Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Superb 2 istme mälu ja võti (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 791)
hotdog
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.09
Postitusi: 21

Kasutaja on eemal

Auto: Superb II

postitati 31.01.22 20:55 Tsiteeri
Superb 2 istme mälu ja võti



Tere!
Kuidas peaks toimima Superb 2 istme mälu kui see on võtmega seotud ja enne auto lukustamist on istme asukohta muudetud (aga mitte mällu salvestatud)?
Nimelt kui avan juhiukse, siis liigub tool asendisse 1. Peale seda liigutan ise nupust seljatoe taha poole (auto ei luba seda mällu salvestada, kuna see liiga all ohutuse jaoks). Kui nüüd uksed kinni panen ja sama võtmega uuesti avan, siis liigub seljatugi jälle ülesse tagasi, nii nagu mälus 1 salvestatud oli.
Mul oleks nagu meeles, et see pole koguaeg nii olnud. Varem kui ma sulgesin ukse ning avasin sama võtmega uuesti, siis ei liikunud tool mälu asendisse tagasi. Liikus ainult siis, kui avati teise võtmega (millel teine tooli mälu pesa, nt 2).
Kas ma mäletan valesti, või see nt. tarkvarauuendusega muutunud või saab seda seadetest kuidagi muuta?
Jube tüütu on iga kord peale uste avamist seljatuge liigutada. Samas tahaks mälufunktsiooni kasutada, kuna vahepeal kasutatakse ka teist võtit, millel teine istme mälu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JaanusS69
huviline



Registreerunud 10.06.20
Postitusi: 87

Kasutaja on eemal


postitati 31.01.22 21:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hotdog
Tere!
Kuidas peaks toimima Superb 2 istme mälu kui see on võtmega seotud ja enne auto lukustamist on istme asukohta muudetud (aga mitte mällu salvestatud)?
Nimelt kui avan juhiukse, siis liigub tool asendisse 1. Peale seda liigutan ise nupust seljatoe taha poole (auto ei luba seda mällu salvestada, kuna see liiga all ohutuse jaoks). Kui nüüd uksed kinni panen ja sama võtmega uuesti avan, siis liigub seljatugi jälle ülesse tagasi, nii nagu mälus 1 salvestatud oli.
Mul oleks nagu meeles, et see pole koguaeg nii olnud. Varem kui ma sulgesin ukse ning avasin sama võtmega uuesti, siis ei liikunud tool mälu asendisse tagasi. Liikus ainult siis, kui avati teise võtmega (millel teine tooli mälu pesa, nt 2).
Kas ma mäletan valesti, või see nt. tarkvarauuendusega muutunud või saab seda seadetest kuidagi muuta?
Jube tüütu on iga kord peale uste avamist seljatuge liigutada. Samas tahaks mälufunktsiooni kasutada, kuna vahepeal kasutatakse ka teist võtit, millel teine istme mälu.


VAG grupi autodel peaks kõik olema sellised, et peale soovitud asendi saamist vajutad SET ja siis 1 - kasutaja 1 soovitud sätted, nr 2-teise isiku soovitud sätted. peale SET ja numbri vajutamist kostub madal piiks heli


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
viiking
klubiliige



Registreerunud 14.05.06
Postitusi: 398

Asukoht: Tallinn & Kangru & Loo
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III Combi 2,0 TSI

postitati 01.02.22 07:52 Tsiteeri


Superb 3 meediamängija (minul Columbus) seadete menüüs on võimalik linnuke panna või ära võtta vastavalt sellele, kas tahad, et istme ja peeglite asend oleks seotud sellega, mis võtmega uksed lahti teed või ei. Seega soovitan otsida sealt või siis hoopis kasutusjuhendist.

Meediamängijal võib olla tulnud tarkvara uuendusi, mis lisavad või ka eemaldavad enne olnud menüü seadeid, mida juht saaks ise valida. Minu autol nt esinduses tehti ja osa asju kadus (nt pagasiruumi avamise heli ise peale panemise või maha võtmise võimalus) ja osa tekkis juurde (automaatsete esitulede aktiveerimise seaded põhjalikumad) aga põhiosas jäi samaks.

Või siis lasta see võtme ja istme asendi omavahelise seotuse seade ära muuta esinduses või mõnel teisel osavnäpul, kes vastavat lisaseadet omab.

https://www.youtube.com/watch?v=0u-9TmHUduo

https://www.youtube.com/watch?v=ZanyuvpzI1M

https://www.volkswagenownersclub.com/threads/setting-memory-seats-to-keyfob-for-2012-passat-sel-premium.28509/

Võibolla Superb 2 puhul on midagi teisiti aga idee jääb samaks. Jõudu avastamisel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuuba
huviline

Avatar


Registreerunud 30.05.17
Postitusi: 88

Kasutaja on eemal

Auto: Superb III 1.4TSI ACT

postitati 01.02.22 10:04 Tsiteeri


Superb 3 ei saagi istet teatud asendisse salvestada (see ohutuse teema vist). Testida saad nii, et paned istme paika, salvestada ära ning siis vajutad salvestatud sätet uuesti. Kui iste jääb paika siis asend sobis, kui iste liigutab ennast siis proovisid salvestada "ohtlikku asendit". Oma MK3 Superbil ka ei õnnestunud istet kõige madalamasse positsiooni salvestada, kogu aeg tõusis tagasi kõrgemale, lõin käega ja leppisin olukorraga. Kui sul sama teema, siis iste lähebki alati tagasi ohutusse asendisse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hotdog
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.09
Postitusi: 21

Kasutaja on eemal

Auto: Superb II

postitati 02.02.22 07:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuuba
Superb 3 ei saagi istet teatud asendisse salvestada (see ohutuse teema vist). Testida saad nii, et paned istme paika, salvestada ära ning siis vajutad salvestatud sätet uuesti. Kui iste jääb paika siis asend sobis, kui iste liigutab ennast siis proovisid salvestada "ohtlikku asendit". Oma MK3 Superbil ka ei õnnestunud istet kõige madalamasse positsiooni salvestada, kogu aeg tõusis tagasi kõrgemale, lõin käega ja leppisin olukorraga. Kui sul sama teema, siis iste lähebki alati tagasi ohutusse asendisse.


Jep, mul sama teema, et läheb tagasi "ohutusse" asendisse. Lihtsalt minu mäletamistmööda seda koguaeg pole olnud (auto minu käes pea 9 aastat). Istme mälu ja võtme sidusin aga hiljem ja nüüd ei mäletagi, kas istet ei muudetud enne võtmega sidumist või siis toimis see ka mõni aeg peale seda.
Oleks nagu olnud nii, et kui uks avatakse sama võtmega millega eelnevalt lukustati, siis ei muudeta istet vastavalt mällu salvestatud asendile, kui seda on enne ukse sulgemist muudetud.
Kui avada teise võtmega (ja see on seotud istme mäluga) siis täiesti loogiline jah, et iste liigub võtmesse salvestatud mälu asendisse.
Lootsin, et äkki keegi siit foorumist teab täpsemalt, et kas see on koguaeg nii olnud või tulnud mõne uuendusega ja et seda on võimalik ära keelata.

@viiking - meediamängijas seda seadet muuta ei saa. Seal mul ainult heliga seotud settingud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 52.6% - SQL: 47.4%]