Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Supeb II helikvaliteedi arutelu (Vastuseid: 85 | Vaatamisi: 12517)
Hainz
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.09
Postitusi: 28

Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Superb II 1,8 TSI Elegance

postitati 10.02.10 20:37 Tsiteeri


Reede 12.02 plaan pealinna tulla. Kell 13.
Kui kellegil huvi või aega võiks kuskil treffata, oleksin väga huvitatud teiste superb II soundide kuulamisest... Ette tänades.
Kontakt tel: 56 373 705


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Janek85
huviline

Avatar


Registreerunud 04.10.08
Postitusi: 44

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SuperbII

postitati 11.02.10 14:38 Tsiteeri


Homme läheb siis võrdlemiseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hainz
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.09
Postitusi: 28

Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Superb II 1,8 TSI Elegance

postitati 11.02.10 16:50 Tsiteeri


Tõsi. Homme sound proovile:)
Täna oli siis juttu Hr. Pauliga (mees kes teeb ka võistlusmasinaid soundi klassis), mees kes tegeleb auto soundiga. Mainin ära, et eelnevalt olin käinud "noor tehnikus" ja "stereo alarmis" kõikjal oli vastus sama nagu ka Pauli vastus ... kõlarid selles autos on saast (tagasihoidlik väljend ei hakka vulgaarsusi loopima). Kõlar: olematu magnetiga plastkorpuse sees olev mõtetu vidin ja võim 4*15w. No pole ka imestada, et sound on nagu ta on. Kurb:(
Ca 10 kilo või törts pealegi oleks lahendus. Kes maksab??? Uude autosse ei ole mingit tahtmist raha taguda, see ju tehase bläkk ...
Seega kõigi maade skoda omanikud ühinegem ja võtkem midagi ette, kelle jaoks see vähegi häiriv!?
Tänud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 11.02.10 17:08 Tsiteeri


Minu arust Bolero raadio Superbis suht asjalik. Enamuse samas hinnaklassis masinate stereod ei ole paremad ja mõnedel jääb ka samast tasemest veel jupike puudu.
Kui autot ostsid,siis ju kuulasid,mis häält raadio teeb? Kui ei sobinud,siis ostnud midagi paremat, või arvestanud kohe,et tuleb stereosüsteemi investeerimiseks raha varuda. Selge on see,et ilma ustesse heliisolatsiooni panemata ei tee ükski kõlar väga head häält,nii et ma ei saa aru,mida sa ootasid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hainz
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.09
Postitusi: 28

Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Superb II 1,8 TSI Elegance

postitati 11.02.10 17:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Suslik
Minu arust Bolero raadio Superbis suht asjalik. Enamuse samas hinnaklassis masinate stereod ei ole paremad ja mõnedel jääb ka samast tasemest veel jupike puudu.
Kui autot ostsid,siis ju kuulasid,mis häält raadio teeb? Kui ei sobinud,siis ostnud midagi paremat, või arvestanud kohe,et tuleb stereosüsteemi investeerimiseks raha varuda. Selge on see,et ilma ustesse heliisolatsiooni panemata ei tee ükski kõlar väga head häält,nii et ma ei saa aru,mida sa ootasid?


Bolero kohta ei saa midagi halba öelda, vaid võim ja kõlarid:mad:
Autot ostes ei ole ju CD-d või SD-kaarti kaasas, et hakkata soundi värki aretama. Kuulad raadiot, tundub et ongi enam vähem OK. Ja see paraku muutub järjest... ega muidu juba kõiki kõlareid poleks väljavahetatud (pläriseb üks, siis teine jne jne). Kuuldavasti on susliku autos sound korras. Mul pole sellega kahjuks vedanud. Ahjaa... homme pealinnas, kui suslikul mahti on ehk saad tulla ca 13-14 ajal sikupilli parklasse. Seal janeki85 auto soundi võrdlemine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 11.02.10 17:36 Tsiteeri


Ei asu Eestimaa pinnal kahjuks. Meie võrdlesime kunagi alf.onsoga soundisid ja tema lasi kohe paar kõlarit ära vahetada. Minul on vahetatud üks tagumine kõlar. Vähe on selliseid masinaid,millel juba originaalis helisüsteem väga hea ja vastupidav. Mina lasen millalgi ustesse isolatsiooni panna ja sama teed lähevad sisse uued kõlarid. Usun,et saab hea.
Olen üritanud volüümi mitte väga põhja keerata,sest siis on kindel,et varsti tükid taga.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hainz
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.09
Postitusi: 28

Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Superb II 1,8 TSI Elegance

postitati 11.02.10 17:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Suslik
Ei asu Eestimaa pinnal kahjuks. Meie võrdlesime kunagi alf.onsoga soundisid ja tema lasi kohe paar kõlarit ära vahetada. Minul on vahetatud üks tagumine kõlar. Vähe on selliseid masinaid,millel juba originaalis helisüsteem väga hea ja vastupidav. Mina lasen millalgi ustesse isolatsiooni panna ja sama teed lähevad sisse uued kõlarid. Usun,et saab hea.
Olen üritanud volüümi mitte väga põhja keerata,sest siis on kindel,et varsti tükid taga.:)


Njaa... mul on sihuke lugu, et kõlarid juba vahetatud(räägitud teema), heliisolatsioon ka mingil määral tehtud aga volüümi ei kannata 50% kindlasti mitte panna. Ca 20-30% juures on ainult plärin ja vahepeal juhiukse bassikõllist ei tulegi muud kui ragin:o
Aga seda mitte alati??? Midagi on väga viltu?!? Ma poleks ju muidu asjatundjate jutule läinud...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hainz
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.09
Postitusi: 28

Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Superb II 1,8 TSI Elegance

postitati 11.02.10 17:45 Tsiteeri


Tänud siiski teema arutluse üle:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Janek85
huviline

Avatar


Registreerunud 04.10.08
Postitusi: 44

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SuperbII

postitati 11.02.10 18:40 Tsiteeri


ok, ma sain juutuubi selgeks :cool:, eks kuulake..

vabandan ette video teostuse pärast, sai maanteel kohe se video tehtud kui korralikult jälle jamama hakkas

http://www.youtube.com/watch?v=tjTOyy4546I


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 11.02.10 18:54 Tsiteeri


Olukord on üsna jube tõesti. Miskipärast tundub,et viga raadios. Las servise mehed vaatavad selle video üle.
Minu raadiol kannatab volüümi vabalt 80 % peale keerata,ilma,et helikvaliteet halveneks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hainz
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.09
Postitusi: 28

Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Superb II 1,8 TSI Elegance

postitati 11.02.10 19:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Janek85
ok, ma sain juutuubi selgeks :cool:, eks kuulake..

vabandan ette video teostuse pärast, sai maanteel kohe se video tehtud kui korralikult jälle jamama hakkas

http://www.youtube.com/watch?v=tjTOyy4546I


Tuttav sound selles videos aga sellest juba homme lähemalt
;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
stefan
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.01.06
Postitusi: 230

Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Passat B8 Alltrack TSI, VW Golf TSI DSG 110kW MY2016, Yeti 1.8TSI 4x4, Karoq 4x4 TDI DSG

postitati 12.02.10 09:36 Tsiteeri


Et nagu mõlemal autol on heli p**s ja hakate omavahel võrdlema? :)
Mul sama raadio ja helisüsteemi kooslus, kuid ei oska nagu miskit kurta. Kuni 50% volulüümi võib peale keerata vabalt, edasi on liiga vali ja veidi muutub heli mustaks ka. Kahjuks pole võimalik võrdlema tulla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hainz
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.09
Postitusi: 28

Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Superb II 1,8 TSI Elegance

postitati 12.02.10 15:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: stefan
Et nagu mõlemal autol on heli p**s ja hakate omavahel võrdlema? :)
Mul sama raadio ja helisüsteemi kooslus, kuid ei oska nagu miskit kurta. Kuni 50% volulüümi võib peale keerata vabalt, edasi on liiga vali ja veidi muutub heli mustaks ka. Kahjuks pole võimalik võrdlema tulla.

Kui pole kurta on ju kõik hästi ja sul on vedanud. Mul paraku 50 prossast asi kaugel. Elmari raadiot... Ok veab vast väljagi aga kui võtta kasutusele sd või cd ... Siit edasi pole midagi kommenteerida. Rõõm nende üle, kel see asi korras ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
petst
huviline



Registreerunud 03.04.06
Postitusi: 114

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 & VW e-UP!

postitati 12.02.10 18:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hainz
Seega kõigi maade skoda omanikud ühinegem ja võtkem midagi ette, kelle jaoks see vähegi häiriv!?


Siin peab ikka aru saama, et tehase varustus on mõeldud ikka keskmisele kasutajale. Kui on soov tipptehnika vastu siis tuleb valida mõni rätsepatööna valminud helisüsteem või siis mõni teine automark, kus vastavad lahendused lisavarustuse nimekirjas. Pead ikka ise midagi ette võtma, et probleemile lahendus leida ;) Minu isiklik arvamus on, et raadiot ja taustamuusikat sobib tehaseraadiost kuulata küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Janek85
huviline

Avatar


Registreerunud 04.10.08
Postitusi: 44

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SuperbII

postitati 12.02.10 19:17 Tsiteeri


Pets-kes siin tipptehnikast:cool: rääkis?
Videot vaatasid?
....ja ka kuulasid?
Ma olen hetkel ostnud auto, millel on 10 kõlliga 10x40W võimendiga stereo.
Mängib suht kehvalt.
Videost on näha , et suisa defektselt. Ma pole mingi melomaan, et öelda , et "midrange võiks ...Hz pealt ära lõigata selle taseme juures vms":(

Kuid ütleks et mu 2500 eegune pioneer ja 900.- pioneerid puitkastis istme all Fiat Unos kunagi 15a tagasi vist teeksid silmad ette nii matsu, kui volüümi osas.

Häirima hakkas mind se rõve krabin, mis aegajalt sisse lööb-ja videos demoda suutsin-suht madala volüümi juures, nagu mu kõne tugevusest aru oli ehk saada.

Kuulake videot!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Motha
huviline



Registreerunud 15.04.09
Postitusi: 6

Kasutaja on eemal


postitati 12.02.10 20:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Janek85
ok, ma sain juutuubi selgeks :cool:, eks kuulake..

vabandan ette video teostuse pärast, sai maanteel kohe se video tehtud kui korralikult jälle jamama hakkas

http://www.youtube.com/watch?v=tjTOyy4546I


Minu Superb 2 oli sama probleem pläriseva, kõige alumise kõlariga juhi ukses. Raadio on mul sama Bolero koos natukene parema helisüsteemiga "Sound System". Õnneks minu defektne kõlar siiski niivõrd jubedat häält ei teinud.
Auto 100 vahetati mul antud kõlar paar nädalat tagasi garantii korras ära ja praegu tundub, et probleemi enam pole.
Muudes foorumites (inglise Briskodas) on ka nagu Superb 2 kõlarite teemal sarnaseid probleeme täheldatud, eriti just "Sound System" varustatud autodel.
Sul on ka garantiiga auto, las vahetavad kõlari ära, võibolla aitab, hullemaks kindlasti ei lähe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
petst
huviline



Registreerunud 03.04.06
Postitusi: 114

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 & VW e-UP!

postitati 12.02.10 20:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Janek85
Kuulake videot!

Kuulasin. Kui päris aus olla siis mu RS kõllid tegid külmade ilmadega täpselt samasugust häält :( Aga mõnel mehel ei läinud siis autogi käima. Škoda vähemalt tee peale pole jätnud ja nüüd mahedamate ilmadega mängib raadio jälle normaalselt. Ajutise probleemi lahendasin Vikeraadio kuulamisega :D

Aga kuna mul on olnud VW Boras kunagi 20K helisüsteem (8 kõlli, võimendi, Pioneer ilma sisemise võimendita), mis ei olnud veel tipptase, siis tehase raadiote koha võiks öelda: "Täielik p..k." Täna mulle sellest piisab ja olen rahul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Swissflam
huviline

Avatar


Registreerunud 17.10.07
Postitusi: 166

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 1,8T L&K, PT Cruiser

postitati 13.02.10 11:16 Tsiteeri


Janek85, kas see plärin on esinenud ka soojal aastaajal või on probleem ainult külmaga. Sellist häält võib "külmast ärkav" valjuhääldi teha küll. Samuti on normaalne, et enne seda plärisemist ei tee ta üldse häält (just bassi- ja midbassi/midrange elemendid, tweetrid tavaliselt ikka häälitsevad). Kui aga soojaga on sama probleem, siis kahtlustaks halba ühendust, alates valjuhääldi vuntsidest, lõpedades võimendi trükiplaadi külmjoodedega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Janek85
huviline

Avatar


Registreerunud 04.10.08
Postitusi: 44

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SuperbII

postitati 14.02.10 09:30 Tsiteeri


Probleem külastas mind esimest korda suurtemate külmadega, -20 juures vms. Panin auto käima ja sõitma hakates tuli tohutu ragin sisse. Mõtlesin ka ise , et vbl külmast, ja panin raadio üldse kinni mõneks minutiks. Peale seda proovisin uuesti ja sama mure. Sõitsin siis niimoodi proovides tükk aega , kuid tegi ta 45min hiljem krabinat-auto oli juba soe, arvan et kõlari pesadki pidid seal polstri sees ehk + poolel juba olema selleks ajaks.
Järgmisetel päevadel juhtus seda -7 ja -10 juures samuti. Mingi hetk se krabin nagu oleks balansiga end keeranud kõrvalistujapoolse ukse alumisse kõlarisse(siis mõtlesin et se peab küll bolero või võimu probleem olema?). Ja siis tagasi vasakusse. Ja siis krabisesid ka mingi hetk mõlemad korraga jällegi.

Nüüd soojaga(ehk -3, kuni -7) on parem, kuid bassi ei talu ta endiselt hästi, juba 50% hakkab( bassid 0) ta neid moonutama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hainz
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.09
Postitusi: 28

Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Superb II 1,8 TSI Elegance

postitati 16.02.10 10:56 Tsiteeri


Pauli juures käidud... Nagu arvata oli see sound mingit positiivset hinnangut ei saanud. Tuleks alustada siiski võimu ja kõlari vahetusega, halvemal juhul ka juhtelement...+ see kõik eeldab ka korralikku heliisolatsiooni. Seega pole see personaalne arvamus, vaid fakt. Eks ootame, mis tehas siis lõpuks välja pakub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hainz
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.09
Postitusi: 28

Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Superb II 1,8 TSI Elegance

postitati 16.02.10 11:00 Tsiteeri


head lugemist ;) briskoda.net
Päris huvitav foorum (ca pool aastat sel foorumil silma peal hoidnud)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 16.02.10 11:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hainz
Pauli juures käidud... Nagu arvata oli see sound mingit positiivset hinnangut ei saanud. Tuleks alustada siiski võimu ja kõlari vahetusega, halvemal juhul ka juhtelement...+ see kõik eeldab ka korralikku heliisolatsiooni. Seega pole see personaalne arvamus, vaid fakt. Eks ootame, mis tehas siis lõpuks välja pakub.


Ilmselt käisid sa siis Tartus Audiodesign'is. Ega asjalikumat kohta Tartus väga ei teagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hainz
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.09
Postitusi: 28

Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Superb II 1,8 TSI Elegance

postitati 16.02.10 13:55 Tsiteeri


Tõsi!
Jutt oli paraku sama nagu ka eelnevates kohtades, kus sai asja uurimas käidud. ASI on kole:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alf.onso
huviline

Avatar


Registreerunud 14.01.09
Postitusi: 130

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb II 1,8TSI

postitati 16.02.10 19:22 Tsiteeri


Minu kõlaritest on siin juba varem ka juttu olnud, kuid pärast seda, kui kaks bassikat ära vahetati väga hullu ei olegi. Saab täitsa veidi valjemaks keerata ning minu enda arvates hetkel tehasekõllide kohta suht hea saavutus.

Siis kui me suslikuga võrdlesime kunagi, siis temal oli ikka tunduvalt parem heli (enne minu kõllide vahetust). Aga kui õigesti mäletan, siis temal läks ka hiljem paar tükki vahetusse. Ühesõnaga mul pidid veel eriti praagid praagid kõlarid olema:D

Kui sa oled mõnikord Tallinnas ja tahad helivõrdlust teha, siis anna teada.


www.synteticinternet.org - SEO ehk otsingumootorite optimeerimine ehk kodulehtede tõstmine otsingumootorites
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Janek85
huviline

Avatar


Registreerunud 04.10.08
Postitusi: 44

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SuperbII

postitati 17.02.10 08:54 Tsiteeri


Üks kodanik on oma 3,6 Elegancil musa lasknud ära teha alljärgnevalt:

Front:
JBL GTO 6583C
Rear:
JBL GTO 6507SC
Subwoofer :
Infinity Kappa One + JBL GTO 1014

Se projekt maksis 1700 Eurot kõik kokku, laes olev dvd mängija lisandus eraldi. Töö tehti Poolas ja omanik on väga rahul.

Tehtud tööst pildid:
http://picasaweb.google.com/boguslawski.piotr/SkodaSuperbAudioVideo#


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 63.7% - SQL: 36.3%]