Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Kas keegi omab 2,0 TDI Octavia RS-i? (Vastuseid: 40 | Vaatamisi: 6726)
Maitz
huviline



Registreerunud 24.09.07
Postitusi: 101

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia RS TDI

postitati 24.09.07 19:34 Tsiteeri
Kas keegi omab 2,0 TDI Octavia RS-i?



Tahaks teada siis kuidas auto on, mis muljed on jäänud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
morden
meeskond



Registreerunud 04.11.05
Postitusi: 210

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 1,9td 96kW 05.a.

postitati 24.09.07 21:16 Tsiteeri


Minul on selline isend ja ma olen väga rahul. Aga ma alles ka künnan esimest 3k km


RRRRRRRs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype
Maitz
huviline



Registreerunud 24.09.07
Postitusi: 101

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia RS TDI

postitati 25.09.07 04:48 Tsiteeri


Kuidas müratase salongis on räägitakse,et suur.
Ja kõigetähtsa,kas kütusekulu vastab tehase andmetele


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
might
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.07
Postitusi: 62

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II RS 2,0 TDI DPF

postitati 25.09.07 07:39 Tsiteeri


Minul ka sihuke haruldane pill igapäevaseks liikumiseks ja juba üle 20k maha sõidetud.
Huvitav, kes need sest müratasemest teavad rääkida, kui mu arust on TDI RSe ainult vast ühe käe sõrmede jagu sõitmas ;)
Aga müra on loomulikult- samas ei usu, et see mootori osast niivõrd erineva oleks kui tava TDI-l. Pigem tuleb müra rehvidest ja velgedest ja muidu nigelavõitu isolatsioonist.
Kütusega on nii, et eks ta sellise mootori kohta ikka vähe võtab küll, kuid kas nüüd nii vähe kui tehas ette annab :D
(mu eelmine auto oli 1,6 bensiin ja võttis umbes liitri sajale rohkem).
Otse paaki valamise järgi ei ole kulu mõõtnud, kuid kompuutri järgi on keskmine jäänud vast ikka alla 7l (olulise osas on siiski sõit tallinnas ja suunal hommik Jüri-TLN ning õhtal vastupidi). Just nüüd reede õhtul Jürist Puurmani sillani mööda tartu mnt-d vaatasin, et näitas keskmiseks 4,9l ja keskmine kiirus 91. Seega tõesti, kui sõita sujuvalt 90ga, möödasõite tegemata võiks vist kompuurti järgi ideaaloludes isegi selle 4,5 kätte saada, kuid ega see nüüd mingi eesmärk ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Garfield
huviline



Registreerunud 14.09.07
Postitusi: 5

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf IV TDI 1.9

postitati 25.09.07 10:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: might
Aga müra on loomulikult- samas ei usu, et see mootori osast niivõrd erineva oleks kui tava TDI-l. Pigem tuleb müra rehvidest ja velgedest ja muidu nigelavõitu isolatsioonist.

Üldiselt on VW kontserni TDI PD mootorid üsna lärmakad. Natuke rohkem häirib see tühikäigu "traktorhääl", sest sõidu peal minu arvates nii hull ei olegi.
Ennast huvitaks ka võrdlus Octavia II RS TDI vs. Golf V GT TDI (sama mootoriga) just heliisolatsiooni osas. Aga Saksa-Auto Golf GT TDI-d proovisõiduks ei paku, laos olid mõned masinad küll olemas ja ootamas omanikku.
Selline küsimus veel Octavia RS TDI omanikele - tehasest on vist 17" ratas all, kas 16" ka mahub?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maitz
huviline



Registreerunud 24.09.07
Postitusi: 101

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia RS TDI

postitati 25.09.07 19:03 Tsiteeri


Aga kas tal on mootori põhjakte(Karterikaitse) ka olemas standardis muidu


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
morden
meeskond



Registreerunud 04.11.05
Postitusi: 210

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 1,9td 96kW 05.a.

postitati 25.09.07 20:57 Tsiteeri


Kuna istusin 1,9tdi masinast 2,0 RS siis võin öelda et ikka müra tase nende mootorite vahel on nagu öö ja päev. 1,9 tegi ikka tõsist diisli häält, aga 2,0 on kõvasti vaiksem. Kahjuks pean ütlema et olen päris tuima kõrvaga ja mingit suurt müra/vuhinat ei tuulest ega rehvidest ma ei kuule või ei oska tähele panna. On olemas kogemus, et ratta poldid olid juba päris lahti ( kivi rataste vahetajate pihta :mad: ) enne kui ma seda üldse kuulma hakkasin.
Seega olen päris " lootusetu" juhtum. Ja kütusekulu õigsust ma oma masinal küll kinnitada ei saa - lihtsalt sõidan alles mootorit sisse.
16" velg ongi väikseim mis sinna üldse alla mahub - esimene piduriketas nii suur, et piduri suport ei lase väiksemat velge alla mahutada.

Edasininfo aja jooksul


RRRRRRRs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype
might
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.07
Postitusi: 62

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II RS 2,0 TDI DPF

postitati 26.09.07 06:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maitz
Aga kas tal on mootori põhjakte(Karterikaitse) ka olemas standardis muidu


Mingi tolmu kaitse seal all vist ikka on aga no vaevalt see nüüd karterit kaitseb :D
Aga siia maani pole õnneks väga põhja pidanud kraapima, kuigi paar korda metsas väga kahtlastest juurikatest üle sõitnud.

Müra sõltub palju ka rehvide rõhust. Vähemalt minu tähelepanek on olnud selline, et tehase soovitud 2,1 on küll vaiksem aga esimesed rehvid näevad suht tühjad välja. Kõrgema rõhuga jälle müra suurem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 26.09.07 07:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: might
Müra sõltub palju ka rehvide rõhust. Vähemalt minu tähelepanek on olnud selline, et tehase soovitud 2,1 on küll vaiksem aga esimesed rehvid näevad suht tühjad välja. Kõrgema rõhuga jälle müra suurem.

Mina viskan omast sellesuvisest kogemusest välja teesi, et müra salongis sõltub rehvi laiusest ja ilmselt margist/valmistajast :cool:

Nimelt 16-tolliste 205/55 Bridgestone Turanza rehvidega varustet velgede asendamine 18-tolliste velgedega, millel ees peal Pirelli P-Zero Rosso ja taga Michelin Pilot Sport PS2 mõõdus 235/40 tekitas salongi märgatavalt vaiksema, kumedama-tummisema müra, kui originaalis tehasest kaasapandud ratastega.
OLULISELT vaiksem on - varasemalt oli tavalise karedusega teekattel sumin-mürin selgelt salongi kuulda, nüüd aga praktiliselt mitte midagi ei kuule. Ainult hästi jämedateraline teekate tekitab mürinat.

Rõhk mul rehvides selline, nagu olema peab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Garfield
huviline



Registreerunud 14.09.07
Postitusi: 5

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf IV TDI 1.9

postitati 26.09.07 09:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: morden16" velg ongi väikseim mis sinna üldse alla mahub - esimene piduriketas nii suur, et piduri suport ei lase väiksemat velge alla mahutada.

See on positiivne, siis saab talvel kasutada 16" ratast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 26.09.07 10:10 Tsiteeri


uuest octaviast ei tea, aga vanemal versioonil (lare eelmine masin) õnnestus peale paljude velgede proovimist leida ka ühed 15 tollised, mis piduri ümmer mahtusivad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
whiteRS
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.07
Postitusi: 178

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq Sportline 2.0TSI, Octavia Combi 1.8 TSI (III)

postitati 26.09.07 11:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: morden
Minul on selline isend ja ma olen väga rahul. Aga ma alles ka künnan esimest 3k km


Kuna masina kätte said? Ja kas tal on multifunktsionaalne rool?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 26.09.07 13:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: whiteRS
Tsitaat:
Algselt postitas: morden
Minul on selline isend ja ma olen väga rahul. Aga ma alles ka künnan esimest 3k km
Kuna masina kätte said? Ja kas tal on multifunktsionaalne rool?
kas RSile üldse sai multifunktsionaalset rooli? imho see kolme kodaraga sportrool seda ei toetanudki.. millest on iseenesest kahju...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 26.09.07 13:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: whiteRS
Tsitaat:
Algselt postitas: morden
Minul on selline isend ja ma olen väga rahul. Aga ma alles ka künnan esimest 3k km


Kuna masina kätte said? Ja kas tal on multifunktsionaalne rool?

Multifunktsionaalset rooli tänasel päeval vähemasti RS-ile ei saa, lähtuvalt Auto100 kodulehel toodud infost.

Krt, IMHO võiks see 3-kodaraline kaa multifunkz olla, nagu VW-del. Nägin kunagi saksakeelses škodafoorumis, et üks vennike oli omale pääle aretand VW Golfi 3-kodaraga m-f rooli. Ei viitsind lugeda, et kas ta ka kõik need nupukesed töösse sai vai mette...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
whiteRS
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.07
Postitusi: 178

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq Sportline 2.0TSI, Octavia Combi 1.8 TSI (III)

postitati 26.09.07 13:55 Tsiteeri


Kui ma seal proovisõidul käisin eelmisel nädalal, siis müügiinimene ütles, et uutel RS-idel peaks MF rool olema. Võibolla ajas sassi midagi siis.

Just rääkisin müügiinimesega telefonis. Ikka pole seda MF rooli RS-ile, aga mind see väga ei huvita ka. Pisiasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maitz
huviline



Registreerunud 24.09.07
Postitusi: 101

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia RS TDI

postitati 26.09.07 19:20 Tsiteeri


Endal ka plaanis selline soetada,sellepärast ka väike uuring,muidu kõik selle autopidajad rahul,mingeid suuri vigu ple ilmnenud;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
morden
meeskond



Registreerunud 04.11.05
Postitusi: 210

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 1,9td 96kW 05.a.

postitati 26.09.07 19:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: whiteRS
Tsitaat:
Algselt postitas: morden
Minul on selline isend ja ma olen väga rahul. Aga ma alles ka künnan esimest 3k km


Kuna masina kätte said? Ja kas tal on multifunktsionaalne rool?


Masin käes alates 22.08 MF rooli pole ja puudust ei tunne. ma isegi ei uurinud kas seda on võimalik juurde tellida.


RRRRRRRs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 26.09.07 19:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maitz
Endal ka plaanis selline soetada,sellepärast ka väike uuring,muidu kõik selle autopidajad rahul,mingeid suuri vigu ple ilmnenud;)

Niipalju,kui mina RSi omanikke tean,on kõigil lai naeratus näol.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maitz
huviline



Registreerunud 24.09.07
Postitusi: 101

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia RS TDI

postitati 26.09.07 19:32 Tsiteeri


No turbobensukate omanikel kindlasti naeratus näol,aga mul just suurem huvi naftapressi vastu:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
morden
meeskond



Registreerunud 04.11.05
Postitusi: 210

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 1,9td 96kW 05.a.

postitati 26.09.07 20:59 Tsiteeri


Maitz sinu küsimus on väga hästi ajastatud. Võin kinnitada, et ka naftapress toob naeru näole. Ütleme, et orienteeruvalt 200 - 300 meetrit (teine kord mõõdan täpselt ära) kiirendusel ei jäänud naftapress mingil määral alla turbobensukale. Ei taha nüüd just kiidelda aga endal oli küll tunne et esimesed hetked vedas naftapress ennast isegi paremini paigalt minema. Kindlalt väita ei saa, kuna keegi ei kinnita autode ühe aegset liikuma hakkamist. seega see rohkem minu ego upitamiseks. Loodan et ka kaaskiirendaja avaldab oma arvamust varsti


RRRRRRRs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 26.09.07 21:18 Tsiteeri


morden sättis jah oma punase mürsu minu kollase kõrvale Tammsaare tee valgusfoori punase tule roheliseks süttimise ootusel.Vasakul õlal olev väike sarvedega "mina" sööstis sellel hetkel sellele valge rõngaga teispoolsusele väikse vopsu.:PSai siis jah hetkeliselt dubleeritud ametlikku lubatud kiirust (vitsa meile).

Kommenteeriks niipalju,et RS TDI ei jää kiirendades sugugi bensiinimotoga variandile alla.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Valts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.01.06
Postitusi: 330

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Mondeo 1,8 tdci

postitati 27.09.07 06:06 Tsiteeri


No oota, las morden sõidab omal mootori lahti...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
might
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.07
Postitusi: 62

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II RS 2,0 TDI DPF

postitati 27.09.07 07:22 Tsiteeri


kiirendus muidugi hea nii sõidetud kui sõitmata mootoriga :)
see tähtandab ka seda, et käike tuleb võrdlemisi kiires rütmis vahetada.
Sõitmiseks on auto väga sobilik, ummikutes seismiseks võiks aga valida midagi muud, vähemasti automaadi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tsekkar
huviline



Registreerunud 08.08.06
Postitusi: 144

Kasutaja on eemal

Auto: O3 4x4 black

postitati 27.09.07 07:42 Tsiteeri


Küsimus teadjatele, kas RS-i (diisel+bensukas) ka kunagi DSG kastiga varustatakse?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 27.09.07 07:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lare
Niipalju,kui mina RSi omanikke tean,on kõigil lai naeratus näol.:D
you got that right :D;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 62.2% - SQL: 37.8%]