Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: superskoda.com (Vastuseid: 27 | Vaatamisi: 10756)
M8DSwordfish
klubiliige



Registreerunud 10.05.10
Postitusi: 212

Asukoht: Enamasti siinpool Soome lahte
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq Sportline’20, Kodiaq RS ‘23, Rapid Spaceback '14.

postitati 11.05.10 04:27 Tsiteeri
superskoda.com



http://www.superskoda.com/

Päris põnev leht....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zut
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.08
Postitusi: 346

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: OII RS TFSI

postitati 11.05.10 05:25 Tsiteeri


Teine tjuunimise leht Skodadele on: http://milotec.de/. Miloteci tooted on Tšehhikeelsel lehel küll palju odavamad, kui Saksa lehel, kuid Tšehhi saidi kontaktid ei vasta ning Google Translatori abi kasutades selgub, et nad postitavad kaupa vaid Tšehhi ja Slovakkia piires.

Miloteci kaupa toob maale Auto100 ja Saksa Auto AMK. Auto100 marginaalid olid 2008a veidi suuremad, kui Saksa Auto AMK'l ning mina tellisin mõned jubinad nende kaudu. Hinnaks kujunes ca 15% rohkem, kui seda Saksa sait pakub. Eraldi postitustasu ei küsitud.
Superskoda asju pidi ka keegi tooma, aga vot enam ei meenu, mis firma see oli. Samas mu arust oli selle firma kaudu postitamiskulu aastal 2008 ca 1000 krooni ning kaupadele tuli ca 20% otsa panna.


_______________________
-- Who stole my beer? -- http://images.spritmonitor.de/391335.png
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 11.05.10 07:45 Tsiteeri


Superskoda pakub Octavia RS-i esi bamprit 215.00 € ehk 3354.- eest,
http://www.superskoda.com/octavia-i/front-bumpers/skoda-octavia-01-07-facelift-oem-rs-front-bumper-authentic-skoda-product

Auto100 pakub sama asja 2 923,29.- eest.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Freddys
huviline



Registreerunud 04.10.14
Postitusi: 40

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2020 Superb Combi 1,5 TSI 110kw

postitati 26.10.14 16:32 Tsiteeri


Kuni 27.10 on kõik -20%


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
maxtor
huviline

Avatar


Registreerunud 18.11.13
Postitusi: 84

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia combi 2009, 1,9TDi.

postitati 28.04.16 07:59 Tsiteeri


On see link veel päevakohane siin ? Kui keegi miskit tellima hakkab sealt siis oleks ka huvi hetkel ühe detaili vastu. Neid võib juurde tulla muidugi :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Priidic
huviline



Registreerunud 28.02.16
Postitusi: 10

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 4x4

postitati 28.04.16 08:34 Tsiteeri


http://foorum.skodaclub.ee/viewthread.php?tid=3383&page=1&highlight=superskoda#pid24327

Asi toimib, sai isegi tellitud. ca nädalaga käes


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reverse
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.12
Postitusi: 260

Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia vRS CR TDI DSG

postitati 28.04.16 09:35 Tsiteeri


Olen seal ise korduvalt tellinud. Alati on asi olnud aus ja kiiresti kohal. Soovitan.


www.sadulsepp.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
maxtor
huviline

Avatar


Registreerunud 18.11.13
Postitusi: 84

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia combi 2009, 1,9TDi.

postitati 28.04.16 10:11 Tsiteeri


Ma saan aru et mingist hetkest saab ka ülekandega, ilma PayPal'ita tellida nii et saab vist ka ise hakkama. Sellegipoolest võib teada anda kui mingi suurem tellimine plaanis. Ehk on abiks kui mitu asja ühe transa alla saab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
reverse
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.12
Postitusi: 260

Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia vRS CR TDI DSG

postitati 28.04.16 11:42 Tsiteeri


Ainus asi mida too müüja ei soovinud teha oli kirjutada arve mõne firma nimele (et saaks käibemaksuvabalt eu piires). Sellpeale ütles, et ei viitsi. Ju siis äri lähen hästi ka ilma selliste klientideta.


www.sadulsepp.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lutz
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.16
Postitusi: 18

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 1.6 Greenline

postitati 28.04.16 12:55 Tsiteeri


Minul oleks ka vaja teha üks 30-40€ tellimus Superskodast. Kas kambakesi tellides saab postikuluga kombineerida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
huviline

Avatar


Registreerunud 18.02.16
Postitusi: 13

Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: octavia 4x4, superb outdoor 4x4

postitati 28.04.16 13:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lutz
Minul oleks ka vaja teha üks 30-40€ tellimus Superskodast. Kas kambakesi tellides saab postikuluga kombineerida?

Teema jäi lihtsalt silma - äkki oleks sellise soovi korral mõistlik ka oma asukoht kirja panna? Et hiljem poleks vajadust hakata Eesti sees mingit kullerteenust kasutama ja kokku hoitud postikulu pakkimise ja jooksmisega nullima?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lutz
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.16
Postitusi: 18

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 1.6 Greenline

postitati 28.04.16 13:53 Tsiteeri


Sry, jäi kahe silma vahele, asukoht Tallinn!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
maxtor
huviline

Avatar


Registreerunud 18.11.13
Postitusi: 84

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia combi 2009, 1,9TDi.

postitati 28.04.16 18:53 Tsiteeri


Õige tàhelepanek. Minu asukoht on ka Tallinn.
Ma saan aru et 300€ alates on saatmine tasuta nii et alla selle tasub kombineerida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
maxtor
huviline

Avatar


Registreerunud 18.11.13
Postitusi: 84

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia combi 2009, 1,9TDi.

postitati 10.01.17 14:33 Tsiteeri


Kui keegi nüüd veel plaanib SuperSkodast midagi tellida siis karjuge mulle ka. Üks komplekt põrandamatte oleks teretulnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 14.01.17 08:34 Tsiteeri


Tellisin 6.jaan sealt Fabia lävepaku katted ja eile tuli sõnum,et teie saadetis asub poskontoris.Hakkasin uurima,et mis ja kuidas ja oligi superskoda saadetis.Minult võeti 13.99€ postikulu ja kirjas oli lennupost.Aga nüüd mine veel ise järgi kuskile,kuigi selle raha eest on kuller alati toonud ükskõik kust tulnud kauba.Eelmine kord olid kapoti amordid postikuluga 9.99€ ja toodi tööjuurde ära, DHL-i poolt.
Eesti posti infost öeldi,et on saadetud tähitud kirjana ,kättesaamisega postkontorist.Kahtlustan,et siin on väike postikulude "optimeerimine" toimunud.:D
Kirjutasin täna sinna,et kus pakk on,et pole veel midagi ,vaatan mis vastavad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Enrico
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.03.06
Postitusi: 437

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb Sportline

postitati 16.01.17 07:29 Tsiteeri


See on jah kuidagi veider suhtumine neil posti/pakkide kätte toimetajatel.
Miskipärast eeldavad postiljonid, et kui neil on tööpäev, siis istuvad inimesed kodus ja ootavad pikisilmi nende tähtkirja.
Pettumus on neil nii suur kui kedagi tööajal kodust eest ei leia ja siis jääbki saadetise saaja enda mureks kas ja kuidas oma saadetis kätte saada.
Isegi kui saadetisel on saaja telefoni number, siis ei viitsita mõistliku aja ette teatada, et "palun kas olete kohal kui ma Teie juurde jõuan?". Parimal juhul tuleb mobiilile kõne, et olen pakiga teie ukse taga. Kus te kurat olete? Ma tahan teile pakki anda. Kas viskan siis lihtsalt siia ukse ette maha? :mad:


www.golfikaubad.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 16.01.17 12:41 Tsiteeri


DPD saadab sõnumi orienteeruva kulleri saabumise ajaga ja seda saab nende kodukal ka muuta.

Mis ,aga puutub antud asja,siis kirjutasin neile täna soperskodasse ,et sain paki kätte ja ka oma arvamuse sellest,et võiks sikka kulleriga selle raha eest asja ära tuua.Need sealt superskodast vastasid,et saatsime jah lennupostiga postkontorisse ja nii on.Tore ,et paki kätte said.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kkaurkk
huviline



Registreerunud 12.06.15
Postitusi: 41

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Fabia Combi 1.2 TSI

postitati 16.01.17 13:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Enrico
See on jah kuidagi veider suhtumine neil posti/pakkide kätte toimetajatel.
Miskipärast eeldavad postiljonid, et kui neil on tööpäev, siis istuvad inimesed kodus ja ootavad pikisilmi nende tähtkirja.
Pettumus on neil nii suur kui kedagi tööajal kodust eest ei leia ja siis jääbki saadetise saaja enda mureks kas ja kuidas oma saadetis kätte saada.
Isegi kui saadetisel on saaja telefoni number, siis ei viitsita mõistliku aja ette teatada, et "palun kas olete kohal kui ma Teie juurde jõuan?". Parimal juhul tuleb mobiilile kõne, et olen pakiga teie ukse taga. Kus te kurat olete? Ma tahan teile pakki anda. Kas viskan siis lihtsalt siia ukse ette maha? :mad:

Isiklikult ma kergelt kahtlen, et postiljonid eeldavad, et inimesed on kodus. Nad tulevad koheselt paki teatisega, et jaluta nüüd ise postkontorisse järgi. Loodetavasti ma teen neile ülekohut, aga siiani on kogemus selline.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reverse
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.12
Postitusi: 260

Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia vRS CR TDI DSG

postitati 25.01.17 08:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kkaurkk
Isiklikult ma kergelt kahtlen, et postiljonid eeldavad, et inimesed on kodus. Nad tulevad koheselt paki teatisega, et jaluta nüüd ise postkontorisse järgi. Loodetavasti ma teen neile ülekohut, aga siiani on kogemus selline.


Kusjuures korra olen nii isegi kodanikule peale sattunud. Tegemist oli UPS kulleriga, Stockholmis. Sõitis autoga maja ette, kakerdas postkastini ja pani oma lipiku sinna. Kargasin siis uksest välja ja ütlesin, et kuule mees ma olen ju kodus, oleks võinud koputadagi. Siis ilge vingumise saatel kaevas paku bussi tagaotsast välja ja andis üle :D


www.sadulsepp.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Enrico
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.03.06
Postitusi: 437

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb Sportline

postitati 26.01.17 07:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Kusjuures korra olen nii isegi kodanikule peale sattunud. Tegemist oli UPS kulleriga, Stockholmis. Sõitis autoga maja ette, kakerdas postkastini ja pani oma lipiku sinna. Kargasin siis uksest välja ja ütlesin, et kuule mees ma olen ju kodus, oleks võinud koputadagi. Siis ilge vingumise saatel kaevas paku bussi tagaotsast välja ja andis üle :D


Issanda loomaaed on ikka tõesti kirju. Aamen! :cool:


www.golfikaubad.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 13.04.17 19:55 Tsiteeri


Fabia III-le on nüüd ka kapotiamordid saadaval.ma juba tellisin ära.

http://www.superskoda.com/Skoda/FABIA-III/Fabia-III-hood-power-damper-set-KI-R


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
maxtor
huviline

Avatar


Registreerunud 18.11.13
Postitusi: 84

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia combi 2009, 1,9TDi.

postitati 22.04.17 17:31 Tsiteeri


Ma nüüd ei tea palju sest abi on aga lähen homme Prahasse. Nädala jagu olen seal. Supesrkoda kohalik nimetus on Kopacek Import ja Prahas asun neist mitte eriti kaugel.

https://www.zivefirmy.cz/kopacek-import_f1511700

Pole aimugi mis seal kohapeal saadaval olla võib aga plaan on sinna vähemalt korra sattuda kindlasti. Nii et kui keegi midagi väikest (ei ole autoga minemas-tulemas) saada tahab siis võib teada anda. Äkki saan ära tuua. Hoiatan, raha ei ole ka piiramatult käes. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 25.04.17 06:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: maxtor
Ma nüüd ei tea palju sest abi on aga lähen homme Prahasse. Nädala jagu olen seal. Supesrkoda kohalik nimetus on Kopacek Import ja Prahas asun neist mitte eriti kaugel.

https://www.zivefirmy.cz/kopacek-import_f1511700

Pole aimugi mis seal kohapeal saadaval olla võib aga plaan on sinna vähemalt korra sattuda kindlasti. Nii et kui keegi midagi väikest (ei ole autoga minemas-tulemas) saada tahab siis võib teada anda. Äkki saan ära tuua. Hoiatan, raha ei ole ka piiramatult käes. :)


Ma olin autoga seal sel suvel ja vaatasin ka seda maja,aga ei suutnud tuvastada seal mingit kauplust.Ilmselt seal ikkagi ainult e-pood

https://www.google.ee/maps/@50.0879756,14.4185717,3a,75y,280.62h,90t/data=!3m7!1e1!3m5!1s9fngaLHckiF77skXMpTFhA!2e0!6s%2F%2Fgeo1 .ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3D9fngaLHckiF77skXMpTFhA%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D286. 28976%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 27.04.17 06:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Fabia III-le on nüüd ka kapotiamordid saadaval.ma juba tellisin ära.

http://www.superskoda.com/Skoda/FABIA-III/Fabia-III-hood-power-damper-set-KI-R


Sain amordid nädala algul kätte,pole veel pigaldada jõudnud.Seal on komplektis ka väikesed kronsad,kapoti hingede külge.
Kui kellegi huvi, siis võin teha pilte-mõõtusid võtta ning saata meilile.Siia ma ei viitsi pilte panema hakata,sest see on liigne peavalu,siiani pole siin foorumis piltide üles laadimine normaalselt õnnestunud.
Nii palju võin küll kinnitada,et otsisin ka siin siin meil müüdavaid amorte,erinevatelt hulgi ja mitte hulgi müüjatelt.Odavamalt ei leidnudki ja kronsad oleks ikka pidanud ise tegema.Vaatasin üle Motoral,Baltiautoosad,Alvadi,Motonet ja veel mõned e-poed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
maxe
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.06.15
Postitusi: 78

Kasutaja on eemal

Auto: Fabia Monte-Carlo TSI

postitati 27.04.17 11:00 Tsiteeri


Ega siia foorumisse ei saagi ülesse laadida pilte, pead kuskile mujale pildi keskonda need ülesse laadima ja siis postitusse linkima.

Tundub 5+ asi, isiklikult meeldiks kui need kaporti poolsed kinnitused oleksid musta värvi, näeks rohkem tehase originaali moodi välja, aga samas on see lihtne asi parandada ühe värvipurgiga. :D

Need kinnitused ongi kõige raskem asi mille taha enamasti nende amortide paigaldus jääb, kui need kinnitused juba olemas siis kohalkiikust kaubandus võrgust lihte asendus leida kui peaks midagi juhtuma originaalidega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 65.4% - SQL: 34.6%]