Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: RS või 1,8 nelik octavia? (Vastuseid: 28 | Vaatamisi: 5390)
digimon
huviline

Avatar


Registreerunud 18.02.18
Postitusi: 130

Kasutaja on eemal


postitati 02.02.19 01:43 Tsiteeri


Mul autos Amuntsen ja canton ning rahul müttsu kui palju.Jah plaanis on kevadel küll lasta müramatte panna.Aga seda mitte mussi pärast pigem et auto vaiksem seest oleks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
roosteuss
huviline



Registreerunud 06.03.16
Postitusi: 101

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Yeti Elegance ja mõned saksa autod

postitati 02.02.19 08:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maahärra
Loen ja loen..... ja järjest rohkem süveneb minus arvamus, et ma olen ikka eriline kõrvavärdjas....:D
Ilmselt on see 25+ aastat ehitusel siiski oma jälje jätnud. Jah nii ilmselt ongi. Lepin sellega ja olen rahul edasi oma O2F helisüsteemiga. :cool:


Sul võib õigus olla et töö on oma jälje jätnud aga O2 helivärk on igast otsast parem kui O3 süsteem.Vahetasin Fabia 3 tagauste kõlarid ja said installitud O2 twwterid ,peopeal hoides on vahe ainult kolmes esimeses koodi numbris aga kohale pannes võib öelda et esimesed ei teinud nendega võrreldes üldse häält ja ausalt öeldes läks asi ikka päis balansist ära aga ei jõudnud asjaga edasi tegeleda sest juba järgmine inimene tahtis minu autoga edasi sõita.
Nii ta tegelikult ongi et inimeste kuulmine on erinev ,soovid ja nõudmised on ka erinevad aga esimene asi ikkagi oleks uste vooderdamine.
Jälgides töökaaslaste katsetusi erinevate automarkide heli kallal siis võin öelda et minu Yeti Soundsystem ületab neid igast otsast ja nad ise ka tunnistavad seda.Sellega tahan ma öelda seda et kui ei ole eriline melomaan siis on Canton täiesti arvestatav valik,sest selle raha eest ei saa ise ehitama hakates mitte midagi.
Nii nagu mõni ei saa alla 200 kw autoga isegi koha pealt minema ,ei saa teine alla paari -kolme tuhandese helisüsteemita isegi päevauudiseid kuulatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
meelisa
klubiliige



Registreerunud 05.11.18
Postitusi: 21

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Karoq 1.5TSI Elegance 2WD DSG, enamus lisad võetud

postitati 19.02.19 07:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: digimon
Mul autos Amuntsen ja canton ning rahul müttsu kui palju.Jah plaanis on kevadel küll lasta müramatte panna.Aga seda mitte mussi pärast pigem et auto vaiksem seest oleks.


Sama siin. Siiski võtan ette varsti mürasummutamise, kuna esiukse polstrid hakkavad mõnede väga sügavate bassidega korralikult plärisema. Tegelikult on Cantonil endal võimu küll ja küll probleem on kehvas polsterduses ja puudulik isolatsioon. Aga see on ka arusaadav arvestades Skoda hinnaklassi.
Ise olen varuautoga saanud proovida ilma cantoni helita ja vahe on ikka väga väga suur minu jaoks ning see 300.- midagi läks täesti asja ette puhtalt supakas ise juba annab omajagu.
Need kes vahetavad kõlarid välja ja lisavad võimu juurde ei oleks rahul nagunii enamuse standardsete helidega mis iganes margil va mõni väga kallis premium.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
chadmuska
huviline



Registreerunud 21.01.19
Postitusi: 5

Kasutaja on eemal


postitati 23.02.19 10:44 Tsiteeri


Asi nii kaugel, et lõpuks jäi valikusse 1,8 luukpärad. Enamustel olid suured läbisõidud või kole värv ja vähe lisasi. Sellist head kombot, mis meeldiks ma ei leidnud. Kuni ühe ilusa päevani, lõpuks tuli Autospiritis mulle sobiv müüki. Tumehall, 2014.a(garantii sügiseni), 84tuhat sõitnud , sportsisu, 4parkimisandurid, canton stereo jne....
Olen valikuga rahul, vb teen mingi aeg siia teema ka, siis hea meenutada ja kahetseda, kas oli hea valik :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.5% - SQL: 57.5%]