Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Skoda Superb Combi Elegance Plus 2.0 TDI 110kw DSG 2017 (Vastuseid: 46 | Vaatamisi: 3895)
martinifoto
huviline



Registreerunud 10.08.10
Postitusi: 164

Kasutaja on eemal


postitati 05.02.22 10:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: viiking
Gaasipedaali tundlikkus Audi peal on siis parem ka või kuidas kommenteerid?


Alguses nagu tundus, aga 2 nädalat hiljem väga ei märka vahet. Naine pole ka vahet märganud. Hullemaks igatahes ei muutnud.

Tsitaat:
Algselt postitas: siLc
Tulepesurite kinnikeeramine endale karuteene pole? Ülevaatuse jaoks tuleb need sisse lülitada, kui just korduvat ei taha saada.


Käisin viimati TÜV'il ilmselt 3-4a tagasi ja ei mäleta, kas sellist asja ka kontrolliti või mitte. Kui kontrollitakse, siis tuleb korraks tagasi tööle panna.

Reios - ega sul kodeeringut käepärast pole, kuidas 6 sekundi peale tõstsid, mitte täitsa välja ei lülitanud? Ilma kodeerimata tuli iga aknapesuga (ka lühikese, 2 sekundilisega) tuledele ka, mis muutus väga kiiresti väga tüütuks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
martinifoto
huviline



Registreerunud 10.08.10
Postitusi: 164

Kasutaja on eemal


postitati 05.02.22 10:51 Tsiteeri


Forssis vahetati salongi ventilaatori mootor ja reostaat, mille vilisemine tuli tagasi ka pärast määrimist ja puhastamist, arve 380€.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
viiking
klubiliige



Registreerunud 14.05.06
Postitusi: 398

Asukoht: Tallinn & Kangru & Loo
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III Combi 2,0 TSI

postitati 05.02.22 13:52 Tsiteeri


Number on kuidagi krõbe või on see siis ainult minu kiiks...
Praegu Skodas 4-aastastele ja vanematele autodele varuosad ja töö 25% alega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Reios
huviline



Registreerunud 19.12.19
Postitusi: 59

Kasutaja on eemal

Auto: Superb III L&K 140kw

postitati 05.02.22 15:51 Tsiteeri


*Parandan ennast, ei tea kust meelde jäi, et sai 6sekundi peale kodeeritud kuid tegelikult on 2.5sek, mis pidi olema ka maksimaalne.*

Pole süvenenud, kas tuleb iga kord kui 2.5s all hoian ka tuledele - seda tean, et iga kord kui auto taaskäivitan siis küll tuleb 2.5s hoidmisega ka tuledele.
Kodeeritud sai juba ammu ning jätsin endast vale mulje - kodeering tehti kellegi teise poolt.
Kiiruga dr.googlest leidsin sellise õpetuse - ei tea kas on abi või panen täielikult puusse :D


https://www.upload.ee/image/13860788/Hoiva.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
martinifoto
huviline



Registreerunud 10.08.10
Postitusi: 164

Kasutaja on eemal


postitati 06.02.22 13:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: viiking
Number on kuidagi krõbe või on see siis ainult minu kiiks...
Praegu Skodas 4-aastastele ja vanematele autodele varuosad ja töö 25% alega.


On tõesti krõbe - müügipakkumisest sain aru, justkui lõppsumma kujuneks 150-200€ odavamaks tänu selle, et nad ei teadnud, kumb mootor vahetust vajab ning seetõttu pakkumises hind nii kõrge. Tagantjärele oleks olnud mõistlik minna esindusse ja saada summaks 250€. Ütleme nii, et pärast seda võtan igale hooldusele ja remondile kindlasti ka pakkumise esindusest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
martinifoto
huviline



Registreerunud 10.08.10
Postitusi: 164

Kasutaja on eemal


postitati 06.02.22 13:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Reios
*Parandan ennast, ei tea kust meelde jäi, et sai 6sekundi peale kodeeritud kuid tegelikult on 2.5sek, mis pidi olema ka maksimaalne.*

Pole süvenenud, kas tuleb iga kord kui 2.5s all hoian ka tuledele - seda tean, et iga kord kui auto taaskäivitan siis küll tuleb 2.5s hoidmisega ka tuledele.
Kodeeritud sai juba ammu ning jätsin endast vale mulje - kodeering tehti kellegi teise poolt.
Kiiruga dr.googlest leidsin sellise õpetuse - ei tea kas on abi või panen täielikult puusse :D



Keeruline - kui panna väga harva pritsima, a'la igal 20ndal korral, siis on ka TÜVis jama. Iseasi muidugi, kui kõrgeks numbri annab kruttida. Ideaalis paneks pritsimise sõltuma kangi allhoidmisest, aga tihtilugu hoian kangi all 2-3sekundit, kui väga mustaks klaas saanud ja minuteada oligi see 2.5sekundit vmt number maksimum, mis sinna panna sai. Nii, et nokk kinni saba lahti natuke. Või siis ma ülehindan seda kangi allhoidmise pikkust. Peab vist katsetama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Reios
huviline



Registreerunud 19.12.19
Postitusi: 59

Kasutaja on eemal

Auto: Superb III L&K 140kw

postitati 06.02.22 15:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: martinifoto
Tsitaat:
Algselt postitas: Reios
*Parandan ennast, ei tea kust meelde jäi, et sai 6sekundi peale kodeeritud kuid tegelikult on 2.5sek, mis pidi olema ka maksimaalne.*

Pole süvenenud, kas tuleb iga kord kui 2.5s all hoian ka tuledele - seda tean, et iga kord kui auto taaskäivitan siis küll tuleb 2.5s hoidmisega ka tuledele.
Kodeeritud sai juba ammu ning jätsin endast vale mulje - kodeering tehti kellegi teise poolt.
Kiiruga dr.googlest leidsin sellise õpetuse - ei tea kas on abi või panen täielikult puusse :D



Keeruline - kui panna väga harva pritsima, a'la igal 20ndal korral, siis on ka TÜVis jama. Iseasi muidugi, kui kõrgeks numbri annab kruttida. Ideaalis paneks pritsimise sõltuma kangi allhoidmisest, aga tihtilugu hoian kangi all 2-3sekundit, kui väga mustaks klaas saanud ja minuteada oligi see 2.5sekundit vmt number maksimum, mis sinna panna sai. Nii, et nokk kinni saba lahti natuke. Või siis ma ülehindan seda kangi allhoidmise pikkust. Peab vist katsetama.


Enda kogemusest võin öelda, et see 2.5sek on ikka väga väga pikk aeg kui akent pesta, kogemata pole ma suutnud peale kodeerimist tulesid isegi pesta, tahtlikult tulesi pestes hoiaks kangi justkui igavik all :D Nagu mainisin, siis peale auto taaskäivitamist peseb tulesid järjekordselt ka esimesel korral, seega TÜV-is probleemi ei näe. Olen selle autoga 1x ülevaatusel käinud ning siis küll silma ei jäänud, et nad isegi nende töökorda kontrollinud oleks...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
martinifoto
huviline



Registreerunud 10.08.10
Postitusi: 164

Kasutaja on eemal


postitati 01.04.22 15:58 Tsiteeri


90 000km hooldus läks maksma esinduses 325€. Samas tehti pakkumine hammasrihma ja veepumba vahetamiseks, mis käuksuvad - 900€. Flameko ja Forss umbes poole odavamad. Kellelgi kogemust mõnes neljandas kohas tegemisega? Pole ei Flameko ega ka Forssiga hea kogemus, aga tonni ka ei raatsi maksta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Reios
huviline



Registreerunud 19.12.19
Postitusi: 59

Kasutaja on eemal

Auto: Superb III L&K 140kw

postitati 01.04.22 21:03 Tsiteeri


Ise käisin hammasrihma vahetamas Tartu Forssis, muidugi võtsin ka esinduse hinnapakkumise. Otsustasin Forssi kasuks - kogu värk, veepump,hammasrihma komplekt, soonrihma komplekt ja kaasnev oli esinduses 967 eur ja Forss pakkus 585eur.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 02.04.22 20:54 Tsiteeri


Hinnavahe tuleb põhiliselt millest, tööraha või juppidelt? Kui põhiline vahe on juppidelt ehk OEM vs miski B jupp ja sulle mitt OEM sobib, siis küsi esinduselt vastavat pakkumist. Nad peaks olema nõus ka B juppe kasutama, viid siis ise või ostavad ise Forssist.
VW ja Moller puhul asi igatahes toimib, esinduse töö ja jupid Forssist ning hind võrreldav Forssiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
martinifoto
huviline



Registreerunud 10.08.10
Postitusi: 164

Kasutaja on eemal


postitati 25.04.22 18:31 Tsiteeri


Valisin Forss'i hammasrihma- ja veepumba vahetuskohaks. Läks 510€. Samade B-varuosadega oleks Skodas läinud ca 80€ kallimalt, kui teoretiseerida.

Just käis auto värvimises Haapsalus - tehti esimese pampri lip'i alune korda, mille naine talvel ära kriipis (kes tuli selle peale, et Superbi nina niiiii madalaks teha?!). Samuti oli eelmise omaniku käes saanud üks küljekarp korraliku obaduse mõnelt "prohvessjonaalselt" rehvivahetajalt, mis juba kobrutas vaikselt. Ning väikene mõra sai ka likvideeritud tagapamprilt. Kohtparandustena kõik kolm asja ca 1.5 kasko omavastutust kokku. Tööga väga rahul, kui keegi soovib kontakte, siis võin privas jagada. Tallinnas ei suutnud ükski remonditöökoda kohtparandusena pakkumist teha. Suruti uut pamprit ning terve pampri värvimist. Ja 3x kaskot oleks 2x kallim tulnud kokkuvõttes.

Nimekirjast jäänud teha veel korralik poleerimine, et eelmise omaniku jäljed täielikult likvideerida, orikad kojamehed, sest odavad mitteorikad pidasid kõigest 6 kuud, esisillas puksid ning tulekustuti välja vahetada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
martinifoto
huviline



Registreerunud 10.08.10
Postitusi: 164

Kasutaja on eemal


postitati 21.06.22 10:03 Tsiteeri


3-astmeline poleerimine tehtud, sai peale ka 1-aastase keraamika. Hinna-kvaliteedi suhtega jäin väga rahule. www.cleanmaker.ee.

Kojamehed said originaalid nüüd, kuigi hingehinda maksab üks tiir ikka esindusest. Odavad 3nda partei omad ei pidanud 6 kuudki vastu - pettumus.

Peaks lähiajal ka uued pildi tegema, kuna väljast on auto nüüd üsna ideaalilähedases seisus. Jäänud on veel uus tulekustuti hankida ning kolks esisillas lahendada.

Lõpuks pärast pikka konfiguraatoris mängimist sai tellimus sisse antud uuele Kodiaq'ile, nii et antud isendi võib müügist leida varsti, aga kõik oleneb tarneajast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Reios
huviline



Registreerunud 19.12.19
Postitusi: 59

Kasutaja on eemal

Auto: Superb III L&K 140kw

postitati 22.06.22 04:55 Tsiteeri


Huvi pärast küsin, kas elu on jõudnud sinna paika kus nüüd läheb vaja Kodiaqi omadusi, mille tõttu aasta alguses autost loobusid? :D Igatahes jään Kodiaqi teemat ootama :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
martinifoto
huviline



Registreerunud 10.08.10
Postitusi: 164

Kasutaja on eemal


postitati 22.06.22 10:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Reios
Huvi pärast küsin, kas elu on jõudnud sinna paika kus nüüd läheb vaja Kodiaqi omadusi, mille tõttu aasta alguses autost loobusid? :D Igatahes jään Kodiaqi teemat ootama :)


Laps päris tulemas ei ole veel, aga pigem plaanid tehtud jah.

No eks Kodiaq'ist sai loobutud lootuses, et pidamiskulud on klassi võrra väiksemad, mis oleks võinud ka realiseeruda, kui poleks olnud sellist eelmist omaniku autol. Tegelt sai naisel villand, et Superb koguaeg remondis või värvimises või poleerimises või kurat teab kus ja mees ka kogu aeg kirub autot. Nüüd nagu lubaks sellist aega juba tasakesi, kus ainult kalla ja talla, aga päris 2 aastat niikuinii ei kannataks vist temaga välja - Kodiaq'iga oli lihtsalt nii paljudes asjades kogemus parem. Enyaq'i kaalusime ka, sest saaksin tööandja juures akusid tasuta laadida, aga lõpuks lõin kartma nii pakiruumi väiksuse kui ka talvise range'i osas. Ja noh, siis on see hind, mis oleks tulnud pea 60k€. Jah, kuu kulud on väiksemad kui täisvarustuses Kodiaq'il, aga ikka suts liiga mehine summa väikese pakiruumiga linnamaasturi eest välja käia/laenu võtta. Järelturult kadusid head eksemplarid ka minutitega, nii et siin me nüüd oleme.

Ruumi osas - kui panna Superbi koera risti võre pakiruumi jaotama, siis saaks ruumi mõistes ka hakkama Superbiga, aga kuna ei meeldi auto ja temaga pole ka väga suurt võitu ülalpidamiskuludes (vähemalt seni), siis otsustasime, et ühe korra elus võib natuke elu nautida ja panna sellise Kodiaq'i kokku nagu süda soovib. Eks näis, mis euribor vahepeal teeb ja kas ja kui palju pank auto kohalejõudmise hetkel laenu annab. "Õnneks" võib sattuda ka elukohavahetus samasse auku, nii et siis ole näha, mis pank asjast arvab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
viiking
klubiliige



Registreerunud 14.05.06
Postitusi: 398

Asukoht: Tallinn & Kangru & Loo
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III Combi 2,0 TSI

postitati 22.06.22 16:24 Tsiteeri


Sinu autol on eelmine omanik siis üle lasknud, et sa rahul pole ja võibolla järgmine omanik laulab hoopis kiidulaulu, sest sa oled nüüd kõik korda teinud :)

Ma enda masina üle ei kaeba või siis olen vähemaga leppiv... Ainuke, millele mõelnud olen, et võiks hoopis 4x4 ja 206kW 2.0TSI peale kolida, et hea muutuks veel paremaks. Aga kiiret ei olegi.

Jõudu nii olemasoleva kui uue liikuriga!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
martinifoto
huviline



Registreerunud 10.08.10
Postitusi: 164

Kasutaja on eemal


postitati 24.06.22 08:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: viiking
Sinu autol on eelmine omanik siis üle lasknud, et sa rahul pole ja võibolla järgmine omanik laulab hoopis kiidulaulu, sest sa oled nüüd kõik korda teinud :)

Ma enda masina üle ei kaeba või siis olen vähemaga leppiv... Ainuke, millele mõelnud olen, et võiks hoopis 4x4 ja 206kW 2.0TSI peale kolida, et hea muutuks veel paremaks. Aga kiiret ei olegi.

Jõudu nii olemasoleva kui uue liikuriga!


Kahjuks või õnneks jah - tundub, et venitati viimase piirini kõigega. Ise veel eeldasin, et kui firmaauto, siis pole ehk iga kopikat loetud, aga tutkit. Järgmine omanik on tõenäoliselt väga rahul jah.

Mind ennast häirivad pisiasjad - pean igas parklas kartma, et äärekivi vastu esistanget ära ei äästa. Juhiiste on nii kõrgel, et tahavaatepeegel varjab täiesti vaatevälja ära ja pean küünitama, et midagi näha ristmikel. Vedrustus on nii pehmeks timmitud, et iga veidi järsema lamava politseiniku juures hoiad kramplikult roolist, et kas käib esiots inertsist vastu maad või mitte. Ja noh, kui ei ole tegu just SportLine'i või L&K'ga, siis on see välimus ka täiesti mittemidagiütlev. Ilmselt 1. maailma probleemid, aga mis sa teed. Kodiaq'iga mul neid probleeme polnud. Ainukesed olid nahkistmed, mis häirisid ja siis natuke lodev kohaltvõtt diisli puhul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Reios
huviline



Registreerunud 19.12.19
Postitusi: 59

Kasutaja on eemal

Auto: Superb III L&K 140kw

postitati 24.06.22 16:37 Tsiteeri


Tõsi, Superb on tõesti suht madal ja tihtipeale pead mõtlema kuidas ja kuhu parkida ilma, et nina kivi peale ära ei pargiks. Endal on el.reguleeritav vedrustus ja suuremjaolt sõidan comfort asendis, mis samuti paneb kohati hirmu tundma, et nüüd õõtsun põhjaga vastu maad - miks ma selles asendis sõidan ma ei tea, ju siis on ikkagi mugav - näiteks eelmisel ülevaatusel unustasin seade comforti peale ja öeldi, et amordid on läbi kuna nende jaoks õõtsus auto, muutsin seade ära ja jutt muutus :D Kas siis erinevatel pakketidel on juhi iste erinevalt reguleeritav või oleneb inimese pikkusest vms, ise pole täheldanud, et kõrgel istuks - iste on muidugi peaaegu vastu maad reguleeritud. Sõbral oli 2015a? Golf mille kõrval istet näiteks ei saanud reguleerida üles-alla, see oli tõesti ebamugav istumisasend isegi kaassõitjana.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
viiking
klubiliige



Registreerunud 14.05.06
Postitusi: 398

Asukoht: Tallinn & Kangru & Loo
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III Combi 2,0 TSI

postitati 04.07.22 20:48 Tsiteeri


Enne Superbe oli mul Avensis ja peale Avensist on Superbi kliirens kui "maasturil" ehk teab mis kõrge ta ei ole aga täitsa OK. Aitab ka karteri kaitse, mille mõlemale lasin paigaldada ja S3-le kohe ostu järgselt.
Vedrustus jah on S3 pigem pehmemapoolne tavaliste amortidega aga Euroopa tripil, kui sinna peaks jõudma, vägagi ok tegelikult. Konarlikul teel ja kurvides pole enam see muidugi, õõtsutab ja kaldub küll. S3 on maanteelaev ja ülejäänud kohtades sõitmise võimalikkus on boonuseks. Kui amordid läbi lähevad ja sel ajal veel sõidan sama masinaga, siis panen midagi jäigemat, nt Bilstein B6-d.
S3 Elegance elektriline iste on väga palju parem kui S2 Comfort mehaaniline. Istmed on laiemad kui Avensisel ja S2-l ja see on pluss. Olen ca 1,95 ja kõrgel istumise üle küll ei kurdaks aga see olen mina ja igaühele oma.
S3 on suur ja ainuke auto, kus ma juhiistet ei pea reguleerima, kui minu taha istub ka pikem kolge, sest tagaistmel on ruumi uskumatult palju ja see on väga suur boonus.
Kuna auto on suur, siis väljavaade ning gabariitide hindamine seetõttu on tõesti kehvem kui nt S2-l aga S2 on ka kitsam. Esiotsa asendi teadmine ja tema asukoha hindamine äärekivi suhtes on jah veidi peavalu. Ju aitaksid esimesed parkimisandurid kuid pole viitsinud tegeleda. Seni olen elanud üle.

Ühesõnaga päris norm aga Kodiaq on Kodiaq ja kui on soov sellega sõita, siis Superb teda ei asenda. Ema ja tütar jne. Mõlemad on ok :D


Kütusesegu andurite reset (throttle sensors) võibolla teeb masina reageerimise veidi "äkilisemaks" (kui toimib sinu auto puhul):
Süüde välja.
Süüde sisse.
Aeglaselt vajuta gaasipedaal täiesti põhja ja lase tagasi algasendisse, 3x järjest.
Süüde välja.
Käivita auto nagu tavaliselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JaanusS69
huviline



Registreerunud 10.06.20
Postitusi: 87

Kasutaja on eemal


postitati 06.07.22 16:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: martinifoto
Tsitaat:
Algselt postitas: viiking
Sinu autol on eelmine omanik siis üle lasknud, et sa rahul pole ja võibolla järgmine omanik laulab hoopis kiidulaulu, sest sa oled nüüd kõik korda teinud :)

Mul 2,0TSI 140kW 2020 aasta Superb, 30 000 hoolduses avastati,et ees rehvimustrit 2 mm,taga 6- rehvideks olid ostes all olnud Continental contipremium 5.
Küsimusele, kiidas see võimalik on- ei kiirendanud ja pidurdanud,nagu rallisõidul, kasutadin vaid normal sõidumoodulit enamus aeg- öeldi,et see mootor kere jaoks liiga võimas.
See lihtsalt infoks, 4x4 200 kW on ikka paras elajas :)



Ma enda masina üle ei kaeba või siis olen vähemaga leppiv... Ainuke, millele mõelnud olen, et võiks hoopis 4x4 ja 206kW 2.0TSI peale kolida, et hea muutuks veel paremaks. Aga kiiret ei olegi.

Jõudu nii olemasoleva kui uue liikuriga!


Kahjuks või õnneks jah - tundub, et venitati viimase piirini kõigega. Ise veel eeldasin, et kui firmaauto, siis pole ehk iga kopikat loetud, aga tutkit. Järgmine omanik on tõenäoliselt väga rahul jah.

Mind ennast häirivad pisiasjad - pean igas parklas kartma, et äärekivi vastu esistanget ära ei äästa. Juhiiste on nii kõrgel, et tahavaatepeegel varjab täiesti vaatevälja ära ja pean küünitama, et midagi näha ristmikel. Vedrustus on nii pehmeks timmitud, et iga veidi järsema lamava politseiniku juures hoiad kramplikult roolist, et kas käib esiots inertsist vastu maad või mitte. Ja noh, kui ei ole tegu just SportLine'i või L&K'ga, siis on see välimus ka täiesti mittemidagiütlev. Ilmselt 1. maailma probleemid, aga mis sa teed. Kodiaq'iga mul neid probleeme polnud. Ainukesed olid nahkistmed, mis häirisid ja siis natuke lodev kohaltvõtt diisli puhul.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
martinifoto
huviline



Registreerunud 10.08.10
Postitusi: 164

Kasutaja on eemal


postitati 12.07.22 06:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JaanusS69

Mul 2,0TSI 140kW 2020 aasta Superb, 30 000 hoolduses avastato,et ees rehvimustrit 2 mm,tafa 6- rehvideks olid ostes all olnud Continental contipremium 5.
Küsimusele, kiidas see võimalik on- ei kiirendanid ja pidurdanud,nagu rallisõidul, kadutadin vaid normal süidumoodulit enamus aeg- öeldi,et see mootor kere jaoks liiga võimas.
See lihrsalt infoks, 4x4 200 kW pn ikka paras elajas :)

Ma enda masina üle ei kaeba või siis olen vähemaga leppiv... Ainuke, millele mõelnud olen, et võiks hoopis 4x4 ja 206kW 2.0TSI peale kolida, et hea muutuks veel paremaks. Aga kiiret ei olegi.

Jõudu nii olemasoleva kui uue liikuriga!


Väga jõhker. Selliseks vaheks tuleks ikka iga foori all suss täiega ringi lasta ja siis ka oleks sellist kulumist raske saavutada... Äkki sattusid praakide otsa? Kuigi pole varem kuulnud millestki sellisest ja et nad ka mõlemad ette sattusid, see oleks ka eriline kokkusattumus...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
martinifoto
huviline



Registreerunud 10.08.10
Postitusi: 164

Kasutaja on eemal


postitati 21.08.22 20:16 Tsiteeri


Ja ongi auto müügis: https://www.auto24.ee/soidukid/3621862


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
martinifoto
huviline



Registreerunud 10.08.10
Postitusi: 164

Kasutaja on eemal


postitati 01.10.22 10:48 Tsiteeri


Auto müüdud, võib sulgeda selle thread'i.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 69.2% - SQL: 30.8%]