Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi
Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Autoseiklus Hajutus 29 – Noarootsi-Linnamäe-Palivere 22.09-01.10 (Vastuseid: 0 | Vaatamisi: 87)
JVMinister
huviline

Avatar


Registreerunud 11.12.11
Postitusi: 317

Kasutaja on eemal


postitati 20.09.23 05:09 Tsiteeri
Autoseiklus Hajutus 29 – Noarootsi-Linnamäe-Palivere 22.09-01.10Järjekorras juba 29 autoseiklus sarjast Hajutus viib osalejad avastama Läänemaad. Seikluspiirkonnaks on Noarootsi-Linnamäe-Palivere. Seiklusrada on avatud reedest 22. septembrist kuni 1. oktoobri õhtuni. Seikluse stardi ja finishi koha saab iga tiim ise valida. Seikluse kontrollpunktideks on Läänemaa põnevad kohad.

Parima emotsiooni saamiseks võiks rada läbida valges. Rajal on 56 põnevat ja harivat kontrollpunkti, mis on toodud ära ühel A3 formaadis kaardil(Kaardi link koos punktidega saadetakse registreerimisel kasutatud e-mailile). Iga kontrollpunkti kohta on äpis-s küsimus, millele leiab vastuse kohapealt. Iga punkti väärtus on 5 punkti.

Osalustasu 19 eurot tiimi kohta palun kanda: AUTOORIENTEERUMINE OÜ arvele Swedbank: EE852200221070817154. Selgitusse märkige ära üritus ja tiimi nimi.

Vajalik varustus seiklusel osalemiseks: Hea tuju, ilmale vastav riietus, võimekas tasku- või pealamp(Kui lähed rajale pimedas) ja nutitelefon punktide fikseerimiseks.

Seikleme kahes klassis:
Seikleja: Kontrollaeg 4 tundi, millest 2 tundi on normaalaeg ja sellele järgneb kaks 1 tunnist lisaaega.
Pered: Kontrollaeg 8 tundi.

Esimene lisaaeg võtab tiimilt maha 1 punkti iga kahe minuti tagant. Teine lisaaeg võtab tiimilt maha 1 punkti iga minuti tagant. Seikluse küsimusi ja punktide asukohti näed Äpist peale stardi vajutamist. Seikluse pingerea avalikustan jooksvalt. Seiklusel auhindu ei jagata ja pingerida on sümboolne. Liikluseeskirjade järgmine on kohustuslik ja sõidame märkide järgi. Iga fikseeritud rikkumine -5 punkti. Iga valesti vastatud punkt -5 punkti. Seiklusel kasutame punktide fikseerimiseks ja teekondade träkkimiseks seikluse äppi Nutilogi. Äpp töötab nii Android- kui ka iPhone telefonide peal. Seega on võistkonna peale vaja vähemalt ühte nutitelefoni.

Info ja küsimused: Joonas@seiklusministeerium.ee
Registreerimine: https://www.seiklusministeerium.ee/hajutus29

https://www.seiklusministeerium.ee/wp-content/uploads/2023/09/hajutus29_autoseiklus_autoorienteerumine_laanemaa_noarootsi_palivere_linnamae_seik
lusministeerium.jpg


Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.8% - SQL: 56.2%]