Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Elegance pakett? (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 3339)
Daniil
huviline



Registreerunud 25.09.07
Postitusi: 5

Kasutaja on eemal


postitati 25.09.07 07:35 Tsiteeri
Elegance pakett?



tere. tuli mõte ka liituda õnnelike Octavia omanike klubiga ja selle tarbeks soetada 2,0FSI Combi Elegance. Auto oli ilusasti skoda.ee
soodukates laos olemas, aga lähemal pärimisel ilmnesid väikesed erinevused lisade nimekirjas. puudusid climatronic, tulepesurid, pea turvapadjad, multifunksionaalne rool ja multifunktsionaalne suure displeiga näidik. põhjenduseks toodi, et tegemist on vana paketiga, aga auto muidu uus. eelnev kokkupuude Skodadega on olematu, mistõttu küsiks, et mis aastal siis nimetatud vidinad Combi Elegance põhivarustusse ilmusid? või mis paketiga tegu on, kas mingi järeleaidatud Classic?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jk
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 170

Asukoht: päälinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ural M63 '65, Ocu, Leaf

postitati 25.09.07 08:16 Tsiteeri


Veebis olevas varustustabelis on kirjas 2008a. mudeliaasta varustustase, mis tõesti sisaldab kõike ülalloetletut juba elegance tasemes. Laos olevad mudelid kuuluvad veel 2007a mudeliperesse, kus need vidinad olid saadaval lisatasu eest. Endal 2007a. mudel (ostetud 2006a. lõpus) ja sellel tuli elegance varustusele juurde osta nii climatronic, pea turvakad kui ka MF rool ja maxidot.
Kokkuvõtteks: need vidinad ilmusid elegance varustusse sel suvel, nii et järeleaidatud Classicuga pole tegemist :P


Vanade külgkorvide paradiis:
http://kylkad.blogspot.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
HenriTeine
huviline



Registreerunud 25.07.06
Postitusi: 222

Kasutaja on eemal


postitati 25.09.07 08:19 Tsiteeri


Mina ostsin enda oma aprillikuus. Ja oligi selline järeleaidatud Classic pakett. Kuskil siis kui päike käis kõrgelt ja rohi oli rohelisemaks muutunud, muudeti ka Elegance varustus lux-classicust ------ > lux-eleganceks. Hinnale lisati kah ~10K. Samas on see õiglane hind kah selle nupumere eest, mis juurde pandi. Lisana tellides teeks vist enam-vähem sama välja, kui mitte rohkem. Aga kui aus olla siis mu naine pole mind veel maha jätnud ja lapsed julgevad ka minuga tänaval liikuda, kuigi ma sõidan selle lux-classicuga. Samas pean tarvilikuks lisada, et endal pole ka veel mingit kompleksi kujunenud. Kõik vajalik on olemas. Turvapatju on võibolla vähe. Aga noh, ega mul raha kah lõputulut ei olnud selle auto alla panna. Eesmärk oli siski selline economy class auto, mis kenasti vihmavarju pakuks ja rahakotti päris ära ei kurnaks.

Mul mudugi Dizel kah.

Armastusega
Psycho-Classic


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Daniil
huviline



Registreerunud 25.09.07
Postitusi: 5

Kasutaja on eemal


postitati 25.09.07 09:54 Tsiteeri


no siis oli müügimehe jutt ikka tõene ja alet muidugi ka kokku 21k eeku. mind muidugi hirmutas veidi väide, et multirooli ja näidikut ei ole võimalik ka lisana paigaldada auto elektrisüsteemi erinevuste tõttu. siis vast läheb ikka kaubaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 32.3% - SQL: 67.7%]