub. Kui sina said oma tõestuse siis on hea ja sul on õigus neid kritiseerida. Minul selline alus puudub ja mina neid veel ei süüdista.
Kui sa tuntsid, et minu kutse sulle tulla kohapeale vaatama kui palju siis ikkagi seda õli autosse mahub on Auto 100 kiivas kaitsmine, siis said sa sellest asjast aru täpselt nii nagu sa seda tahtsid. Minu mõte oli teha kindlaks ikkagi kas nad petavad kliente või mitte.


RRRRRRRs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype
ansa
huviline



Registreerunud 14.08.06
Postitusi: 11

Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 1,9 TDI Comfort

postitati 07.09.06 09:17 Tsiteeri


Tellisin oma masinale porimatid ja auto100 hoolduses küsis , et kas paneme sisse ka. Ma ütlesin et OK. Pärast oli tore arve pealt vaadata et selle eest ka raha küsiti vist mingi 60 EEK või isegi rohkem. Siit moraal- asjad mida saaks ka ise täiesti vabalt ära teha tulekski ise teha....
Ja kohalikud võiks eeskuju võtta Poola Skoda hooldusest(on olnud juhust kasutada) et seal pesti auto väljast ja käidi ka seest üle ja seda ilma palumata ja mitte megaraha eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
morden
meeskond



Registreerunud 04.11.05
Postitusi: 210

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 1,9td 96kW 05.a.

postitati 07.09.06 09:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ansa
Tellisin oma masinale porimatid ja auto100 hoolduses küsis , et kas paneme sisse ka. Ma ütlesin et OK. Pärast oli tore arve pealt vaadata et selle eest ka raha küsiti vist mingi 60 EEK või isegi rohkem. Siit moraal- asjad mida saaks ka ise täiesti vabalt ära teha tulekski ise teha....
Ja kohalikud võiks eeskuju võtta Poola Skoda hooldusest(on olnud juhust kasutada) et seal pesti auto väljast ja käidi ka seest üle ja seda ilma palumata ja mitte megaraha eest.


Ka mina olen kuulnud, et seal kandis pestakse autod puhtaks peale hooldust. See oleks kindlasti teretulnud nähtus ka meil, aga küll osatakse meil selle eest kõva raha jälle arvele juurde kirjutada.


RRRRRRRs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype
Volli
huviline

Avatar


Registreerunud 31.08.06
Postitusi: 22

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia 1,9 TDI

postitati 07.09.06 10:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Octavianus
hei. eile sai tehtud 45000 teenindus ja arve järgmine:

kogus hind Ale% Summa

Castrol TXT 505 - 01 5W40, 4.50liitrit 201,70 15 771,50
Kaasipesu vedelik, 3liitrit 12,71 15 32,41
sLIFILTER D, 1 130,05 15 110,54
Salongi filter 1 152,74 15 129,83
Akuvesi 0.3liitrit 15,25 15 3,89
Tehniline hooldus 2tundi 330,50 15 561,85
Aku hooldus 1,2tundi 330,50 15 337,11
Hooldusmaterjal 1 42,37 15 36,01

Kokku 2340 eek


ürita varakult valmistuma 90000 hoolduseks nii moraalselt kui rahaliselt, minu oma läks 12128 eek maksma, enne hooldust panin omaarust klaasipesu vedeliku täis-oskasid ikkagi 1 liistri juurde valada, noh muidugi akuvesi ja mootoripesu.
hammasrihm koos rullikutega 3646 + km, piduriklotsid 1289+km, tehhooldus 6 tk x330,50 - 1983+km,+ remaeg eraldi - 1255,90+km,filtrid , õlid ja muu pudi padi:mad:
JÕUDU JA RAKSU


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Octavianus
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.05
Postitusi: 205

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb III 2015 280HP Elegance

postitati 07.09.06 11:42 Tsiteeri


60 000 on enne, see pidi ka paras pauk olema dislale?
oskab keegi numbreid välja tuua?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ab
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 50

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 07.09.06 18:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: morden
Tsitaat:
Algselt postitas: ansa
Tellisin oma masinale porimatid ja auto100 hoolduses küsis , et kas paneme sisse ka. Ma ütlesin et OK. Pärast oli tore arve pealt vaadata et selle eest ka raha küsiti vist mingi 60 EEK või isegi rohkem. Siit moraal- asjad mida saaks ka ise täiesti vabalt ära teha tulekski ise teha....
Ja kohalikud võiks eeskuju võtta Poola Skoda hooldusest(on olnud juhust kasutada) et seal pesti auto väljast ja käidi ka seest üle ja seda ilma palumata ja mitte megaraha eest.



Ka mina olen kuulnud, et seal kandis pestakse autod puhtaks peale hooldust. See oleks kindlasti teretulnud nähtus ka meil, aga küll osatakse meil selle eest kõva raha jälle arvele juurde kirjutada.


Peale hooldust vist ei tehtud, kuid peale avariimatsu parandamist pesti auto küll väljast ära (võimalik, et kindlustus maksis siis ka pesuarve :) ). Sisemust vist siiski ei viksitud, vähemalt ei mäleta et oleks silma jäänud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
morden
meeskond



Registreerunud 04.11.05
Postitusi: 210

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 1,9td 96kW 05.a.

postitati 07.09.06 19:12 Tsiteeri


Noh - iga endast lugupidav keretöökoda peseb auto peale tööde lõppu puhtaks. Kes teab kus ja mis moodi se auto seisis terve selle plekk sirgeksi tagumise/ detailide vahetuse aja. Auto võib päris tolmuseks muutuda.


RRRRRRRs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype
stefan
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.01.06
Postitusi: 230

Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Passat B8 Alltrack TSI, VW Golf TSI DSG 110kW MY2016, Yeti 1.8TSI 4x4, Karoq 4x4 TDI DSG

postitati 07.09.06 19:44 Tsiteeri


Auto100-l ju minuteada oma pesulat hetkel veel pole. Kasutavad Saksa-Auto oma. Kuna neil firmadel läheb kahepeale iga päev arvestatav hulk uusi masinaid välja, siis praegu nad hoolduses olevaid masinaid läikima lüüa ei jõua. Nii seletati mulle minev kevad.

Helkamas pesti viimase aasta jooksul küll alati, oli siis remont või hooldus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Octavianus
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.05
Postitusi: 205

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb III 2015 280HP Elegance

postitati 08.09.06 08:28 Tsiteeri
Foorumi kasumlikkusest



helistati Auto100-st, hääle järgi hr. Toomas Gribulis ilmselt (kes mu töö ka vastu võttis).

vabandas kenasti akule kulunud tööaja osas, et pidi olema 20 minutit mitte 80 minutit.
ning kysis võimalust enammakstud raha tagastada.

elagu foorum:) :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jk
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 170

Asukoht: päälinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ural M63 '65, Ocu, Leaf

postitati 08.09.06 08:39 Tsiteeri


Seesama härra suutis ka minu remondiarvele unustada panemata klubiliikme sooduka (hoolimata kahekordsest üleküsimisest). Kui hiljem fakti avastasin, siis ütles, et (kaardiga) makstud raha enam tagasi kanda ei saa, pean jääma ootama järgmist teeninduses käiku, et siis tagasiarveldada.
Seega, selle töötajaga tasub keskmisest pisut tähelepanelikum olla (eriti siis, kui arved tuleb isiklikust rahakotist kinni maksta) :)


Vanade külgkorvide paradiis:
http://kylkad.blogspot.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 14.09.06 11:03 Tsiteeri


põikasin täna prorehvi ja pinnisin neid. no tahtsin teada saada, et kui palju siis mul see hoole maksma läks. ega peris täpselt ei öeldud ja enivei saan arve alles õige kaua aja pärast. a no see johtub minu miljoniaastasest tihedast läbikäimisest.
a vähemalt letihinna kohta sain infi. ehk siis mul vahetati hammasrihm koos rullide ja pingutiga. õhufilter (paber). kütusefilter. õlifilter ja õli (gastroli poolsünt) ja muid asju ei tehtud, kuna ma muud seekord ei soovinud. ja selle kupatuse letihind siis oleks alla 4500 krooni kõik kokku. tähtajad neil umbes nädalased ja templi panevad ka raamatusse, kel see oluline on.
soovitan soojalt.
auto vaadatakse üle ka nagunii ja jutt et esinduses rohkem tehakse on seuke müügimeeste lora rohkem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Muhkel
huviline



Registreerunud 27.10.05
Postitusi: 18

Asukoht: Tallinn/Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III

postitati 25.09.06 08:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Octavianus
60 000 on enne, see pidi ka paras pauk olema dislale?
oskab keegi numbreid välja tuua?


Nonii, juba tükimat aega vaatan seda küsimust... ja lõpuks oli meeles arve üles otsida...
et siis... o2 disla 60tuhande hooldus
Koos klubisoodukaga läks maksma täpselt nii palju kui 4431 raha.
Arve ütleb, et vahetati õlifilter, kütusefilter, salongifilter, õli loomulikult ja klaasipesuvedelat on siristatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 76.8% - SQL: 23.2%]