Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: turvavöö meeldetuleti väljalülitamine (Vastuseid: 24 | Vaatamisi: 4123)
segusilm
huviline



Registreerunud 28.03.07
Postitusi: 6

Kasutaja on eemal

Auto: Ilma tuuninguta Octavia TDI

postitati 28.03.07 12:12 Tsiteeri
turvavöö meeldetuleti väljalülitamine



kas keegi on ise juhtme pistikust lahti tõmmanud ja kas on aidanud.

Volkaril sai nii tehtud ja häda pold midagi.
Octavia istme all vähem ruumi aga põhimõte peaks sama olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Valts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.01.06
Postitusi: 330

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Mondeo 1,8 tdci

postitati 28.03.07 12:15 Tsiteeri


milleks sellise jamaga tegeleda?
kas elukene kallis ei ole (või on naine/ämm ära tüüdanud)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline



Registreerunud 17.11.05
Postitusi: 205

Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 2.0 TDI

postitati 29.03.07 07:31 Tsiteeri


see turvavöö meeldetuleti on üks asi, mis on skodal, vähemalt octavial väga hästi tehtud - nimelt et ta hakkab kiunuma alles siis kui kiirus üle 10 läheb.
ma olen 1 korra vöö trahvist pääsenud, kui demonstreerisin, et minu autoga on võimatu vööta sõita :D

sul pole vist ühelgi tuttaval surm lähedalt mööda läinud mis?
alates hetkest kui mu vanamees jäi siksis ainukesena 4st elama (ainuke vööga), kui käru oma elutee maantee kraavis lõpetas, olen ma nii veendunud turvavöö fänn, et endalgi hakkab kohati häbi.

möönan, et sain tigedaks hetkeks selle teema peale :D

aga, hyunday santa fe-l on see turvavöö piuksuja nii lollakalt ehitatud, et tuleb tõesti välja lülitada - see piuksub siis ka kui auto koha peal seisab ja mootor töötab :(


hannes
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 29.03.07 20:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AzA
sul pole vist ühelgi tuttaval surm lähedalt mööda läinud mis?
alates hetkest kui mu vanamees jäi siksis ainukesena 4st elama (ainuke vööga), kui käru oma elutee maantee kraavis lõpetas, olen ma nii veendunud turvavöö fänn, et endalgi hakkab kohati häbi.

möönan, et sain tigedaks hetkeks selle teema peale :D

Ma, muide, ka sain õite tigedaks.
Sina Aza kui meie foorumi lugejatele teada-tuntud mahlase jutuga mees muidugi eelnevas postituses väljendusid enda kohta väga tagasihoidlikult :D

Mina aga sajaga vihastan niisuguste puupeade peale. Õnneks muidugi ei juhtu kaasliiklejatega sellest lähtuvalt midagi, kui keegi enda ja ilmselt ka enda kaassõitjate turvalisusest ei hooli. Kui juba piloodil on traksid maas, siis vaevalt et teistelgi samas autos olijatel "sobib" ennast tooli külge aheldada.

Noored vihased vene mehed said oma bemmirallist kabelilaksu Nõmmel, mäletate? See mees oleks neist olnud jackpoti võitja olnud, kes neist oleks ennast traksiga tooli külge tõmmanud. Kõik olid nii hirmus kanged vennad, et käsi kuidagi ei ulatunud/paindunud seda ebatrendikat paela omale peale vedama ning kõigist neist jäid järele vaid elutud kehad...

Näitlejate bussipauku mäletate? Mati Jostovi viimast džiibisõitu jne...

Ilmselt ma ei eksi, kui väidan, et miski 90% kanti surmasaajatest on "lahedad ja paindumatute jäsemetega" ning turvavööd on ribadeks sõitnud autodes säilinud ilusti kokkurullunult algasendis, puutumata.

Ma ei saa aru, mis põhjendusega näiteks OII-s ei pane inimene ükskõik millisel istmel istudes vööd peale. Ebamugavuse jutuga võite joonelt sinnakohta minna - seda ei tunne ka, et rihm üle rinna jookseb, kui tegemist on keskmise pikkuse ja normaalse kehakaaluga inimesega. Võibolla äärmiselt paks inimene või istmete vastu armatuuri tõmbamise korral võib tunda, et miski pael jookseb üle ihu.

See teema on täpselt samast kategooriast nagu oli kunagi ühe jobu algatatud teema, kus ta pakkus väikese raha eest Škodadele sobivaid odomeetrinäitude kerijaid müüa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline



Registreerunud 17.11.05
Postitusi: 205

Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 2.0 TDI

postitati 30.03.07 07:52 Tsiteeri


naljakas on see, et pärast esimest emotsiooni kangastub mulle idee, et äkki teemaalgataja on veendunud vööfänn, aga ta lihtsalt ei taha seda esimest 6 kiuksu :P

fleim teemal kas turvavöö peale või maha - linnas või maanteel on tegelikult positiivne, sest kui üks inimenegi ümber mõtleb, on see teoreetiliselt 1 laip vähem :)

reffleks: ma ei suuda nalja visata teemal elu ja surm, noh ainult hästi harva, aga mitte siis kui inimene tõsiselt tahab surra.

mu keskaaegne pinginaaber (mitte rullnokk, aga nö tuunija) sõitis niikaua turvavööta linnas, kuniks ette jäi fooripost kiirusel ca 40 - ütles, et pidurdas 60 pealt nii palju maha, laps sõitis ette.
vööga kõrvalistunud naisuke jalutas punase triibuga koju, sõber sõi 5 kuud ainult jogurtit ja kannab siiani metallplaate lõuas ning üsna viltust nina.

arvake kas mu sõber sõidab tagaistmel ka vööga või paneb edasi ilma?
tip: ta lisas isegi oma vanale nissan 300zx-le piiksuja :D
tip2: ma tean ainult ühte inimest, kes tahaks jalgrattalegi turvavöid.


hannes
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 30.03.07 10:15 Tsiteeri


Ma ei tea kuidas töötab Octavia2 turvavöö meeldetuletus, aga Octavia-l teeb ta peale masiana käivitamist paar piiksu. Se on täiesti kuki-muki võrreldes Toyota Avensis-e piiksumisega, mis algab vaikselt ja läheb siis järjest kõvemaks, nii et ~300 meetri pärast hakkab tõsiselt kõrvade peale käima. Avensis-es olen olnud sunnitud ka kõrvalistmele turvavöö peale panema kuigi seal oli ainult spordikott. Sellest raskusest piisas, auklikul teel sõites, et masin pidas kotti reisijaks kes ei ole kinnitanud turvavööd.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Valts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.01.06
Postitusi: 330

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Mondeo 1,8 tdci

postitati 30.03.07 11:04 Tsiteeri


panen siis paar õpetlikku pilti ka siia juurde.

http://halbot.haluze.sk/?id=3122

Ei ole just otse teemasse, kuid mingi ettekujutuse annab ikka.
Siit ka veel väike meeldetuletus, et suured ja rasked asjad tuleks kinni ikka panna. Rihm võib sul ju peal olla, aga vana kõlarikast aknalaualt kuklasse põrutab, siis ...:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 30.03.07 11:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AzA
naljakas on see, et pärast esimest emotsiooni kangastub mulle idee, et äkki teemaalgataja on veendunud vööfänn, aga ta lihtsalt ei taha seda esimest 6 kiuksu :P

Neh. Mina seda ei usu.

Nende piiksude vastu aitab teadupärast vaid üks - kõigepealt traks peale ning siis süüde sisse.

KUI ta tõesti sellele küsimusele iseseisvalt vastust ei olnud seni leidnud, siis mina eelnevalt selle suure saladuse avaldasin.

Valtsi pakutud piltidel on näha tõeliselt kena täistoonringiga Opel, kahju ainult, et esiosa sodi - sellise uhkete kollaste klaasidega autoga oleks täitsa tüüne ringi rallida ning möödajalutavalele naistele silma teha :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 30.03.07 11:28 Tsiteeri


krt, mu post kadus ää.
igatahes kirjutasin, et minu kummaski traktoris põle miskit piiksu ja äi mäleta isegi, kas armatuuris mõni tuleke on või mitte. ja modinud põle ma neist kumbagi, ehk siis on täitsa omaalgatuslikult ilusti kuss.
a mudu on rihm harjumuse asi. ma kipun isegi koduõues paari meetri auto liigutamise puhul köit pääle vedama.
tobe lugu. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hqs
huviline



Registreerunud 26.11.05
Postitusi: 150

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Roomster Comfort 1,6 '07

postitati 30.03.07 14:37 Tsiteeri


endal eelkirjutajaga sama "foobia" autot hoovis ringi parkides tõmban tihti harjumusest rihma peale.

Kõige nõmedam, mis endal juhutnud on, kui ükskord millegipärast bussiga sõites ja bussi aknast välja vaadates mööduvad politsei autot vaadates mõttelt, et krt, turvavööd ei ole peal (st ei ole seda tunnet, et rihm üle rinna) - siis jõudis alles mõte järgi, et krt - see ju liinibuss:D


O: Antiikset tehnikat (ürg-arvutid, lamptelekad ja -raadiod, sidetehnika jms)
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 30.03.07 15:57 Tsiteeri


lihtsalt avaldan tunnustust eelkõnelejatele.. mul on ilma turvavööta imelik olla autos.. tagaistmel panen ka peale.. va vahest talvel, kui ilgelt kohmakas jope vms seljas ja sõit ei ole pikk...

piisavalt näinud ja kuulnud, kuidas linnaliikluses 40-50km/h juures esiklaasidesse kumerusi rammitakse peaga... oma tuttav rääkis.. kuidas ta nägi ette et kihutab seina 50km/h.. täie jõuga hoidis roolist ennast kinni.. sellest hoolimata kyttis peaga vastu päikesesirmi nii et silmist lõi tuld välja... arvestades kolju ehitust, on otsaesiese põrutused väga kerged kogu inimest muutma ja tõsiseid kahjustusi tekitama ajule...

btw.. keegi pole sellele mõelnud, et kui turvavööd pole peal osutub õhupadi eluohtlikuks... nimelt see avanabe ju kuskil 85km/h kirusega.. kui vöö sind kinni ei hoia.. siis liida sellel 85km/h'le oma auto kiirus.. ja saad teada mis kiirusega sulle see riidekott vastu vahtimist sõidab... kõver nina ja metallplaadid on kergem vorm sellisel puhul...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
segusilm
huviline



Registreerunud 28.03.07
Postitusi: 6

Kasutaja on eemal

Auto: Ilma tuuninguta Octavia TDI

postitati 30.03.07 17:45 Tsiteeri


Vaatasin, et mõnimees pidi vist toolipealt vihapärast maha kukkuma. aga:

näiteks:

mul on vaja vahest sõita kontorist garaazini, nii ~300 või peale meetrit ( tean et spordi mõttes võiks ju käia jala ära ja tassida teinekord mingied raudkolakaid käeotsas, see selleks), mis asub kinnisel territooriumil (ehk siis ma eriti kiiremini ei saa nagunii sõita kui 20-30 kilti tunnis kuna on käänuline tee ja pole kah mõtet kihutada) pisut narr oleks kah sõita seal kuni 10 km tunnis.
Ma saan aru et ka sellisel platsil on ohtlik ja võib keegi kallaja või mõni kopp vastu tulla ja avariiohtlik olukord tekkida, aga:

las see kuradi tuli vilgub, mul selle vastu pole midagi, aga ta võiks siis kasvõi väga väga vaikselt( mitte häirivalt )piniseda.

hoovist tänavale keerates olen enamasti ikka kinni pannud või siis panen väravas turvavöö kinni ja seda kah ilma igasugu "imeabimeesteta".

Lihtsalt kui on kord käed antud, et saab kah ise panna vastavalt olukorda vaagides vöö kinni, siis ...


Ma küll vihapärast maha ei kukkunud kusagilt .
Töötan teetööde alal ning koguaeg pole mõtet panna turvavöö kinni et lasta 25 meetrit edasi- skoda on olnud alles mõned päevad, sellest kah selline küsimus tekkis, ega ma siis paha pärast.


perse kui pikk jutt, nagu kirjand "politseile"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AzA
huviline



Registreerunud 17.11.05
Postitusi: 205

Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 2.0 TDI

postitati 31.03.07 18:07 Tsiteeri


segusilm:
minu kallis naine sõitis rasedana paar päeva nii, et turvavöö oli seljataga kinni mingi lõksusüsteemiga, kuigi üks rihm oli ka miskitpidi üll- mina keeldusin turvavöö meeldetuletit maha võtmast, et lapsel ikka isa oleks.
täpselt ei oska soovitada, mul ei olnud sellist insener-tehnilist mõtlemist, et virvarrist aru saada.
seda siis enne mingise raseda vöö suunaja ostmist.

ma ei usu, et inimene ehk sina, kes sa oled oma peaga jõudnud töökohani ning suisa octavia muretsenud, ei suudaks vööd kinni panna ja siis plärts autosse istuda.

palun usu, see pisike ebamugavus paari rihma näol perse all on 300 meetri kohta kökimöki vs. paar kuud mustamäe intensiivis tilguti all.
palun usu, ma tean mis tunne on intensiivis ülikena medõde piiluda, aga kui pole millega rääkida, pole ka millega ürginstinkti rakendada.
palun usu, et kui 10 penskarimainega automargi omanikust noort räägivad ühte ja sedasama, siis on asjal tõepõhi all :)

muide intensiivides on ka parimas eas naisi ehk ei ole ainult residendid.
muide minu ema on intensiivi õde.
muide ma olen näinud :(

been there, done that.


hannes
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
segusilm
huviline



Registreerunud 28.03.07
Postitusi: 6

Kasutaja on eemal

Auto: Ilma tuuninguta Octavia TDI

postitati 31.03.07 18:26 Tsiteeri


ma tahtsin lihtsalt maida, et see kinnipanek ei ole raske,
aga ma leian et ma suudan suures osas kah ise otsustada turvavöö kinnipanekut, ma lihtsalt ei taha et ta piniseb, see ei tähenda et ma oleks "rulla" kes pea aknast väljas laseb 120'ga ilma vööta.

Lepin siis sellega et las ta piniseb ja sõidan siis kasvõi pininaga.

Lihtsalt on olukordi kus alati ei pruugi vööd kinni panna ja ka eeskiri lubab ju sõita kuni 50 meetrit lahtise vööga.


See plänin tundus raskena algul, aga eks harjub kah sellega ja panen juba turvavöö seistes kinni ja kui olen sõitnud maja taha teen lahti.


Ärge siis väga ilmaasjata vihastamistega üle pingutage, igasugu vendi viskab vahepeal sekka, mis parata ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AzA
huviline



Registreerunud 17.11.05
Postitusi: 205

Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 2.0 TDI

postitati 01.04.07 08:12 Tsiteeri


muidugi suudame ise otsustada, kas panna või mitte, kui ainult ...
teinekord ei unustaks :)

mulle meenub 1.3 aasta jooksul ca 4-5 korda kui oleksin ilma vööta minema pannud, piuksakas muidugi ajas asja korda.

octavia2 - kui vööd pole ja süüde sisse, siis teeb 6 piuksu, edasi hakkab piuksuma alles siis kui kiirus ületab 10 km/h ja vaikib kui kiirus alla selle.
muide ta jääb ka suurema kiirusega viimaks vait, pole katsetanud skodaga, kuna enne ütleb närv üles, aga audi A6-l on see 1 minut.

ma proovin ära kuskil põllul :)


hannes
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 01.04.07 10:26 Tsiteeri


no kuskilt romulast läbi käia ja säält soetada omale see "konks" mis köie pessa kinni paneb ja siis vajadusel pruukida toda. ega masin aru vist ei saa, et köis ise ilusaste pesas rullis on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
robert
huviline



Registreerunud 22.01.07
Postitusi: 9

Kasutaja on eemal


postitati 01.04.07 16:41 Tsiteeri
Turvavöö.



Tsitaat:
Algselt postitas: segusilm
kas keegi on ise juhtme pistikust lahti tõmmanud ja kas on aidanud.

Volkaril sai nii tehtud ja häda pold midagi.
Octavia istme all vähem ruumi aga põhimõte peaks sama olema.
Minu kolmeaastane poeg tuletab alati meelde,et kõik autos olijad kinnitaksid turvavöö. Ma ei ole teda harjutanud ilma vööta sõitma,kuigi vahest on vaja ainult sada meetrit liikuda.Aga kui on hädasti vaja sõita ilma vööta(kuigi ma seda ei poolda),siis pane see istmiku alt läbi ja ülemine pool seljatoe tagant.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AzA
huviline



Registreerunud 17.11.05
Postitusi: 205

Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 2.0 TDI

postitati 02.04.07 15:42 Tsiteeri


mul tatikas kraaksub samamoodi :D:D
lausa lust kuulata vahel.

muide soojalt soovitan:
Pernau linnas on selline autokool nagu Aide - www.aide.ee

ronige kohale kui mahti, neil on 2 huvitavat kuidasöelda - trenazööri.
1. ca 7 km/h otse tõkke taha turvavööga - võtab hetkeks hinge kinni, turvavööta proovida ei taha, isegi siis mitte kui ees oleks seina asemel matid või vesi :D

2. volvo s80, millest on toru läbi aetud ja saab mootoriga keerlema panna, nagu rullumist imiteerida.
ma üks õhtu proovisin, esialgu vööga ja hääästi aeglaselt.
ilma vööta keerlemise tahtmine kadus momentaalselt pärast seda, kui harjutuse lõppedes ennast natuke ebahoolikalt vööst vabastasin ja peaga vastu katust kukkusin - nimelt proovisin katusel autost välja ronimist.

nüüd on nii, et kui istun autosse, kus tool minu järgi pole tõstan esimese asjana rusika pea kohale ja jätan sinna vägevalt ruumi - jabur, teen instinktiivselt sellise liigutuse, et jumala eest kolp vastu lage ei käiks :d

imeks pandavad on muidugi kaitsmeteta tsikli ja rolleri mehed, kiivrist ei räägigi.
aga shortsides ja t-särgiga tsikli otsas on ikka muhe vaatepilt küll.


hannes
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
M&M
huviline



Registreerunud 12.07.06
Postitusi: 31

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II, 1,6

postitati 04.04.07 10:11 Tsiteeri


mis jutt see on, et turvavööta sõitja ei ohusta teisi. kui õigesti mäletan, siis kokkupõrkel kiirusel 90 km/h, suurenes kokkupõrke hetkel keha mass 30x, seega kui 100 kilone mees lendab sellisel kiirusel kaassõitjale otsa, tabab seda kaassõitjat 3 tonni raskune keha.
Mina kinnitan sel põhjusel igal pool autos turvavöö - elementaarne lugupidamine teiste vastu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
segusilm
huviline



Registreerunud 28.03.07
Postitusi: 6

Kasutaja on eemal

Auto: Ilma tuuninguta Octavia TDI

postitati 04.04.07 12:05 Tsiteeri


iseenesest harjub selle vöötamisega päris ruttu ära, aga kel midagi öelda, eks võib ikka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AzA
huviline



Registreerunud 17.11.05
Postitusi: 205

Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 2.0 TDI

postitati 04.04.07 16:52 Tsiteeri


proovige järgi:
osta poest keskmine poola õun, seiske seljaga armutusega kuulsaks saanud ja eksperimendis osalemisega nõusse jäänud sõbra poole ning paluge, et ta viskaks õunaga teid sind vastu kukalt - nii kõvasti kui torust tuleb.
vahemaaks sobiks 1.5-2 meetrit.

siis saab teada, mis tunne on kui õun kimab vastu kukalt.
edasi tuleb loota ainult peatugede konstruktsioonile või siis mis veel parem, taga akna laual mitte hoida S-30 kõlareid ja muud sarnast :)
eriti oma hoolega valmis vehitud põrsa taga.

edu katsetamisel.

PS: katse on ainult omal vastutusel ehk ärge siiski kodus järgi tehke. nimelt inimese kukal on üks väga õrn koht.


hannes
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
KKristo
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.06
Postitusi: 47

Asukoht: Jüri
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2.0 TD

postitati 04.04.07 21:25 Tsiteeri
Paistab, et ma ei ole ainuke



Endal samuti nagu paljudel eel kõnelejatel. Kui autos ja ilma rihmata, siis kuidagi "paljas" tunne on. Et nagu riidest lahti oleks autos.
Kunagi kui vahtralehega sai sõidetud, siis oli küll see vöö väga ebamugav aga kui sellega ära harjusin, siis ilma ei kujutanud sõitu enam ette. JA eks üksjagu määrvaks teguriks oli raadiost kuuldud autosaade. Tookord oli siis ülekanne õnnetuskohalt, kus autos olnud 2 inimesest üks sai surma ja teine jäi ellu. Ellu jäänul oli olnud kõva rihma jälg rindkerel ja see ka ainuke asi.

Ja üks juhus veel. Sõber kes linns kunagi rihma ei kasutanud.. aga tema uus auto kräunus nii kaua kuniks ta selle vöö peale pani. Alguses kirus aga nüüd vabatahtlikult paneb vöö peale :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
AzA
huviline



Registreerunud 17.11.05
Postitusi: 205

Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 2.0 TDI

postitati 08.04.07 07:33 Tsiteeri


õpetasin eile vennale turvavööd :)

just enne ristmikku, kui auto veeres pisikese kiirusega (osuti näitas alla 10) lõin piduri põhja.
kutil (17 aastat) läksid silmad suureks kui tõllarattad kui ta end armatuuri otsast leidis ja mobiili tooli alt otsis.
ma mainisin, et minu autos on turvavöö.

tatirullile nii ebamugav vöö oli tal edaspidi peal nagu kantoss bordellis.
kuradi tainas ehk õpib.


hannes
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
M&M
huviline



Registreerunud 12.07.06
Postitusi: 31

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II, 1,6

postitati 09.04.07 18:13 Tsiteeri


Ma ka sama meetodit oma autos sõitjatega, kes ei vaevu vööd kinnitama, kasutanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
testuser3
huviline



Registreerunud 01.04.06
Postitusi: 160

Kasutaja on eemal

Auto: Felicia 1.3 GLX

postitati 24.06.07 14:00 Tsiteeri


http://youtube.com/watch?v=s1HV5h4K8D0


üks parimaid reklaame


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 70.2% - SQL: 29.8%]