Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Superb II lisade paigaldamine (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 1205)
Rauntz
huviline



Registreerunud 04.03.22
Postitusi: 2

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.03.22 15:10 Tsiteeri
Superb II lisade paigaldamine



Tervitus kõigile!

Olen siin viimasel ajal mõelnud Superb II 2012a lisade paigaldamisest, aga siiani on see ka mõtteks jäänud. Auto endal suhteliselt plank ning teadmisi napib. Tekkis esimese mõttena välja vahetada rool multifunktsionaalse nuppudega variandi vastu ja teisena parkimisandurid taha.

Kuidas rooliga on - kas peaks terve rooli välja vahetama või saab kuidagi nuppude osa ainult välja vahetada? Kindlasti see tuleks panna ühilduma raadioga mis ilmselt vajab tehnilist taipu.

Parkimisandurid - olen uurinud, et kuskil 200€ ringis saaks andurid paigaldada, aga ehk oskab keegi öelda et kas ka lisaks märguhelile ka nö signaalmärgid jõuavad raadio ekraanile või peaks vastava raadio soetama? Mida soovitate ja mis see kõik maksta võib? Iga infokild on teretulnud :).

Rauntz


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JaanusS69
huviline



Registreerunud 10.06.20
Postitusi: 87

Kasutaja on eemal


postitati 04.03.22 19:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rauntz
Tervitus kõigile!

Olen siin viimasel ajal mõelnud Superb II 2012a lisade paigaldamisest, aga siiani on see ka mõtteks jäänud. Auto endal suhteliselt plank ning teadmisi napib. Tekkis esimese mõttena välja vahetada rool multifunktsionaalse nuppudega variandi vastu ja teisena parkimisandurid taha.

Kuidas rooliga on - kas peaks terve rooli välja vahetama või saab kuidagi nuppude osa ainult välja vahetada? Kindlasti see tuleks panna ühilduma raadioga mis ilmselt vajab tehnilist taipu.

Parkimisandurid - olen uurinud, et kuskil 200€ ringis saaks andurid paigaldada, aga ehk oskab keegi öelda et kas ka lisaks märguhelile ka nö signaalmärgid jõuavad raadio ekraanile või peaks vastava raadio soetama? Mida soovitate ja mis see kõik maksta võib? Iga infokild on teretulnud :).

Rauntz


uuri levwfreaks.eu poistelt- nad teavad VIN koodi järgi öelda, kas hakkaks toimima ja vahetavad vajadusel ka ise ära


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rauntz
huviline



Registreerunud 04.03.22
Postitusi: 2

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.22 06:59 Tsiteeri


Tänud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 32.4% - SQL: 67.6%]