Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi
Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Prinditav versioon | Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Škodaklubi foorumil juba 300 kasutajat (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 3271)
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 757

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 09.05.07 13:04 Tsiteeri
Škodaklubi foorumil juba 300 kasutajatKui tänasel päeval meie foorumis STATISTIKA linki klikkida, on võimalik näha, et foorumi registreerunud kasutajate arv on jõudnud ümmarguse 300 kasutajani. Samal ajal liikmete nimekirjas on viimane, tänasel päeval liitunud kasutaja järjekorranumbriga 305, mis natuke tekitab segadust.

Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Pigem sellest, et alla kahe aastaga, alates 2005. a 21. oktoobrist on Škodaklubi foorumi lugejate-kasutajate arv stabiilselt kasvanud. Julgen oletada, et paljuski tänu tõsiasjale, et 2005. a algusest alates (tegelt vist isegi 2004. a lõpust) alustati Euroopas väga edukaks kujunenud uue mudeli Octavia II põlvkonna autode müüki ka Eestis. Linnapildis (TLN) on kahe viimase aastaga justnimelt sellesama automudeli esinemissagedus muutunud kunagiselt "eksootika" tasemelt praeguseks hetkeks vägagi laialt levinud automudeli tasemele. Müügitabelite tipus olevatele Corolladele jms ilmselt niipea veel ligilähedale ei saa, kuid ometi on neid palju.

Tore tõdeda, et tšehhide väga korralikud, kvaliteetsed, ilusad ja mõistlike hindadega autod on ka Eestis populaarsust kogunud ning autodega sõitjatest entusiastlikumad inimesed on leidnud tee siia, foorumikeskkonda, et siin vajadusel teistelt nõu küsida või seda ise välja jagada. Loomulikult on siin ka kõige õigem koht avalikult välja öelda oma arvamus Škodadest, ennekõige enda omast, samuti soovi ja vajaduse korral Auto 100 ja teiste Škodasid edasimüüvate firmade aadressil. Viimane on minuarvates oluline selleks, et selliselt saavad Auto 100-s töötavad inimesed ja teised edasimüüjad objektiivset tagasisidet selle kohta, mida inimesed neist arvavad ning kui kõrgelt/madalalt neid hindavad ning siin avaldatud märkuseid aluseks võttes saavad nad enda teeninduse taset veelgi tõsta.

Jääb üle vaid loota, et liigsest populaarsusest ja kõrgest kliendirahulolust lähtuvalt tulevaste Škodade mudelite hindade arvutamisel ei hakata väga suuri kasumimarginaale kaasama ja populaarsust rahva seas seeläbi kurjasti kasutama :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 09.05.07 15:05 Tsiteeri


Vaatasin ka täna, et 300 kasutajat juba :P
Lugesin üle, kubis on praegu 60 liiget ehk 20% foorumi kasutajatest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kalju
huvilineRegistreerunud 12.03.07
Postitusi: 2

Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 25.06.07 21:55 Tsiteeri


Võin siinjuures lisada, et Tšehhimaal on palju, võib öelda isegi, et enamus tööstusvaldkondi, hea kvaliteediga, aga ka samas soodsate hindadaga. Olles juba mõned aastad seotud paljude Tšehhi firmadega, olen märganud, et Tšehhi tööpinke ja tööstusseadmeid müüvad julgelt edasi väga nimekad firmad Saksamaal, Austrias, Itaalias ja paljudes teistes Euroopa riikides.
Kahju ainult, et Tšehhi õlle hinnad meie, Eesti poodides, millegipärast aina kallinevad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 38.7% - SQL: 61.3%]