Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: octavia scout 1.8tsi 132kw 2018a. (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 3022)
viiking
klubiliige



Registreerunud 14.05.06
Postitusi: 398

Asukoht: Tallinn & Kangru & Loo
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III Combi 2,0 TSI

postitati 28.02.20 09:33 Tsiteeri


lare omab analoogset isendit, kui temaga jutule saad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vamps
klubiliige



Registreerunud 17.03.14
Postitusi: 125

Asukoht: Tallinn/Nõmme/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: O3 1.8TSI

postitati 28.02.20 11:55 Tsiteeri


Ilmselt see õlisöömise jutt tuleb laialt levinud Gen2 mootorist.
Kui aga jutt on 2018 aasta masinast, siis seal pole enam teisest generatsioonist juttu ning säärased mured ilmselt enam ei kimbuta.
Siin päris hea kokkuvõte:
https://www.motorreviewer.com/engine.php?engine_id=118

Endal mul 2014 aasta Gen3 (1.8tsi 132kw, 7.k DSG) ja ei saa kurta:)
Sama konfiga ka kursavennal, kahel endisel kolleegil ja ilmselt paljudel teistel, kuid väga suurt kisa pole kuulda olnud nende aastate jooksul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alex123
huviline



Registreerunud 06.02.20
Postitusi: 2

Kasutaja on eemal


postitati 01.03.20 10:19 Tsiteeri


Aga kuidas hoolduskulud on võrreldes tava octaviatega? Tulevad mingid eri nüansid sisse? Subaru pealt tulnu nagu olen, väga hoolduskulusi ei karda aga lihtsalt hea kõrvataha panna hinnad. Mis see kõige suurem hooldus neil on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MarkkoN
huviline



Registreerunud 03.01.14
Postitusi: 202

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Kodiaq Ambition 1.5TSI ACT DSG 4x4 2019

postitati 02.03.20 09:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: alex123
Aga kuidas hoolduskulud on võrreldes tava octaviatega? Tulevad mingid eri nüansid sisse? Subaru pealt tulnu nagu olen, väga hoolduskulusi ei karda aga lihtsalt hea kõrvataha panna hinnad. Mis see kõige suurem hooldus neil on?


Mis seal peaks hoolduskulusid kallimaks tegema? Ehk vaid rehvid, kui neid vahetad. Muidu on nad ju tehniliselt 1-1.


Simply Clever ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ssilverr
huviline



Registreerunud 01.08.18
Postitusi: 4

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb

postitati 02.03.20 11:23 Tsiteeri


Nii paljut on ikka, et kui tava Octavia all peetakse ilmselt silmas esiveolist, siis lisandub haldexi õlivahetus iga 60 t km /mingi arvu aastate tagant, eelmise põlvkonna Superbil lisas see ca 60 euri hooldusele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MarkkoN
huviline



Registreerunud 03.01.14
Postitusi: 202

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Kodiaq Ambition 1.5TSI ACT DSG 4x4 2019

postitati 02.03.20 11:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ssilverr
Nii paljut on ikka, et kui tava Octavia all peetakse ilmselt silmas esiveolist, siis lisandub haldexi õlivahetus iga 60 t km /mingi arvu aastate tagant, eelmise põlvkonna Superbil lisas see ca 60 euri hooldusele.

No seda jah, samas tava-Octaviasid saab ka nelikveolisena, niiet nende osas ei tohiks mingit vahet olla.


Simply Clever ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 02.03.20 16:26 Tsiteeri


Scout 1,8 TSI 132kW ei söö mingit õli. ;)
Mul juba teine eksemplar, auto sõidab longlife välpa ja ma pole kordagi õlivahetuse vahepeal juurde valanud.
Osta julgelt, kindlasti ei kahetse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 02.03.20 16:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: alex123
Aga kuidas hoolduskulud on võrreldes tava octaviatega? Tulevad mingid eri nüansid sisse? Subaru pealt tulnu nagu olen, väga hoolduskulusi ei karda aga lihtsalt hea kõrvataha panna hinnad. Mis see kõige suurem hooldus neil on?

Kui ma väga mööda ei pane, siis võrreldes Subaruga tulevad hoolduskulud 2x väiksemad kui mitte rohkem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MarkkoN
huviline



Registreerunud 03.01.14
Postitusi: 202

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Kodiaq Ambition 1.5TSI ACT DSG 4x4 2019

postitati 04.03.20 09:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lare
Tsitaat:
Algselt postitas: alex123
Aga kuidas hoolduskulud on võrreldes tava octaviatega? Tulevad mingid eri nüansid sisse? Subaru pealt tulnu nagu olen, väga hoolduskulusi ei karda aga lihtsalt hea kõrvataha panna hinnad. Mis see kõige suurem hooldus neil on?

Kui ma väga mööda ei pane, siis võrreldes Subaruga tulevad hoolduskulud 2x väiksemad kui mitte rohkem.


No kui ma endale autot valisin, oli ka Outback valikus. Aga selle hoolduskulud on päris päris kirved. Lisaks üks tuttav, kes omab Outbacki (ka vist 2017-18a mudel, päris värske veel) ütles, et iga 45 000km tagant tuleb kastis vahetada õli ning sellise hoolduse maksumus on ca 700.- €. Ja just kõrgete pidamiskulude pärast jäi Outback valikust välja.
Aga see õlikulu teema on jah veits üle pingutatud IMO. See tuleb ilmselt vana 1.8TSI aegadest jälle. Täpselt samamoodi küsis mul üks tuttav, et miks sa ostsid 1.4TSI ja DSG- see ju ilge p*sk - ketid lendavad ja kastid ei kesta... selgitusele, et uus 1.4TSI on rihmaga ja DSG mured on lahendunud, vaatas :o näoga otsa, ega tahtnud kuidagi uskuda, et VAG teeb ka häid autosid (on elupõline riisifänn).


Simply Clever ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 41.7% - SQL: 58.3%]