Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Külma talve mured/rõõmud (Vastuseid: 92 | Vaatamisi: 16251)
toomaspp
huviline

Avatar


Registreerunud 30.06.07
Postitusi: 39

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Combi Elegance 1.9 TDI

postitati 02.02.10 18:51 Tsiteeri


Usu mind ka mina puhastan oma auto klaasi enne sõitmist. Eile olid lihtsalt suhtkoht ekstreemsed ilmastikutingimused.

Aga nüüd on juba korras mul! :) Suur tänu Auto100 kiirele ja operatiivsele hooldustiimile.

Olenemata pisijamadest, on skoda ikka kuradima hea auto :)
Ja uus Superb Combi on ka ikka jube lahe (seda õnnestus mul kaeda kui mu auto kojamees õigeks tuuniti) :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Bobik
huviline



Registreerunud 13.10.08
Postitusi: 33

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III FL Elegance+

postitati 02.02.10 23:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ladavaz
kuram ei saa aru mida sa kojmeestega teed, mul kunagi vanal autol tekkis see probleem siis, kui ma ei viitsinud lund akna pealt rookida ja lasin selle töö teha kojameestel. Skodal pole seda siiani tekkinud, eks ma puhastan teda ka liiga põhjalikult enne sõitu:cool:


Ei soovitagi kojameestega lund akna pealt rookida, kui see raskemat sorti on. Mul kärssas eelmine aasta suure lumega kojameeste mootor läbi. Maksis u 1600 krooni vist sel ajal koos vahetamisega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 03.02.10 06:21 Tsiteeri


Minu masinal ei olnud see otseselt lume kogusega seotud,kuna mõlemal korral oli kojamees konkreetselt lahti. Siis ei ole endal eriti palju ju teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ladavaz
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.09
Postitusi: 168

Asukoht: Saue Vald
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia 1,6 MPI, Skoda Octavia 1,4 TSI 2014 Ambition Plus

postitati 15.02.10 13:19 Tsiteeri


Mul viimasel nädalal tekkinud selline probleem, et klaasipesu vedelik tuleb ühest düüsist laia joana ja teisest kitsa joana. Ei tea kas hakkab midagi peeti minema või on sodi kuskil ees.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 15.02.10 13:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ladavaz
Mul viimasel nädalal tekkinud selline probleem, et klaasipesu vedelik tuleb ühest düüsist laia joana ja teisest kitsa joana. Ei tea kas hakkab midagi peeti minema või on sodi kuskil ees.

Törts jääs ilmselt. Kui sul just soojendusega düüsid pole.

Minul on nii Skodal kui C4-l külmemate ilmadega see "lehviku" laius varieerunud vahel ja arvan, et selle põhjuseks just väikesed jääosad, mis pesuvedelikku tekkinud.

A proovi nii, et lähed maa-aluse parklaga ostukeskusesse aega parajaks tegema ning pärast auto juurde naastes alusta akna kontrollpesemisest. Kui ikka mõõdukalt kaua oled saanud lasta autol soojeneda, siis peaks olema klaasipesuvedeliku sisteem lahti sulanud. Omad kogemused mul just nii on näidanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
alf.onso
huviline

Avatar


Registreerunud 14.01.09
Postitusi: 130

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb II 1,8TSI

postitati 15.02.10 20:34 Tsiteeri


Mina olen aga tähldanud, et mul superbil kuidagi ebameeldivalt hästi haagib lume rattakoobastesse ja siis hommikul sõitma minnes keerates hakkavad rehvid vastu käima ja häält tegema. Ainuke lahendus on hommikul enne starti käia ja aknakaabitsaga esikoopad tühjaks toksida.

Ei ole ennem mul ühegi autoga sihukest nalja olnud, et rehv vastu oleka hakanud käima. See, et talve koobastesse koguneb on igati tavaline, aga iga automargiga.:P


www.synteticinternet.org - SEO ehk otsingumootorite optimeerimine ehk kodulehtede tõstmine otsingumootorites
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Tihver
huviline



Registreerunud 11.01.10
Postitusi: 162

Kasutaja on eemal

Auto: Superb 3 Combi, 140kw TDI DSG 4x4

postitati 15.02.10 22:57 Tsiteeri


Lasin nädalavahetusel eelsoojendi peale panna. Täna sain auto kätte, nii et homme oskan täpsemalt rääkida kuidas on.

Kuna Octavia II kliima on can juhtimisega, siis oli selle tööle saamiseks vaja lisamoodulit. Negatiivne on asja juures see, et moodul annab kliimale kindla käsud, nii et puhumise kiirust ja suunda muuta ei saa.

Kuna universaalne GSM kontroller oli omal olemas, siis kasutan soojendi juhtimiseks seda.

Soojendi koos taimeriga 10500kr ja paigaldus 3900kr.

Loodan, et pikaajalise investeeringuna jään rahule.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 16.02.10 08:57 Tsiteeri


pull teema, peaks kuskile huumoriteemasse kopeerima. skoda omanikel on ikke tõsised mured. küll läeb lumi rattakoopasse, küll on klaasipesu vedeliku vihk vale kujuga.
krt, midagi pole öelda, skoda on ikke suisa jama aparaat kui omanikel sellised mured.
mõnes teises margifoorumis on sarnaste teemade sisuks paari aastaga ää mädanevad kered, kinni jooksvad käigukastid ja muu taoline tähtsusetu prügi, a kuskil mujal pole silma hakanud selliseid põhimõttelist laadi ülisuuri ja ohtlikke vigu nagu näiteks eelpool viidatud vale kujuga lehvikuga klaasile pritsiv vesi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ladavaz
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.09
Postitusi: 168

Asukoht: Saue Vald
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia 1,6 MPI, Skoda Octavia 1,4 TSI 2014 Ambition Plus

postitati 16.02.10 09:03 Tsiteeri


Ma võin ju rääkida ja mädanevast kerest, tõrkuvast elektroonikast ja kõrvulukustavast rehvimürast aga selle kõigega ollakse juba kursis. Peab ju midagi uut esile tooma, olgu siis kasvõi pisiprobleem;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tihver
huviline



Registreerunud 11.01.10
Postitusi: 162

Kasutaja on eemal

Auto: Superb 3 Combi, 140kw TDI DSG 4x4

postitati 16.02.10 09:49 Tsiteeri


Tekkis veel üks küsimus.

Kuidas teil 1.9d jahutusvedeliku temperatuuri hoiab. Mul on nii, et maantee kiirustel püsib stabiilselt 90, aga linnas kõigub päris kõvasti. Seisma jäädes (mootor töötab) kukub väga kiiresti alla 70 ja sõites natuke tõuseb. 90 ei püsi linnas üldse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
argo
klubiliige



Registreerunud 30.10.06
Postitusi: 47

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi II 1.9 TDI

postitati 16.02.10 10:17 Tsiteeri


Täpselt nii hoiab nagu sa kirjeldad :). Tuled -15 kraadiga mööda Tartu maanteed on temp 90, jääd Järvevanal ummikusse kukub 70 peale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 16.02.10 11:46 Tsiteeri


Mul hakkas täna hommikul (-25 kraadi) igatahes õlituluke vilkuma. Käis 10 sek, tegi 3 piiksu ja hakkas vilkuma. Jätsin seisma, kontrollisin, õli kõik normis. Mis seal ikka, sõitu. 7 km vilkus seal, siis kustus ära ja kokku kah midagi ei jooksnud :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 16.02.10 13:05 Tsiteeri


Lumi on raatakoobastes mul pidevalt ja ei viitsi sellega enam isegi mitte tegeleda. Rattad käivad ikka veel ringi ja no lõpuks kukub ise sealt välja. Loomulikult kui rattaid keerata, siis hakkab koledat häält tegema, aga no las ta siis teeb. Puhastamisel pole suuremat tolku, kui et 24 tunni pärast tuleks uuesti puhastada - ei viitsi sebida nii palju.

Klaasipesu joad on ka mul erinevad ja seda nii talvel kui suvel. Arvatavasti on seal düüsides miskit ees, aga kuna klaasid saab siiski kenasti puhtaks siis pole viitsinud ka selle asjaga spetsiaalselt teenindusse minna. Hoolduste käigus mõni kord puhastatakse neid tüüse, mõni kord mitte, nii et aegajalt olen saanud klaasile ka kaks lehvikut aga tavaliselt on kõrvalistujal kitsas juga ja juhil siis natuke laiem juga. Ajab asja ära.


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 16.02.10 22:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: wigry
Seega minul põleb AC tuluke pidevalt ja klaasid aastaläbi puhtad.


Mul on sama koguaeg. Manuaalis vist on isegi kirjas, et AC tuleb ka talvel aegajalt sisselülitada, et kõik ikka toimiks...

Jääga seestpoolt pole kordagi olnud muret. Väljaspool, aga on seda aga rohkem kui vaja :D
Samas Skoda on hea masin, sest tagaaken hakkab pikal sõidul ise sulama (ei kasuta tavaliselt eraldi soojendust) ehk küttesüsteem OK.

Üks viga, mis vahest häirib on see jää, mis on tagaakna klaasi ja servade vahel. Küll võib vahest häält see teha :), siis aitab ainult tagaklaasi soojendus + jää eemaldamine jõuga. See ainult linnas vurades (Tallinna "siledad" teed).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ets0
huviline

Avatar


Registreerunud 10.10.07
Postitusi: 81

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Roomster Comfort 1,9 TDi 2007

postitati 24.02.10 21:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jk
Tsitaat:
Algselt postitas: AzA
viitsid lingi see teema. Peris huvitav mänguasi see küna mul :)

Kui mõtled Climatronicuga müramist, siis loe selle lingi alt teist postitust, avastamisrõõmu jagub :)
htt
p://briskoda.net/forums/topic/51397-new-octavia-tips-and-tricks/





Kas on keegi, kes viitsiks selle jutu kasvõi üldjoontes eesti keelde panna. Vähemalt see osa, mis puudutab PTCd. Elektrilist lisakütet mõtlen siis.
Manuaali lugesin järjekordselt üksipulgi läbi, no mitte üht sõna pole jutuks olevast asjast. Tahaks väga teada, kuidas see toimetab. Millegipärast usun, et ka A100 ei oska sellele vastata. Huvitav on ka see, et isegi mingit elektrikaitset pole mainitud, mille alt peaks atribuut voolu saama.

Tänud ette, kes viitsib mulle selle küsimuse tõeselt ära lahendada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
zipper
huviline



Registreerunud 03.05.07
Postitusi: 200

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia II

postitati 25.02.10 20:50 Tsiteeri


PTC ribidel (või keraamilistel plaatidel) on takisti millele juhitakse peale vool. Selle tulemusel tekkiv soojus juhitakse sissetulevale salongiõhule. Mootori töötades tõstetakse selle võimsust automaatselt. Töötemperatuur saavutatakse 30 sekundiga. PTC soojendus lülitub sisse automaatselt ja reguleerib end eelseadistatud temperatuurile (mida kontrollib mootori aju). Mida külmem on välisõhk, seda soojemaks element läheb. Töötades ei teki kõrvalist heli. Seade lülitub välja juba mõne pluss kraadi juures. PTC eelsoojendi soojendab ainult õhku!
http://www.skodafabiaclub.com/technikaiinfok/muszaki_leirasok/SSP_032_4.pdf


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reverse
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.12
Postitusi: 260

Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia vRS CR TDI DSG

postitati 30.01.13 09:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tihver
Kas PTC on standardis peal kõigil diiselmootoriga Octavia II`l?

Kuidas kohapeal soojenemisega on -20 kraadi külmaga?

Kui auto kohapeal suudab selliste temperatuuri saavutada, et aknad sulama hakkavad, siis paidaldaks eelsoojendi asemel distantskäivituse. Eelmisel autol sai seda väga edukalt kasutatud.


Muidugi saavutab auto kohapeal lõpuks vastava temperatuuri. Olude kokku langemisel käis mul auto -28 kraadi juures kohapealt 45 minutit, seejärel võis tuvastada jää sulamise märke esiklaasil. Vee temperatuuri näidik püsis apaatsena ning õlitemp näitas --- :D Kuid, ma ei lülitanud kliimat esiklaasi sulatamise reziimi, koos sellega läheb muidugi kiiremini, kui eesmärk on saada esiklaas jäävabaks ja salongi mõni plusskraad.

PTC kohapealt ka niipalju, et näiteks juba -20 kraadi juures ei lähe minu auto mootor soojaks linnasõidul, võin kümnete kilomeetrite kaupa kakerdada linnakiirustel ja tulemuseks on veetemperatuur kuskil 60-70 kraadi kandis. Maanteel läheb ilusti soojaks, kuid kohe kui linnakiiruste juurde tagasi tulla kukub temperatuur kolinal. PTC koostöös leige mootoriga hoiab aga salongi ilusti soojana. Ei saa kurta :)


www.sadulsepp.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
reverse
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.12
Postitusi: 260

Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia vRS CR TDI DSG

postitati 30.01.13 09:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: zipper
... Seade lülitub välja juba mõne pluss kraadi juures. PTC eelsoojendi soojendab ainult õhku! ...


Hmm, eile oli õues +2.5 kraadi, seade töötas. Kas see on ikka päris kindel, et lülitab end välja juba mõne plusskraadi juures?


www.sadulsepp.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 60.2% - SQL: 39.8%]