Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Škoda Karoq Ambition 1.5TSI DSG 110kw 4x2 - indrekp (Vastuseid: 60 | Vaatamisi: 13600)
stefan
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.01.06
Postitusi: 230

Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Passat B8 Alltrack TSI, VW Golf TSI DSG 110kW MY2016, Yeti 1.8TSI 4x4, Karoq 4x4 TDI DSG

postitati 19.07.18 10:24 Tsiteeri


Spekuleerin, et aku pinge võis mingi hetk liiga madal olla ja see aktiveeris komponendi kaitse. Võis ka lihtsalt mingite asjaolude kokkulangemisel tarkvara bugi ilmneda.

http://www.vwwatercooled.com.au/forums/f128/component-protection-out-nowhere-116087.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indrekp
huviline



Registreerunud 08.09.11
Postitusi: 165

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Yeti 1.4 TSI Ambition Plus (ex) ; Karoq 1.5 TSI DSG Ambition 2WD (müüdud); Peugeot 5008 Allure (2020), 96kW diisel, autom

postitati 05.08.18 11:36 Tsiteeri


Täna viskas äkitselt teel olles rehvirõhu hoiatuse. Visuaalselt küll midagi tähele ei pannud, et tühjem oleks. Nullisin hoiatuse ära ja sõitsin edasi, et kui miskit on ehk siis hoiatab uuesti, seni pole uut hoiatust tulnud. Kas Karoqil (ilmselt ka teistel škodadel) on see otsene või kaudne rehvirõhu määramine ja annab seda kuskilt väljalugeda, mis rehvi kohta hoiatus tuli. Kui tundlik see süsteem on?
Juhtus see suuremat kurvi läbides, ehk mõjutas see kuidagi, läks lihtsalt peast segi.

Kuna see aasta on herilasi kole palju, siis eile nad kurivaimud suutsid mul kambakesi autosse pugeda, miski 10 tk korraga äkki küljeakna peal. Tükk aega läks selleks, et raiskadest lahti sain, aga mõned vist suutsid kuskile vahele pugeda, sest 3-4 tk loivas neid esiklaasi ja armatuuri vahelt välja. Täna pole õnneks näha olnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alfonso
huviline

Avatar


Registreerunud 24.02.12
Postitusi: 182

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III 1,4TSI L&K

postitati 05.08.18 19:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Täna viskas äkitselt teel olles rehvirõhu hoiatuse. Visuaalselt küll midagi tähele ei pannud, et tühjem oleks. Nullisin hoiatuse ära ja sõitsin edasi, et kui miskit on ehk siis hoiatab uuesti, seni pole uut hoiatust tulnud. Kas Karoqil (ilmselt ka teistel škodadel) on see otsene või kaudne rehvirõhu määramine ja annab seda kuskilt väljalugeda, mis rehvi kohta hoiatus tuli. Kui tundlik see süsteem on?
Juhtus see suuremat kurvi läbides, ehk mõjutas see kuidagi, läks lihtsalt peast segi.

Kuna see aasta on herilasi kole palju, siis eile nad kurivaimud suutsid mul kambakesi autosse pugeda, miski 10 tk korraga äkki küljeakna peal. Tükk aega läks selleks, et raiskadest lahti sain, aga mõned vist suutsid kuskile vahele pugeda, sest 3-4 tk loivas neid esiklaasi ja armatuuri vahelt välja. Täna pole õnneks näha olnud.


Soodal päris rehvirõhu andureid ei oma ja tühjenemist mõõdetakse kaudselt.
Valeveateateid võib ka esineda. Lihtsalt pea silm peal, et kui uuesti lähiajal põlema lööb, siis kontrolli rehvide rõhud üle. Iseenesest peaks vist raadio peal näitama ka milline rehv?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M8DSwordfish
klubiliige



Registreerunud 10.05.10
Postitusi: 212

Asukoht: Enamasti siinpool Soome lahte
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq Sportline’20, Kodiaq RS ‘23, Rapid Spaceback '14.

postitati 06.08.18 19:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Täna viskas äkitselt teel olles rehvirõhu hoiatuse. Visuaalselt küll midagi tähele ei pannud, et tühjem oleks. Nullisin hoiatuse ära ja sõitsin edasi, et kui miskit on ehk siis hoiatab uuesti, seni pole uut hoiatust tulnud. Kas Karoqil (ilmselt ka teistel škodadel) on see otsene või kaudne rehvirõhu määramine ja annab seda kuskilt väljalugeda, mis rehvi kohta hoiatus tuli. Kui tundlik see süsteem on?
Juhtus see suuremat kurvi läbides, ehk mõjutas see kuidagi, läks lihtsalt peast segi.


Kaudne. ja üsna tundlik. Mul tuli mitu korda välja, enne kui naela leidsin.... mingi 0,2 vahet ja tuleb jälle välja, kui vahe tekib...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Avorex
huviline



Registreerunud 14.08.18
Postitusi: 4

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Karoq 1,5 TSI DSG

postitati 20.08.18 20:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Peale pikka iseendaga selgusele jõudmist, sai otsustatud selle kasuks, et Karoq majja tuua.
Kuna tellimisperiood oleks veninud sügisesse, siis sai silm peale visatud, missugused autod on hetkel laoautode pakkumistes saada või mõni demosõiduk saadaval.
Ütleme, et esialgu oli laual 3 varianti, 2tk 1.0TSI mootoriga masinat, üks Ambition, teine Elegance ja üks Elegance varustuses 1.5TSI. Üsna pea langes ära viimane, sest selgus, et eksikombel tehti mulle pakkumine autole, millel oli juba ostja olemas. Tõenäoliselt oleks otsustanud, siis Metal Gray värvi Elegance varustuses 1.0TSI kasuks, mis oleks Lätist kohale jõudnud 2 nädalaga (tõesti pakuti ka Lätti mõeldud autosid st Läti laos olevaid), aga ootamatult tekkis variant osta ära hoopiski esinduse 1.5TSI demomasin, nii et u nädalaga sain ta kätte.
https://www.upload.ee/image/8375881/DSC_0137.JPG

Lisaks standard Ambition varustusele olid lisaks :
parkimiskaamera
sportistmed
pimenurgaandur
sõidureahoidja
haagisekonks
lävepakuliistud
salongi LED valgustuspakett
automaatselt kokkuklapitavad peeglid
automaatne lähi-ja kaugtulede lülitus

Seega peaaegu kõik see (ja enamgi veel)mis oleks ise lisanud. Ise oleks pannud veel Canton, soojendusega esiklaas, LED esituled.
Siiski lasin teha tagumiste akende toonimise ja tulemas on mürasummutus (Medium tase).



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Avorex
huviline



Registreerunud 14.08.18
Postitusi: 4

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Karoq 1,5 TSI DSG

postitati 20.08.18 20:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Peale pikka iseendaga selgusele jõudmist, sai otsustatud selle kasuks, et Karoq majja tuua.
Kuna tellimisperiood oleks veninud sügisesse, siis sai silm peale visatud, missugused autod on hetkel laoautode pakkumistes saada või mõni demosõiduk saadaval.
Ütleme, et esialgu oli laual 3 varianti, 2tk 1.0TSI mootoriga masinat, üks Ambition, teine Elegance ja üks Elegance varustuses 1.5TSI. Üsna pea langes ära viimane, sest selgus, et eksikombel tehti mulle pakkumine autole, millel oli juba ostja olemas. Tõenäoliselt oleks otsustanud, siis Metal Gray värvi Elegance varustuses 1.0TSI kasuks, mis oleks Lätist kohale jõudnud 2 nädalaga (tõesti pakuti ka Lätti mõeldud autosid st Läti laos olevaid), aga ootamatult tekkis variant osta ära hoopiski esinduse 1.5TSI demomasin, nii et u nädalaga sain ta kätte.
https://www.upload.ee/image/8375881/DSC_0137.JPG

Lisaks standard Ambition varustusele olid lisaks :
parkimiskaamera
sportistmed
pimenurgaandur
sõidureahoidja
haagisekonks
lävepakuliistud
salongi LED valgustuspakett
automaatselt kokkuklapitavad peeglid
automaatne lähi-ja kaugtulede lülitus

Seega peaaegu kõik see (ja enamgi veel)mis oleks ise lisanud. Ise oleks pannud veel Canton, soojendusega esiklaas, LED esituled.
Siiski lasin teha tagumiste akende toonimise ja tulemas on mürasummutus (Medium tase).



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuzmits
huviline



Registreerunud 26.06.14
Postitusi: 19

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Alltrack 2,0TDI 130kw DSG 4 MOTION

postitati 24.08.18 13:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: timo99
Huvitaval kombel olen ise täheldanud ka Tallinn-Kuressaare otsal nii, et minnes on kulu suurem (nt minnes on 7,3 ja tulles ca 6,8), samad asjad auto peal ja legaalse kiirusega, ei ole mingit praamile kiirustamist jne. Ja no kohe mitu korda täpselt nii :D


Usu või mitte aga see 0,5 liitrit võib tulla ka sellest kas on tuul vastu või tagant. Samuti ka vihmasaju korral on veeretakistus suurem.
Mul oli mingi hetk regulaarselt vaja liikuda aasta otsa iga nädal korra Tallinn-Narva suunal, nii et hommiku Tallinnast Narva ja õhtu tagasi. Ja samamoodi oli nii, et minnes või tulles olid erinevad kütusekulud kuni 0,5 l/100 km- le. Kusjuures kiirus püsikal oli alati sama. Mingi hetk täheldasin selle ära, et see hommikune ja õhtune kütusekulu erinevus tulenes paljuski tuulest. Seal tee ääres ühe koha peal on tuulepark, ja tuulikute järgi on ilusti aru saada kuhu poole nad ennast keeranud ja kustpoolt tuul puhub. Siis oligi nii tihtipeale, et hommiku minnes näiteks tuul vastu ja sama päeva õhtu tagasi minnes kui tuule suund just muutunud ei olnud tuli väiksem keskmine kulu ja see erinevus võiski sinn 0,5l kanti jääda umbes


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indrekp
huviline



Registreerunud 08.09.11
Postitusi: 165

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Yeti 1.4 TSI Ambition Plus (ex) ; Karoq 1.5 TSI DSG Ambition 2WD (müüdud); Peugeot 5008 Allure (2020), 96kW diisel, autom

postitati 25.09.18 07:24 Tsiteeri


Eile õnnestus oma teekonnal pimeda peale jääda ning seega oli võimalus kogeda lähituledelt kaugtuledele (ja vajadusel vastupidi) ümberlülituse funktsiooni. Ei saa täpselt pihta kui pime (hämar)peab siis olema, et funkts rakenduks. Ütleks seda, et sooviksin selle rakendumist pisut varem kui päris pimedaks kisub, vähemalt eilsete olude puhul oli nii. Annab seda tundlikust muuta? Muidu täitsa mugav asi kui tööle hakkab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
stefan
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.01.06
Postitusi: 230

Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Passat B8 Alltrack TSI, VW Golf TSI DSG 110kW MY2016, Yeti 1.8TSI 4x4, Karoq 4x4 TDI DSG

postitati 25.09.18 08:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Ei saa täpselt pihta kui pime (hämar)peab siis olema, et funkts rakenduks.


Selliste selge ilmaga õhtute puhul automaatsete tulede rakendumine sõltub, kuhu suunas hetkel sõidad. Päikeseloojangu järgselt on selges õhtutaevas veel mõnda aega hele vööt, mis peegli taga oleva valgusanduri/kaamera ära petab.

Teises suunas sõites või pilves õhtute puhul on see periood, mil ise juba tikud manuaalselt kaugeid peale panema märksa lühem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indrekp
huviline



Registreerunud 08.09.11
Postitusi: 165

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Yeti 1.4 TSI Ambition Plus (ex) ; Karoq 1.5 TSI DSG Ambition 2WD (müüdud); Peugeot 5008 Allure (2020), 96kW diisel, autom

postitati 25.09.18 08:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: stefan
Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Ei saa täpselt pihta kui pime (hämar)peab siis olema, et funkts rakenduks.


Selliste selge ilmaga õhtute puhul automaatsete tulede rakendumine sõltub, kuhu suunas hetkel sõidad. Päikeseloojangu järgselt on selges õhtutaevas veel mõnda aega hele vööt, mis peegli taga oleva valgusanduri/kaamera ära petab.

Teises suunas sõites või pilves õhtute puhul on see periood, mil ise juba tikud manuaalselt kaugeid peale panema märksa lühem.


Polnud miskit selget ilma, vaid põrgu kuubis (vihm, tugev tuul), eriti Koluvere/Kullamaa kandis. Aga tööle hakkas see alles peale Ristit, mis iganes kellaaeg juba oli siis, peale 8t õhtul igatahes. Aga nt teeäärse bensujaama valgustus pettis ta ära, läks kohe lähituledele, samas Turba teeäärse valgustuse puhul jäi ikka kaugtulede peale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indrekp
huviline



Registreerunud 08.09.11
Postitusi: 165

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Yeti 1.4 TSI Ambition Plus (ex) ; Karoq 1.5 TSI DSG Ambition 2WD (müüdud); Peugeot 5008 Allure (2020), 96kW diisel, autom

postitati 21.11.18 11:26 Tsiteeri


Tehtud ots Tallinn-N-Jõesuu, keskmine kulu 6.5 l/100km, seal sees hommikune tipptund Tallinnas ja 110 ala Narva maanteel.

Tagasi teekonna keskmine 6.7, sinna hulka ka tund Narva linnas tiirutamist ja Sillamäele sai ka sissepõigatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indrekp
huviline



Registreerunud 08.09.11
Postitusi: 165

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Yeti 1.4 TSI Ambition Plus (ex) ; Karoq 1.5 TSI DSG Ambition 2WD (müüdud); Peugeot 5008 Allure (2020), 96kW diisel, autom

postitati 21.11.18 12:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Tehtud ots Tallinn-N-Jõesuu, keskmine kulu 6.5 l/100km, seal sees hommikune tipptund Tallinnas ja 110 ala Narva maanteel.

Tagasi teekonna keskmine 6.7, sinna hulka ka tund Narva linnas tiirutamist ja Sillamäele sai ka sissepõigatud.


Peagi on hooldusse minek plaanis, 15000 on ette tulemas, vast järgmine nädal tuleks ära käia.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
meelisa
klubiliige



Registreerunud 05.11.18
Postitusi: 21

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Karoq 1.5TSI Elegance 2WD DSG, enamus lisad võetud

postitati 29.11.18 12:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Tehtud ots Tallinn-N-Jõesuu, keskmine kulu 6.5 l/100km, seal sees hommikune tipptund Tallinnas ja 110 ala Narva maanteel.

Tagasi teekonna keskmine 6.7, sinna hulka ka tund Narva linnas tiirutamist ja Sillamäele sai ka sissepõigatud.


Peagi on hooldusse minek plaanis, 15000 on ette tulemas, vast järgmine nädal tuleks ära käia.


Ehk saad siia kribada kus käisid ja palju läks. Mul tuleb uue aasta alguses esimene hooldus ette.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indrekp
huviline



Registreerunud 08.09.11
Postitusi: 165

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Yeti 1.4 TSI Ambition Plus (ex) ; Karoq 1.5 TSI DSG Ambition 2WD (müüdud); Peugeot 5008 Allure (2020), 96kW diisel, autom

postitati 29.11.18 13:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: meelisa
Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Tehtud ots Tallinn-N-Jõesuu, keskmine kulu 6.5 l/100km, seal sees hommikune tipptund Tallinnas ja 110 ala Narva maanteel.

Tagasi teekonna keskmine 6.7, sinna hulka ka tund Narva linnas tiirutamist ja Sillamäele sai ka sissepõigatud.


Peagi on hooldusse minek plaanis, 15000 on ette tulemas, vast järgmine nädal tuleks ära käia.


Ehk saad siia kribada kus käisid ja palju läks. Mul tuleb uue aasta alguses esimene hooldus ette.


4.dets lähen, Škoda Tallinn, meilis oli kirjas et umbes 200 euro kanti, mul tuleb muidugi vahatamine ka lisaks. Hetkel juba 15000+ ette tiksunud, aga näitab ikka et 100 km pärast on hooldus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indrekp
huviline



Registreerunud 08.09.11
Postitusi: 165

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Yeti 1.4 TSI Ambition Plus (ex) ; Karoq 1.5 TSI DSG Ambition 2WD (müüdud); Peugeot 5008 Allure (2020), 96kW diisel, autom

postitati 04.12.18 13:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: meelisa
Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Tehtud ots Tallinn-N-Jõesuu, keskmine kulu 6.5 l/100km, seal sees hommikune tipptund Tallinnas ja 110 ala Narva maanteel.

Tagasi teekonna keskmine 6.7, sinna hulka ka tund Narva linnas tiirutamist ja Sillamäele sai ka sissepõigatud.


Peagi on hooldusse minek plaanis, 15000 on ette tulemas, vast järgmine nädal tuleks ära käia.


Ehk saad siia kribada kus käisid ja palju läks. Mul tuleb uue aasta alguses esimene hooldus ette.


Prognoositav arve koos kõiksugu pesude, sisepuhastuse ning vahatamisega 306eur.
Muidugi, mis nagu imelik on, et miks pole välispesu arvestatud vahatamise hinna sisse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
meelisa
klubiliige



Registreerunud 05.11.18
Postitusi: 21

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Karoq 1.5TSI Elegance 2WD DSG, enamus lisad võetud

postitati 12.12.18 11:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Tsitaat:
Algselt postitas: meelisa
Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Tehtud ots Tallinn-N-Jõesuu, keskmine kulu 6.5 l/100km, seal sees hommikune tipptund Tallinnas ja 110 ala Narva maanteel.

Tagasi teekonna keskmine 6.7, sinna hulka ka tund Narva linnas tiirutamist ja Sillamäele sai ka sissepõigatud.


Peagi on hooldusse minek plaanis, 15000 on ette tulemas, vast järgmine nädal tuleks ära käia.


Ehk saad siia kribada kus käisid ja palju läks. Mul tuleb uue aasta alguses esimene hooldus ette.


Prognoositav arve koos kõiksugu pesude, sisepuhastuse ning vahatamisega 306eur.
Muidugi, mis nagu imelik on, et miks pole välispesu arvestatud vahatamise hinna sisse.


Miks just Skodas vahatada lased? On siis nende vaha nii hea, et tasub lasta seal peale panna? Minu arust on kõige asjalikum keraamline vaha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indrekp
huviline



Registreerunud 08.09.11
Postitusi: 165

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Yeti 1.4 TSI Ambition Plus (ex) ; Karoq 1.5 TSI DSG Ambition 2WD (müüdud); Peugeot 5008 Allure (2020), 96kW diisel, autom

postitati 13.12.18 07:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: meelisa
Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Tsitaat:
Algselt postitas: meelisa
Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Tehtud ots Tallinn-N-Jõesuu, keskmine kulu 6.5 l/100km, seal sees hommikune tipptund Tallinnas ja 110 ala Narva maanteel.

Tagasi teekonna keskmine 6.7, sinna hulka ka tund Narva linnas tiirutamist ja Sillamäele sai ka sissepõigatud.


Peagi on hooldusse minek plaanis, 15000 on ette tulemas, vast järgmine nädal tuleks ära käia.


Ehk saad siia kribada kus käisid ja palju läks. Mul tuleb uue aasta alguses esimene hooldus ette.


Prognoositav arve koos kõiksugu pesude, sisepuhastuse ning vahatamisega 306eur.
Muidugi, mis nagu imelik on, et miks pole välispesu arvestatud vahatamise hinna sisse.


Miks just Skodas vahatada lased? On siis nende vaha nii hea, et tasub lasta seal peale panna? Minu arust on kõige asjalikum keraamline vaha.


Esiteks pole aega kuhugile mujale viia, pesta oli nagunii korralikult tarvis, kuskile rullide vahele pole isu minna, seega kasutasin juhust. Esindus ikkagi vastutab, mille puhul teistes pesulates nii kindel pole. Keraamika on kuradi kallis ja kõikjal seda ei tehta, kuigi olen seda ka mõtelnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuuba
huviline

Avatar


Registreerunud 30.05.17
Postitusi: 88

Kasutaja on eemal

Auto: Superb III 1.4TSI ACT

postitati 13.12.18 07:44 Tsiteeri


Minu teada, peseb Skoda autosid rullidega. Parandage kui ma eksin...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
meelisa
klubiliige



Registreerunud 05.11.18
Postitusi: 21

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Karoq 1.5TSI Elegance 2WD DSG, enamus lisad võetud

postitati 13.12.18 08:27 Tsiteeri


Mina lasen varsti just keraamika peale panna. Töö tehakse korralikult ja aasta möödudes vaatavad üle kas on vastu pidanud või mitte. Olen neid tavalisi vahasid lasknud panna ja suurt tolku pole. Paar korda käsipesu ja pigileotus ning ongi maas juba. Keraamiline on jah kallis aga selle eest peab ka kaua kui vältida rulle.
Minu teada kasutavad ka suuremad margiesindused rulle autopesul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MarkkoN
huviline



Registreerunud 03.01.14
Postitusi: 202

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Kodiaq Ambition 1.5TSI ACT DSG 4x4 2019

postitati 13.12.18 09:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: meelisa
Mina lasen varsti just keraamika peale panna. Töö tehakse korralikult ja aasta möödudes vaatavad üle kas on vastu pidanud või mitte. Olen neid tavalisi vahasid lasknud panna ja suurt tolku pole. Paar korda käsipesu ja pigileotus ning ongi maas juba. Keraamiline on jah kallis aga selle eest peab ka kaua kui vältida rulle.
Minu teada kasutavad ka suuremad margiesindused rulle autopesul.


Pole mul küll Skoda, aga keraamika on üks kuradima hea asi. Lasin aasta tagasi enda autole selle peale panna ja väga hea asi on. Mustus ei jää nii külge, sopase auto lased survekaga üle ja jälle ilus, pigi ei nakku nii hästi, sama käib ka linnusita ja puuvaigu kohta. Vihmase ilmaga sisuliselt peseb end ise. Samuti on sel ka mingil määral kaitse parklas uksekõksude vastu. Pani üks memm oma jaapani perekäru uksega vastu minu riisivankri ust nii, et peale jäi teise auto värvitriip. Kartsin juba mõlki või kriimu, aga lapiga värv maha hõõruda ja mitte üht märki pole, et oleks olnud kontakti teise auto uksega. Samuti kaitseb keraamika ka igasugu oksakriimude vms eest. Kallis on see asi küll, keskmiselt 300-400€, aga kaitseb palju paremini, kui tavaline vaha. Tavaliselt soovitatakse kord aastas seda keraamikat ka uuendada. See on mul nüüd ka plaanis uue aasta alguses.
Keraamikaga kindlasti tuleks vältida harja-rullipesu ja ka ei tohiks kasutada liiga kanget leotusainet. Putukaeemaldusvahendit ei soovitata ka väga, aga samas pole minul nt selle järgi ka vajadust olnud. Suvel sai Lätis-Leedus tripitud, üksvahe oli autonina nagu surnuaed. Piisas survekaga üle lasta ja puhas ta oligi.


Simply Clever ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
enzo
klubiliige



Registreerunud 09.11.10
Postitusi: 82

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Cupra ST 300 4drive 18

postitati 13.12.18 10:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuuba
Minu teada, peseb Skoda autosid rullidega. Parandage kui ma eksin...


Esinduses on nii automaatpesu kui ka käsipesu võimalus olemas.

Škoda Tallinn pesula hinnakiri


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 14.12.18 10:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: enzo
Tsitaat:
Algselt postitas: Kuuba
Minu teada, peseb Skoda autosid rullidega. Parandage kui ma eksin...


Esinduses on nii automaatpesu kui ka käsipesu võimalus olemas.

Škoda Tallinn pesula hinnakiri


Laagri esinduses on ainult käsipesu.
Samuti on ka nüüd keraamikaga katmise võimalus. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
indrekp
huviline



Registreerunud 08.09.11
Postitusi: 165

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Yeti 1.4 TSI Ambition Plus (ex) ; Karoq 1.5 TSI DSG Ambition 2WD (müüdud); Peugeot 5008 Allure (2020), 96kW diisel, autom

postitati 14.12.18 11:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lare
Tsitaat:
Algselt postitas: enzo
Tsitaat:
Algselt postitas: Kuuba
Minu teada, peseb Skoda autosid rullidega. Parandage kui ma eksin...


Esinduses on nii automaatpesu kui ka käsipesu võimalus olemas.

Škoda Tallinn pesula hinnakiri


Laagri esinduses on ainult käsipesu.
Samuti on ka nüüd keraamikaga katmise võimalus. ;)


Mis hind? Minu jaoks Škoda Laagri sellise koha peal, et kole kehv sealt ilma autota ära saada, sest lähim ühistransa peatus on totra koha peal, peab vist veel üle põllu kõmpima. Panen tulevikuks teadmise kõrvataha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
meelisa
klubiliige



Registreerunud 05.11.18
Postitusi: 21

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Karoq 1.5TSI Elegance 2WD DSG, enamus lisad võetud

postitati 14.12.18 12:21 Tsiteeri


Ma küll ostsin oma auto Laagrist aga sinna teenindusse või muul viisil sattuda Tallinnast ikka ei tiku. Sealt on tõesti piin mujale liikuda eriti kui vaja auto sinna jätta pikemalt.
Hind on muide 400.- küsisin üle. On jah kallim kui pakuvad pesulad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 14.12.18 14:33 Tsiteeri


Laagris on selle jaoks asendusautod. :P
Võib julgelt küsida, kui ei pakuta.

Keraamika hind on jah 400 €.
Selle sees on auto pesu, poleerimine ja keraamikaga katmine.
Ma-Fra STC Ceramic on toode.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 70.0% - SQL: 30.0%]