Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Octavia Combi L&K 2,0 TDI PD Aut DSG - 2007 - yanekk (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 2924)
yanekk
huviline



Registreerunud 26.10.07
Postitusi: 18

Asukoht: haapsalu,saue
Kasutaja on eemal

Auto: Linnasõidul O II L&k,metsas pisike punane Ford F 150

postitati 28.10.07 16:14 Tsiteeri
Octavia Combi L&K 2,0 TDI PD Aut DSG - 2007 - yanekk



Kirjutaks ka enda uuest autost lähemalt.Uue auto soetamisel olid päris kõrged nõudmised.Eelmine oli bmw e39 530 d 2002a,ootab uut omaniku Auto 100,kui keegi peaks tahtma sellist korralikult hooldatud autot.Kuna uus auto ei tohtinud olla kehvem,(minu ja naise ühine arvamus,mugavusega harjub liiga kiiresti),sai valitud L&K varustus ja veel "nipet-näpet".Värvi valik oli sutsakas keeruline,valitud sai lõpuks musta värvi karvkate.Autot ootasin u 1.5 kuud,reedel 19,10.võtmed kätte saades olin"kõrvust tõstetud",O II müügi algusest saati,pidavat selline auto olema 3-4,mis on müüdud.
Aga kõik ilus saab kunagi otsa.Ühena lisadest pagaldatud telefoniga juhitav webasto ei toimeta nii nagu mina tahaks.Webasto ja signa ei ole omavahel sõbrad.Toonkile on tagumise ukse kolmnurgast valesti lõigatud.Istme ja peegli mälu paneb villast.Auto katus tundub olema liiga vedel(võibolla minu isiklik arvamus).Täistuled on olematud,ehk aitab pirnide vahetus.Tehase sound system on selle raha eest suht jura,niipalju kui kuuleb muusikat salongist,niipalju on seda kuulda ka väljast.
Tänaseks on auto SEISNUD reede õhtust saati,kuna kojamehed lakkasid töötamast ja kojameestel ei ole kaitset mida vahetada.Kõik nädalavahetuse plaanid tuli ringi korraldada
Kuid kokkuvõttes on auto täitsa sõidetav,sama varustusega sakslaste hinnad on 550 tuhat ja edasi.
Ja omades mingil ajal uhiuut prantslast,tundub kõik veel lootustandev
Igatahes jõudu ja jaksu kõigile Skoda omanikele,alati võib minna veel hullemini.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hqs
huviline



Registreerunud 26.11.05
Postitusi: 150

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Roomster Comfort 1,6 '07

postitati 29.10.07 12:59 Tsiteeri


kas sa lasid Webasto panna auto100's või kuskil mujal? ja mis see lõbu maksis?

Ma siin just eile õhtul mõtlesin, et peaks oma Roomsterile kah selle moblaga juhitava Webasto peale pookima :D


O: Antiikset tehnikat (ürg-arvutid, lamptelekad ja -raadiod, sidetehnika jms)
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
yanekk
huviline



Registreerunud 26.10.07
Postitusi: 18

Asukoht: haapsalu,saue
Kasutaja on eemal

Auto: Linnasõidul O II L&k,metsas pisike punane Ford F 150

postitati 29.10.07 18:35 Tsiteeri


Webasto paigaldatud Auto 100,paigaldaja härrased olid Autoexperdist.Maksis 27 900.- raha koos paigaldusega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
huviline



Registreerunud 26.10.07
Postitusi: 18

Asukoht: haapsalu,saue
Kasutaja on eemal

Auto: Linnasõidul O II L&k,metsas pisike punane Ford F 150

postitati 30.10.07 19:52 Tsiteeri


Täna sai autoga remondis käidud.Auto 100 meeste ees müts maha.Sellist positiivset suhtumist ja kiiret reageerimist pole ammu täheldanud.Enamus vigasi kõrvaldatud,vahetamist vajavad pudinad tellitud.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.4% - SQL: 66.6%]