Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: superskoda.com (Vastuseid: 27 | Vaatamisi: 10754)
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 27.04.17 19:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: maxe
Ega siia foorumisse ei saagi ülesse laadida pilte, pead kuskile mujale pildi keskonda need ülesse laadima ja siis postitusse linkima.

Tundub 5+ asi, isiklikult meeldiks kui need kaporti poolsed kinnitused oleksid musta värvi, näeks rohkem tehase originaali moodi välja, aga samas on see lihtne asi parandada ühe värvipurgiga. :D

Need kinnitused ongi kõige raskem asi mille taha enamasti nende amortide paigaldus jääb, kui need kinnitused juba olemas siis kohalkiikust kaubandus võrgust lihte asendus leida kui peaks midagi juhtuma originaalidega.


Ma tean,et pilte peab kuksile üles laadima,aga mul pildid googles ja sealt ei tule need siia lihtsalt.Ma olen mõnega hakkama saanud,aga ei viitsigi rohkemaga jännata.Biker.ee-s on ka sama asi,aga seal kõik toimib.
Kujutelm,et kohalikus kaubandus võrgus on just parajaid amorte saada on sul väär.Ma igapäevaselt tegelen varuosadega ja ei ole neid minulgi niisama lihtne leida.Kas on tugevus vale või pikkus pole see või on pikkus ja tugevus õiged,aga siis on üks ots vale jne.ma arvan,et kulutasin Octavia ja Fabia amortide otsimise peale tubli pool päeva.Pean silmas kohapealset valikut.Üldine probleem on see,et kõik õiged on liiga tugevad sinna 700-800N kanti.Peaks,aga olema 380-400N.
Tellida saab,aga siis ikkagi valed otsad ja hind suht sama.Lihtsam oligi neilt sealt tellida.No läks 10-15€ kallimaks(koos postiga 50€) ,aga see eest keerad külge ja voilaa.Kapoti poolsete kinnituste materjal on mul isegi olemas,roostevaba nelikant toru,mille saab pikuti pooleks lõigata,et tekib vinkel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pepe
huviline

Avatar


Registreerunud 06.04.10
Postitusi: 233

Kasutaja on eemal

Auto: VW

postitati 24.11.17 06:55 Tsiteeri
24.11 24h



http://www.superskoda.com/images/News/blackfriday2.jpg


cngpower
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Puuriit
huviline



Registreerunud 10.12.07
Postitusi: 218

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline

postitati 13.12.17 19:04 Tsiteeri


Kohalikel ka veebipood ilmunud, seda muidugi originaalosadele ja tarvikutele - http://pood.skoda.ee/et/home

Samas hinnad on mõistlikud ning valik suur.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 28.3% - SQL: 71.7%]