Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Roomster Sport 1.6 16V - 2007 - käpp (Vastuseid: 30 | Vaatamisi: 7523)
käpp
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.07
Postitusi: 7

Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Roomster 1.6 Sport

postitati 17.06.07 22:34 Tsiteeri
Roomster Sport 1.6 16V - 2007 - käpp



Hei!

Enne Roomsteri ostmist olin jännis asjaoluga, et netis on väga vähe omanike kommentaare. Mõtlesin, et teen ise selle heateo ja kirjutan oma emotsioonidest seoses Roomsteriga, enne kui need ununevad. (Roomster Sport 1,6 + veel mõned lisad).

Et miks ma Roomsteri ostsin? Mulle meeldib pisut erinev välimus (kuna ma olin selle auto loomist jälginud alates selle disainikavanditest siis oli eriti hea meel, et see mudel jõudis müüki just siis, kui ma hakkasin uut autot ostma). Kvaliteedi-hinna-sõidumugavuse jms suhe tegi lõpliku otsuse.

Praeguseks on 6000 km selja taga, ning tunnen, et olen autoga täielikult kohanenud. Kuna eelmine auto oli VANA (92a Audi B4), siis olid uue autoga vaid positiivsed emotsioonid - mõnus täpne rool, kerge pidur/sidur, jäik vedrustus, naginavaba salong jms ...

Salong
Eriti üllatas tehaseraadio kvaliteetne heli - ei saagi aru kust kõlarist muusika tuleb - oled ise muusika sees. Hästi balanseeritud. Madalaid, teravaid ja keskmisi sagedusi saab ka ise timmida. Raadio on kiirusetundlik - st võimalik on lülitada sisse funktsioon, mis kiiruse tõustes heli valjemaks keerab. Linnas mõnus - foori all seistes ei jää raadio lärmama.

Istet ja rooli saab liigutada endale mugavaks. Esmalt oli harjumatu, et istud justkui vormi. Iste ja seljatugi tundusid kitsad(võrreldes vana äraistutud autoga). Nüüd olen aru saanud, et need padjad hoiavad kurvis juhti mõnusalt paigal. Sobivad kokku terava rooli ja vedrustusega.

Eraldi eemaldatavad tagaistmed on minu ees end juba mitu korda õigustanud. Istmete eemaldamine on ülilihtne, ning istmeid on mugav kuuri alla viia ja ladustada, kuna kokku klappides võtab ta kohvri kuju ja ka sang on olemas. Eemaldades 2 istet saab pagasisse paigutada täiskasvanu jalgratta ilma lahti monteerimata. Ilmselt mahub sinna neid ka 2 või enam kui pole kahju üksteise peale ladustada. Arvestama peab, et ilma istmeteta on salong mürasem, nagu kaubik ikka.

Sõit
Linnasõit on 5+, järsud pöörded ja pidurdused meeldivad sellele autole. Täpse rooliga on mõnus auke vältida. Auto tunnetus on väga hea.
Maanteel häiris mootori plärin, mis ca 3000 pöörde juures tekkis. Hiljem taipasin, et kui sealt üle vajutada, siis see plärin kaob (mingi resonants vms). Ühesõnaga see plärin tekib kiirusel u 98km/h ja kaob u 105km/h. Kuna sõidan maanteel püsikiirusehoidjaga 110km/h, siis ma seda plärinat kuulen harva.
Möödasõiduks ei pea käiku alla vahetama 1,6(77kw) mootor saab 5-da käiguga tublisti hakkama - paremini, kui vana 2,0 liitrise(66kw) mootoriga Audi.

Lisaks
Praeguseks (läbitud 6000 km) näitab kompuuter keskmiseks küttekuluks 7,1 l/100km. Maanteel on olnud väikseim keskmine küttekulu(u 40 km lõigul) 6,0 l/100km. Seda siis sõidukiirusel 110 km/h. Kindlasti on see väiksem, kui sõita 90 km/h. Võib öelda, et auto on saavutanud tehase lubatud näidud:
Consumption - urban 9,2 l/100km
Consumption - extra-urban 5,7 l/100km
Consumption - combined 7,0 l/100km
Kusjuures linnas on küttekuluks näidanud keskmiselt 8 l/100km.
Sissesõitmiseks ma midagi erilist teinud ei ole. Esimesed 1000km sõitsin rahulikult, siis (müügimehe soovitusel) kiusasin mootorit mõnd aega. Lasin pöördeid üle 4000 jms ...

Sellised emotsioonid praegu - rohkem ei tule meelde, mis veel meeldis, ei meeldinud. Kokkuvõtteks olen autoga väga rahul. Siinkohal palun arvestada, et minu eelmine auto oli 15 aastat vana ja ilmselt oleks ma iga uue autoga rohkem või vähem rahul olnud :P

Kui tekib küsimusi kellelgi siis vastan meeleldi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
hqs
huviline



Registreerunud 26.11.05
Postitusi: 150

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Roomster Comfort 1,6 '07

postitati 18.06.07 09:45 Tsiteeri


ehh, oleks sa seda juttu kirjutanud 1,5 kuud tagasi... siis poleks ma ikkagi tundigi kahelnud, kas tellida omale ka Roomster või mitte :D

Aga jah, netiavarustes on selle masina kohta ikka krdi vähe infot (just kasutajate endi arvamusi), enamus ajakirjade testidest on pea sõna-sõnalt kattuv ja tihti rohkem reklaamteksti meenutav mula...

Eks siis, kui ARK mu massinale lubab numbrid külge keerata ja ma selle Auto100 platsilt lõpuks kätte saan, siis jagan kah varsti kogemusi :P


O: Antiikset tehnikat (ürg-arvutid, lamptelekad ja -raadiod, sidetehnika jms)
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
ets0
huviline

Avatar


Registreerunud 10.10.07
Postitusi: 81

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Roomster Comfort 1,9 TDi 2007

postitati 14.10.07 15:09 Tsiteeri


Et kus on see nupp raadiol, mis lülitab sisse kiirusetundlikkuse?
Muide sai soetatud 1,9tdi, sõitnud küll alles 1700km, aga siiani samuti muljed positiivsed. Särtsu on küllaldaselt, minek super hea. Väga ökonoomne. Skoda roomster comfort.
Lisasid suht palju, samas pidavat olema mingi Taani variant, millel jällegi mõned sellised lisad puudu, mis oleksid pidanud olema, näiteks kasvõi katusereelingud.
Meeldib hele sisu - aga nüüd on selge, et hele sisu on hea ja ilus siis, kui ta pole oma autol, või siis, kui hele sisu on nahast. Muidu on hele tekstiilsisu väga ebapraktiline.
Selline kummalise välimusega tore auto, millist veel suht harva kohtab ja parklas tunneb oma jao kiiresti ära. Suurest osast autodest nõks kõrgem ja juba kaugelt leiad üles.
Väikesed miinused ka -

pagasikate tagumisest istmereast kuidagi imelikult eraldatud, mingi kummaline vahe jääb sinna vahele.
parkimisabi lakkas töötamast, loodan et sellest veast saan lahti, kui külastan servist.
Muidugi auto hind päris soolane. Esialgne hind nagu täitsa ok aga siis kui tahad väiksemaidki lisasid, nii hakkab hind kerkima ja päris ilusasti.

Muidu väga hea ja tore auto, eriti veel panoraamkatusega.
Kui poleks ostuga kiiret olnud, oleksin ilmselt eelistanud ka sportvarianti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
moanspot
klubiliige



Registreerunud 08.01.06
Postitusi: 166

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Combi

postitati 14.10.07 19:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ets0


pagasikate tagumisest istmereast kuidagi imelikult eraldatud, mingi kummaline vahe jääb sinna vahele.


No see vahe ju sõltub sellest, mis asendis on tagumised istmed. Kui lükkad istmed taha ja lased seljatoe ka veidi tagasi, ongi vahe sisuliselt kadunud.

Nii et selles mõttes peab see vahe seal ju olema, vastasel korral ei saaks istmeid tagumises asendis alla lasta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
duesenberg
huviline



Registreerunud 15.12.06
Postitusi: 27

Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Roomster Comfort 1,6 '07

postitati 15.10.07 07:06 Tsiteeri


Nendel Roomsteri omanikel, keda jubedalt häirib vahe pagasikatte ja istmete vahel, on võimalik lisavarustusena (osakood DMK770005, maksumus oli kas 247.- või 274.- täpselt ei mäleta enam, aga alla 300 krooni) paigaldada spets kate istmete ja pagasikatte vahele.
Kate kinnitub velcro ribadega ja suht lihtsalt eemaldatav vajadusel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
moanspot
klubiliige



Registreerunud 08.01.06
Postitusi: 166

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Combi

postitati 15.10.07 07:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: duesenberg
Nendel Roomsteri omanikel, keda jubedalt häirib vahe pagasikatte ja istmete vahel, on võimalik lisavarustusena (osakood DMK770005, maksumus oli kas 247.- või 274.- täpselt ei mäleta enam, aga alla 300 krooni) paigaldada spets kate istmete ja pagasikatte vahele.
Kate kinnitub velcro ribadega ja suht lihtsalt eemaldatav vajadusel.


hmm, huvitav info. Et siis selline kolmeribaline asi või:
http://www.grasmerevauxhall.co.uk/acatalog/DMK770005.jpg

tahaks seda IRL näha... sest tegelikult ennast ka natuke häirib see vahe. Eriti kui vaja vahel taha mingeid asju jätta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hqs
huviline



Registreerunud 26.11.05
Postitusi: 150

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Roomster Comfort 1,6 '07

postitati 15.10.07 07:59 Tsiteeri


tagumistest istmetest rääkides - kas teistel Roomsteri omanikel on veel tagumise keskmise istme ules-alla liigutamise plastik jubinad terved?
Parempoolse suutis mu naine 3. päeval teksapükste servaga ära murda (jäi lihtsalt selle plastikvidina serva taha kinni), vasakpoolne eemaldus 2 nädalat tagasi:mad:

mitte, et see mind ennast segaks (ei pea õnneks istet väag tihti kokku-lahti klappima), aga milleks teha selline vidin, mille kinnitused on õhemast plastist, kui "junn" ise?


O: Antiikset tehnikat (ürg-arvutid, lamptelekad ja -raadiod, sidetehnika jms)
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
duesenberg
huviline



Registreerunud 15.12.06
Postitusi: 27

Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Roomster Comfort 1,6 '07

postitati 15.10.07 08:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: moanspot

hmm, huvitav info. Et siis selline kolmeribaline asi või:

tahaks seda IRL näha... sest tegelikult ennast ka natuke häirib see vahe. Eriti kui vaja vahel taha mingeid asju jätta.


Just selline asi. Enda autost ma pilti teinud ei ole, kuid brittide Briskoda foorumis on üks lahke inimene oma pildid asjast üles riputanud.
Illustreerivad pildid

Juurdelisandus: Minu punni tagaistmete plastkangikesed on veel täitsa terved. (vasakul troonib turvatool, paremale istub kaasa ja keskmine iste on nn. puhvertsoon riiete, pehmete mänguasjade jms tarbeks). Kuid jah, nende kangikeste natuke nõrguke ja samas esiletükkiv olek on ka mulle silma jäänud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
BadZaan
huviline



Registreerunud 01.02.06
Postitusi: 24

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Roomster 1,6 Sport

postitati 15.10.07 10:24 Tsiteeri


Olen ise ka nüüd juba varakevadest/talve lõpust 1.6 Roomster Sport kasutaja. Ei oska midagi ette heita. Mugav ja täpne rool, mahukas ja laheda välimusega. Kütust võtab nii nagu vajutad aga üldiselt ikka normaalselt...maanteel sõites normaalselt on kuskil 6L kandis (sõitnud u 20000) Ainuke asi mis ehk on häirivaks pooleks on see, et kuna kõrgem auto siis maanteel sõites hakkab tuul mõjutama tiba (müra ja takistus). Sportistmed on väga head ja mugavad, küll jah tiba kogukamat inimest ehk natuke häirivad (ei mahu sisse).
Paar nädalat tagasi hakkas juhi ukse tihend vett sisse laskma tiba..kas esinduse vennad aitavad, seda peab sealt uurima.
Raadio on tõesti hea, mängib ka MP3 ja tuled on minu arvates väga head (eriti esimesed udukad lisavad palju nähtavust juurde)
Käiguvahetus on täpne ja väga kerge, millele aitab kaasa hästi funktsioneeriv sidur.
Tagumiste istmete alla klappimise nupud (lingid) on mul kõik terved. Tihti peale on saanud neid kasutada ja töötavad.
Siiani ei kahetse oma valikut.


Simply Clever
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
hqs
huviline



Registreerunud 26.11.05
Postitusi: 150

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Roomster Comfort 1,6 '07

postitati 15.10.07 13:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: BadZaan
Tagumiste istmete alla klappimise nupud (lingid) on mul kõik terved. Tihti peale on saanud neid kasutada ja töötavad.
Siiani ei kahetse oma valikut.


hmm, ok, võibolla on viga selles, et mul kaks äärmist istet taga pidevalt kõige tagumises asendis (igast pikad loikamid on seal sõitnud :P) ja siis jääb keskmine iste niimoodi ebamääraselt ettepoole (ja sellega siis külgedel olevad plastklambrid ka) ning tekibki võimalus neid ära murda...:(


O: Antiikset tehnikat (ürg-arvutid, lamptelekad ja -raadiod, sidetehnika jms)
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
moanspot
klubiliige



Registreerunud 08.01.06
Postitusi: 166

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Combi

postitati 15.10.07 14:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hqs
Tsitaat:
Algselt postitas: BadZaan
Tagumiste istmete alla klappimise nupud (lingid) on mul kõik terved. Tihti peale on saanud neid kasutada ja töötavad.
Siiani ei kahetse oma valikut.


hmm, ok, võibolla on viga selles, et mul kaks äärmist istet taga pidevalt kõige tagumises asendis (igast pikad loikamid on seal sõitnud :P) ja siis jääb keskmine iste niimoodi ebamääraselt ettepoole (ja sellega siis külgedel olevad plastklambrid ka) ning tekibki võimalus neid ära murda...:(


noh aga viska see keskmine iste siis üldse välja, saavad loikamid ruumi juurde :cool:


Aga mis kütusekulusse puutub, siis see võiks küll väiksem olla. Mul maanteel ühtlase sõiduga (~100 km/h) ei kipu ikkagi sinna 6 juurde jõudma, pigem kisub sinna 7 kanti, ka siis kui kont on välja lülitud. Ei tea mis värk on...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
BadZaan
huviline



Registreerunud 01.02.06
Postitusi: 24

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Roomster 1,6 Sport

postitati 15.10.07 15:11 Tsiteeri


Minu parim tulemus on maanteel saadud paar kuud tagasi. sõitsin nagu märgid näitasid +5 ja kulgesin pärnust paide ning said 5.8 kus juurest ajaliselt ei olnud pea mingit vahet varasematega, kui rohkem vajutanud olen. paagiga (55) sõidab kuskil 800 ja natuke peale, mis tuleb alla 7 kindlalt kohe.


Simply Clever
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ets0
huviline

Avatar


Registreerunud 10.10.07
Postitusi: 81

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Roomster Comfort 1,9 TDi 2007

postitati 15.10.07 19:21 Tsiteeri


Väga tore, et Roomsteri omanikud oma autodest arvamusi avaldavad, nii saame kõik ju kuulda roomsteri positiivsetest ja negatiivsetest külgedest, probleemidest ja headest omadustest.
Käisin esinduses tagurdamisabi kontrollimas (ei tööta enam), ise lootsin, et väike asi parandatakse kiiresti ära. Kontrolliti ca 1ha, siis teatati, et üks andur on küpse ja vajab garantiikorras vahetamist. Jubinat kohapeal ei ole, tuleb tellida, aega läheb nii 10 päeva kuni 2 nädalat, siis auto värvi värvida ja paigaldada.
Nagu aru sain, see Roomsteritel üks põhivigadest, aga jubinat kohal ei ole, peab suht kaua ootama.
Lasin paigaldada esimesed porikummid - koos vahetusega 525 EEK-i.
Tellisin ka prillihoidja.
Esialgu servisemuljed suht normaalsed, ainult jah, jupi tellimise aeg jube pikk. (Auto 100).
Hea oli teada saada, et on mingid asjad, mis sulgevad nn. pagasiruumi salongist.
Hakkas huvitama veel selline küsimus, et on võimalik tagumised klaasid kiletada aga samas avastasin mingid võrgud, käivad tagumisele klaasidele (nn. tagaklaasiring), ainult et hinnast ei saanud sotti.
Mis on mõttekam, kas kile või võrgud - ka hinnaliselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 16.10.07 06:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ets0
Mis on mõttekam, kas kile või võrgud - ka hinnaliselt.

Kvaliteetne kile peaks ikke odavam tulema. Kindlasti oli tagaotsa (OII laugpära) kiletamine odavam, kui osta 2 kardinat tagaustele ning siis veel mingi kardin-lahendus tagaaknale.

Roomsterile peaksid olema kõigi juhi selja taha jäävate klaaside jaoks sobivad ja nägusad raami sees kardinad, iseenesest on see kiire ja mugav tagaosa tumendamislahendus. Ma mäletan, et A100 salongis olid ühel autol need sääsevõrgud peal ja hinnad küljen - kahjuks ei taiband üldsegi mitte vaadata, mis suurusjärgus need olid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
duesenberg
huviline



Registreerunud 15.12.06
Postitusi: 27

Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Roomster Comfort 1,6 '07

postitati 16.10.07 06:39 Tsiteeri


Neid võrkusid olen ka mina näinud ja hinnad olid mu mäletamist mööda neljakohalised.

Variant A: küsi lähima diileri käest hinnad (tagauksed DCK779001, tagumised küljeaknad DCK779002, tagaluuk DCK779003). Paigaldusega saad tõenäoliselt ise hakkama.

Variant B: Milotec müüb väga sarnaseid asju. (Võimalik, et Skoda jaoks toodabki neid Milotec) Vaata nende kodukalt (milotec.de) tootekoode 54490, 54290 ja 54390. Hinnad ka seal juures.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ets0
huviline

Avatar


Registreerunud 10.10.07
Postitusi: 81

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Roomster Comfort 1,9 TDi 2007

postitati 26.10.07 19:17 Tsiteeri


Täna siis vahetatud üks parkimisandur, mis andis otsad, uue vastu,esialgu töötab.
Lasin paigaldada ka prillihoidja - hinnaks 549EEK-u. Huvitav see, et varustuse hinnakirjas maksis minu teada 250.- Nüüd siis hoidiku hinnaks 312,35 + 18%, paigaldus 152,54 +18%. ???
Praeguseks sõidetud ca 4000km. Muidu masinaga päris rahul, küttekulu pea olematu, keskmine hetkel vist 6L.
Maanteel, kui kliima väljas, isegi 4,8L. Fantasika. Kusjuures maanteel kiirus mitte alla 110km/h püsikiirusehoidjaga sõites.
Prillihoidik ka minu meelest hea asi, prillid alati on nad omal kohal, ei pea otsima kas siis kindalaekast, või siis mujalt neid taga.
Ja minu meelest ROOMSTER üldse üks päris lahe ja tore auto oma välimuse poolest. Hea, et neid veel nii vähe liikumas näha on. Vaadates teisi sõidukeid, mõtled üldjuhul tükk aega, mis margiga tegemist on, kõik ju suht sarnased, ROOMSTERI puhul tavaliselt küsimust ei teki. Autoks siis ROOMSTER COMFORT 1,9TDI. Ainukesed asjad jah, millega mööda panin, on hele sisu ja oleks võinud olla sportsisu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
moanspot
klubiliige



Registreerunud 08.01.06
Postitusi: 166

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Combi

postitati 26.10.07 20:52 Tsiteeri


Ma õnneks taipasin prillihoidja lasta kohe paigaldada. Kunagi USAs rendikaga sõites tundus ilgelt mugav asi, nüüd autot tellides jäi hinnakirjas kohe silma.

Paar asja muidugi oleks veel võinud silma jääda, millest nüüd puudust tunnen...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hqs
huviline



Registreerunud 26.11.05
Postitusi: 150

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Roomster Comfort 1,6 '07

postitati 29.10.07 12:55 Tsiteeri


mina prillihoidjat ei tellinud (kuigi vist oleks kah pidanud...), aga tekkis küsimus, et kuna mul on prillid pidevalt ees ja autos hoian vaid magnetiga peale käivad "päikeseprille", siis kas need lihtsalt "klaasid" seal prillihoidjas jubedalt loksuma ei hakka?
senimaani olen neid hoidnud käetoes olevas laekas...


O: Antiikset tehnikat (ürg-arvutid, lamptelekad ja -raadiod, sidetehnika jms)
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
moanspot
klubiliige



Registreerunud 08.01.06
Postitusi: 166

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Combi

postitati 29.10.07 13:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hqs
mina prillihoidjat ei tellinud (kuigi vist oleks kah pidanud...), aga tekkis küsimus, et kuna mul on prillid pidevalt ees ja autos hoian vaid magnetiga peale käivad "päikeseprille", siis kas need lihtsalt "klaasid" seal prillihoidjas jubedalt loksuma ei hakka?
senimaani olen neid hoidnud käetoes olevas laekas...



eks võivad hakata ikka, aga keegi ei keela ju sinna mingit pehmet sisu installeerimast. Muidu on jah puhas plastik. Paar korda on päikeseprillid ka mingis sellises asendis seal sattunud, et tekkib miski hääl. Siis on lihtsalt kohendamisest piisanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
käpp
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.07
Postitusi: 7

Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Roomster 1.6 Sport

postitati 03.11.07 21:21 Tsiteeri


Tagumiste akende võrguring on päris krõbeda hinnaga. Mitte, et ei jõuaks osta aga sellise asja eest ei tõuse käsi sellist pappi välja käima, kui näed, et sarnased mitteoriginaalosad maksavad oluliselt vähem. Ise jätsin tellimata, kuna mul oleks olnud tarvis vaid ühele poole (lapsetoolipoolseid), aga saadaval on vaid komplektina, vasak-parem koos.
Täpseid hindasid kahjuks ei mäleta, 4-kohaline summa oli kindlasti. Võin eksida aga kogu ring oli suurusjärgus ~2500kr

Autoga olen endiselt rahul, mingit praaki ilmnenud ei ole.
Muideks head soundi on kinnitanud ka kõik tuttavad, kes mu autos on istunud - üks, kel viimase sõna (klass kallim) mudel istumise all on pidanud tõdema, et tema autos nii hea stereo ei ole ;)

PS .. ets0, raadio kiirusetundlikkuse seadmist uuri raadioseadete menüüst vt manuali kui muidu ei leia. Kusjuures saad ka määrata u 10-palli süsteemis, kui tundlik ta kiirusele on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ets0
huviline

Avatar


Registreerunud 10.10.07
Postitusi: 81

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Roomster Comfort 1,9 TDi 2007

postitati 13.11.07 20:40 Tsiteeri


Mul nüüdseks jälle parktroonik töötamast väsinud, hakkab tunduma, et see lisa ainult jutuks peale pandud. Tuleb jälle aeg kirja panna ja aega raiskama minna.
Asi hakkab juba kriminaalseks muutuma. Huvitav, kas kellelgi veel selliseid kogemusi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hqs
huviline



Registreerunud 26.11.05
Postitusi: 150

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Roomster Comfort 1,6 '07

postitati 14.11.07 07:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ets0
Mul nüüdseks jälle parktroonik töötamast väsinud, hakkab tunduma, et see lisa ainult jutuks peale pandud. Tuleb jälle aeg kirja panna ja aega raiskama minna.
Asi hakkab juba kriminaalseks muutuma. Huvitav, kas kellelgi veel selliseid kogemusi.


nagu ma oma roomsteri teemas kirjutasin, siis oli analoogne juhtum mul kliimaseadmega, kuid lõpuks said nad selle ikkagi tööle ;)


O: Antiikset tehnikat (ürg-arvutid, lamptelekad ja -raadiod, sidetehnika jms)
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
BadZaan
huviline



Registreerunud 01.02.06
Postitusi: 24

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Roomster 1,6 Sport

postitati 14.11.07 09:30 Tsiteeri


Mul õnneks sellised head lisad parkimiseks nagu peeglid ja ei midagi muud. Peab tunnistama, et saan hakkama suurepäraselt ja polega üleliigseid jamasid


Simply Clever
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ets0
huviline

Avatar


Registreerunud 10.10.07
Postitusi: 81

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Roomster Comfort 1,9 TDi 2007

postitati 14.11.07 20:07 Tsiteeri


Vaata, asi see, et kui kord on juba küljes sellised vidinad, siis nad peavad ka töötama. Loodetavasti me kõik oskame tagurdada nii nagu peab ja kui parktroonik peal, siis on ta kuramuse hea asi. Paljud pinged kaovad tagurdades, eriti kui ruumi on vähe. Inimene on harjumuste ohver, kui oled ühte head proovinud, ega siis naljalt enam halvemat ei taha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
minny
huviline



Registreerunud 06.01.08
Postitusi: 4

Kasutaja on eemal


postitati 11.01.08 18:32 Tsiteeri


Hei, Käpp,
kuidas on muljed pool aastat hiljem?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 73.4% - SQL: 26.6%]