Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6
Autor:
Pealkiri: Škoda rajapäev 1. Juuni 2008 - Rapla kardirada (Vastuseid: 129 | Vaatamisi: 14418)
ZR1
huviline

Avatar


Registreerunud 04.09.06
Postitusi: 44

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: AZLK 2140 1983

postitati 20.05.08 18:07


Osalejate nimekiri:

1. ZR1 Hyundai Coupe 2,7 123kW tavarehv
2. Maitz Octavia RS TDI 125kW tavarehv
3. and77u Octavia RS 147kW tavarehv
4. pakiruum Octavia RS 147kW tavarehv
5. MK Octavia RS 147kW tavarehv
6. rstdi Octavia RS 147kW tavarehv
7. Rage Octavia RS 147kW tavarehv
8. tsekkar Octavia RS 147kW tavarehv
9. Timur Octavia Combi 1,8T 110kW tavarehv
10. Hallvatt Felicia GLX 1,3 43kW tavarehv
11. Cosmic Octavia RS 147kW tavarehv
12. might Octavia RS TDI 125kW tavarehv
13. Jaks Octavia RS TDI 125kW tavarehv
14. Raimo Octavia RS 180kW tavarehv
15. bumm Octavia Combi RS 147kW tavarehv
16. Rene Octavia RS 147kW tavarehv
17. kaart424 Octavia RS 147kW tavarehv
18. stefan Octavia 2.0 TDI 103kW tavarehv
19. jk Octavia 2.0 TDI DSG 103kW tavarehv


Ruslan
53337957 zr1@hot.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ints
klubiliige



Registreerunud 27.12.05
Postitusi: 53

Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Felicia GLX 1,6 ; Skoda Fabia Combi 1,6 16V

postitati 20.05.08 19:09


Kohale tulen kindlasti.Rajale-kahtlane,ei julge veel pöördeid eriti kõrgele ajada.Aga kui lihtsalt fabia II aega tabeliss sõita,siis palun.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 20.05.08 21:41


mina oma TFSI'ga 147kw ja tavalised suverehvid tulen ka...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 20.05.08 21:54


Tsitaat:
Algselt postitas: ZR1
Praeguse seisuga on tulemas kõik ühe klassi autod. Tulen siis ka tavarehviga, et asi oleks võrdne.


Kus nüüd ütles :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tsekkar
huviline



Registreerunud 08.08.06
Postitusi: 144

Kasutaja on eemal

Auto: O3 4x4 black

postitati 21.05.08 06:33


Tavaline lux pereauto RS, tavaliste suverehvidega:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kosh
huviline



Registreerunud 07.03.07
Postitusi: 115

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8

postitati 21.05.08 07:10


Njah oleks taht ka oma 110kW Octavia sportvedrustuse proovile panna aga annan auto reedel ära. Aga vbla tulen publikuks :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 21.05.08 07:35


Timur Octavia Combi 1,8T 110kw tavarehv


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 21.05.08 09:24


Nonii ja kuhu jäävad Roomsterid, Fabiad ja Feliciad? :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 21.05.08 10:09


Suurema tõenäosusega saan kaasa venna, kes tegeleb fotoga ja minimaalselt videoga. :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ZR1
huviline

Avatar


Registreerunud 04.09.06
Postitusi: 44

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: AZLK 2140 1983

postitati 21.05.08 10:35


Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Nonii ja kuhu jäävad Roomsterid, Fabiad ja Feliciad? :D


Ei tasu karta! Neile teeksime eraldi klass. Ei pea monstritega koos võidu sõitma.


Ruslan
53337957 zr1@hot.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Hallvatt
huviline



Registreerunud 31.07.06
Postitusi: 169

Asukoht: Haapsalu/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Felicia Kombi 1,3 1997

postitati 21.05.08 10:54


No pange siis kirja:

Hallvatt Škoda Felicia GLX 1.3.

rehvid... on all. loodetavasti. mingisugused.


No sellist jama on raske kommenteerida.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
mar
klubiliige



Registreerunud 25.03.07
Postitusi: 181

Asukoht: Tallinn,Mustamäe
Kasutaja on eemal

Auto: FL Octavia1.4TSI

postitati 21.05.08 20:39


Kohale üritan tulla ikka,aga kas rajale ka see iseasi juba:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cosmic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.08.07
Postitusi: 211

Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Superb Sportline 2.0TSI 4x4

postitati 22.05.08 09:05


Tsitaat:
Algselt postitas: ZR1
Osalejate nimekiri:

1. ZR1 Hyundai Coupe 2,7 123kW tavarehv
2. Maitz Octavia RS TDI 125kW tavarehv
3. and77u Octavia RS 147kW tavarehv
4. pakiruum Octavia RS 2,0 147kW tavarehv
5. MK Octavia RS 2,0 147kW tavarehv
6. rstdi Octavia RS 2,0 147kW tavarehv
7. Rage Octavia RS 2,0 147kW tavarehv
8. tsekkar Octavia RS 2,0 147kW tavarehv
9. Timur Octavia Combi 1,8T 110kW tavarehv
10. Hallvatt Felicia GLX 1,3 43kW tavarehv


11. Cosmic Octavia RS 2,0 147kW tavarehv


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
whiteRS
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.07
Postitusi: 178

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq Sportline 2.0TSI, Octavia Combi 1.8 TSI (III)

postitati 22.05.08 09:38


Kohal kindlasti, aga mitte rajal. Teen pilti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
might
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.07
Postitusi: 62

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II RS 2,0 TDI DPF

postitati 22.05.08 15:15


might - Octavia RS TDI 125kW juba väga kulunud tavarehv :)

Kui vihma ei saja, siis niisama lõbu pärast võiks ju paar ringi rajalgi teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maitz
huviline



Registreerunud 24.09.07
Postitusi: 101

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia RS TDI

postitati 22.05.08 17:11


Kaks diisel RS ainult v:D,rohkem ei tulegi:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 22.05.08 18:26


Tsitaat:
Algselt postitas: Maitz
Kaks diisel RS ainult v:D,rohkem ei tulegi:o


Kahju, et DSG kastiga masinaid pole. Saaks võrrelda RSdega, diisel peaks päris visa olema tänu oma momendile.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
skodillac
huviline



Registreerunud 25.10.06
Postitusi: 6

Asukoht: L.-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: O2 E 1,9 TDI

postitati 22.05.08 20:31


Kas oleks võimalik kirjutada täpsemalt võistlusest. On ka finaalsõidud, või ainult üks sõit ja järjestus aegade põhjal. Nägin nimekirjas Hunday kupeed, on see ainult škodadele või olemas ka vabaklass. Pisike võistlusjuhend oleks tore.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
might
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.07
Postitusi: 62

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II RS 2,0 TDI DPF

postitati 22.05.08 20:43


Tsitaat:
Algselt postitas: Maitz
Kaks diisel RS ainult v:D,rohkem ei tulegi:o



Diislitele peaks ikka eraldi klassi ka tegema onju :) :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tsekkar
huviline



Registreerunud 08.08.06
Postitusi: 144

Kasutaja on eemal

Auto: O3 4x4 black

postitati 23.05.08 06:57


Tsitaat:
Algselt postitas: skodillac
Kas oleks võimalik kirjutada täpsemalt võistlusest. On ka finaalsõidud, või ainult üks sõit ja järjestus aegade põhjal. Nägin nimekirjas Hunday kupeed, on see ainult škodadele või olemas ka vabaklass. Pisike võistlusjuhend oleks tore.


Hyundai Coupe sõidab sellepärast, et tema poolt on ajavõtu süsteem ja seetõttu saab ta boonusena kihutada.
Ma ei tea, kas kohe on mõtet asja nii täpiks ajada, et finaalsõidud ja karikad. See esimene üritus ja rohkem nagu fun. Igaüks saab teada oma aja, mida tulevikus purustada;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Cosmic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.08.07
Postitusi: 211

Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Superb Sportline 2.0TSI 4x4

postitati 23.05.08 07:08


Tsitaat:
Algselt postitas: tsekkar
Tsitaat:
Algselt postitas: skodillac
Kas oleks võimalik kirjutada täpsemalt võistlusest. On ka finaalsõidud, või ainult üks sõit ja järjestus aegade põhjal. Nägin nimekirjas Hunday kupeed, on see ainult škodadele või olemas ka vabaklass. Pisike võistlusjuhend oleks tore.


Hyundai Coupe sõidab sellepärast, et tema poolt on ajavõtu süsteem ja seetõttu saab ta boonusena kihutada.
Ma ei tea, kas kohe on mõtet asja nii täpiks ajada, et finaalsõidud ja karikad. See esimene üritus ja rohkem nagu fun. Igaüks saab teada oma aja, mida tulevikus purustada;)


Just minu mõtted. Ja eelnevalt veel see ka kirjas, et igaüks peaks jõudma u. 3 sõitu teha, millest 2 parimat aega siis kirja läheks. ZR1 ühes postituses suht kenasti ju kirjas, mismoodi see päev enamvähem võiks kujuneda:
1 tund - kogunemine, autode ettevalmistus, treeningsõidud, võistlejate koosolek
3 tundi - ajasõidud, peaks jõudma igal juhul 3 vooru ära teha (2 paremad arvestusse)
1 tund - autasustamine, vabad sõidud


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
skodillac
huviline



Registreerunud 25.10.06
Postitusi: 6

Asukoht: L.-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: O2 E 1,9 TDI

postitati 23.05.08 09:07


Lugesin postitused uuesti läbi ja seal ilusti kirjas, et kupee omanik orgunnib osalemise eest ajavõtu. See on igati positiivne ja niisuguse sõbrahinnaga ei leia vist kuskilt mujalt. Ma sellepärast norin, et ise tegelenud pea 10 aastat autospordi võistluste juhina. Väga lihtne juhend peaks siiski olema. Kui korraldaja küsib osalustasu, siis ta ka vastutab millegi eest. Sellised asjad peaks enne selged olema. Paremusjärjestuse selgitamise viis ja võistlusklassid ka. Kui selline üritus edaspidigi toimub, on põhi juba olemas.
Kui vaja, siis olen valmis aitama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Cosmic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.08.07
Postitusi: 211

Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Superb Sportline 2.0TSI 4x4

postitati 23.05.08 09:42


Tsitaat:
Algselt postitas: skodillac
Lugesin postitused uuesti läbi ja seal ilusti kirjas, et kupee omanik orgunnib osalemise eest ajavõtu. See on igati positiivne ja niisuguse sõbrahinnaga ei leia vist kuskilt mujalt. Ma sellepärast norin, et ise tegelenud pea 10 aastat autospordi võistluste juhina. Väga lihtne juhend peaks siiski olema. Kui korraldaja küsib osalustasu, siis ta ka vastutab millegi eest. Sellised asjad peaks enne selged olema. Paremusjärjestuse selgitamise viis ja võistlusklassid ka. Kui selline üritus edaspidigi toimub, on põhi juba olemas.
Kui vaja, siis olen valmis aitama.


Ma nüüd üritan võimalikult lihtsalt oma mõtted siia kirja panna, et väga pikka juttu ei tuleks.
*Kes on selle ürituse puhul korraldaja - mina, kui idee väljakäija? Mina mingit osalustasu ei küsi, iga autoomanik kes sinna sõitma/vaatama tuleb maksab Rapla kardiraja haldajale 150 EEKi ning sõitjad lisaks siis ZR1'le summa, mis kujuneb välja kohapeal olenevalt sõitjate arvust. Ma arvan et ZR1 ei vastuta antud juhul muu eest kui et tehnika mis ta kohale toob töötab ning juhul kui ei toimi, siis ajavõttu me lihtsalt kasutada ei saa ning selle eest ei maksa.
*Paremusjärjestuse selgitamine ei tohiks eriline raketiteadus olla - kõik sõitjad sõidavad 3 korda, 2 paremat aega läheb kirja. Kõige parema aja sõitnud sõitja on parim. Või on siin mingeid nüansse mida ma ei oska näha?
*Võistlusklassid - sorry, aga minuarust puudub asjal point. Kuna tegemist tõesti pole mingi karikasarjaga ning pigem vist paljude jaoks üldse esimest korda ringrajale minek ja enda/auto proovimine (lisaks veel arvestades sõitjate arvu), siis seda 15-20 autot eraldi klassidesse lööma hakata ei näe ma hetkel küll mõtet. Pärast tulemustest on ju nagunii näha, kes on kiireim RS, kiirem Fabia, jne.
*Nõu ja jõuga võib alati aidata ja ideid välja käia, mida ja kuidas võiks teha, aga eraldi juhendit selle ürituse tarbeks vist kirjutama pole mõtet hakata (see muidugi ainult minu arvamus).

Seega kokkuvõttes - ärme aja asja liiga keeruliseks ja võtame seda kui 'chill&fun' üritust, mitte kui eelseisvat pingelist rallietappi :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ZR1
huviline

Avatar


Registreerunud 04.09.06
Postitusi: 44

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: AZLK 2140 1983

postitati 23.05.08 11:36


Tsitaat:
quote]Algselt postitas: Cosmic
Tsitaat:
Algselt postitas: skodillac
Lugesin postitused uuesti läbi ja seal ilusti kirjas, et kupee omanik orgunnib osalemise eest ajavõtu. See on igati positiivne ja niisuguse sõbrahinnaga ei leia vist kuskilt mujalt. Ma sellepärast norin, et ise tegelenud pea 10 aastat autospordi võistluste juhina. Väga lihtne juhend peaks siiski olema. Kui korraldaja küsib osalustasu, siis ta ka vastutab millegi eest. Sellised asjad peaks enne selged olema. Paremusjärjestuse selgitamise viis ja võistlusklassid ka. Kui selline üritus edaspidigi toimub, on põhi juba olemas.
Kui vaja, siis olen valmis aitama.


Ma nüüd üritan võimalikult lihtsalt oma mõtted siia kirja panna, et väga pikka juttu ei tuleks.
*Kes on selle ürituse puhul korraldaja - mina, kui idee väljakäija? Mina mingit osalustasu ei küsi, iga autoomanik kes sinna sõitma/vaatama tuleb maksab Rapla kardiraja haldajale 150 EEKi ning sõitjad lisaks siis ZR1'le summa, mis kujuneb välja kohapeal olenevalt sõitjate arvust. Ma arvan et ZR1 ei vastuta antud juhul muu eest kui et tehnika mis ta kohale toob töötab ning juhul kui ei toimi, siis ajavõttu me lihtsalt kasutada ei saa ning selle eest ei maksa.
*Paremusjärjestuse selgitamine ei tohiks eriline raketiteadus olla - kõik sõitjad sõidavad 3 korda, 2 paremat aega läheb kirja. Kõige parema aja sõitnud sõitja on parim. Või on siin mingeid nüansse mida ma ei oska näha?
*Võistlusklassid - sorry, aga minuarust puudub asjal point. Kuna tegemist tõesti pole mingi karikasarjaga ning pigem vist paljude jaoks üldse esimest korda ringrajale minek ja enda/auto proovimine (lisaks veel arvestades sõitjate arvu), siis seda 15-20 autot eraldi klassidesse lööma hakata ei näe ma hetkel küll mõtet. Pärast tulemustest on ju nagunii näha, kes on kiireim RS, kiirem Fabia, jne.
*Nõu ja jõuga võib alati aidata ja ideid välja käia, mida ja kuidas võiks teha, aga eraldi juhendit selle ürituse tarbeks vist kirjutama pole mõtet hakata (see muidugi ainult minu arvamus).

Seega kokkuvõttes - ärme aja asja liiga keeruliseks ja võtame seda kui 'chill&fun' üritust, mitte kui eelseisvat pingelist rallietappi :)


Mina, kui midagi korraldan, alustan ka võistlusjuhendist muidu.
Ülejäänud on kõik õige. Osalejate nimekirja vaadates, olen ka nõus sellega, et eraldi klassid ei ole mõtet tegema hakkata. Oleks juurde tulnud veel 2-3 väikest autot, siis saaks neile eraldi klass ka teha.


Ruslan
53337957 zr1@hot.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KVR
huviline

Avatar


Registreerunud 20.02.06
Postitusi: 58

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II RS 2.0 TFSI

postitati 23.05.08 11:37


Tsitaat:
Algselt postitas: skodillac
Lugesin postitused uuesti läbi ja seal ilusti kirjas, et kupee omanik orgunnib osalemise eest ajavõtu. See on igati positiivne ja niisuguse sõbrahinnaga ei leia vist kuskilt mujalt. Ma sellepärast norin, et ise tegelenud pea 10 aastat autospordi võistluste juhina. Väga lihtne juhend peaks siiski olema. Kui korraldaja küsib osalustasu, siis ta ka vastutab millegi eest. Sellised asjad peaks enne selged olema. Paremusjärjestuse selgitamise viis ja võistlusklassid ka. Kui selline üritus edaspidigi toimub, on põhi juba olemas.
Kui vaja, siis olen valmis aitama.


Loen ja vaatan ja mõtlen, et see ei erine enam üldse ühest tavalisest rahvasprindi etapist. Milles polegi probleem. Ainult et rahvasprintidel on on kohustuslikud kiiver ja kiirabi raja ääres...


RS - Ride & Smile
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 76.1% - SQL: 23.9%]