Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Supeb II helikvaliteedi arutelu (Vastuseid: 85 | Vaatamisi: 12514)
Hainz
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.09
Postitusi: 28

Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Superb II 1,8 TSI Elegance

postitati 07.03.10 19:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Janek85
No kas saite võrreldud, kas Teil mängivad ühtemoodi?
Mina esinduse poolelt seni vastuseta jäänud..
Ootan juba 1,5 kuud:o

Ei ole veel võrdluseni jõudnud. Auto 100st oli küll vaja jälle läbi astu:(
Aga vastust küll veel pole, asi krt:mad: venib. Ei tea mis nad seal tehases teevad??? Pole ju midagi keerulist (või siis ei ole seal pädevaid tegelasi, kes suudaks audioga tegeleda...?
Kui nüüd aus olla siis hakkavad igasugu probleemid ära tüütama...
Veel ootan...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
simmo494
huviline



Registreerunud 16.05.08
Postitusi: 9

Kasutaja on eemal


postitati 11.03.10 22:38 Tsiteeri


niih käis siis auto aasta autos loeti soft üle makil mingi täisutus oli selle sound systemile ja asi muutus tunduvalt paremaks . no et midagi kiita pole aga väga kehva ka enam pole.aga kui kauaks seda ei tea:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 12.03.10 09:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: simmo494
niih käis siis auto aasta autos loeti soft üle makil mingi täisutus oli selle sound systemile ja asi muutus tunduvalt paremaks .

Eesti keeles äkki saaks selle kirja panna? Sinu praeguse lauses on küll kasutusel eestikeelsed sõnad, a lausest endast aru ei saa. Kirjavahemärkide kasutamine aitaks ka mõtet paremini edastada ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 12.03.10 21:52 Tsiteeri


Ühesõnaga vist asendati Sound Systemi (võimendis) olev tarkus vähe kvaliteetsema vastu.


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Swissflam
huviline

Avatar


Registreerunud 17.10.07
Postitusi: 166

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 1,8T L&K, PT Cruiser

postitati 15.03.10 17:55 Tsiteeri


Võimendis nüüd küll ühtegi detaili ei leidu, mille softi ülekirjutada saab. Aga nn. SoundSystem ahelas on DSP, millel "mõistust" timmida annab, samuti raadio enda soft.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tihver
huviline



Registreerunud 11.01.10
Postitusi: 162

Kasutaja on eemal

Auto: Superb 3 Combi, 140kw TDI DSG 4x4

postitati 15.03.10 18:02 Tsiteeri


Kas Octavia Stream maki heli ka kuidagi softist sõltub? Ma enda omaga kohe kuidagi rahul ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Janek85
huviline

Avatar


Registreerunud 04.10.08
Postitusi: 44

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SuperbII

postitati 17.06.10 11:27 Tsiteeri


Minul vahetati siis u kuu tagasi alumiste kõlarite paar välja ja ütleks, et kasu sest polnud. Soojade ilmadega seda plärinat niikui nii enam polnud, kuid hääl jäi täpselt sama "iseloomutu".
Asendusautona eile saadud Octavia standart makk tegi parema/mahlasema bassiga häält kui minu Superbis olev hüperleiutis,täitsa masendav. Mingeid filtreid vms oleks vist vahele vaja ja ilmslt ka paremad kõlarid panna, et sealt mingi hääl välja tuleks.
Jääb mulje, nagu suudaks Soundsystemi iga erinev osa oma parima panuse anda üksteisest erinevatel hetkedel ja nad üksteist seetõttu väga ei toeta.
Kõla on kuidagi kunstlik ja ei kõla nii loomulikult minu jaoks :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fubu
huviline



Registreerunud 08.11.10
Postitusi: 14

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb Combi 1,8 TSI

postitati 01.06.11 11:22 Tsiteeri


Teema on küll vana, kuid siiski.
Minu Superb Combi, millel väga standardselt 8 kõlarit ja Bolero makk teeb ikka väga head häält. Talvel külmaga olid bassid puudu, aga kui salong soojaks sai läksid bassid ka mõnusalt mahlaseks. Ise naersin, et mingi temperatuuri tundlik EQ on kuskile ära peidetud ;-)

Aga jah, võin võrdluseks tuua ühe eelmistest autodest, kuhu oli sisse ehitatud 8 kõlarit, võimendi+woofer ja korralik blaupunkti makk: seal oli kvaliteet enam-vähem sama.. kui mitte kehvem.


Tark ei torma!
Škoda Superb Combi 1,8 TSI
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Janek85
huviline

Avatar


Registreerunud 04.10.08
Postitusi: 44

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SuperbII

postitati 08.06.11 07:28 Tsiteeri


Mul on hea meel, et Sa oma auto stereoga rahul oled:)

Ma ise olen oma auto kohapealt vahepeal isegi välja uurinud, et UK-s on suisa tehase aksioon olnud, vahetati mingi partii kõlareid ja tihendati kinnitusi jms:mad:.
Turg on suurem , tundlikum ilmselt...
Eesti servicele öeldakse aga tehasest, et nende kliendid siin kujutavad asju ette ja probleeme pole kellegil olnud, ning se jäetakse kohaliku maaletooja omavastusele probleemi lahendamine, mille on teinud tehas oma tootega.

Andsin selle info kõik edasi ja service on ka pikad kirjad tehasesse kirjutanud, aga muhvigi...
Üks video my soundi näituseks(sorry kehva inglise keele pärast:))

http://www.youtube.com/watch?v=cExHcujZMLA


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
picck
huviline



Registreerunud 18.01.12
Postitusi: 1

Kasutaja on eemal


postitati 18.01.12 08:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Janek85
ok, ma sain juutuubi selgeks :cool:, eks kuulake..

vabandan ette video teostuse pärast, sai maanteel kohe se video tehtud kui korralikult jälle jamama hakkas

http://www.youtube.com/watch?v=tjTOyy4546I


Tere!

Olen u 8 kuud sõitnud 2008 Superb II-ga. Muidu pole soundiga probleemi olnud, kuid nüüd, kuu aega pärast garantii lõppu, tekkis esimestesse mid-kõlaritesse täpselt samad hääled, nagu selles videos. Ja see krabin rändakski justkui vasaku ja parema vahel ning vahel harva ka koos. Kui ainult üks kõlar oleks seda heli tekitama hakanud, siis oleks kahtlustanud kõlariviga, aga kaks tükki korraga on nagu kahtlane vähe. Kas asi tõesti ainult miinuskraadides või on olnud mingeid muid arenguid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
undu
huviline



Registreerunud 27.03.09
Postitusi: 173

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: OII Combi 1,8 TSI

postitati 18.01.12 15:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tihver
Kas Octavia Stream maki heli ka kuidagi softist sõltub? Ma enda omaga kohe kuidagi rahul ei ole.

OT küll, aga vastan.
Minu kogemus - STREAM asemele DANCE - kuna tehnliselt tegemist identse raadioga, siis loogiliselt võttes helipilt ka sama. Minu kõrvale vähemasti küll mingit vahet ei olnud.
Nüüdseks on samas autos BOLERO ja võin raudselt väita, et heli on etem. Kõlareid ei ole näppinud ja ei pea nüüd ka mõni aeg seda vajalikuks. Kahtalen, et STREAMil üldse mingit softi väga on.


Kes palju räägib ei pruugi palju öelda
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 52.0% - SQL: 48.0%]