Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Superb Elegance 2,5 TDI V6 Aut Tiptronic - 2007 - Tartz (Vastuseid: 0 | Vaatamisi: 2815)
Tartz
huviline

Avatar


Registreerunud 13.04.07
Postitusi: 3

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Superb V6 2,5 TDI Elegance

postitati 04.08.07 10:51 Tsiteeri
Superb Elegance 2,5 TDI V6 Aut Tiptronic - 2007 - Tartz



Terekest!

Mõtlesin, et peale klubiliikmeks astumist oleks sünnis endast ja ka autost märku anda ... :)

Eelmine auto oli Golf IV, mis teenis mind peaaegu kuus aastat suhteliselt muretult. Teatud hetkel aga hakkasin igatsema suuremat isendit ja mugavamat elu .... nii saigi hakatud ringi vaatama. Siinkohal pean ütlema, et kunagi oli kangesti tahtmine järgmiseks Passat rabada. Paraku oskas antud automargi esindaja siinkandis enda margi minu silmis kord korralt järjest rohkem maha mängida suhtumises klientidesse (ei taha täpsustada ...igatahes eks nad ise teavad ... ja ma ei ole kaugelt ainuke siinkandis, kes niimoodi kahjuks arvab) ning lisaks sellele tõusid juuksekarvad püsti kui Passati hinnapoliitikat versus varustus vaatasin. Ah, mis me enam sellest ...

Ühel heal päeval sattusingi peale rännakuid Skoda-sse. Kuna tööalased tegemised teinekord nõuavad nädalas kaks-kolm pikemat sõitu, siis tundus Superb oma avaruse ja mugavusastmega igavesti asjalik valik. Loomulikult oli natuke kahtlusi teemal, et juba ammu tootmises - ehk vananenud natuke ning ehk varsti ka uus mudel tulekul. Samas teistpidi asjale vaadates ... ühesõnaga klassikaline välimus, igasugused haigused vast enamjaolt läbipõetud ja eks oli ka väike edevuse värk asjal küljes seoses sellega, et Superbe ei ole just väga palju meie tänavapildis. Nii saigi müügimehega asjast räägitud ning üks müügisaalis olev auto enda meelest kinni pandud. Ise siis panka finantsilisi asju korraldama ja uurima tehingu sooritamiseks. Oli vist siin foorumiski kellegil selline juhus, et broneeringuga läks "sandisti" .... ehk siis mõne päeva pärast esindusse konkreetselt asja vormistama ja täpsustama minnes tuli välja, et see müügisaali auto oli teise müügimehe poolt ära müüdud - juhtub... Lahe ... noh ütleme nii, et olin natuke sõnatu ja hämmingus. Eks me siis hakkasime vaatama laoseisu - ehk leiab sealt mõne sobiliku mulle (ei tahtnud oodata tellimust tehes). Laos olid paraku ainult Elegance-d 2,5 TDI V6 Aut Tiptronic koos veel mõne lisaga (müügisaalis oli olnud Comfort 2,0 TDI) - eks me siis hakkasime kauplema .... usun, et ma ei olnud just lemmikklient tollel hetkel. Aga noh .... kaubale me saime lõpuks.

Sellised seiklused siis õnneliku lõpuga :P

Niisiis olen minagi alates märtsi esimestest päevadest Skoda omanik.

Elegance 2,5 TDI V6 Aut Tiptronic

Sisu: Exclusive Onyx (tekstiil, nahk).
Lisavarustusena sai siis veel vist alarm koos mahuanduriga, metallikvärv ja pärleffektvärv (Black magic), toonitud klaasid, soojendusega esiklaas ning raadio "Rapsody" 2DIN ... Ühesõnaga pea kõik vist v.a navi, katuseluuk ja külmik ...

Nüüdseks 19000 km spidomeetril ja autoga igati rahul. See on mul esimene auto automaatkastiga - krt .... ei kujuta ette, et peaks jälle sõtkuma sidurit ning vahetama jne. - ühesõnaga kõige heaga harjub ikka jube ruttu ära. Uude autosse istumisel peale paaritunnist sõitmist oli selline tunne nagu oleks juba aastaid sõitnud .... kohe nagu oma .... Senimaani on kõik kulgenud probleemideta v.a üks hommik paari kuu eest kui enne ühte pikemat sõitu varahommikul avastasin, et kellelgi oli vaja läinud Skoda embleemi tagaluugilt. On põrsakari ... oleks siis viisakalt võtnud! Aga ei - oskasid ikka värvi ka natuke oma suure "kombitsaga" kaasa võtta. Sai siis vuntsitud ja proovitud parandada. .... Kütusekulu, mille koha pealt oli alguses autot ostes väike kahtlus või hirm - siin on olnud kõik suht OK. Tehes täna hommikul korralikud arvutused tsekkide ja kilomeetrite asjus - keskmine siiamaani 7,4l sajale.

http://img485.imageshack.us/img485/7932/dsc02626yi4.th.jpg http://img154.imageshack.us/img154/4376/dsc02627st4.th.jpg http://img154.imageshack.us/img154/1235/dsc02628ph7.th.jpg

No nii - ei oskagi nagu rohkem hetkel jutustada. Mõned pildid said ka siia - ei ole nagu mingeid "ilufotosi" senini teinud (ehk kunagi saab lisada ...), sai lihtsalt mingis suvalises parklas täna paar klõpsu tehtud.



Lugupidamisega,
Tartz


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 48.0% - SQL: 52.0%]