Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Superb II: Kõrvalistuja poolne vendisüsteem ei puhu sooja õhku (klappi liigutav mootor on töökorras) (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 1130)
Taavi149
huviline



Registreerunud 20.06.16
Postitusi: 7

Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb 2011

postitati 28.12.20 16:44 Tsiteeri
Superb II: Kõrvalistuja poolne vendisüsteem ei puhu sooja õhku (klappi liigutav mootor on töökorras)



Tere

Autoks siis Superb II 2.0 TDI 2011a. Dual kliimaseade.

Mõndeaega olen probleemiga maadelnud. Siiamaani on kõik sarnased teemad lõppenud klapimootori vahetusega, kuid see mul töötab hästi ning sellepärast lisasin ka selle viite kohe pealkirja. Võtsin lahti, kontrollisin.

Lahtivõetuna liigutasin klappi ka käsitsi - külmas asendis puhuski väga külma õhku nagu väljas ilm, kui sooja asendisse lükkasin siis läks natuke leigemaks küll, aga siiski külm õhk, kuigi juhipoolsetest avadest tuleb sooja õhku. See kuhu õhk on suunatud ei mängi ka rolli, ikka juhipoolsetest soe õhk, kõrvalt külm.


Võhikuna süsteemi tundmata tundub kuidagi ebaloogiline, kuidas nii saab olla.
Oskab keegi arvata, kuhu poole edasi liikuda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JaanusS69
huviline



Registreerunud 10.06.20
Postitusi: 87

Kasutaja on eemal


postitati 28.12.20 17:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Taavi149
Tere

Autoks siis Superb II 2.0 TDI 2011a. Dual kliimaseade.

Mõndeaega olen probleemiga maadelnud. Siiamaani on kõik sarnased teemad lõppenud klapimootori vahetusega, kuid see mul töötab hästi ning sellepärast lisasin ka selle viite kohe pealkirja. Võtsin lahti, kontrollisin.

Lahtivõetuna liigutasin klappi ka käsitsi - külmas asendis puhuski väga külma õhku nagu väljas ilm, kui sooja asendisse lükkasin siis läks natuke leigemaks küll, aga siiski külm õhk, kuigi juhipoolsetest avadest tuleb sooja õhku. See kuhu õhk on suunatud ei mängi ka rolli, ikka juhipoolsetest soe õhk, kõrvalt külm.


Võhikuna süsteemi tundmata tundub kuidagi ebaloogiline, kuidas nii saab olla.
Oskab keegi arvata, kuhu poole edasi liikuda?


vaata ka samas foorumis elektroonika-ei puhu sooja, äkki seal ka miskit


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Taavi149
huviline



Registreerunud 20.06.16
Postitusi: 7

Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb 2011

postitati 28.12.20 18:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JaanusS69
vaata ka samas foorumis elektroonika-ei puhu sooja, äkki seal ka miskit


Seda sama foorumit pidasin ka silmas, et sarnase murega teemad lõppevad klapi mootori vahetusega, aga nagu mainitud, see töötab mul mõlemal pool nii nagu peab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Reios
huviline



Registreerunud 19.12.19
Postitusi: 59

Kasutaja on eemal

Auto: Superb III L&K 140kw

postitati 29.12.20 10:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Taavi149
Tsitaat:
Algselt postitas: JaanusS69
vaata ka samas foorumis elektroonika-ei puhu sooja, äkki seal ka miskit


Seda sama foorumit pidasin ka silmas, et sarnase murega teemad lõppevad klapi mootori vahetusega, aga nagu mainitud, see töötab mul mõlemal pool nii nagu peab.


Eks seda võib põhjustada palju asju, tõsi enamasti on viga klapimootoris. Peale selle vaataksin üle jahutusvedeliku taseme. Seejärel oleks mõistlik lasta mõnel targemal arvutiga kontrollida erinevaid andureid ja klappe. Olen kokku puutunud küll Audidega, millel sarnased sümptomid - mõnel salongiradika viga halvim juhtum on kaanetihend ära olnud(sealjuures auto keema ei läinud ja ülemäärast rõhku jahutussärgis justkui polnud, kõik justkui töötas).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vamps
klubiliige



Registreerunud 17.03.14
Postitusi: 125

Asukoht: Tallinn/Nõmme/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: O3 1.8TSI

postitati 30.12.20 21:36 Tsiteeri


Ma pole küll spetsialist aga olen lugenud, et mõnikord ehk aitab "klappide reset" või "kalibreerimine" või kuidas iganes seda nimetatakse :)
Näiteks siin on üks juhend:
https://www.youtube.com/watch?v=L25Axh-piP0

Kui see ei aita, siis ehk kaabliga näitab mingit viga, mida kohe näha pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kauriK
huviline



Registreerunud 25.12.18
Postitusi: 34

Kasutaja on eemal


postitati 02.01.21 11:15 Tsiteeri


kuna sa liigutasid ka käsitsi kliima klappe, siis antud juhul sama veaga vahetasime autol ära salongiradika, seda ei juhtu tihti aga paar tk oleme vahetanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Taavi149
huviline



Registreerunud 20.06.16
Postitusi: 7

Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb 2011

postitati 25.01.21 21:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vamps
Ma pole küll spetsialist aga olen lugenud, et mõnikord ehk aitab "klappide reset" või "kalibreerimine" või kuidas iganes seda nimetatakse :)
Näiteks siin on üks juhend:
https://www.youtube.com/watch?v=L25Axh-piP0

Kui see ei aita, siis ehk kaabliga näitab mingit viga, mida kohe näha pole.



Olen juba proovinud, ei aidanud :D




Tsitaat:
Algselt postitas: Reios
Eks seda võib põhjustada palju asju, tõsi enamasti on viga klapimootoris. Peale selle vaataksin üle jahutusvedeliku taseme. Seejärel oleks mõistlik lasta mõnel targemal arvutiga kontrollida erinevaid andureid ja klappe. Olen kokku puutunud küll Audidega, millel sarnased sümptomid - mõnel salongiradika viga halvim juhtum on kaanetihend ära olnud(sealjuures auto keema ei läinud ja ülemäärast rõhku jahutussärgis justkui polnud, kõik justkui töötas).

Tsitaat:
Algselt postitas: kauriK
kuna sa liigutasid ka käsitsi kliima klappe, siis antud juhul sama veaga vahetasime autol ära salongiradika, seda ei juhtu tihti aga paar tk oleme vahetanud.


Võtan teadmiseks. Katsun vea järgmisena siis salongiradikast leida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 52.1% - SQL: 47.9%]