Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  6
Autor:
Pealkiri: Skoda Superb II Combi 4x4 2.0 TDI 125kW 2014 - birgo99 (Vastuseid: 139 | Vaatamisi: 17336)
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 12.10.18 05:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: fufanu
Kas see pole mitte see mida sa otsid:

http://www.superskoda.com/Skoda/SUPERB-II/Superb-II-chrome-DSG-shift-knob-plate-SUPERB

Kahjuks mitte, see on before facelift käigukangi oma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 16.10.18 17:09 Tsiteeri


Järgmine asi mis vajaks natuke järele aitamist on lisa kaugtuled, asuvad xenonite kõrval H7 pirni näol. Kui ma nad sisse lülitan, siis näitavad nad alla poole, kui täis tuled. Kas saab kuidagi regullida nii, et keerab tulesid üles poole ja siis xenonid paneb arvutiga madalamale vms? Muidu valgustavad nad niisama auto ette, mitte kaugusesse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fuzzz
huviline



Registreerunud 16.02.15
Postitusi: 98

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 190hp TDI Elegance

postitati 16.10.18 22:28 Tsiteeri


Jap saab...skoda laagri teenindus regullis ära...mul näitas üks halogeen kaugtuli allapoole...ma ei mäleta kuidas nad seda reguleerisud.
St sain asendustuled garantiikorras ja sedapsi valesti oli hella reguleerinud need.
Xenon ilmselt sul paigas vaid halogeen näitab nina ette...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 17.10.18 12:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: fuzzz
Jap saab...skoda laagri teenindus regullis ära...mul näitas üks halogeen kaugtuli allapoole...ma ei mäleta kuidas nad seda reguleerisud.
St sain asendustuled garantiikorras ja sedapsi valesti oli hella reguleerinud need.
Xenon ilmselt sul paigas vaid halogeen näitab nina ette...

Just. Xenonid on OK, halo oleks vaja üles poole. Mingid kruvid on kust keerata, aga kes ütleb kas see mõjutab ka xenonit. Ja väga sellise tühise probleemi pärast Tln sõitma ei tahaks hakata. Kahjuks siin kandis kus ma elan ei ole veel Škoda esindust tehtud (Rakvere-Tapa).
Saaks teada kust keerata, teeks ise ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fuzzz
huviline



Registreerunud 16.02.15
Postitusi: 98

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 190hp TDI Elegance

postitati 17.10.18 17:10 Tsiteeri


Kurat seal oli miski imelik metallist väike vardake...oot katsun vaadata kas leian pilti...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fuzzz
huviline



Registreerunud 16.02.15
Postitusi: 98

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 190hp TDI Elegance

postitati 17.10.18 17:32 Tsiteeri


Leidsin oma murekoha üles kus sama asja siin kurtsin ja vaata seda linki http://album.ee/node/29373783/50352017

Ehk üks vardake mis tundub pöörlevat võid seda proovida kruttida....teised kruvid siis up/down ja left/right.
Kui kõrgust tahad regullida siis mootoripoolne hoob on selleks ja kui vasakule/paremale siis tiiva serva äärne hoob.
Aga xenon vist paigas sul,vaid halogeen kaugtuli paigast ära?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 17.10.18 19:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: fuzzz
Leidsin oma murekoha üles kus sama asja siin kurtsin ja vaata seda linki http://album.ee/node/29373783/50352017

Ehk üks vardake mis tundub pöörlevat võid seda proovida kruttida....teised kruvid siis up/down ja left/right.
Kui kõrgust tahad regullida siis mootoripoolne hoob on selleks ja kui vasakule/paremale siis tiiva serva äärne hoob.
Aga xenon vist paigas sul,vaid halogeen kaugtuli paigast ära?

Eks homme valges uurib seda asja. Tsehh ei ole väga helde olnud nende tulede ehitusega.pirnide vahetus juba oli päris hea pähkel.
Aga jah, minu jaoks näitavad halod liiga alla. Mõni väitis siin mulle, et normaalne. Samas kui panna tuled täie peale põlema ning võtta arvutiga halod maha, siis nähtavus ei muutu. Ei vähemaks ega rohkemaks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuuba
huviline

Avatar


Registreerunud 30.05.17
Postitusi: 88

Kasutaja on eemal

Auto: Superb III 1.4TSI ACT

postitati 18.10.18 05:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: fuzzz
teised kruvid siis up/down ja left/right.


Need liigutavad tervet süsteemi, seega pead proovima seda üksikut varrast. Üldiselt on need halogeen kaugtuled naljanumber niikuinii... Mul olid täis halogeenid MKII ja polnud üldse rahul kaugtuledega, joonistasid mingi imeliku kastil lähitulede ette - ei mingit ühtlast valgustust kaugele. Kehvemad kaugtuled mida olin omanud. Õnneks Bi-Xenon päästab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fuzzz
huviline



Registreerunud 16.02.15
Postitusi: 98

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 190hp TDI Elegance

postitati 18.10.18 11:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuuba
Tsitaat:
Algselt postitas: fuzzz
teised kruvid siis up/down ja left/right.


Need liigutavad tervet süsteemi, seega pead proovima seda üksikut varrast. Üldiselt on need halogeen kaugtuled naljanumber niikuinii... Mul olid täis halogeenid MKII ja polnud üldse rahul kaugtuledega, joonistasid mingi imeliku kastil lähitulede ette - ei mingit ühtlast valgustust kaugele. Kehvemad kaugtuled mida olin omanud. Õnneks Bi-Xenon päästab.

Seda varrast soovitasingi korra proovida. Mina ütlen et BEST OF kaugtuled ever. Õige regull ja philips +130% halogeenideks ja palun väga:)
Ah jaa xenonid peaks panema osram nightbreakerid. Originaal xenon pirn on kaka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 18.10.18 15:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: fuzzz
Tsitaat:
Algselt postitas: Kuuba
Tsitaat:
Algselt postitas: fuzzz
teised kruvid siis up/down ja left/right.


Need liigutavad tervet süsteemi, seega pead proovima seda üksikut varrast. Üldiselt on need halogeen kaugtuled naljanumber niikuinii... Mul olid täis halogeenid MKII ja polnud üldse rahul kaugtuledega, joonistasid mingi imeliku kastil lähitulede ette - ei mingit ühtlast valgustust kaugele. Kehvemad kaugtuled mida olin omanud. Õnneks Bi-Xenon päästab.

Seda varrast soovitasingi korra proovida. Mina ütlen et BEST OF kaugtuled ever. Õige regull ja philips +130% halogeenideks ja palun väga:)
Ah jaa xenonid peaks panema osram nightbreakerid. Originaal xenon pirn on kaka.
krt ma ei tea. Keerasin seda n-ö kruvi ca 15 pööret ja muutusi polnud silmaga näha veel. Kui teisi regul kruve keerata on muutus juba 3 pöördega näha.

Edit: käisin veel korra vaatamas. Samasuguse kruvi leiab veel ühest kohast tule taga, aga ei midagi. Tulemust ei andnud ka selle keeramine. Aina enam tekib küsimus, et milleks kurat sellised tuled vajalikud on?!

Edit2: hakkasin mõtlema, et kas ma keeran ikka õige võtmega, äkki liiga suur. Kasutasin 7mm pikka padrunit. Homme proovin mingit muud.
Pilt ka siis sellest salapärasest kurvist

https://www.upload.ee/image/9084296/IMG_20181018_112226.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
siLc
huviline

Avatar


Registreerunud 09.05.11
Postitusi: 157

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2011 Passat B7 EcoFuel CNG

postitati 19.10.18 11:25 Tsiteeri


See näeb välja nagu vastupidi Torx ehk Torx E4, E5 või E6.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fuzzz
huviline



Registreerunud 16.02.15
Postitusi: 98

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 190hp TDI Elegance

postitati 19.10.18 16:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99
Tsitaat:
Algselt postitas: fuzzz
Tsitaat:
Algselt postitas: Kuuba
Tsitaat:
Algselt postitas: fuzzz
teised kruvid siis up/down ja left/right.


Need liigutavad tervet süsteemi, seega pead proovima seda üksikut varrast. Üldiselt on need halogeen kaugtuled naljanumber niikuinii... Mul olid täis halogeenid MKII ja polnud üldse rahul kaugtuledega, joonistasid mingi imeliku kastil lähitulede ette - ei mingit ühtlast valgustust kaugele. Kehvemad kaugtuled mida olin omanud. Õnneks Bi-Xenon päästab.

Seda varrast soovitasingi korra proovida. Mina ütlen et BEST OF kaugtuled ever. Õige regull ja philips +130% halogeenideks ja palun väga:)
Ah jaa xenonid peaks panema osram nightbreakerid. Originaal xenon pirn on kaka.
krt ma ei tea. Keerasin seda n-ö kruvi ca 15 pööret ja muutusi polnud silmaga näha veel. Kui teisi regul kruve keerata on muutus juba 3 pöördega näha.

Edit: käisin veel korra vaatamas. Samasuguse kruvi leiab veel ühest kohast tule taga, aga ei midagi. Tulemust ei andnud ka selle keeramine. Aina enam tekib küsimus, et milleks kurat sellised tuled vajalikud on?!

Edit2: hakkasin mõtlema, et kas ma keeran ikka õige võtmega, äkki liiga suur. Kasutasin 7mm pikka padrunit. Homme proovin mingit muud.
Pilt ka siis sellest salapärasest kurvist

https://www.upload.ee/image/9084296/IMG_20181018_112226.jpg


Krt mai tea mida skoda laagri selleks tegi et mu tuled paika panid...küsisin aga tööde vastuvütja kehitas õlgu...ma ei usu et nad kõik lahti kiskusid ....aga mine nurat tea....no mis juradi pärast see junn sral on...tekkis sama küsimus...äkki küsid korra TALLINNA AUTO 100 teenindusest...iseasi kas vastavad midagi. Endal seda masinat enam küll pole selle aasta algusest aga ikka huvitab kuidas seda paika saaks... weirdo [Censored] is going on....pirnide vahetuse kohta võin näpunäiteid jagada kui pewks vaja minema....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 19.10.18 20:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: fuzzz
Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99
Tsitaat:
Algselt postitas: fuzzz
Tsitaat:
Algselt postitas: Kuuba
Tsitaat:
Algselt postitas: fuzzz
teised kruvid siis up/down ja left/right.


Need liigutavad tervet süsteemi, seega pead proovima seda üksikut varrast. Üldiselt on need halogeen kaugtuled naljanumber niikuinii... Mul olid täis halogeenid MKII ja polnud üldse rahul kaugtuledega, joonistasid mingi imeliku kastil lähitulede ette - ei mingit ühtlast valgustust kaugele. Kehvemad kaugtuled mida olin omanud. Õnneks Bi-Xenon päästab.

Seda varrast soovitasingi korra proovida. Mina ütlen et BEST OF kaugtuled ever. Õige regull ja philips +130% halogeenideks ja palun väga:)
Ah jaa xenonid peaks panema osram nightbreakerid. Originaal xenon pirn on kaka.
krt ma ei tea. Keerasin seda n-ö kruvi ca 15 pööret ja muutusi polnud silmaga näha veel. Kui teisi regul kruve keerata on muutus juba 3 pöördega näha.

Edit: käisin veel korra vaatamas. Samasuguse kruvi leiab veel ühest kohast tule taga, aga ei midagi. Tulemust ei andnud ka selle keeramine. Aina enam tekib küsimus, et milleks kurat sellised tuled vajalikud on?!

Edit2: hakkasin mõtlema, et kas ma keeran ikka õige võtmega, äkki liiga suur. Kasutasin 7mm pikka padrunit. Homme proovin mingit muud.
Pilt ka siis sellest salapärasest kurvist

https://www.upload.ee/image/9084296/IMG_20181018_112226.jpg


Krt mai tea mida skoda laagri selleks tegi et mu tuled paika panid...küsisin aga tööde vastuvütja kehitas õlgu...ma ei usu et nad kõik lahti kiskusid ....aga mine nurat tea....no mis juradi pärast see junn sral on...tekkis sama küsimus...äkki küsid korra TALLINNA AUTO 100 teenindusest...iseasi kas vastavad midagi. Endal seda masinat enam küll pole selle aasta algusest aga ikka huvitab kuidas seda paika saaks... weirdo <b>[Censored]</b> is going on....pirnide vahetuse kohta võin näpunäiteid jagada kui pewks vaja minema....

Pirnid sain vahetatud.
Xenoni kätte saamiseks pidi logarid ära võtma, et viimane kruvi lahti saada. H7 on lihtsalt idiootse nurga all see kaas. Aga eks ma kunagi külastan neid ja siis vaatab mis saab. Hetkel las jääda nii. Panin arvutiga need H7 kinni, et ei läheks põlema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fuzzz
huviline



Registreerunud 16.02.15
Postitusi: 98

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 190hp TDI Elegance

postitati 20.10.18 12:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99
Tsitaat:
Algselt postitas: fuzzz
Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99
Tsitaat:
Algselt postitas: fuzzz
Tsitaat:
Algselt postitas: Kuuba
Tsitaat:
Algselt postitas: fuzzz
teised kruvid siis up/down ja left/right.


Need liigutavad tervet süsteemi, seega pead proovima seda üksikut varrast. Üldiselt on need halogeen kaugtuled naljanumber niikuinii... Mul olid täis halogeenid MKII ja polnud üldse rahul kaugtuledega, joonistasid mingi imeliku kastil lähitulede ette - ei mingit ühtlast valgustust kaugele. Kehvemad kaugtuled mida olin omanud. Õnneks Bi-Xenon päästab.

Seda varrast soovitasingi korra proovida. Mina ütlen et BEST OF kaugtuled ever. Õige regull ja philips +130% halogeenideks ja palun väga:)
Ah jaa xenonid peaks panema osram nightbreakerid. Originaal xenon pirn on kaka.
krt ma ei tea. Keerasin seda n-ö kruvi ca 15 pööret ja muutusi polnud silmaga näha veel. Kui teisi regul kruve keerata on muutus juba 3 pöördega näha.

Edit: käisin veel korra vaatamas. Samasuguse kruvi leiab veel ühest kohast tule taga, aga ei midagi. Tulemust ei andnud ka selle keeramine. Aina enam tekib küsimus, et milleks kurat sellised tuled vajalikud on?!

Edit2: hakkasin mõtlema, et kas ma keeran ikka õige võtmega, äkki liiga suur. Kasutasin 7mm pikka padrunit. Homme proovin mingit muud.
Pilt ka siis sellest salapärasest kurvist

https://www.upload.ee/image/9084296/IMG_20181018_112226.jpg


Krt mai tea mida skoda laagri selleks tegi et mu tuled paika panid...küsisin aga tööde vastuvütja kehitas õlgu...ma ei usu et nad kõik lahti kiskusid ....aga mine nurat tea....no mis juradi pärast see junn sral on...tekkis sama küsimus...äkki küsid korra TALLINNA AUTO 100 teenindusest...iseasi kas vastavad midagi. Endal seda masinat enam küll pole selle aasta algusest aga ikka huvitab kuidas seda paika saaks... weirdo <b>[Censored]</b> is going on....pirnide vahetuse kohta võin näpunäiteid jagada kui pewks vaja minema....

Pirnid sain vahetatud.
Xenoni kätte saamiseks pidi logarid ära võtma, et viimane kruvi lahti saada. H7 on lihtsalt idiootse nurga all see kaas. Aga eks ma kunagi külastan neid ja siis vaatab mis saab. Hetkel las jääda nii. Panin arvutiga need H7 kinni, et ei läheks põlema.


Haige süsteem mu meelest eksole...et pirni vahetada on ca 3h parjat nussedamist. Aga edu loodame et saad need nunagi paika.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 22.10.18 09:14 Tsiteeri


Eile sai vahetatud mõlemad esimesed stabika kondid. VAG jupid, 17 euri tk. Pole paha.
Idiootseks teeb asja jälle saksa insenäride fantaasia. Lahti keeramiseks peab kuuskandiga hoidma võlli kinni ja siis lehega mutri lahti keerama. Esiteks olid mutrid ikka väga kinni oksüdeerunud ja teised olid võlli kandid esimese katsega kohe maas. Õnneks kena 3h jebimist ja ikka sai mõlemalt poolt lahti ja uued külge. Mõnusalt kolksuvaba jälle :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
siLc
huviline

Avatar


Registreerunud 09.05.11
Postitusi: 157

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2011 Passat B7 EcoFuel CNG

postitati 23.10.18 04:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99
Lahti keeramiseks peab kuuskandiga hoidma võlli kinni ja siis lehega mutri lahti keerama

Sestap muudetigi kuuskant M6 kaksteistkandiks, millel on raskem nurki maha keerata. Kui enda auto vahetasin, siis oleks võinud samahästi lasta vahetada esinduses vms kuna M6 kaksteistkandist vaja logari läheduse pärast eriti lühikest kruviotsikut, mida sai ainult 29€ kruviotsikute komplektiga. Tööriistadest samas võib kasu ka olla tulevikus :D
Mutrid tulid lahti kui neid veidi WD40-ga leotada ja lehtvõtme otsas paremaks jõuõlaks veljevõtit kasutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
k2rdukas
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.18
Postitusi: 8

Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2.0tdi 4x4

postitati 23.10.18 10:18 Tsiteeri


Sina ei saa aidata mind Ida-Euroopa kaardiga? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 23.10.18 12:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: k2rdukas
Sina ei saa aidata mind Ida-Euroopa kaardiga? :)

Mõtled mida? Et plaati anda vms? Ei. Pole endalgi. On ainult skandinaavia, ise eriti puudust ei tunne, telefon lahendab probleemid.Aga vaata www.autonavi.ee. Seal pakub 25 euri 2017 kaarti nt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
k2rdukas
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.18
Postitusi: 8

Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2.0tdi 4x4

postitati 24.10.18 12:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99
Tsitaat:
Algselt postitas: k2rdukas
Sina ei saa aidata mind Ida-Euroopa kaardiga? :)

Mõtled mida? Et plaati anda vms? Ei. Pole endalgi. On ainult skandinaavia, ise eriti puudust ei tunne, telefon lahendab probleemid.Aga vaata www.autonavi.ee. Seal pakub 25 euri 2017 kaarti nt.


Aitäh :) Mul Lääne-Euroopa, ka väga ei kasuta, aga samas tunnen, et võiks olemas olla :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 25.10.18 11:56 Tsiteeri


Nii.
Eile õhtul siis väike üllatus autol.
Kõlrvalistuja jalgealune märk. Briskoda foorumist lugesin, et kaks varianti, klaasi tihend(kahtlen) või äravoolu torud umbes. On keegi kokku puutunud sama probleemiga?
Kas peab midagi lahti lammutama, või saab lammutamata korda, lihtsalt läbi torgates?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
viiking
klubiliige



Registreerunud 14.05.06
Postitusi: 394

Asukoht: Tallinn & Kangru & Loo
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III Combi 2,0 TSI

postitati 25.10.18 13:44 Tsiteeri


See peaks tähendama väljast kojameeste ümbruse katteplastiku eemaldamist ja siis sealtkaudu puhastamist.
Ise isiklikult omal ajal S2-ga ei teinud aga esinduse korraline hooldus sisaldab seda toimingut tehtavate tööde nimekirjas ehk siis äravoolukanalite puhastus koos kogunenud sodi eemaldamisega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 25.10.18 15:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: viiking
See peaks tähendama väljast kojameeste ümbruse katteplastiku eemaldamist ja siis sealtkaudu puhastamist.
Ise isiklikult omal ajal S2-ga ei teinud aga esinduse korraline hooldus sisaldab seda toimingut tehtavate tööde nimekirjas ehk siis äravoolukanalite puhastus koos kogunenud sodi eemaldamisega.
selge. Homme uurib. Lisaks veel üks asi mida ei osanud oodata. Tuled lähevad seest niiskust täis. Uduseks. Briskodas kirjutavad, et pidigi normaalne olema:mad::cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fuzzz
huviline



Registreerunud 16.02.15
Postitusi: 98

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 190hp TDI Elegance

postitati 25.10.18 19:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99
Tsitaat:
Algselt postitas: viiking
See peaks tähendama väljast kojameeste ümbruse katteplastiku eemaldamist ja siis sealtkaudu puhastamist.
Ise isiklikult omal ajal S2-ga ei teinud aga esinduse korraline hooldus sisaldab seda toimingut tehtavate tööde nimekirjas ehk siis äravoolukanalite puhastus koos kogunenud sodi eemaldamisega.
selge. Homme uurib. Lisaks veel üks asi mida ei osanud oodata. Tuled lähevad seest niiskust täis. Uduseks. Briskodas kirjutavad, et pidigi normaalne olema:mad::cool:


Ongi nö "normaalne"...porche skoda volkswagen audi jne ...ehk kõikidel masinatel mis kasutavad akrüülist tuleklaasi.
See kaob ära mõne aja pärast. Küll aga tasapisi põleb niiskus klaasi sisekülge ja luuptule luubi külge ja nii see tuluke tuhmub....kurb aga tõsi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
birgo99
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.18
Postitusi: 93

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal


postitati 26.10.18 06:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: fuzzz
Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99
Tsitaat:
Algselt postitas: viiking
See peaks tähendama väljast kojameeste ümbruse katteplastiku eemaldamist ja siis sealtkaudu puhastamist.
Ise isiklikult omal ajal S2-ga ei teinud aga esinduse korraline hooldus sisaldab seda toimingut tehtavate tööde nimekirjas ehk siis äravoolukanalite puhastus koos kogunenud sodi eemaldamisega.
selge. Homme uurib. Lisaks veel üks asi mida ei osanud oodata. Tuled lähevad seest niiskust täis. Uduseks. Briskodas kirjutavad, et pidigi normaalne olema:mad::cool:


Ongi nö "normaalne"...porche skoda volkswagen audi jne ...ehk kõikidel masinatel mis kasutavad akrüülist tuleklaasi.
See kaob ära mõne aja pärast. Küll aga tasapisi põleb niiskus klaasi sisekülge ja luuptule luubi külge ja nii see tuluke tuhmub....kurb aga tõsi.
krt opelil oli ka aktüül klaasid, aga kordagi polnud sellist jama:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
boggy
huviline



Registreerunud 08.12.17
Postitusi: 81

Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq

postitati 26.10.18 10:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: birgo99
krt opelil oli ka aktüül klaasid, aga kordagi polnud sellist jama:mad:

Kodiaqil ka uuest saati nii olnud, et mingitel niiskusrežiimidel on natuke aega udune, aga see kaob, kui tuli soojeneb, näitavad tuled ikkagi suurepäraselt (vähemalt kodiaqi LEDid), seega suht suva ju?
Kunagi ühel praktiliselt uuel (aga siiski garantii juba läbi) Lexus GSil oli ka niiskus sees ja sellega oli jama, sest see sealt enam välja ei tulnud, suletud tuli, ja probleemist jagu ei saanud mingi valemiga, ainult uus tuli aitas, avatud tulega seda probleemi vast ei tule, ventileerib ja kuivab ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  6
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 68.8% - SQL: 31.2%]